شکستن طلسم کار


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم کار | اگر در اسارت خودارضایی هستید، آیا باید سعی کنید رها شوید؟ پاسخ بله است. آیا امکان رهایی وجود دارد؟ ما معتقدیم که هست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر با احساس شرم عمیق نسبت به خودارضایی زندگی می کنید، باید خودارضایی را متوقف کنید، اما همچنین باید شرم را متوقف کنید.

شکستن طلسم کار

شکستن طلسم کار | اولین قدم خوب این است که دیدگاه خشن خود را نسبت به خدا تغییر دهید – به طور دقیق تر، دیدگاه خدا نسبت به شما.

استاد | بنابراین در آخرین تحلیل، شکافتن موها بر سر چیزی که ما خودارضایی می نامیم احمقانه است. فقط دو سوال مهم است.

شکستن طلسم کار | تنها در این صورت است که می‌توانید با خودارضایی به‌عنوان یک مشکل مهم و الزام‌آور کنار بیایید، بدون اینکه نگران شرم کاذب احمقانه‌ای باشید.

که ما به عنوان فرزندان عزیز خدا نیازی به حمل آن نداریم. ما از مردان جوان می‌خواهیم روی گام‌هایی که می‌توانند برای غلبه بر این عادت بردارند تمرکز کنند.

شکستن طلسم کار | جایی که امید وجود دارد، آینده ای وجود دارد. یازده 11 منظره از بالا من همیشه عاشق داستان پسر ولگرد بودم.

آنچه بیش از همه مرا مجذوب خود می کند، نگاه پدر به پسرش است، زیرا این دیدگاه منعکس کننده دیدگاه خدا نسبت به ما است.

شکستن طلسم کار | چشمان خدا همیشه به تاج تپه دوخته شده و مشتاق دیدن ماست که از افق می آییم و به او نزدیک می شویم.

هنگامی که [پسر] به خود آمد، گفت: «چند نفر از مزدوران پدرم غذا دارند و من در اینجا از گرسنگی می‌میرم! من به راه می افتم و نزد پدرم باز می گردم و به او می گویم: ای پدر، من به آسمان و به تو گناه کرده ام.

READ  دعانویس برای بازگشت

شکستن طلسم کار | من دیگر لایق این نیستم که پسر شما خوانده شوم. مرا شبیه یکی از افراد اجیر خود کن.» پس برخاست و نزد پدر رفت.

اما در حالی که هنوز از راه دور بود، پدرش او را دید و با او دلسوزی کرد. به طرف پسرش دوید و دستش را دور او انداخت و او را بوسید.

شکستن طلسم کار | پسر به او گفت: «ای پدر، من به آسمان و تو گناه کردم. من دیگر لایق این نیستم که پسر شما خوانده شوم.»

اما پدر به خادمانش گفت: «سریع! بهترین جامه را بیاور و بر تنش کن. انگشتر را به انگشت و صندل به پاهایش بزنید. گوساله پروار را بیاورید و بکشید.

شکستن طلسم کار | بیایید جشن بگیریم و جشن بگیریم.» (لوقا 15:17-23) خدا کمترین نگرانی در مورد اینکه آیا شما شایسته بازگشت به سوی او هستید، نیست، اگرچه طبیعی است که ما چنین فکر کنیم.

پسر اسراف نیز از این بابت نگران بود. او مطمئن بود که سبک زندگی گناه آلودش او را شایسته لقب پسر پدرش نمی کند.

شکستن طلسم کار | اما پدر داستان به سرعت آن را کنار گذاشت. «این همه صحبت در مورد لیاقت چیست؟ برگشتی!

این تنها چیزی است که اهمیت دارد!» او انگشتری را به دست پسرش زد و عبایی تمیز و کفش نو به او هدیه داد. رابطه آنها بلافاصله بازسازی شد.

شکستن طلسم کار | بدون بازپرداخت خجالت نداره بدون نگاه کردن به عقب هنوز هم احساس بی ارزشی می کنید؟

وقتی خودارضایی می‌کنیم، بعضی از ما نزد پدر می‌آیند و می‌گویند: «دوباره خودارضایی کردم و لایق این نیستم که پسر تو خوانده شوم».

