شکستن طلسم کار


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم کار | اگر در اسارت خودارضایی هستید، آیا باید سعی کنید رها شوید؟ پاسخ بله است. آیا امکان رهایی وجود دارد؟ ما معتقدیم که هست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر با احساس شرم عمیق نسبت به خودارضایی زندگی می کنید، باید خودارضایی را متوقف کنید، اما همچنین باید شرم را متوقف کنید.

شکستن طلسم کار

شکستن طلسم کار | اولین قدم خوب این است که دیدگاه خشن خود را نسبت به خدا تغییر دهید – به طور دقیق تر، دیدگاه خدا نسبت به شما.

استاد | بنابراین در آخرین تحلیل، شکافتن موها بر سر چیزی که ما خودارضایی می نامیم احمقانه است. فقط دو سوال مهم است.

شکستن طلسم کار | تنها در این صورت است که می‌توانید با خودارضایی به‌عنوان یک مشکل مهم و الزام‌آور کنار بیایید، بدون اینکه نگران شرم کاذب احمقانه‌ای باشید.

که ما به عنوان فرزندان عزیز خدا نیازی به حمل آن نداریم. ما از مردان جوان می‌خواهیم روی گام‌هایی که می‌توانند برای غلبه بر این عادت بردارند تمرکز کنند.

شکستن طلسم کار | جایی که امید وجود دارد، آینده ای وجود دارد. یازده 11 منظره از بالا من همیشه عاشق داستان پسر ولگرد بودم.

آنچه بیش از همه مرا مجذوب خود می کند، نگاه پدر به پسرش است، زیرا این دیدگاه منعکس کننده دیدگاه خدا نسبت به ما است.

شکستن طلسم کار | چشمان خدا همیشه به تاج تپه دوخته شده و مشتاق دیدن ماست که از افق می آییم و به او نزدیک می شویم.

هنگامی که [پسر] به خود آمد، گفت: «چند نفر از مزدوران پدرم غذا دارند و من در اینجا از گرسنگی می‌میرم! من به راه می افتم و نزد پدرم باز می گردم و به او می گویم: ای پدر، من به آسمان و به تو گناه کرده ام.

READ  طلسم ازدواج مرد

شکستن طلسم کار | من دیگر لایق این نیستم که پسر شما خوانده شوم. مرا شبیه یکی از افراد اجیر خود کن.» پس برخاست و نزد پدر رفت.

اما در حالی که هنوز از راه دور بود، پدرش او را دید و با او دلسوزی کرد. به طرف پسرش دوید و دستش را دور او انداخت و او را بوسید.

شکستن طلسم کار | پسر به او گفت: «ای پدر، من به آسمان و تو گناه کردم. من دیگر لایق این نیستم که پسر شما خوانده شوم.»

اما پدر به خادمانش گفت: «سریع! بهترین جامه را بیاور و بر تنش کن. انگشتر را به انگشت و صندل به پاهایش بزنید. گوساله پروار را بیاورید و بکشید.

شکستن طلسم کار | بیایید جشن بگیریم و جشن بگیریم.» (لوقا 15:17-23) خدا کمترین نگرانی در مورد اینکه آیا شما شایسته بازگشت به سوی او هستید، نیست، اگرچه طبیعی است که ما چنین فکر کنیم.

پسر اسراف نیز از این بابت نگران بود. او مطمئن بود که سبک زندگی گناه آلودش او را شایسته لقب پسر پدرش نمی کند.

شکستن طلسم کار | اما پدر داستان به سرعت آن را کنار گذاشت. «این همه صحبت در مورد لیاقت چیست؟ برگشتی!

این تنها چیزی است که اهمیت دارد!» او انگشتری را به دست پسرش زد و عبایی تمیز و کفش نو به او هدیه داد. رابطه آنها بلافاصله بازسازی شد.

شکستن طلسم کار | بدون بازپرداخت خجالت نداره بدون نگاه کردن به عقب هنوز هم احساس بی ارزشی می کنید؟

وقتی خودارضایی می‌کنیم، بعضی از ما نزد پدر می‌آیند و می‌گویند: «دوباره خودارضایی کردم و لایق این نیستم که پسر تو خوانده شوم».

