شکستن طلسم

شکستن طلسم همسر

شکستن طلسم همسر | به طوری که نتواند به میل خود از خودآگاه بدن فرار کند، همانطور که متخصصان پیشرفته در یوگا می توانند انجام دهند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، هنگامی که فرد به طور کامل در مسیر تجرد، دگرگونی و مراقبه عمیق منظم قرار گرفت، در نهایت به آزادی کامل و دائمی از تمام رنج ها و محدودیت های بدن فیزیکی و پس از مرگ، رهایی از نیاز به تناسخ در جسم فیزیکی دیگر دست می یابد.

شکستن طلسم همسر

شکستن طلسم همسر | بدن در مراحل بسیار پیشرفته، تسلط کامل بر زندگی، نفس و مرگ امکان پذیر است و می توان نه تنها از آزادی سعادتمندانه از بدن فیزیکی برخوردار شد.

استاد | همانطور که قبلاً ذکر شد، یکی از عملکردهای رابطه جنسی منظم این است که روح را ثابت نگه دارد، لنگر بیاندازد یا در جای خود ثابت نگه دارد.

شکستن طلسم همسر | بلکه از سلامت جسمانی فوق العاده، بازسازی سلولی نامحدود و یادآوری کامل حافظه هر لحظه در جهان برخوردار شد.

این عمر و تمام عمرهای گذشته کودکان بی گناه به طور طبیعی خوشحال هستند و این به این دلیل است که انرژی نیروی زندگی آنها هنوز توسط انفجار شدید.

شکستن طلسم همسر | هورمون هایی که همه آن وابستگی ها و احساسات جنسی قوی را ایجاد می کند که بزرگسالان جوان از آنها رنج می برند و از آنها لذت می برند.

مختل نکرده است. آنها به طور طبیعی مجرد هستند و بنابراین تمایل دارند نسبت به بزرگسالان بسیار بی خیال تر، پرانرژی تر و در برابر استرس انعطاف پذیرتر باشند.

READ  دعا نویسی جن

شکستن طلسم همسر | رویه رایج چیزی که برخی ممکن است آن را «تانترا» بخوانند، برای اکثر مردم می‌تواند بهترین راه برای تجرد و روشنگری کل‌نگر باشد.

این به خودی خود یک تعادل بسیار نامطمئن بین تجرد و عدم تجرد است که مستلزم خودکنترلی مطلق است، با این حال، از آنجایی که بیشتر افراد در رابطه هستند.

شکستن طلسم همسر | یوگا واقعاً بهترین راه برای حفظ مایع حیاتی یا خلاقانه بدون نیاز به ترک روابط جنسی است.

این نیاز به مدیریت مداوم و دقیق نیروهای بسیار قوی کندالینی دارد. چقدر در حفظ مایعات حیاتی یا خلاقانه و تبدیل امیال نفسانی اولیه به انرژی پرانیک و کندالینی قادر هستید؟

شکستن طلسم همسر | نکته کلیدی سطح خلوص یا آزادی درونی فرد از سموم، گردش خون عالی، روزه آب، تجربه تغییر شکل و میزان پرانای دریافت شده از منابع طبیعی مانند باغ ها، پارک ها، جنگل ها و سایر فضاهای باز و غیره است.

انسان انرژی اولیه خود را حفظ می کند، نوار پرانیک خود را گسترش می دهد، عشق خالص (بی خود) را تجربه می کند، می بخشد و می گیرد.

شکستن طلسم همسر | از خود گذشتگی و محبت درجه ای است که فرد کاملاً معنوی می شود. روشنگری کامل یا کامل (شادی ابدی) مستلزم یک دوره طولانی نگهداری مایع خلاقانه همراه با ساعت ها مراقبه روزانه در یک محیط طبیعی پر از انرژی پرانیک (ارگون) است.

دستیابی گرانبهای یک فرد به روشنایی (در صورت وجود) فقط تا زمانی که مایعات تولیدمثلی خود را حفظ کند، به همین شکل باقی خواهد ماند.

شکستن طلسم همسر | این همان راهی است که طبیعت آن را مطابق قانون طبیعی جهانی (یا قانون یا برنامه خدا اگر بخواهید آن را اینطور بنامید) در نظر گرفته است.

READ  طلسم قفل و کلید

علت و معلول است: اثر روشنگری مستلزم علت است: حفظ، پرورش و تبدیل انرژی جنسی. در کنار بسیاری از الزامات دیگر، تجرد (به طور کامل تغییر یافته) نیاز اصلی برای روشنگری واقعی و تمامیت واقعی است.

شکستن طلسم همسر | برای ایجاد اثر روشنگری باید مقدار زیادی انرژی تولید مثلی تغییر یافته (میل تصفیه شده) در خود ایجاد شود.

مشابه آنچه قبلاً گفتم: نمی توان از باتری خالی شده نور دریافت کرد. امیدوارم خودم را روشن کنم، زیرا کل این اصل، سنگ فیلسوف، جام مقدس یا راه بازگشت به باغ عدن یا هر چیزی است که دوست دارید آن را بنامید.

شکستن طلسم همسر | بازگشت به فهرست مطالب فصل پنجم (5) سبک زندگی گسترش انرژی جنسی سعادتمندانه بازگشت به مطالب یک زندگی با گسترش انرژی جنسی سعادتمندانه شامل پیروی از مفاهیمی است که در اینجا ذکر خواهم کرد.

در اینجا فهرستی طولانی از ایده‌های ضروری برای تقویت توانایی تغییر شکل، در عین ایجاد، پرورش و بهره‌مندی از سطوح بسیار بالاتر انرژی جنسی (سعادت) بدون از دست دادن آن وجود دارد.

شکستن طلسم همسر | برخی از این ایده ها قبلا توضیح داده شده است، اما من احساس می کنم مهم است که آنها را دوباره در اینجا با جزئیات بیشتر مورد بحث قرار دهیم.

حیاتی ترین و ضروری ترین – با روش کامل خودکنترلی فیزیکی مشابه “تمرین آهو” تائوئیستی آشنا شوید و توقف ترشح مایعات جنسی را هر زمان که می خواهد بدن را ترک کند به عادت تبدیل کنید.

شکستن طلسم همسر | عضلات خود را تمرین دهید تا جریان ادرار را خاموش و روشن کنند و این تکنیک را تا زمانی که به پاسخ خودکار به رابطه جنسی تبدیل شود، تمرین کنید.

READ  شکستن طلسم در خواب

بیاموزید که چگونه می توان از همین توانایی همیشه برای جلوگیری از از دست دادن مایعات جنسی (حیاتی) چه در شروع خواب خیس یا درست قبل از لحظه انزال استفاده کرد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =