شکستن طلسم مغازه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مغازه | فراموش نکنید که خدا را در مرکز معادله قرار دهید. با جستجو و درخواست کمک فراطبیعی از او در این نبرد، می توانید بر چیزهایی که هرگز فکر نمی کردید غلبه کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برای شناختن او تشنه تر خواهید بود و تمایل بیشتری برای برقراری ارتباط با او خواهید داشت. با افزایش صمیمیت شما با خدا، کمتر به آن صمیمیت کاذب نیاز خواهید داشت.

شکستن طلسم مغازه

شکستن طلسم مغازه | شما او را به عنوان بهترین شریک مسئولیت پذیری خود خواهید یافت. چه چیزی به صمیمیت واقعی با خدا کمک می کند؟ عبادت. ما برای عبادت آفریده شده ایم.

استاد | در حالی که با پیوستن به یک گروه مردانه، صحبت با کشیش جوان خود، یا استخدام یک شریک مسئولیت پذیر، صمیمیت بین فردی واقعی را در زندگی خود ایجاد می کنید.

شکستن طلسم مغازه | عبادت و ستایش باعث صمیمیت با خداوند می شود و ما را به سرعت به حضور او می رساند.

اولین بار شنیدم که چارلز سویندول در پخش رادیویی Insight for Living خود به این موضوع اشاره کرد. زمانی که گفت که او هرگز بدون شروع به عبادت وارد نماز نمی شود.

شکستن طلسم مغازه | من از آنجا شروع کردم، چند گروه کر و سرود را حفظ کردم و آنها را به آرامی برای خداوند حدود بیست دقیقه قبل از شروع نماز خواندم.

پس اگر زندگی من به آن بستگی داشت، نمی توانستم آهنگی را در جاده مرل هی حمل کنم، چه؟ از چه آهنگ هایی استفاده کردم؟

شکستن طلسم مغازه | آهنگ عشق! آهنگ هایی که می توانم برای او بخوانم که مستقیماً او را مخاطب قرار می دهند.

READ  طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس

من می خواهم به او بگویم که او را دوست دارم و بر این صمیمیت بنا کنم. بنابراین من از آهنگ های عاشقانه استفاده می کنم که می توانم مستقیماً برای او بخوانم.

شکستن طلسم مغازه | آهنگ های زیادی برای ابراز عشق به خداوند وجود دارد که اکنون محبوب هستند. یکی از موارد مورد علاقه اخیر من به سادگی شروع می شود.

“تو کسی هستی که من عاشقش هستم.” دیگری با این جمله شروع می‌کند: «عشق من تو را خواهم پرستش». اکنون این تنها راه برای عبادت یا یافتن صمیمیت با خدا نیست.

شکستن طلسم مغازه | هر طور که او را جستجو کنید، فقط مطمئن شوید که قبل از اینکه برای عبادت و ستایش به مسیح نزدیک شوید، منتظر خودارضایی نباشید.

شما در زندگی خود به آن صمیمیت نیاز دارید. قلب پرشور او برای شما آرزو می کند. او را بپرستید. او خالق جهان است و او برای شماست.

شکستن طلسم مغازه | یک فکر پایانی یکی از مولفه های کلیدی برای عبور از دوران نوجوانی و جوانی، کار گروهی است. همه به دوستان یا گروه های حامی نیاز دارند.

هر جوانی نیاز به رابطه صمیمی با خدا دارد. در نهایت، مردان در هر سنی با چالش مشابهی روبرو می شوند – درخواست کمک و صادق بودن در مورد احساسات و مبارزات.

شکستن طلسم مغازه | برای اکثر مردان جوان، رسیدن به نقطه درخواست کمک یک پیروزی بزرگ است. آیا تا به حال این کار را انجام داده اید؟

اگر بخواهیم خودارضایی را ترک کنیم، آخرین مورد از چهار شرط لازم این است که بدانیم تلویزیون کابلی، ویدئوها، اینترنت، مجلات و فانتزی چه کاری می توانند با میل جنسی ما انجام دهند.

