شکستن طلسم

شکستن طلسم های سنگین

شکستن طلسم های سنگین | منافذ مسدود شده اغلب می تواند انرژی جنسی را مسدود کند و/یا ناراحتی عمومی ایجاد کند به گونه ای که تغییر شکل کند شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در حالی که به زیبایی های بی پایان کیهان و امکانات عمیق عشق و شادی بی نهایت فکر می کنید، به پیاده روی های طولانی در طبیعت بروید.

شکستن طلسم های سنگین

شکستن طلسم های سنگین | بیاموزید که چگونه می‌توان لذت رابطه جنسی یا لذت از اشیاء جنسی را گسترش داد (جهان‌شمول) یا به سوی تحقق بی‌نهایت و ابدی هدایت کرد و آن گسترش بی‌نهایت لذت را با میزان وحشتناکی محدودکننده بودن بیان مرسوم جنسی مقایسه کنید.

استاد | بدن خود را تمیز نگه دارید! هر روز دوش بگیرید و/یا حمام کنید. بدن به طور مداوم نیاز به ریختن میلیون ها سلول پوست دارد.

شکستن طلسم های سنگین | به یاد داشته باشید که در واقعیت شما یک موجود روحانی هستید که به طور کامل در شادی کامل برهمن یا اوورسول غوطه ور شده اید.

بی نهایت بودن آسمان، بیوپلاسمای موجود در هوا، گیاهان، درختان، جنگل ها، آبشارها، زیبایی های طبیعی و غیره همگی می توانند به کامل ترین و نشاط بخش ترین حالت های دگرگونی تا کنون منجر شوند.

شکستن طلسم های سنگین | یافتن راه‌هایی برای ایجاد انرژی خلاقانه از طریق مکمل‌های غذایی بخش محکمی از پایه و اساس کامل بودن است، اما مصرف مواد فقط برای تحریک فعالیت تولیدمثلی اینطور نیست.

گیاهانی که ذخایر مایع حیاتی و قدرت فرد را تقویت کرده و ایجاد می‌کنند، می‌توانند منجر به داشتن انرژی بیشتر میل جنسی برای کار کردن و تبدیل آن به خصوص در سنین بالا شوند. “آفرودیزیاک ها” (گیاهان سازگار) که به دلیل تامین تغذیه، گردش خون بهتر، جوانسازی و عملکرد جنسی بهتر به طور گسترده ای به گسترش تمایلات جنسی به سعادت کمک می کنند.

READ  نوشتن دعای رزق و روزی فراوان

شکستن طلسم های سنگین | به طوری که حفظ مایعات جنسی آسان، طبیعت دوم و واقعاً شناخته شده است.

هیجان انگیز یا رضایت بخش استفاده از گیاهان تقویت کننده قوای جنسی برای دگرگونی ممکن است در ابتدا یک تناقض شگفت انگیز به نظر برسد.

شکستن طلسم های سنگین | اما گیاهان جوان کننده (به جای محرک تر) و آنتی اکسیدان ها برای ایجاد انرژی خلاقانه بسیار زیاد و فراوان، خودکنترلی بیشتر، و حتی شگفت آور، بسیار خوب هستند.

دگرگونی بسیار آسان‌تر و گسترده‌تر که منجر به سعادت بیشتر، انرژی بیشتر، هیجان بیشتر، شادی بیشتر، سرزندگی بیشتر و بیداری انرژی معنوی (کندالینی) ضروری برای دگرگونی می‌شود.

شکستن طلسم های سنگین | برای کسانی که در دهه های 50، 60 و 70 و فراتر از آن زندگی می کنند، مصرف گیاهان برای جوان سازی میل جنسی ضروری تر است.

اما منظور من برای تحریک نیست، بلکه افزایش در دسترس بودن انرژی حیاتی و افزایش تولید مایعات حیاتی برای اهداف معنوی همیشه به یاد داشته باشید که اصلاح موفقیت آمیز سلامت جنسی و ناامیدی های جنسی بدون بهبود سلامت خود با استفاده از غذاهای فوق العاده، روزه آب منظم و سبک زندگی خالص و کاملی که قبلا ذکر کردم غیرممکن است.

