شکستن طلسم چه مدت طول میکشد


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | متأسفانه، بسیاری از افرادی که علایق مذهبی آنها را می توان به عنوان “غیبت” طبقه بندی کرد، در مواجهه با یک مسیحی ارتدکس با ماهیت “شیطانی” اعتقادات خود نیز احساس نیاز به توسل به “عذرخواهی” می کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها ادعا می کنند که هیچ چیز “شیطانی” یا “لوسیفری” در مورد علایق آنها وجود ندارد، و مسیحیان به سادگی یک سنت باستانی را که پیش از مفاهیم مسیح و شیطان است، “سوءتعبیر” می کنند.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | برخی حتی ادعا می‌کنند که واقعاً «مسیحی»تر از مخالفان خود هستند، و اصطلاحات عصر جدید مانند «آگاهی مسیح» را مطرح می‌کنند.

استاد | بدترین عاملان “عذرخواهی شیطانی” کسانی هستند که آشکارا خود را “شیطان پرست” خطاب می کنند، به ویژه اعضای کلیسای شیطان. این افراد ادعا می‌کنند که از طرف سنت شیطانی صحبت می‌کنند.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | شاخه‌ای از مطالعات الهیات مسیحی به نام «عذرخواهی»، که هنر رد انتقاداتی است که علیه تفسیر ارتدوکس از کتاب مقدس مسیحی است.

و با این حال، شیطان را به یک «کهن الگو» بدون وجود واقعی تنزل می‌دهند. برای آنها، شیطان صرفاً نمایانگر «شورش فکری» است.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | آنچه واقعاً آزاردهنده است این است که چگونه اعضای کلیسای شیطان تصور می کنند که سایر پیروان سنت های شیطانی مانند آنها هستند.

از این رو، عمل عذرخواهی شیطانی به «محروم کردن» پدیده‌هایی مانند قربانی کردن انسان شیطانی، سوء استفاده از مناسک شیطانی و تئوری‌های توطئه شیطانی گسترش می‌یابد.

READ  دعانویس استاد عرب

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | اخیراً، یکی از نمایندگان کلیسای شیطان در برنامه «Dayside» لیندا وستر در لژ خبری فاکس 2 لوسیفر ظاهر شد و این تصور را که لاسی پترسون ممکن است توسط شیطان پرستان کشته شده باشد را رد کرد.

او استدلال کرد که شیطان پرستان واقعی، فیلسوفانی انتزاعی هستند که سیستمی از خودتوانمندسازی را پذیرفته اند. شیطان پرستان واقعی تمایلی به کشتن کسی ندارند.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | شیطان پرستان واقعی حتی شیطان را نمی پرستند. این زن نمی‌توانست تصور کند که گروهی از افرادی که خود را شیطان پرست می‌نامند.

یا از سوی بیگانگان به عنوان شیطان پرست تلقی می‌شوند، ممکن است وجود داشته باشند که با عقاید انتزاعی او درباره «کهن الگوی شیطان» اشتراک نداشته باشند.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | او نمی‌توانست تصور کند که چنین گروهی ممکن است وجود داشته باشد، سنت‌های مذهبی باستانی نیاکان ما را تداوم بخشد: سنت‌هایی که در یک زمان قطعاً شامل قربانی کردن انسان و حیوان می‌شد.

و قطعاً امروزه به عنوان «شیطانی» تلقی می‌شود. افرادی مانند او بر این باورند که شیطان پرستی، به جای اینکه به دوران باستان بازگردد، از خلأ در سال 1000 توسط Anton LaVey در جنوب کالیفرنیا ابداع شد.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | البته چنین ادعایی در مواجهه با موارد متعدد قتل توسط افرادی که بعداً به انگیزه شیطان پرستی خود اعتراف کردند، قابل قبول نیست.

در حالی که چنین مواردی همه گیر نیستند، مطمئناً رخ می دهند. همچنین صدها قتل هر ساله در آفریقا به عنوان قربانی برای خدایان سنتی آفریقایی رخ می دهد.

READ  دعا نوشتن برای بچه دار شدن

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | مذاهب مشابهی در سراسر جهان سوم وجود دارد و در بسیاری از موارد به جهان اول نیز گسترش یافته است.

و در حالی که تعداد قربانی های انسانی که در جهان اول انجام می شود بدون شک محدود است، تعداد قربانی های حیوانی که به نام و انجام می شود.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | بسیار زیاد است که قابل شمارش نیست. در حالی که شرکت کنندگان ممکن است خود را شیطان پرست نخوانند، آنها مطمئناً موجودات اهریمنی را می پرستند.

و اعمال آنها توسط بیگانگان چنین تلقی می شود. اما معذرت خواهان شیطانی همچنان به شما خواهند گفت که هرگز چنین چیزی اتفاق نمی افتد.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | من استدلال های مشابهی در مورد سوء استفاده از مناسک شیطانی شنیده ام.

در حالی که درست است که بسیاری از «قربانیان» ادعایی SRA که در معرض دید عموم قرار گرفته‌اند، از آن زمان به بعد ثابت شده است که دروغ می‌گویند.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | هذیان می‌گویند، یا هر دو، گفتن اینکه چنین چیزی «هرگز اتفاق نمی‌افتد» نادیده گرفتن حوادث بی‌شماری از رفتارهای عجیب و غریب انسانی است.

علاوه بر این، این راز واقعی نیست که مناسک “سحر و جادوی جنسی”، از جمله انجام انحرافات جنسی، از همان ابتدا بخشی از برخی از علوم غیبی را تشکیل داده است.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | اعمال کاهنان بابل، مصر، یونان، روم، و هند همگی شامل مراسم جنسی بود که فحشا در معبد بخشی جدایی ناپذیر از سنت آنها بود.

READ  نوشتن دعا معراج

همانطور که مقدمه 3 در کشیش های بسیاری از فرهنگ های دیگر انجام داد. یهودیت و مسیحیت واقعاً بخشی از اقلیت نسبتاً کوچکی از سنت‌های دینی در جهان باستان بودند.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | که حداقل آشکارا شامل اعمال قربانی انسان و جنسیت مقدس نمی‌شدند – اگرچه همین امر را می‌توان در مورد آیین کنفوسیوس و بودیسم نیز گفت (حداقل).

در شکل اصلی آن)، اسلام، و احتمالاً تائوئیسم. در سرتاسر عهد عتیق، کاهنان اسرائیل نشان داده می‌شوند که به شدت تلاش می‌کنند.

شکستن طلسم چه مدت طول میکشد | تا مردم، حکومت سلطنتی و حتی کشیش‌های همکارشان را از لکه‌ی دینی خدایان بت‌های همسایگان خود پاک نگه دارند.

این وظیفه‌ای غیرقابل‌حل با توجه به اینکه آنها با مشکلی همیشگی مواجه بودند. هجوم نفوذ بسیار متقاعد کننده.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 20 =

نوشته های مشابه