شکستن طلسم چشم زخم


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم چشم زخم | این تکنیک توسط اساتید روحانی بسیار تکامل یافته از کوه های مقدس برکت داده شده است. از آن زمان تاکنون به هزاران دانش‌آموزم از هند و خارج از کشور آموزش داده‌ام.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | کتابی درباره این تکنیک اولین بار در سال 1978 به زبان هندی مراتی منتشر شد. مقدمه آن را نخست وزیر وقت هند مرحوم Hon بیان کرد.

استاد | اکنون در چاپ دوازدهم است. در حین تمرین شواسان مدیتیشن، فرد باید به راحتی روی زمین دراز بکشد و مراحل خاصی را طی کند تا به وضعیت نهایی آگاهی بدون فکر برسد.

سایت مپ الخزرا | ممکن است به راحتی از یادگیری و تمرین اشکال مرسوم مدیتیشن دلسرد شویم، زیرا باید از همان ابتدا با مشکلات متعددی روبرو شویم.

شکستن طلسم چشم زخم

شکستن طلسم چشم زخم | این جدیدترین و آسان ترین تکنیک مدیتیشن است. این اولین بار توسط من در طول اقامت یک ماهه من در هیمالیاهای مقدس برای مراقبه عمیق و شدید در سال 1973، بلافاصله پس از دوره کارآموزی پزشکی، تصور و تکامل یافت.

یکی از مهمترین آنها ناتوانی ما در نشستن در یک حالت – چه ساده و چه دشوار مانند ژست نیلوفر آبی – با پشتی صاف است.

شکستن طلسم چشم زخم | اکثر مردم غرب حتی نمی توانند چند دقیقه روی زمین بنشینند، چه برسد به مدت طولانی تری در مدیتیشن.

اگر در اولین قدم یادگیری مدیتیشن چنین مشکلی را تجربه کنیم، ممکن است به سرعت علاقه خود را از دست بدهیم. فقدان انگیزه بعدی، مدیتیشن را به یک امر خسته کننده تبدیل می کند.

READ  نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر

شکستن طلسم چشم زخم | طبیعتا تا مدت ها نمی توانیم آن را پیگیری کنیم. از آنجایی که اثرات مدیتیشن تنها پس از چندین ماه تمرین صادقانه آشکار می شود.

ممکن است خود را از شادی عظیمی که می توانستیم از طریق مراقبه تجربه کنیم محروم کنیم. از آنجایی که نشستن روی زمین دشوار است.

شکستن طلسم چشم زخم | مبتدیان باید در طول مدیتیشن به خود فشار بیاورند. این ناراحتی به آنها اجازه نمی دهد از آگاهی بدن فراتر روند.

این را می توان با میزان ناراحتی تجربه شده هنگام سفر در قطار شلوغ مقایسه کرد، جایی که به سختی می توانیم آرامش داشته باشیم.

شکستن طلسم چشم زخم | اغلب گفته می شود که تمرین مدیتیشن مستلزم استقامت، صلابت و اراده است.

اما مطمئناً این فضیلت ها برای نشستن در حالت ناآرام و مبارزه با دردهای قسمت های مختلف بدن نیست. بسیاری از معلمان اهمیت بیش از حدی به وضعیت نشستن می دهند و به معنای واقعی کلمه دانش آموزان خود را مجبور به انجام مدیتیشن می کنند.

شکستن طلسم چشم زخم | همانطور که انتظار می رفت، دانش آموزان فقیر در نهایت با سطوح استرس بالاتری نسبت به قبل مواجه می شوند.

در شواسان مدیتیشن (S.M.) قرار است در وضعیتی بسیار راحت روی زمین دراز بکشیم. به ما این امکان را می دهد که برای مدت طولانی بدون هیچ گونه ناراحتی یا درد در آن وضعیت باشیم.

شکستن طلسم چشم زخم | بنابراین ما می توانیم به راحتی از آگاهی بدن و به دنبال آن آگاهی ذهن فراتر رفته و متعاقباً حالتی بدون فکر را تجربه کنیم.

READ  باطل شدن طلسم چگونه است

به همین دلیل است که می توانیم S.M را یاد بگیریم و تمرین کنیم. خیلی راحت، صرف نظر از اینکه ما 14 ساله هستیم یا 80 ساله.

شکستن طلسم چشم زخم | یک دلیل معتبر دیگر برای تمرین مدیتیشن در وضعیت راحت بدن وجود دارد: مدیتیشن یک حالت درونی آگاهی بدون فکر است.

و به سختی مهم است که بدن ما در حالت نشسته باشد یا به راحتی روی زمین دراز بکشد. یکی دیگر از مزایای S.M. حداقل زمان لازم برای سکوت کامل ذهن است.

شکستن طلسم چشم زخم | در دنیای شلوغ امروزی، هر دقیقه صرفه جویی شده اهمیت دارد. متأسفانه، بسیاری از مردم صادقانه معتقدند که قرار است در حین مدیتیشن، درد و ناراحتی را بدون ناله‌ای از اعتراض تحمل کنند.

واقعیت بسیار متفاوت و زیباتر است. ماهیت مدیتیشن ایجاد یک رابطه صمیمانه و راحت با خودمان است. همانطور که در جای دیگری از این کتاب ذکر شد، گام اول بسیار مهم است.

شکستن طلسم چشم زخم | زیرا مسیر مراحل زیر را تعیین می کند. راحت بودن از همان ابتدا در این زمینه نیز منطقی است.

در S.M. بدن ما به راحتی روی زمین دراز کشیده است – ما آن را مجبور به انجام کاری نمی کنیم، اما در واقع سعی می کنیم با آن بسیار دوستانه و همکاری کنیم.

شکستن طلسم چشم زخم | شروع به پاسخگویی به همان اندازه خوب می کند. با این رویکرد، ما شروع به لذت بردن از مدیتیشن می کنیم و طی یک دوره زمانی به طور طبیعی شروع به ایجاد ذائقه برای آن می کنیم.

READ  طلسم مرگ میخوام

هنگامی که ما شروع به دوست داشتن مدیتیشن خود کنیم، پیشرفت بیشتر در مسیر بسیار آسان می شود. موفقیت الهام بخش، تشویق S.M. تجربه اولیه و طعم موفقیت در مدیتیشن را می دهد.

شکستن طلسم چشم زخم | این موفقیت اولیه منبع تشویق و الهام برای دراز مدت می شود. روانشناسان مدرن می گویند که اگر کودکان خردسال زود طعم موفقیت را بچشند، علاقه آنها به مطالعه به طور خودکار افزایش می یابد.

بنابراین لازم است که کودک به این فکر کند که اگر خوب مطالعه کند، می تواند در هر موضوعی خوب عمل کند. روانشناسان توصیه می کنند که اگر در ابتدا مفاهیم اساسی، اما بسیار ساده و قابل درک یک موضوع به کودکان آموزش داده شود.

شکستن طلسم چشم زخم | به زودی این احساس در آنها ایجاد می شود که می توانند موضوع را به خوبی درک کنند. به طور طبیعی، آنها به خودشان احساس اعتماد خواهند کرد.

هنگامی که آنها اعتماد به نفس پیدا کردند، همه چیز برای معلمان آنها بسیار آسان تر می شود: آنها می توانند نقش تسهیل کننده را ایفا کنند و هر زمان که کودک نیاز داشته باشد راهنمایی کنند. با اعتماد به نفس، علاقه واقعی به موضوع، تجربه اولیه موفقیت و


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =

نوشته های مشابه