شکستن طلسم مغازه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مغازه | فراموش نکنید که خدا را در مرکز معادله قرار دهید. با جستجو و درخواست کمک فراطبیعی از او در این نبرد، می توانید بر چیزهایی که هرگز فکر نمی کردید غلبه کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برای شناختن او تشنه تر خواهید بود و تمایل بیشتری برای برقراری ارتباط با او خواهید داشت. با افزایش صمیمیت شما با خدا، کمتر به آن صمیمیت کاذب نیاز خواهید داشت.

شکستن طلسم مغازه

شکستن طلسم مغازه | شما او را به عنوان بهترین شریک مسئولیت پذیری خود خواهید یافت. چه چیزی به صمیمیت واقعی با خدا کمک می کند؟ عبادت. ما برای عبادت آفریده شده ایم.

استاد | در حالی که با پیوستن به یک گروه مردانه، صحبت با کشیش جوان خود، یا استخدام یک شریک مسئولیت پذیر، صمیمیت بین فردی واقعی را در زندگی خود ایجاد می کنید.

شکستن طلسم مغازه | عبادت و ستایش باعث صمیمیت با خداوند می شود و ما را به سرعت به حضور او می رساند.

اولین بار شنیدم که چارلز سویندول در پخش رادیویی Insight for Living خود به این موضوع اشاره کرد. زمانی که گفت که او هرگز بدون شروع به عبادت وارد نماز نمی شود.

شکستن طلسم مغازه | من از آنجا شروع کردم، چند گروه کر و سرود را حفظ کردم و آنها را به آرامی برای خداوند حدود بیست دقیقه قبل از شروع نماز خواندم.

پس اگر زندگی من به آن بستگی داشت، نمی توانستم آهنگی را در جاده مرل هی حمل کنم، چه؟ از چه آهنگ هایی استفاده کردم؟

شکستن طلسم مغازه | آهنگ عشق! آهنگ هایی که می توانم برای او بخوانم که مستقیماً او را مخاطب قرار می دهند.

READ  طلسم فوری

من می خواهم به او بگویم که او را دوست دارم و بر این صمیمیت بنا کنم. بنابراین من از آهنگ های عاشقانه استفاده می کنم که می توانم مستقیماً برای او بخوانم.

شکستن طلسم مغازه | آهنگ های زیادی برای ابراز عشق به خداوند وجود دارد که اکنون محبوب هستند. یکی از موارد مورد علاقه اخیر من به سادگی شروع می شود.

“تو کسی هستی که من عاشقش هستم.” دیگری با این جمله شروع می‌کند: «عشق من تو را خواهم پرستش». اکنون این تنها راه برای عبادت یا یافتن صمیمیت با خدا نیست.

شکستن طلسم مغازه | هر طور که او را جستجو کنید، فقط مطمئن شوید که قبل از اینکه برای عبادت و ستایش به مسیح نزدیک شوید، منتظر خودارضایی نباشید.

شما در زندگی خود به آن صمیمیت نیاز دارید. قلب پرشور او برای شما آرزو می کند. او را بپرستید. او خالق جهان است و او برای شماست.

شکستن طلسم مغازه | یک فکر پایانی یکی از مولفه های کلیدی برای عبور از دوران نوجوانی و جوانی، کار گروهی است. همه به دوستان یا گروه های حامی نیاز دارند.

هر جوانی نیاز به رابطه صمیمی با خدا دارد. در نهایت، مردان در هر سنی با چالش مشابهی روبرو می شوند – درخواست کمک و صادق بودن در مورد احساسات و مبارزات.

شکستن طلسم مغازه | برای اکثر مردان جوان، رسیدن به نقطه درخواست کمک یک پیروزی بزرگ است. آیا تا به حال این کار را انجام داده اید؟

اگر بخواهیم خودارضایی را ترک کنیم، آخرین مورد از چهار شرط لازم این است که بدانیم تلویزیون کابلی، ویدئوها، اینترنت، مجلات و فانتزی چه کاری می توانند با میل جنسی ما انجام دهند.

