شکستن طلسم و نفرین


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم و نفرین | دو جنبه برای کار صلیب وجود دارد: آنچه عیسی برای ما انجام داد، و آنچه که او در ما انجام خواهد داد. اول، او هر چیزی را که ما نیاز داریم فراهم کرد و دشمن ما را شکست داد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این همان کاری است که عیسی برای ما انجام داد. با این حال، بسیاری از افرادی که در مورد کاری که او برای ما انجام داد هیجان زده می شوند.

شکستن طلسم و نفرین

شکستن طلسم و نفرین | هرگز شروع به درک آنچه که صلیب در ما انجام می دهد آغاز نکرده اند. اگر صلیب کار خود را در ما نداشته باشد.

استاد | ما به طور کامل از پیروزی سود نخواهیم برد زیرا دشمن ظریف و فریبنده ما بر ما برتری خواهد یافت و ما را فاسد خواهد کرد.

شکستن طلسم و نفرین | ما باید مراقب باشیم که از خود محافظت کنیم، و این حفاظت ها همه از طریق به کار بردن کار صلیب در زندگی خود ما حاصل می شود.

اجازه دهید اکنون بر پنج عملیات صلیب در زندگی مؤمن تمرکز کنیم. به یک معنا، این موعظه مردمی نیست. من قصد ندارم به شما بگویم چگونه سریع ثروتمند شوید، چگونه همه مشکلات خود را حل کنید.

شکستن طلسم و نفرین | یا چگونه در شش ماه آینده تمام دعاهای خود را مستجاب کنید. من حقیقت حیاتی کار پیروزمندانه صلیب را برای شما ترسیم خواهم کرد.

اجازه دهید با قاطعیت بگویم که عیسی هرگز بیشتر از زمانی که بر روی صلیب بود پیروز نبود. 1. رهایی از این عصر شیطانی کنونی فیض و سلامتی از جانب خدای پدر و خداوند ما عیسی مسیح که خود را برای گناهان ما سپرد تا ما را از این عصر شیطانی کنونی بر اساس اراده خدا و پدرمان رهایی بخشد. .

READ  دعا نویسی برای ترسیدن

شکستن طلسم و نفرین | نظم جهانی کنونی این اولین نکته، به اعتقاد من، رهایی اولیه است. تا زمانی که نفهمیم هدف خدا از طریق صلیب این است که از این عصر شیطانی کنونی رهایی پیدا کنیم.

واقعاً با آنچه خدا قصد دارد برای ما و از طریق ما انجام دهد همسو نیستیم. چهار رهایی دیگر از طریق صلیب در غلاطیان دنبال می شود و ما به هر یک از آنها نگاه خواهیم کرد.

شکستن طلسم و نفرین | اما من معتقدم که چهار مورد دیگر حاصل این رهایی اولیه هستند، که مربوط به این عصر شیطانی کنونی است.

آیا ما کاملاً می‌دانیم که هدف خدا این است که ما را از این عصر شرور کنونی رهایی بخشد؟ 82 عیسی هرگز پیروزتر از زمانی که روی صلیب بود، نبود.

شکستن طلسم و نفرین | کار صلیب دو کلمه یونانی در عهد جدید که جامعه کنونی ما را توصیف می کنند، همیشه به درستی ترجمه نمی شوند، بنابراین باید آنها را بررسی کنیم.

اولین کلمه، kosmos که از آن کلماتی مانند کیهان‌نورد و کیهان‌شناسی به دست می‌آید، به درستی «جهان» ترجمه شده است. اما آن طور که در عهد جدید استفاده می شود به “جهان” اشاره نمی کند.

شکستن طلسم و نفرین | این به معنای “نظم جهانی کنونی” است. ویژگی بارز نظم جهانی کنونی این است که در برابر حکومت صالح خدا تسلیم نشده است.

این دستور قیام علیه خداست. از سوی دیگر، کلیسا گروهی از مردم است که از جهان فراخوانده می شوند. این همان معنای کلمه کلیسا است: “یک شرکت فراخوانده شده”. در یوحنا فصل 15، کلمه جهان پنج بار در یک آیه آمده است.

READ  نوشتن دعا برای ترس بچه

شکستن طلسم و نفرین | این همان چیزی است که عیسی به شاگردانش گفت: اگر شما از دنیا بودید، دنیا هم خود را دوست می داشت.

اما چون شما از دنیا نیستید، بلکه من شما را از دنیا برگزیدم، پس دنیا از شما متنفر است. (یوحنا 15:19) ما در اینجا یک خط جدایی کامل بین جهان و کلیسا را ​​می بینیم.

شکستن طلسم و نفرین | دنیا در حال طغیان علیه خداست. کلیسا که توسط یک انتخاب مستقل عیسی برای تبدیل شدن به قوم خدا فراخوانده شد، تسلیم خدا می شود.

هر چه کلیسا بیشتر تسلیم خدا شود، جهان بیشتر از آن متنفر خواهد شد. عیسی به برادران خود گفت: «جهان نمی‌تواند از شما متنفر باشد [زیرا به آن تعلق دارید].

شکستن طلسم و نفرین | اما از من متنفر است، زیرا من شهادت می دهم که اعمالش بد است.» (یوحنا 7:7 NAS). اگر امروز دنیا از کلیسا متنفر نیست، به این دلیل است که دنیا در نیمه راه کلیسا است.

چرا جهان باید از خود متنفر باشد؟ یک تعلیم امروزی وجود دارد که کلیسا قرار است جهان را تسخیر کند. من این را باور نمی کنم. در حال حاضر برعکس است.

شکستن طلسم و نفرین | دنیا کلیسا را ​​گرفته است. اگر دنیا از کلیسا بیرون می‌رفت و کلیسا از دنیا جدا می‌شد، متوجه می‌شدیم که جهان واقعاً چقدر از کلیسا متنفر است.

در سن 83 شری کنونی، هر چه کلیسا بیشتر به خدا تسلیم شود، جهان بیشتر از آن متنفر خواهد شد. دومین کلمه یونانی که در عهد جدید برای جامعه مدرن استفاده می شود، کلمه aion است که کلمه انگلیسی eon به معنای “عصر” را به ما می دهد.

READ  شکستن طلسم فروش خانه

شکستن طلسم و نفرین | این یک اندازه گیری زمان است. برنامه زمانی خدا شامل اعصاری است که از یکدیگر پیروی می کنند.

و قوی ترین عبارت در کتاب مقدس، “ابد و همیشه” به معنای “تا اعصار اعصار” است. ” ذهن انسان حتی نمی تواند عمق آن عبارت را درک کند.

شکستن طلسم و نفرین | در اینجا کلمه عصر در غلاطیان ظاهر می شود: “[مسیح] خود را برای گناهان ما داد تا ما را از این عصر بد کنونی نجات دهد” (غلاطیان 1:4).

برخی حقایق ساده و عینی در کتاب مقدس درباره این عصر حاضر آشکار شده است. اول از همه، مهمترین واقعیت این است که به پایان می رسد.

شکستن طلسم و نفرین | قرار نیست برای همیشه دوام بیاورد. همه ما ممکن است بگوییم “خدایا شکرت!” برای آن من شخصاً نمی‌خواهم عصر حاضر ادامه یابد.

من فکر می کنم که این یک آشفتگی است، و به طور پیوسته بدتر می شود. “عصر” نیز در متی 13 ظاهر می شود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =

نوشته های مشابه