شکستن طلسم نحسی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم نحسی | به هر حال، مدرسه شما احتمالاً مملو از دخترانی است که تاپ های بند اسپاگتی، لباس های کوتاه و لباس زیر به عنوان لباس بیرونی می پوشند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شما به سایت‌های دارای رتبه X در اینترنت دسترسی دارید که در دوران دبیرستان وجود نداشتند. وقتی دوستان شما به ساحل یا پارک آبی می روند.

شکستن طلسم نحسی

شکستن طلسم نحسی | هر دختری که می شناسید بیکینی می پوشد. در حالی که ما با موانع مختلفی روبرو هستیم، اصول یکسان است و استراتژی ها مشابه خواهند بود.

استاد | شما باید استراتژی های خود را برای چشمان خود ایجاد کنید، زیرا نقاط ضعف شما با ما متفاوت است.

شکستن طلسم نحسی | اما مهم است که یک چیز را به خاطر بسپاریم: راهبردهای ما برای پرش چشم ممکن است نسبتاً ساده به نظر برسد، و شاید حتی انجام آن آسان باشد، اما اینطور نیست.

شیطان با دروغ با شما مبارزه می کند در حالی که بدن شما با امیال و قدرت عادت های بد عمیقاً ریشه دار با شما می جنگد.

شکستن طلسم نحسی | برای برنده شدن، به یک شمشیر و یک سپر نیز نیاز دارید. از بین تمام بخش‌های طرح نبرد شما، این احتمالاً مهمترین بخش است.

شمشیر و سپر خود را بردارید به یک آیه خوب از کتاب مقدس برای استفاده به عنوان شمشیر و نقطه تجمع نیاز دارید. فقط یکی؟

شکستن طلسم نحسی | حفظ چندین آیه از کتاب مقدس در مورد خلوص ممکن است مفید باشد، زیرا آنها در نهایت برای تغییر و شستشوی ذهن کار می کنند.

اما در نبرد امروزی بوقلمونی سرد با ناپاکی، داشتن چندین آیه حافظه ممکن است به اندازه بستن یک کوله پشتی صد پوندی برای شرکت در نبرد تن به تن دشوار باشد.

READ  شکستن طلسم کاسبی

شکستن طلسم نحسی | شما آنقدر چابک نیستید که بتوانید سریع مانور دهید. به همین دلیل است که ما یک “آیه حمله” را توصیه می کنیم و بهتر است سریع باشید.

ما خط آغازین ایوب 31 را پیشنهاد می کنیم: من با چشمان خود عهد بسته ام. هنگامی که شکست می خورید و روی یک کودک داغ معطل می شوید.

شکستن طلسم نحسی | با تندی بگویید: «نه، من با چشمانم عهد بسته ام. من نمی توانم این کار را انجام دهم!» وقتی به یک بیلبورد بی‌صدا نگاه می‌کنید.

بگویید: «نه، من با چشمانم عهد بسته‌ام. من نمی توانم این کار را انجام دهم!» این عمل خنجر سریعی به قلب دشمن شما خواهد بود.

شکستن طلسم نحسی | سپر شما – یک “آیه محافظ” که می توانید روی آن تأمل کنید و حتی زمانی که در خط مستقیم آتش نیستید قدرت بگیرید.

ممکن است حتی مهمتر از شمشیر شما باشد زیرا وسوسه را دور از گوش شما قرار می دهد. پیشنهاد می کنیم این آیه را به عنوان سپر خود انتخاب کنید: از فحشا بگریزید… شما مال خودتان نیستید.

شکستن طلسم نحسی | شما به قیمتی خریداری شده اید پس با بدن خود خدا را گرامی بدارید. (اول قرنتیان ۶:‏۱۸-۲۰) ما این آیه سپر را به هسته اصلی آن تقطیر کرده‌ایم.

در مواجهه با بسیاری از موقعیت‌های وسوسه‌انگیز هنگام مواجهه با تصاویر یا افکار نفسانی آن را تکرار کرده‌ایم: من حق ندارم به آن نگاه کنم یا درباره آن فکر کنم.