READ  نوشتن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل

شکستن طلسم مغازه | چه اثراتی دارد؟ ساده. آنها میل جنسی شما را افزایش می دهند، که عملا حذف خودارضایی را غیرممکن می کند.

برخی می گویند که زندگی به عنوان یک مرد مجرد بدون آمیزش غیرممکن است و ما باید یا رابطه جنسی واقعی با یک دختر را انتخاب کنیم یا رابطه جنسی نادرست را با دست خود انتخاب کنیم یا دیوانه شویم.

شکستن طلسم مغازه | آیا واقعا اینها تنها گزینه ها هستند؟ برای پاسخ به آن، ممکن است سوال بهتری بپرسیم: آیا به دلیل میل جنسی که خداوند به شما داده است به خودارضایی نیاز دارید یا به این دلیل که آن را در یک میل جنسی حتی بزرگتر ساخته اید؟

این فقط یک علامت است اجازه دهید به وضوح بگوییم: خودارضایی در درجه اول نشانه چشم های کنترل نشده و افکار آزادانه است.

شکستن طلسم مغازه | وقتی عادات جدیدی برای مراقبت از چشمان خود ایجاد می کنید و به اسارت خیال می پردازید، خودارضایی می تواند متوقف شود.

تا آن زمان، احتمالا این کار را نخواهد کرد. خودارضایی مانند چراغ هشدار کم روغن روی داشبورد ماشین شماست.

شکستن طلسم مغازه | اگر روشن شود، مشکل از نور نیست. مشکل واقعی زیر کاپوت است. برنان در نبرد احساس می کند که بیش از حد همسان شده است.

اما چشمان من نمی توانند تنها مشکل باشند! در مورد میل جنسی من چطور؟» او درخواست کرد. «ببین، من شانزده ساله هستم و احتمالاً میل جنسی قوی‌تری نسبت به برخی خرگوش‌ها دارم.

شکستن طلسم مغازه | از آنجایی که من در بخش همسر کمبود دارم، در مورد آن چه کنم؟ چگونه آزاد شوم؟» پاسخ من این بود: “آیا این میل جنسی طبیعی شماست یا کاری برای رشد آن انجام داده اید؟” اندازه میل جنسی ما ثابت نیست.

READ  باطل کردن طلسم بخت

اگر بخواهیم خودارضایی را حذف کنیم، باید ببینیم که میل جنسی ما دو بخش دارد. یک قسمت در بدو تولد ثابت است، اما قسمت دیگر می‌تواند مانند یک بالون هوای داغ با تشویق ما بالا بیاید.

شکستن طلسم مغازه | اینکه ما یک میل جنسی پایه داریم، شکی نیست. دکتر جیمز دابسون در آنچه همسران آرزو می کردند شوهرانشان درباره زنان بدانند اظهار داشت که مرد انسان به دلیل تولید اسپرم و عوامل دیگر، به طور طبیعی هر هفتاد و دو ساعت یکبار تمایل به آزادسازی جنسی دارد.

احتمالاً از خود می پرسید که چه کاری می توان در مورد آن انجام داد. آیا راهی برای رهاسازی آن چیزها وجود دارد؟ خوشبختانه، بله.

شکستن طلسم مغازه | در حالی که بدن ما دارای این فشار فیزیکی طبیعی برای آزادسازی جنسی است، خود خدا یک «دریچه تسکین» داخلی فراهم کرده است، چیزی که شما با آن آشنا هستید.

از نظر بالینی به آن «گسترش شبانه» می گویند، اما مدت ها پیش در یک رختکن فوتبال بدبو، بچه ای تصمیم گرفت آن را «رویای خیس» بنامد، و این نام ماندگار شد.

شکستن طلسم مغازه | خبر خوب برای نوجوانان این است که تشعشعات شبانه می توانند برای شما در تلاش برای خلوص مفید باشند.

با این حال، ممکن است تعجب کنید که چگونه چنین رویاهایی می توانند به سمت خلوص کار کنند زیرا برخی از این پروازهای نیمه آگاهانه می توانند بسیار داغ شوند.



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =

نوشته های مشابه