شکستن طلسم های سنگین | تجربه انرژی وابسته به عشق شهوانی و داشتن سلامتی فراوان، اشتیاق و سرزندگی تقریباً یکی است.

با افزایش سن، داشتن دوره های تجرد طولانی تر و طولانی تر می شود. عالی؟ نه لزوماً اگر به دلیل کاهش انرژی خلاق باشد.

شکستن طلسم های سنگین | اگر نشاطی برای تقویت نیروهای سعادت، مدیتیشن، کندالینی و آگاهی معنوی وجود نداشته باشد، چگونه این اتفاق می افتد؟

READ  دعانویس خوب در کرمانشاه

ایده این است که از طریق غذای خام، آنتی اکسیدان ها، مکمل های گیاهی، افزایش گردش خون، مدیتیشن و تمرکز دقیق، تمرینات تنفسی، دوش گرفتن/حمام کردن منظم، ارتعاش و/یا جریان کندالینی (الکتریسیته)، و غیرتحریکی و غیره باعث شعله ور شدن مایع گرانبهای جنسی می شود.

شکستن طلسم های سنگین | به گونه ای که هرگز مصرف نمی شود (مثل “بوته سوزان” موسی) که منجر به تجمع تدریجی خلسه می شود که می تواند فرد را به روزهای بی پایانی از شادی روزافزون و عشقی که قبلا تجربه نکرده بود منجر شود.

انرژی حیاتی سالم زمانی که به درستی تبدیل شود می تواند لذتی فوق العاده و تجربه شگفت انگیزی از قدرت و عملکرد جنسی باورنکردنی و همیشگی باشد.

شکستن طلسم های سنگین | رهایی از کالبد فیزیکی را می توان از این طریق به دست آورد و در نهایت به اهداف معنوی واقعی خود یعنی تحقق خود و خداشناسی رسید.

دگرگونی راه رسیدن به مردانگی واقعی به عنوان بیان پروردگار عالم یا زن بودن واقعی به عنوان بیانی از مادر الهی است.

شکستن طلسم های سنگین | اثرات تجرد باید از طریق مراقبه های روزانه 2 تا 3 ساعته دور از بدن به سمت آزادی ابدی از آگاهی فیزیکی تا جایی که می توان به سفر واقعی روح دست یافت هدایت شود.

رفتن بسیار فراتر از نیاز به ارگاسم به سطوح کاملاً هیجان انگیز از لذت برتر روح درونی، سعادت، شادی، آزادی و سپس عشق ممکن می شود.

شکستن طلسم های سنگین | حتی زمانی که کار می کنید، لذت بیشتری خواهید برد و احساس سبکی بیشتری خواهید داشت.

READ  دعانویسی زن

اما هرگز فراموش نکنید، همه شرایط باید عالی باشند تا بتوانید این کار را انجام دهید. تنها مجرد بودن ممکن است باعث پیشرفت جزئی در دیدگاه فرد شود و/یا اصلاً به هیچ مزیتی دست نیابد.

شکستن طلسم های سنگین | تجرد اجباری به خودی خود بدون هیچ یک از شرایط لازم برای تغییر شکل می تواند ناامید کننده باشد.

از خطرات و علائم عدم تبدیل آگاه باشید. اگر سعی کنید مجرد باشید بدون اینکه وقت بگذارید و تمام جنبه های دگرگونی و/یا تمامیت را اعمال کنید.

شکستن طلسم های سنگین | می تواند بسیار خسته کننده شود! علائم تغییر نکردن در نتیجه تنها مجرد بودن در حالی که هیچ یک از الزامات دیگر سبک زندگی را رعایت نمی کند.

مانند نداشتن کامل است. همچنین برخی از این علائم ممکن است زمانی رخ دهند که تازه شروع به کار کرده‌اید و سیستم عصبی هنوز به طور کامل با داشتن انرژی جنسی بیشتر سازگار نشده است.

شکستن طلسم های سنگین | ممکن است فرد شروع به عصبانی شدن، بی‌شکیبایی و سوء استفاده نسبت به خود و دیگران کند و/یا پیدا کند.

به طور کلی همه چیز ناامید کننده تر می شود. فرد ممکن است پرخوری کند، چاق شود و/یا به جای رابطه جنسی عادات بد دیگری ایجاد کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =