شکستن طلسم وحشت


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم وحشت | پلاک‌هایی که فورچون در سرتاسر اهداکنندگان بزرگداشت سنت آیدان گذاشته بود و همه نام او را ذکر می‌کردند، از روی دیوارها برداشته شده‌اند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تنها چیزی که باقی مانده است مستقیماً در سنگر غسل تعمید مرمرین حک شده است. فونت به دیوار فشار داده شده و چرخانده شده است تا کتیبه پنهان شود.

شکستن طلسم وحشت

شکستن طلسم وحشت | مونیکا فیتزپاتریک گفت: “من هنوز به کلیسا می روم و امیدوارم فرزندان و نوه هایم به کلیسا احترام بگذارند.” پسرش پیتر در سال 2012 در سن 15 سالگی، یکی از چهار جوان فتارد که در زمان سلطنت فورچون خودکشی کرد، خودکشی کرد.

استاد | و او معتقد است که فعالیت های کشیش حداقل تا حدودی مسئول بوده است. او گفت: «هنوز کشیش های خوب زیادی وجود دارند.

شکستن طلسم وحشت | هنگامی که حقیقت در مورد فورچون آشکار شد، کشیش جو مک گراث، جانشین او به عنوان کشیش در فتارد، از نقل مکان به خانه ماسه سنگی قهوه ای که فورچون در آن بسیاری از قربانیان خود را مورد آزار قرار می داد، خودداری کرد.

اما تعداد بیشتری از کودکان در خارج از کشور وجود دارند که آسیب دیده اند. کلیسا روی یک بمب ساعتی نشسته است.»

شکستن طلسم وحشت | نفرین فورچون 53 به مدت چهار سال، کلیسای کاتولیک تمام راه‌های تاخیر قانونی را از بین برد، اما در ماه مارس سال 2018، زمان و گزینه‌های فورچون تمام شد.

او مانند یک زندانی زندگی می‌کرد که در خانه جدید راس امنیت بالایی داشت. به گفته سرپرستش پیتر بنت، فورچون چند روز قبل از اینکه جان خود را بگیرد در مورد خودکشی صحبت کرده است.

READ  طلسم بخت گشایی ازدواج

شکستن طلسم وحشت | بنت سکوت طولانی خود را شکست و از ساعات پایانی فورچون گفت: «او گفت که راهی برای بازگشت به مونتجوی [زندان] وجود ندارد و به او توصیه شده است که خودکشی بهترین راه حل برای او است.

فکر کردم کاملا ترک خورده. او از من خواست که خودم را در موقعیت خودش قرار دهم، نه اینکه متاهل باشم و به همه این چیزها متهم شوم.

شکستن طلسم وحشت | او گفت که مردم چیزهایی درست می‌کنند تا بتوانند از کلیسا پول معینی دریافت کنند.

او از من پرسید که فکر می کنم گزینه های او چه می تواند باشد. . . . او همچنین در مورد پریدن در رودخانه صحبت کرد.»

شکستن طلسم وحشت | «بنت هر روز در خانه فورچون توقف می‌کرد تا کرکره‌ها را بلند کند و نوار ویدئویی سیستم امنیتی دوربین مداربسته‌اش را عوض کند.

که ساعت در روز ضبط می‌کرد. فورچون در ترس از حمله به سر می برد، زیرا دانش پیشینه اش گسترش یافت. بنت وقتی نگران وضعیتش شد با فورچون صحبت کرد.

شکستن طلسم وحشت | اما از صحبت کردن خودداری کرد. آن شب، تلفن سرایدار نیمه شب زنگ خورد. قبل از اینکه گیرنده را بردارد، متوقف شد.»

«یک ساعت بعد، تلفن بنت زنگ زد تا پیامی را در پست صوتی‌اش از فورچون به او اطلاع دهد که به او می‌گفت نیازی به رفتن او در روز بعد نیست، زیرا می‌خواهد برود.

شکستن طلسم وحشت | با یکی دیگر از دوستان کشیش برای آخر هفته رفتم.» بنت گفت: «آن روز صبح از خانه دار با من تماس گرفت.

READ  نوشتن دعا برای عزیز شدن درچشم همه

او نمی توانست به Fr. خانه فورچون او نتوانست کرکره را باز کند. رفتم بالا و به محض ورود به در این بو به مشامم رسید.

شکستن طلسم وحشت | دزدگیر روشن نشد و ما به طبقه بالا رفتیم و می‌توانستیم یکی از صفحه‌های دوربین مداربسته را ببینیم که هنوز روشن است.’45. . ما او را آنجا در تخت پیدا کردیم، در حالی که دانه های تسبیحش دور دستانش بود.

یک بطری پاور در سطلی در نزدیکی تختش وارونه شده بود و قرص‌های سفید روی زمین قرار داشت. به قدری چاق بود که وقتی پزشکی قانونی برای اعلام مرگ او و بردن او رسید.

شکستن طلسم وحشت | مجبور شدند چندین در را بردارند تا جسد بزرگ او را به آمبولانس منتقل کنند. شان فورچون چند روز بعد به خاک سپرده شد.

اسقف کومیسکی مراسم کنار قبر را برعهده داشت.»48 «کومیسکی پس از مرگ فورچون طوفان رسانه ای در ایرلند را پشت سر گذاشت.

شکستن طلسم وحشت | اما در سال 2017 با پخش مستندی از بی بی سی که شامل مصاحبه با قربانیان و خانواده هایشان بود، شانس او ​​تمام شد.

برخی از قربانیان فورچون خودکشی کرده بودند و بی بی سی روی مادر یکی از این افراد بدبخت تمرکز کرد. این افشاگری به قدری شرم آور بود که کومیسکی استعفای خود را ارائه کرد که مدت کوتاهی پس از پخش توسط پاپ پذیرفته شد.

شکستن طلسم وحشت | در اینجا آخرین اظهارات او به گله خود قبل از نقل مکان به رم است: من برخورد با پدر فورچون را تقریبا غیرممکن دیدم.

من مرتب با او روبرو می شدم. مدتی او را از وزارت برکنار کردم. در چندین بخش به دنبال مشاوره حرفه‌ای بودم، به انتقادات و تمجیدها گوش می‌دادم.

READ  نوشتن دعا رزق و روزی

شکستن طلسم وحشت | دلسوزی را امتحان می‌کردم و قاطعیت را امتحان می‌کردم. درمان جستجو و ترتیب داده شد.

و با این حال هرگز نتوانستم به هیچ سطحی از نتیجه رضایت بخش برسم، [او افزود] باید تلاشی آگاهانه تر و هماهنگ تر در برخورد با او انجام می دادم و به همین دلیل از او طلب بخشش می کنم.

شکستن طلسم وحشت | آزار جنسی از کودکان برای من عمیقا نفرت انگیز است. . . . من همچنین از خانواده‌های قربانیان و همه کسانی که به طرق مختلف توسط پدر شان فورچون توهین یا صدمه دیده‌اند عذرخواهی می‌کنم.”

شکستن طلسم وحشت | کاردینال دزموند کانل و اسقف اعظم شان بردی، دو کاتولیک ارشد ایرلند، «عذرخواهی عمیق» خود را برای رنج ناشی از متصدیان پدوفیل ابراز کردند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =

نوشته های مشابه