READ  شکستن طلسم خانواده

شکستن طلسم کار | او آن را کنار می‌گذارد و می‌گوید: «هیچ‌کس جز عیسی لایق این نیست که پسر من خوانده شود، اما من تو را دوست دارم و می‌بخشم.» او این عشق را با هدیه دادن انگشتر، عبا و کفش به ما نشان می دهد.

سپس می‌گوید: «اگر فراموش کردی، عیسی اینها را در جلگه‌ای برای تو برداشت. این شما را به اندازه کافی برای من شایسته می کند.

شکستن طلسم کار | حالا بیایید جشن بگیریم و از یکدیگر لذت ببریم!» وقتی گناه می کنیم، خدا فریاد نمی زند: «جهنم و لعنت بر تو!» از آنجایی که ما نجات یافته ایم.

او به خوبی می داند که اکنون دیگر محکومیتی برای ما به خاطر مسیح وجود ندارد. به یاد داشته باشید، او شخصاً از رسولان خواسته بود که آن را در کتاب مقدس بنویسند!

شکستن طلسم کار | عیسی تمام آن را پرداخت. پدر ما علاقه ای ندارد که ما را وادار به پرداخت بیشتر با اضافه کردن شرم پس از یک شکست ارگاسمیک دیگر در فضای مجازی کند.

خدا، پدر شما، برای شماست. او برنامه‌هایی برای شکوفایی شما دارد و همانطور که در ارمیا 29 وعده داده شده است، برنامه‌ریزی می‌کند که به شما امید و آینده بدهد.

شکستن طلسم کار | البته، خدا رفتار شما را بدون قید و شرط تایید نمی‌کند، اما او شما را بی‌قید و شرط دوست دارد. وقتی خودارضایی می‌کنید.

او می‌خواهد بدانید که علامت دعوت عالی او را از دست داده‌اید. او می خواهد شما بدانید که این رفتار شما را از او جدا می کند، و به همین دلیل است که نزدیک شدن به او برایتان سخت است.

READ  تعبیر نوشتن دعا

شکستن طلسم کار | به چگونگی تأثیر خودارضایی بر روابط شما با خدا نگاهی طولانی و دقیق بیندازید. این چیزی است که خدا بیشتر به آن توجه دارد.

تو از قبل پسر او هستی آنچه او اکنون می خواهد این است که شما به او نزدیک تر شوید. و از آنجایی که ما در این بخش بر این موضوع تمرکز می‌کنیم که چگونه می‌توانیم.

شکستن طلسم کار | به طور کامل و واقعی خدا را با تمام قدرت خود (بدن خود) دوست داشته باشیم، این علاقه اصلی ما نیز هست. اگر تا به حال خودارضایی کرده اید.

می دانید که پس از آن اغلب غم و اندوه سنگینی بر قلب شما چنگ می زند. در آن لحظه، کاملاً واضح است که شما سزاوار تمام فیضی نیستید که مسیح به شما داده است.

شکستن طلسم کار | و به سختی می توانید سر خود را بلند کنید تا به چشمان پدرتان نگاه کنید. فاصله بسیار واقعی است.

اما اشتباهات ما و این فاصله هرگز محور تمرکز خداوند بر ما نیست. اگر بتوانید دوباره به چشمان او نگاه کنید و به سمت پای صلیب بدوید.

شکستن طلسم کار | خواهید دید که بازوهای دراز شده مسیح و تمایل او به بخشش همیشه محور باشکوه داستان هر مسیحی است.

هر یک از ما می‌توانیم داستان خود را از فیض شگفت‌انگیز او بگوییم، داستان‌هایی که خود او نوشته است و بدون توجه به گناه ما کامل و کامل خواهد شد.

شکستن طلسم کار | این تمرکز خداست. باید مال ما هم باشه یعنی ما نباید از خدا بترسیم؟


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =

نوشته های مشابه