شکستن طلسم پولدار شدن


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم پولدار شدن | او این را می گوید: من خیلی تلاش کردم تا زندگی ام را سر و سامان دهم. در مرکز مواد مخدر، من بیشتر در مورد خودم و اعتیادم به مواد مخدر یاد گرفتم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما یک چیز غیر منتظره دوم را کشف کردم: من با نگاه کردن به زنان مشکل دارم. من می خواهم آزاد باشم، اما از کلیسا ناامید و عصبانی می شوم.

شکستن طلسم پولدار شدن

شکستن طلسم پولدار شدن | کتاب مقدس می گوید که زنان باید متواضعانه لباس بپوشند، اما اینطور نیست. زنان سولیست همیشه از جدیدترین و تنگ‌ترین مدها استفاده می‌کنند.

استاد | اجازه دهید چند داستان دیگر را در همین راستا با شما به اشتراک بگذاریم. تد در حال بهبودی از اعتیاد به مواد مخدر در یک وزارتخانه مسیحی محلی است.

شکستن طلسم پولدار شدن | من به آنها نگاه می کنم، اما تنها چیزی که می بینم منحنی ها و پاها هستند. آیا می دانید، آن کسی که همیشه شکاف تا ران را می پوشد؟

آن ران با هر قدمی که او برمی دارد چشمک می زند. باور کن متوجه شدم! کری، یک دانش آموز هجده ساله دبیرستانی، به ما گفت که از رفتن به اتاق خواب خود کاملاً می ترسد.

شکستن طلسم پولدار شدن | من همیشه تا جایی که می توانم در اتاق نشیمن درس می خوانم. قبل از بازگشت به اتاقم توقف می کنم زیرا می دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد.

خیلی وقت پیش، من کامپیوتر را بوت کردم. به خودم می گویم که فقط برای یک دقیقه ایمیل را چک می کنم، اما می دانم که دروغ می گویم.

شکستن طلسم پولدار شدن | من می دانم که واقعا چه می خواهم. امیدوارم وقتی با ماوس ورق می زنم، یک یا دو صحنه سکس کوچک را ببینم.

READ  نوشتن دعای رزق و روزی مغازه

به خودم می گویم که فقط یک یا دو دقیقه نگاه می کنم، یا اینکه قبل از اینکه سرم بیاید می ایستم. سپس موتور من روشن می شود و من بیشتر و بیشتر می خواهم.

شکستن طلسم پولدار شدن | حتی گاهی اوقات سایت های واقعاً دارای رتبه X را باز می کنم. دور در دقیقه آنقدر بالا می رود که باید کاری انجام دهم وگرنه احساس می کنم موتورم باد می کند.

بنابراین من خودارضایی می کنم. چند بار با آن مبارزه می‌کنم، اما اگر این کار را بکنم، بعداً وقتی چراغ‌ها را خاموش می‌کنم، غرق در افکار و خواسته‌های شهوانی می‌شوم.

شکستن طلسم پولدار شدن | با چشمان درشت به سقف خیره می شوم. من چیزی نمی بینم، اما به معنای واقعی کلمه بمباران، میل تپنده را احساس می کنم.

راهی برای خوابیدن ندارم و این مرا می کشد. بنابراین من می گویم، بسیار خوب، اگر من خودارضایی کنم، آرامش خواهم داشت و بالاخره می توانم بخوابم.

شکستن طلسم پولدار شدن | بنابراین من انجام می دهم، و حدس می زنم چیست؟ احساس گناه آنقدر قوی است که هنوز نمی توانم بخوابم. صبح کاملا خسته از خواب بیدار می شوم.

چه مرگمه؟ تو چطور؟ شاید این درست باشد که وقتی شما و نوزادی به طور همزمان به در می‌رسید، منتظر می‌مانید که اول او را رها کنید.

شکستن طلسم پولدار شدن | اما نه از سر افتخار. شما می خواهید او را از پله ها بالا برید و به او نگاه کنید – باسن او را بررسی کنید.

شاید بعد از مدرسه ماشین خود را به پارکینگ یک باشگاه ورزشی محلی رسانده باشید و همکلاسی‌های کم‌پوشی را تماشا کنید که به داخل و خارج می‌پرند و در ماشین خیال‌پردازی می‌کنند.

شکستن طلسم پولدار شدن | حتی خودارضایی می‌کنند. اگرچه تعجب می کنید که چه مشکلی دارید، اما نمی توانید به خودتان کمک کنید. مردانگی اگر به طور طبیعی – فقط با مرد بودن – وارد گناه جنسی شویم.

