شکستن طلسم

شکستن طلسم همزاد

شکستن طلسم همزاد | با این حال، برای اینکه این فرآیند به جای اینکه یک تلاش ناامیدکننده و بیهوده برای “وقفه در رابطه جنسی” باشد، باید در وضعیت سلامتی انرژی بالاتری قرار گیرد (از طریق تغذیه صحیح و ورزش منظم، تغذیه پرانیک از طبیعت، مدیتیشن و روزه آب).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که انرژی جنسی به طور کامل به تمام سلول های بدن تبدیل یا گسترش می یابد. به جای احساس ناامیدی یا عدم تحقق، یک رضایت عمیق و شگفت انگیز همیشه در حال افزایش باید در هر قسمت از بدن ایجاد شود.

شکستن طلسم همزاد

شکستن طلسم همزاد | همچنین می توان این تجربه هیجان انگیز را بارها و بارها به طور نامحدود تکرار کرد، اما به محض انزال، تمام می شود.

استاد | توانایی جلوگیری از انزال می‌تواند مزایای بی‌ارزشی داشته باشد و باعث رضایت بیشتر در یک رابطه شود.

شکستن طلسم همزاد | توسعه و پرورش این روش تا زمانی که به یک عادت تبدیل شود، فواید زیادی را به همراه خواهد داشت.

به اعتقاد من ساده‌ترین و صادقانه‌ترین راه برای کمک به فرد نه تنها برای مجرد ماندن مادام‌العمر بلکه لذت بردن از آن است!

شکستن طلسم همزاد | این روش ممکن است یکی از حیاتی ترین ابزارها برای تجرد در شرایط غیرممکن باشد.

اگر دوست دارید، می توانید در صفحه وب من درباره خودکنترلی فیزیکی در حین رابطه جنسی بیشتر بخوانید: با روزه گرفتن یک روز در میان روی آب یونیزه شده یا آب معدنی تازه چشمه، خون خود را تصفیه کنید.

شکستن طلسم همزاد | اگر در روزهای روزه داری گرسنه می شوید، آب سبزیجات ارگانیک (مشابه V8) بنوشید و سپس شیر دانه مانند شیر دانه شاهدانه شیرین نشده یا شیر بادام شیرین نشده که قند خون فرد را مختل نمی کند بنوشید.

READ  نوشتن دعا شانس

روزه گرفتن با آب یونیزه یا معدنی و سپس آب سبزیجات ارگانیک و شیر دانه شیرین نشده در صورت نیاز انجام می شود.

شکستن طلسم همزاد | زیرا آب دارای اثر قلیایی است، حس گرسنگی و مایعات گوارشی خنثی می شود و در عین حال پاکسازی، تغییر شکل می دهد.

و مزایای انرژی زا پرهیز یا خودداری از آبمیوه‌های قندی یا شیرین نیز حیاتی است تا قند خون و هوس از کنترل خارج نشود.

شکستن طلسم همزاد | در روزی که غذا می خورید، تا حد امکان از مواد مغذی بالا، پروبیوتیک ها و مواد غذایی خام با آنزیم بالا استفاده کنید.

در وعده‌های غذایی: تا حد امکان آنتی اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها، مواد معدنی و مکمل‌های گیاهی آداپتوژن مفید را بگنجانید.

شکستن طلسم همزاد | در طول روزی که غذا می خورید، مقدار زیادی غذای فوق العاده و یک رژیم غذایی “پالئو” مشابه رژیمی که من از آن لذت می برم در وب سایت خود، ” جام مقدس: آخرین رژیم من برای رشد معنوی” در اینجا استفاده کنید: این رژیم نسبتاً پیچیده و درگیر است.

به همین دلیل شما را به صفحه ای در وب ارجاع می دهم. با این حال، نکته اصلی در مورد این رژیم این است که از تمام مواد غذایی مخرب یا آزاردهنده مانند نان، پنیر، گوشت قرمز، غذاهای ناسالم و البته هر چیزی که شکر یا سایر شیرین کننده ها اضافه شده باشد، خودداری کنید.

شکستن طلسم همزاد | بسیاری از این به اصطلاح “غذاها” کارهای وحشتناکی را با کسی که سعی در حفظ و تغییر انرژی جنسی دارد انجام می دهند.

READ  طلسم خوش شانسی

در عوض غذای کامل واقعی مانند تخم‌مرغ نیم‌پز (نه سرخ‌شده!)، گرده زنبور عسل تازه، آجیل خام تازه آسیاب شده و دانه‌هایی مانند تخمه کدو تنبل خام، بادام، آفتابگردان، بادام زمینی و کنجد بخورید.

شکستن طلسم همزاد | انواع توت ها، میوه های استوایی، و گیاهان سازگار مانند زردچوبه، جینکو، رودیولا روزیا، توت های نخل اره ای و غیره. گهگاهی بوقلمون، مرغ یا ساردین با برنج قهوه ای و لوبیا نیز مشکلی ندارد.

خوردن صحیح یک رژیم غذایی غیر لبنی قبل از کشاورزی برای موفقیت با “ورزش گوزن” و تغییر شکل ضروری است.

شکستن طلسم همزاد | تمام انسدادها را از سیستم گردش خون با استفاده از یک تقویت کننده گردش خون گیاهی مانند حاوی جینکو بیلوبا، توت خاکستر خاردار، جارو قصابی، زالزالک، عصاره شاه بلوط اسب، نیاسین و غیره بردارید.

همچنین به طور منظم ورزش کنید. طناب پرش برای بهبود گردش خون و افزایش قدرت بدون نیاز به رفتن به باشگاه ایده آل است.

شکستن طلسم همزاد | مدیتیشن منظم! یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را با دقت بسیار متمرکز کنید تا تمام افکار دیگر حذف شوند.

تصور کنید که انرژی خلاقانه شما مانند جریان سفیدی از نور که به سمت توپی از نور سفید بالای سر شما می رود، به سمت ستون فقرات شما جاری می شود.

شکستن طلسم همزاد | یاد بگیرید که چگونه در چشم سوم یا بالای سر خود تمرکز کنید، به خصوص اگر نگران هستید که ممکن است بیش از حد احساساتی شوید.

با هدایت مجدد انرژی از این طریق، کنترل را یاد می گیرید. قوی ترین اثرات تبدیل اکستاتیک از تمرکز در چاکرای چشم سوم و تاج به مدت دو ساعت یا بیشتر حاصل می شود.

READ  دعانویس برای فروش

شکستن طلسم همزاد | برای موفقیت آمیز بودن مدیتیشن عمیق روزانه در اصوات درونی و چشم سوم، فرد باید تمایلات جنسی را تغییر دهد تا به ساختن انرژی حیاتی نیروی عصبی کمک کند.

دگرگونی به نوبه خود به مراقبه، کلیت و غیره وابسته است. شما می توانید در کتاب من، گنجینه های پنهان در درون، درباره مراقبه و اهمیت آن بیشتر بدانید.

شکستن طلسم همزاد | میل‌های نفسانی اساسی را می‌توان از طریق کانال‌های جدید و راه‌های بیانی جدید مانند مراقبه، سعادت، سرزندگی، اشتیاق، الهام، عشق، شفقت، تفریح، و خدمت فداکارانه به بیانات و تحقق‌های بالاتر تبدیل کرد.

مایعات جنسی باقی مانده می توانند ماده ای را ایجاد کنند که یوگی ها آن را “جاس” می نامند که اعصاب را می پوشاند و یک جسم یا هاله انرژی ظریف ایجاد می کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 15 =