شکستن طلسم همسر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم همسر | به طوری که نتواند به میل خود از خودآگاه بدن فرار کند، همانطور که متخصصان پیشرفته در یوگا می توانند انجام دهند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، هنگامی که فرد به طور کامل در مسیر تجرد، دگرگونی و مراقبه عمیق منظم قرار گرفت، در نهایت به آزادی کامل و دائمی از تمام رنج ها و محدودیت های بدن فیزیکی و پس از مرگ، رهایی از نیاز به تناسخ در جسم فیزیکی دیگر دست می یابد.

شکستن طلسم همسر

شکستن طلسم همسر | بدن در مراحل بسیار پیشرفته، تسلط کامل بر زندگی، نفس و مرگ امکان پذیر است و می توان نه تنها از آزادی سعادتمندانه از بدن فیزیکی برخوردار شد.

استاد | همانطور که قبلاً ذکر شد، یکی از عملکردهای رابطه جنسی منظم این است که روح را ثابت نگه دارد، لنگر بیاندازد یا در جای خود ثابت نگه دارد.

شکستن طلسم همسر | بلکه از سلامت جسمانی فوق العاده، بازسازی سلولی نامحدود و یادآوری کامل حافظه هر لحظه در جهان برخوردار شد.

این عمر و تمام عمرهای گذشته کودکان بی گناه به طور طبیعی خوشحال هستند و این به این دلیل است که انرژی نیروی زندگی آنها هنوز توسط انفجار شدید.

شکستن طلسم همسر | هورمون هایی که همه آن وابستگی ها و احساسات جنسی قوی را ایجاد می کند که بزرگسالان جوان از آنها رنج می برند و از آنها لذت می برند.

مختل نکرده است. آنها به طور طبیعی مجرد هستند و بنابراین تمایل دارند نسبت به بزرگسالان بسیار بی خیال تر، پرانرژی تر و در برابر استرس انعطاف پذیرتر باشند.

READ  شماره دعانویس علوم غریبه

شکستن طلسم همسر | رویه رایج چیزی که برخی ممکن است آن را «تانترا» بخوانند، برای اکثر مردم می‌تواند بهترین راه برای تجرد و روشنگری کل‌نگر باشد.

این به خودی خود یک تعادل بسیار نامطمئن بین تجرد و عدم تجرد است که مستلزم خودکنترلی مطلق است، با این حال، از آنجایی که بیشتر افراد در رابطه هستند.

شکستن طلسم همسر | یوگا واقعاً بهترین راه برای حفظ مایع حیاتی یا خلاقانه بدون نیاز به ترک روابط جنسی است.

این نیاز به مدیریت مداوم و دقیق نیروهای بسیار قوی کندالینی دارد. چقدر در حفظ مایعات حیاتی یا خلاقانه و تبدیل امیال نفسانی اولیه به انرژی پرانیک و کندالینی قادر هستید؟

شکستن طلسم همسر | نکته کلیدی سطح خلوص یا آزادی درونی فرد از سموم، گردش خون عالی، روزه آب، تجربه تغییر شکل و میزان پرانای دریافت شده از منابع طبیعی مانند باغ ها، پارک ها، جنگل ها و سایر فضاهای باز و غیره است.

انسان انرژی اولیه خود را حفظ می کند، نوار پرانیک خود را گسترش می دهد، عشق خالص (بی خود) را تجربه می کند، می بخشد و می گیرد.

شکستن طلسم همسر | از خود گذشتگی و محبت درجه ای است که فرد کاملاً معنوی می شود. روشنگری کامل یا کامل (شادی ابدی) مستلزم یک دوره طولانی نگهداری مایع خلاقانه همراه با ساعت ها مراقبه روزانه در یک محیط طبیعی پر از انرژی پرانیک (ارگون) است.

دستیابی گرانبهای یک فرد به روشنایی (در صورت وجود) فقط تا زمانی که مایعات تولیدمثلی خود را حفظ کند، به همین شکل باقی خواهد ماند.

شکستن طلسم همسر | این همان راهی است که طبیعت آن را مطابق قانون طبیعی جهانی (یا قانون یا برنامه خدا اگر بخواهید آن را اینطور بنامید) در نظر گرفته است.

READ  دعانویسی علوم غریبه

علت و معلول است: اثر روشنگری مستلزم علت است: حفظ، پرورش و تبدیل انرژی جنسی. در کنار بسیاری از الزامات دیگر، تجرد (به طور کامل تغییر یافته) نیاز اصلی برای روشنگری واقعی و تمامیت واقعی است.

شکستن طلسم همسر | برای ایجاد اثر روشنگری باید مقدار زیادی انرژی تولید مثلی تغییر یافته (میل تصفیه شده) در خود ایجاد شود.

مشابه آنچه قبلاً گفتم: نمی توان از باتری خالی شده نور دریافت کرد. امیدوارم خودم را روشن کنم، زیرا کل این اصل، سنگ فیلسوف، جام مقدس یا راه بازگشت به باغ عدن یا هر چیزی است که دوست دارید آن را بنامید.

شکستن طلسم همسر | بازگشت به فهرست مطالب فصل پنجم (5) سبک زندگی گسترش انرژی جنسی سعادتمندانه بازگشت به مطالب یک زندگی با گسترش انرژی جنسی سعادتمندانه شامل پیروی از مفاهیمی است که در اینجا ذکر خواهم کرد.

در اینجا فهرستی طولانی از ایده‌های ضروری برای تقویت توانایی تغییر شکل، در عین ایجاد، پرورش و بهره‌مندی از سطوح بسیار بالاتر انرژی جنسی (سعادت) بدون از دست دادن آن وجود دارد.

شکستن طلسم همسر | برخی از این ایده ها قبلا توضیح داده شده است، اما من احساس می کنم مهم است که آنها را دوباره در اینجا با جزئیات بیشتر مورد بحث قرار دهیم.

حیاتی ترین و ضروری ترین – با روش کامل خودکنترلی فیزیکی مشابه “تمرین آهو” تائوئیستی آشنا شوید و توقف ترشح مایعات جنسی را هر زمان که می خواهد بدن را ترک کند به عادت تبدیل کنید.

شکستن طلسم همسر | عضلات خود را تمرین دهید تا جریان ادرار را خاموش و روشن کنند و این تکنیک را تا زمانی که به پاسخ خودکار به رابطه جنسی تبدیل شود، تمرین کنید.

READ  طلسم سریع الاجابه ازدواج

بیاموزید که چگونه می توان از همین توانایی همیشه برای جلوگیری از از دست دادن مایعات جنسی (حیاتی) چه در شروع خواب خیس یا درست قبل از لحظه انزال استفاده کرد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

نوشته های مشابه