READ  طلسم زبان بند خانواده شوهر

پس چگونه از آن خارج شویم؟ خوب، ما نمی توانیم مردانگی خود را از بین ببریم، و مطمئن هستیم که نمی خواهیم.

شکستن طلسم پولدار شدن | به عنوان مثال، ما در نهایت می خواهیم به همسران آینده خود نگاه کنیم و به آنها تمایل جنسی داشته باشیم.

آنها برای ما زیبا خواهند بود، و وقتی به آنها خیره می‌شویم از نظر جنسی لذت می‌بریم، اغلب در مورد شب پیش رو و اینکه زمان خواب چه چیزی را به همراه خواهد داشت، خیال پردازی می‌کنیم.

شکستن طلسم پولدار شدن | در جای مناسب خود، مردانگی فوق العاده است. مجموعه کامل صفات مردانه آفریده ای عالی و خاص از خداوند است.

که ما را آماده می کند تا خانه های خود را با شجاعت و قدرت رهبری و محافظت کنیم. ما نمی توانیم آن را از بین ببریم! با این حال، مردانگی ما نیز ریشه اصلی گناه جنسی است.

شکستن طلسم پولدار شدن | پس چه کار کنیم؟ ما باید انتخاب کنیم که بیشتر از مرد باشیم. ما باید مردانگی را انتخاب کنیم.

اگر تا به حال شنیده‌اید که یک سخنران جوان از شما می‌خواهد «در این مورد مرد باشید»، او شما را تشویق می‌کرد تا به استانداردهای مردانگی دست پیدا کنید.

شکستن طلسم پولدار شدن | او از شما می‌خواهد که پتانسیل‌هایتان را برآورده کنید، از تمایل طبیعی‌تان برای ترکیب استانداردهایتان و انتخاب راه آسان، بالاتر بروید.

به همین دلیل گفت: مرد باش. پدر آسمانی ما نیز به ما توصیه می کند که حتی در این سال های اولیه زندگی شما مرد باشیم. او می خواهد که ما شبیه او باشیم.

شکستن طلسم پولدار شدن | هنگامی که او ما را فرا می خواند که «همانطور که پدر شما در آسمان کامل است، کامل باشید»، از ما می خواهد که از تمایلات طبیعی خود – چشمان ناپاک، ذهن های خیال انگیز و قلب های سرگردان – بالاتر برویم.

READ  دعانویس برای قبولی کنکور

معیار پاکی او به طور طبیعی به ما نمی رسد، اما او ما را فرا می خواند تا به قدرت حضور ساکن خود برخیزیم و کار را انجام دهیم.

شکستن طلسم پولدار شدن | قبل از اینکه لشکری ​​که او فرماندهی می کرد وارد نبرد مهمی شود، یوآب به لشکریان اسرائیل گفت: «شجاعت داشته باشید و بگذارید مردان را برای قوم خود بازی کنیم» (دوم سموئیل 10:12، KJV). خلاصه می‌گفت: «ما نقشه خدا برای خودمان را می‌دانیم.

بیایید مردانه برخیزیم و قلب و ذهن خود را برای انجام آن تنظیم کنیم!» در مورد تمامیت جنسی، خدا از شما می خواهد که برخیزید و آن را انجام دهید.

شکستن طلسم پولدار شدن | در برخی موارد، شما باید این تصمیم را بگیرید. گریزی از این مبارزه نیست، همانطور که قبلاً به وضوح به شما نشان داده ایم.

آیا وقت آن نرسیده که موضع گیری کنیم؟ اگر بگویید بله، باید از الگوهای خود پیروی کنید، چیزی که در فصل بعدی به آن خواهیم پرداخت.

شکستن طلسم پولدار شدن | بخش سوم انتخاب مردانگی اصیل هفت 7 شما می توانید مردانگی واقعی را انتخاب کنید بسیاری از ما حتی در پدران خود الگوهای مناسبی نداریم.

در بدترین حالت، پدران ما به معیارهای جنسی خدا اهمیت نمی دهند. به عنوان مثال، بعد از اینکه از برندا خواستگاری کردم.

شکستن طلسم پولدار شدن | پدرم مرا کنار کشید و به آرامی گفت: «پسرم، من می‌دانم کتاب مقدس در مورد رابطه جنسی قبل از ازدواج چه می‌گوید، و من و تو با هم هستیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =

نوشته های مشابه