شکستن طلسم چگونه است


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم چگونه است | توجه خود را درونی کنید و تنش‌ها را در قسمت‌های مختلف بدن، از پاهایتان شروع کنید و تا سرتان بالا بروید. به هر قسمت از بدن زمان کافی بدهید تا از تنش های آنجا آگاه شوید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هنگامی که متوجه تنش شدید، با حرکت آرام آن قسمت، آنها را رها کنید تا زمانی که تمام بدن شما کاملاً شل و بدون تنش شود.

استاد | مرحله سوم پس از دراز کشیدن راحت در موقعیتی که در بالا توضیح داده شد، به آرامی توجه خود را به سمت قفسه سینه خود معطوف کنید و مشاهده کنید که چگونه با هر بار تنفس طبیعی به طور خودکار بالا و پایین می رود. نفس خود را کنترل یا تمرکز نکنید.

سایت مپ الخزرا | فقط حواستان به حرکت قفسه سینه باشد. مرحله چهارم توجه خود را به تمام افکاری که همیشه به ذهن شما خطور می کنند معطوف کنید.

شکستن طلسم چگونه است

شکستن طلسم چگونه است | فقط بگذارید بر اساس گرایش طبیعی خود بیایند، بمانند و بروند. شما نه باید با افکار خاصی مبارزه کنید و نه با افکار دیگری فریفته شوید.

بدون اینکه هیچ واکنش شخصی نسبت به آنها داشته باشید، شاهد همه این افکار باشید. چند نکته: • این کار را صبح، ترجیحاً قبل از صبحانه، حدود 10 تا 15 دقیقه انجام دهید.

شکستن طلسم چگونه است | آن را دو بار در شب تکرار کنید – اولاً پس از بازگشت از محل کار، و دوم هنگامی که در رختخواب آماده خواب هستید.

در صورت امکان، قبل از ناهار در دفتر نیز این کار را انجام دهید. شاید فقط برای پنج دقیقه، نشستن روی صندلی در حالت نیمه خوابیده یا کشش بدن در حالی که سر خود را به دیوار تکیه داده اید.

READ  باطل شدن طلسم چگونه است

شکستن طلسم چگونه است | برای وارد شدن به حالت مدیتیشن عجله نکنید یا برای بیرون آمدن از آن عجله نکنید. همه چیز را با سرعتی آرام انجام دهید.

اگر در ابتدا به خواب رفتید نگران نباشید. بعداً کیفیت خواب منظم شما در طول شب بهبود می یابد و ساعات خواب کاهش می یابد.

شکستن طلسم چگونه است | «من کی هستم؟» این تکنیک شامل پرسیدن یک سوال بسیار ساده، «من کیستم؟» و بررسی کامل آن برای یافتن پاسخ واقعی در مورد اینکه واقعاً چه کسی هستیم، است.

این یک نوع سؤال عجیب است که می توان پرسید و شروع به جستجوی پاسخ در درون خود کرد. سوال را باید با نهایت صمیمیت، صداقت و شدت پرسید و پاسخ داد.

شکستن طلسم چگونه است | باگوان رامانا ماهارشی، حکیم بزرگ هندی، این شکل از مراقبه را محبوب کرد. این یک نوع بسیار ساده از مراقبه است که بدون در نظر گرفتن هر دینی قابل درک و تمرین است.

یافتن پاسخ واقعی برای این سوال واقعا چالش بزرگی است. «آیا من آن چیزی هستم که به نظر می‌رسم؟» برای یافتن پاسخی واقعی برای این سؤال، «من کیستم؟» به پشتکار و صبر زیادی نیاز است، ما به انگیزه فوق‌العاده‌ای نیاز داریم تا این سؤال را تا انتها دنبال کنیم.

شکستن طلسم چگونه است | همه می دانند که یک فرد چقدر باهوش، چقدر خوش تیپ یا چقدر توانایی دارد. حداقل می‌توان بدون مشکل از این چیزها اطلاع داشت.

اما تعداد کمی از ما می دانیم که واقعاً چه هستیم. بین دانش ما از آنچه هستیم و درک دیگران در مورد نگاه ما به آنها تفاوت وجود دارد.

READ  طلسم استاد سیف

شکستن طلسم چگونه است | امور دنیوی ما بیشتر توسط تصور ما از خودمان اداره و کنترل می شود تا آنچه در واقع هستیم.

به طور کلی، ما از خود واقعی خود آگاه نیستیم زیرا هرگز با آن آشنا نمی شویم. اگر «من» واقعی آشکار و غیرقابل درک خود را کشف نکنیم، زندگی ما بر پایه‌ای ضعیف باقی می‌ماند.

شکستن طلسم چگونه است | تمام افکار، عواطف، اعمال و رفتار ما بر روی این پایه ضعیف ساخته شده است و ما به طور طبیعی تمایل داریم که ناپایدار و ناامن بمانیم.

احساس درونی بی ثباتی و ناامنی به طور مداوم بر زندگی دنیوی ما تأثیر می گذارد. شناخت خود بسیار مهم است برای ایجاد میل به شناخت خود «واقعی» خود، باید از تمام کارهایی که با کمک خود «کاذب» خود انجام می دهیم کاملاً ناراضی باشیم.

شکستن طلسم چگونه است | متأسفانه اکثر مردم جرات کافی برای نارضایتی کامل از این قبیل را ندارند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =

نوشته های مشابه