READ  نوشتن دعای بچه دار شدن

شکستن طلسم مغازه | چه اثراتی دارد؟ ساده. آنها میل جنسی شما را افزایش می دهند، که عملا حذف خودارضایی را غیرممکن می کند.

برخی می گویند که زندگی به عنوان یک مرد مجرد بدون آمیزش غیرممکن است و ما باید یا رابطه جنسی واقعی با یک دختر را انتخاب کنیم یا رابطه جنسی نادرست را با دست خود انتخاب کنیم یا دیوانه شویم.

شکستن طلسم مغازه | آیا واقعا اینها تنها گزینه ها هستند؟ برای پاسخ به آن، ممکن است سوال بهتری بپرسیم: آیا به دلیل میل جنسی که خداوند به شما داده است به خودارضایی نیاز دارید یا به این دلیل که آن را در یک میل جنسی حتی بزرگتر ساخته اید؟

این فقط یک علامت است اجازه دهید به وضوح بگوییم: خودارضایی در درجه اول نشانه چشم های کنترل نشده و افکار آزادانه است.

شکستن طلسم مغازه | وقتی عادات جدیدی برای مراقبت از چشمان خود ایجاد می کنید و به اسارت خیال می پردازید، خودارضایی می تواند متوقف شود.

تا آن زمان، احتمالا این کار را نخواهد کرد. خودارضایی مانند چراغ هشدار کم روغن روی داشبورد ماشین شماست.

شکستن طلسم مغازه | اگر روشن شود، مشکل از نور نیست. مشکل واقعی زیر کاپوت است. برنان در نبرد احساس می کند که بیش از حد همسان شده است.

اما چشمان من نمی توانند تنها مشکل باشند! در مورد میل جنسی من چطور؟» او درخواست کرد. «ببین، من شانزده ساله هستم و احتمالاً میل جنسی قوی‌تری نسبت به برخی خرگوش‌ها دارم.

شکستن طلسم مغازه | از آنجایی که من در بخش همسر کمبود دارم، در مورد آن چه کنم؟ چگونه آزاد شوم؟» پاسخ من این بود: “آیا این میل جنسی طبیعی شماست یا کاری برای رشد آن انجام داده اید؟” اندازه میل جنسی ما ثابت نیست.

READ  طلسم گنج

اگر بخواهیم خودارضایی را حذف کنیم، باید ببینیم که میل جنسی ما دو بخش دارد. یک قسمت در بدو تولد ثابت است، اما قسمت دیگر می‌تواند مانند یک بالون هوای داغ با تشویق ما بالا بیاید.

شکستن طلسم مغازه | اینکه ما یک میل جنسی پایه داریم، شکی نیست. دکتر جیمز دابسون در آنچه همسران آرزو می کردند شوهرانشان درباره زنان بدانند اظهار داشت که مرد انسان به دلیل تولید اسپرم و عوامل دیگر، به طور طبیعی هر هفتاد و دو ساعت یکبار تمایل به آزادسازی جنسی دارد.

احتمالاً از خود می پرسید که چه کاری می توان در مورد آن انجام داد. آیا راهی برای رهاسازی آن چیزها وجود دارد؟ خوشبختانه، بله.

شکستن طلسم مغازه | در حالی که بدن ما دارای این فشار فیزیکی طبیعی برای آزادسازی جنسی است، خود خدا یک «دریچه تسکین» داخلی فراهم کرده است، چیزی که شما با آن آشنا هستید.

از نظر بالینی به آن «گسترش شبانه» می گویند، اما مدت ها پیش در یک رختکن فوتبال بدبو، بچه ای تصمیم گرفت آن را «رویای خیس» بنامد، و این نام ماندگار شد.

شکستن طلسم مغازه | خبر خوب برای نوجوانان این است که تشعشعات شبانه می توانند برای شما در تلاش برای خلوص مفید باشند.

با این حال، ممکن است تعجب کنید که چگونه چنین رویاهایی می توانند به سمت خلوص کار کنند زیرا برخی از این پروازهای نیمه آگاهانه می توانند بسیار داغ شوند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سه =

نوشته های مشابه