شکستن طلسم

شکستن طلسم چگونه است

شکستن طلسم چگونه است | توجه خود را درونی کنید و تنش‌ها را در قسمت‌های مختلف بدن، از پاهایتان شروع کنید و تا سرتان بالا بروید. به هر قسمت از بدن زمان کافی بدهید تا از تنش های آنجا آگاه شوید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هنگامی که متوجه تنش شدید، با حرکت آرام آن قسمت، آنها را رها کنید تا زمانی که تمام بدن شما کاملاً شل و بدون تنش شود.

استاد | مرحله سوم پس از دراز کشیدن راحت در موقعیتی که در بالا توضیح داده شد، به آرامی توجه خود را به سمت قفسه سینه خود معطوف کنید و مشاهده کنید که چگونه با هر بار تنفس طبیعی به طور خودکار بالا و پایین می رود. نفس خود را کنترل یا تمرکز نکنید.

سایت مپ الخزرا | فقط حواستان به حرکت قفسه سینه باشد. مرحله چهارم توجه خود را به تمام افکاری که همیشه به ذهن شما خطور می کنند معطوف کنید.

شکستن طلسم چگونه است

شکستن طلسم چگونه است | فقط بگذارید بر اساس گرایش طبیعی خود بیایند، بمانند و بروند. شما نه باید با افکار خاصی مبارزه کنید و نه با افکار دیگری فریفته شوید.

بدون اینکه هیچ واکنش شخصی نسبت به آنها داشته باشید، شاهد همه این افکار باشید. چند نکته: • این کار را صبح، ترجیحاً قبل از صبحانه، حدود 10 تا 15 دقیقه انجام دهید.

شکستن طلسم چگونه است | آن را دو بار در شب تکرار کنید – اولاً پس از بازگشت از محل کار، و دوم هنگامی که در رختخواب آماده خواب هستید.

در صورت امکان، قبل از ناهار در دفتر نیز این کار را انجام دهید. شاید فقط برای پنج دقیقه، نشستن روی صندلی در حالت نیمه خوابیده یا کشش بدن در حالی که سر خود را به دیوار تکیه داده اید.

READ  طلسمات استاد محمد مهدی کبیر

شکستن طلسم چگونه است | برای وارد شدن به حالت مدیتیشن عجله نکنید یا برای بیرون آمدن از آن عجله نکنید. همه چیز را با سرعتی آرام انجام دهید.

اگر در ابتدا به خواب رفتید نگران نباشید. بعداً کیفیت خواب منظم شما در طول شب بهبود می یابد و ساعات خواب کاهش می یابد.

شکستن طلسم چگونه است | «من کی هستم؟» این تکنیک شامل پرسیدن یک سوال بسیار ساده، «من کیستم؟» و بررسی کامل آن برای یافتن پاسخ واقعی در مورد اینکه واقعاً چه کسی هستیم، است.

این یک نوع سؤال عجیب است که می توان پرسید و شروع به جستجوی پاسخ در درون خود کرد. سوال را باید با نهایت صمیمیت، صداقت و شدت پرسید و پاسخ داد.

شکستن طلسم چگونه است | باگوان رامانا ماهارشی، حکیم بزرگ هندی، این شکل از مراقبه را محبوب کرد. این یک نوع بسیار ساده از مراقبه است که بدون در نظر گرفتن هر دینی قابل درک و تمرین است.

یافتن پاسخ واقعی برای این سوال واقعا چالش بزرگی است. «آیا من آن چیزی هستم که به نظر می‌رسم؟» برای یافتن پاسخی واقعی برای این سؤال، «من کیستم؟» به پشتکار و صبر زیادی نیاز است، ما به انگیزه فوق‌العاده‌ای نیاز داریم تا این سؤال را تا انتها دنبال کنیم.

شکستن طلسم چگونه است | همه می دانند که یک فرد چقدر باهوش، چقدر خوش تیپ یا چقدر توانایی دارد. حداقل می‌توان بدون مشکل از این چیزها اطلاع داشت.

اما تعداد کمی از ما می دانیم که واقعاً چه هستیم. بین دانش ما از آنچه هستیم و درک دیگران در مورد نگاه ما به آنها تفاوت وجود دارد.

READ  طلسم مهر

شکستن طلسم چگونه است | امور دنیوی ما بیشتر توسط تصور ما از خودمان اداره و کنترل می شود تا آنچه در واقع هستیم.

به طور کلی، ما از خود واقعی خود آگاه نیستیم زیرا هرگز با آن آشنا نمی شویم. اگر «من» واقعی آشکار و غیرقابل درک خود را کشف نکنیم، زندگی ما بر پایه‌ای ضعیف باقی می‌ماند.

شکستن طلسم چگونه است | تمام افکار، عواطف، اعمال و رفتار ما بر روی این پایه ضعیف ساخته شده است و ما به طور طبیعی تمایل داریم که ناپایدار و ناامن بمانیم.

احساس درونی بی ثباتی و ناامنی به طور مداوم بر زندگی دنیوی ما تأثیر می گذارد. شناخت خود بسیار مهم است برای ایجاد میل به شناخت خود «واقعی» خود، باید از تمام کارهایی که با کمک خود «کاذب» خود انجام می دهیم کاملاً ناراضی باشیم.

شکستن طلسم چگونه است | متأسفانه اکثر مردم جرات کافی برای نارضایتی کامل از این قبیل را ندارند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 9 =