شکستن طلسم نحسی | من اختیار ندارم سپری مانند این به شما کمک می‌کند تا زمانی که در مبارزه برای پاکی با وسوسه مواجه می‌شوید.

READ  نوشتن دعا و جادو

در مورد مسائل واقعی درگیر فکر کنید. قدرت وسوسه شیطان در حق شما برای تصمیم گیری در مورد رفتارتان نهفته است.

شکستن طلسم نحسی | اگر باور نداشتید که این حق را دارید، هیچ نیروی وسوسه انگیزی نمی توانست شما را لمس کند. یک مثال خاص را در نظر بگیرید.

من (فرد) به یاد می‌آورم که یک بار در راهروی هتل به سمت دستگاه یخ‌ساز قدم می‌زدم. بالای دستگاه یک مجله Playboy قرار داشت.

شکستن طلسم نحسی | با این باور که حق انتخاب رفتارم را دارم، این سوال را از خودم پرسیدم: آیا باید به این پلی بوی نگاه کنم یا نه؟

لحظه ای که این سوال را پرسیدم، خودم را برای مشاوره باز کردم. شروع کردم به صحبت کردن در مورد جوانب مثبت و منفی با خودم.

شکستن طلسم نحسی | اما بدتر از آن، من خودم را به نصیحت شیطان باز کردم. او می خواست در این مورد صدایش شنیده شود. او با خنده گفت و دروغ گفت و ذهن من را روی گفتگو متمرکز کرد.

بنابراین حتی متوجه نشدم بدنم از شیب هوس می لغزد. وقتی کارش تمام شد، تنها پاسخی که می‌خواستم بشنوم این بود: «بله، می‌توانید به آن نگاه کنید. فقط حتما مقالات را بخوانید.»

شکستن طلسم نحسی | قدرت وسوسه در آن نهفته است. ممکن است ترس داشته باشید که وسوسه در این نبرد برای شما بسیار قوی باشد.

اما صادقانه بگویم که وسوسه ها بدون سؤالات متکبرانه خودمان هیچ قدرتی ندارند. خودت را در موقعیت من قرار بده پشت کتابخانه می نشینید و روی صندلی آخرین شماره مجله پلی بوی است.

READ  ابطال طلسم و سحر

شکستن طلسم نحسی | این زمانی است که آیه سپر شما – کلمات اول قرنتیان 6 – باید به ذهن خطور کند: من حق ندارم حتی به آن فکر کنم.

من اختیار ندارم این اعتقاد هیچ جایی را برای جوانب مثبت و منفی باقی نمی گذارد که فریبکارانه به مغز شما نفوذ کند. و در مورد شیطان، از آنجایی که شما هیچ سوالی نپرسیدید.

شکستن طلسم نحسی | هیچ گفتگویی با او اتفاق نمی افتد – گفتگویی که در آن او می تواند سعی کند شما را وادار به تغییر عقیده خود کند.

برای ذهن و چشم ها شمشیر و سپر شما به تقویت شما کمک می کند، نه تنها در کنترل چشمان خود، بلکه در ایجاد یک محیط دفاعی با ذهن خود (که کمی بعد به طور کامل بررسی خواهیم کرد).

شکستن طلسم نحسی | در اینجا یک مثال است. شما در حین انجام تکالیف به کسب و کار خود فکر می کنید. سپس آنلاین می شوید تا کمی تحقیق کنید.

تصمیم گرفتید ایمیل خود را چک کنید. مشخص می شود که شما مقداری هرزنامه از یک سایت دارای رتبه X دریافت کرده اید. واکنش شما چیست؟

شکستن طلسم نحسی | به تفاوت چشمگیر بین دو پاسخ احتمالی زیر توجه کنید: 1. آیا باید همین الان این ایمیل را باز کنم؟

من حتی حق ندارم چنین سوالی بپرسم، زیرا اختیار تصمیم گیری را ندارم. اولین پاسخ به این معنی است که شما اختیار و حق تصمیم گیری را دارید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 7 =

نوشته های مشابه