READ  مرد اول ابطال طلسم دنیا

شکستن طلسم کار | او آن را کنار می‌گذارد و می‌گوید: «هیچ‌کس جز عیسی لایق این نیست که پسر من خوانده شود، اما من تو را دوست دارم و می‌بخشم.» او این عشق را با هدیه دادن انگشتر، عبا و کفش به ما نشان می دهد.

سپس می‌گوید: «اگر فراموش کردی، عیسی اینها را در جلگه‌ای برای تو برداشت. این شما را به اندازه کافی برای من شایسته می کند.

شکستن طلسم کار | حالا بیایید جشن بگیریم و از یکدیگر لذت ببریم!» وقتی گناه می کنیم، خدا فریاد نمی زند: «جهنم و لعنت بر تو!» از آنجایی که ما نجات یافته ایم.

او به خوبی می داند که اکنون دیگر محکومیتی برای ما به خاطر مسیح وجود ندارد. به یاد داشته باشید، او شخصاً از رسولان خواسته بود که آن را در کتاب مقدس بنویسند!

شکستن طلسم کار | عیسی تمام آن را پرداخت. پدر ما علاقه ای ندارد که ما را وادار به پرداخت بیشتر با اضافه کردن شرم پس از یک شکست ارگاسمیک دیگر در فضای مجازی کند.

خدا، پدر شما، برای شماست. او برنامه‌هایی برای شکوفایی شما دارد و همانطور که در ارمیا 29 وعده داده شده است، برنامه‌ریزی می‌کند که به شما امید و آینده بدهد.

شکستن طلسم کار | البته، خدا رفتار شما را بدون قید و شرط تایید نمی‌کند، اما او شما را بی‌قید و شرط دوست دارد. وقتی خودارضایی می‌کنید.

او می‌خواهد بدانید که علامت دعوت عالی او را از دست داده‌اید. او می خواهد شما بدانید که این رفتار شما را از او جدا می کند، و به همین دلیل است که نزدیک شدن به او برایتان سخت است.

READ  دعانویس ماهر

شکستن طلسم کار | به چگونگی تأثیر خودارضایی بر روابط شما با خدا نگاهی طولانی و دقیق بیندازید. این چیزی است که خدا بیشتر به آن توجه دارد.

تو از قبل پسر او هستی آنچه او اکنون می خواهد این است که شما به او نزدیک تر شوید. و از آنجایی که ما در این بخش بر این موضوع تمرکز می‌کنیم که چگونه می‌توانیم.

شکستن طلسم کار | به طور کامل و واقعی خدا را با تمام قدرت خود (بدن خود) دوست داشته باشیم، این علاقه اصلی ما نیز هست. اگر تا به حال خودارضایی کرده اید.

می دانید که پس از آن اغلب غم و اندوه سنگینی بر قلب شما چنگ می زند. در آن لحظه، کاملاً واضح است که شما سزاوار تمام فیضی نیستید که مسیح به شما داده است.

شکستن طلسم کار | و به سختی می توانید سر خود را بلند کنید تا به چشمان پدرتان نگاه کنید. فاصله بسیار واقعی است.

اما اشتباهات ما و این فاصله هرگز محور تمرکز خداوند بر ما نیست. اگر بتوانید دوباره به چشمان او نگاه کنید و به سمت پای صلیب بدوید.

شکستن طلسم کار | خواهید دید که بازوهای دراز شده مسیح و تمایل او به بخشش همیشه محور باشکوه داستان هر مسیحی است.

هر یک از ما می‌توانیم داستان خود را از فیض شگفت‌انگیز او بگوییم، داستان‌هایی که خود او نوشته است و بدون توجه به گناه ما کامل و کامل خواهد شد.

شکستن طلسم کار | این تمرکز خداست. باید مال ما هم باشه یعنی ما نباید از خدا بترسیم؟نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =

نوشته های مشابه