شکستن طلسم مشتری


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مشتری | تاد گفت: «می‌دانم که خداوند استانداردهای بسیار بالایی برایم قائل است، اما من همچنان میل به نوعی ارضای جنسی دارم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | حتی اگر فقط خیالات ذهنی باشد. من گمان می کنم که انجام این خواسته اصلاً اشتباه است، اما چه چیزی جایگزین آن کنم؟

شکستن طلسم مشتری

شکستن طلسم مشتری | نمی‌توانم آن را نادیده بگیرم، یا شاید صادقانه‌تر بگویم، نمی‌خواهم. چگونه می توانم خداوند این آرزو را در من پر کند؟» پاسخ صادقانه این است که وظیفه خدا این نیست که این خواسته را برآورده کند.

استاد | تد یک دانشجوی بیست و سه ساله است که در حال حاضر مجرد است – نه همسر، نه دوست دختر، نه هیچ چیز.

شکستن طلسم مشتری | تاد این خواسته را خودش از طریق فانتزی ایجاد کرد، اما حالا که وضعیت بزرگ و ناامیدکننده شده است، تاد از خدا می خواهد که او را نجات دهد.

به نظر خدا، وظیفه تاد است که از آن مراقبت کند. تاد اعتراف کرد که نمی‌خواهد ذهن خود را برای جلوگیری از فانتزی ذهنی آموزش دهد.

شکستن طلسم مشتری | حدس ما این است که او حتی کمتر علاقه مند به آموزش چشمانش برای پرش کردن است.

او از خدا می خواهد که این کار را برای او انجام دهد. خوب، در بیشتر موارد، خدا این کار را نمی کند. یه بار دیگه میگیم دیر یا زود همه ما باید برای پاکی خود بجنگیم.

شکستن طلسم مشتری | این جنگ کلمه ما را به یک تصویر کلمه مفید هدایت می کند. پس وارد حلقه شوید!

آیا تا به حال در حال گشت و گذار در کانال بوده اید و دو کشتی گیر سومو ژاپنی را دیده اید که در داخل یک حلقه کوچک به آن می روند؟

شکستن طلسم مشتری | در یک مسابقه کشتی سومو، دو غول پف کرده که پوشک کمری پوشیده اند (درشت!) بازوها و شانه های قوچ یکدیگر را می گیرند تا اینکه یکی از رینگ ناک اوت شود.

READ  دعانویس برای جلب محبت قوی

خوب، نبرد خود با خودارضایی را مانند یک مسابقه سومو تصور کنید. شما در یک طرف رینگ هستید و حریف بیش از حد رشد کرده و پف کرده شما – معروف به آقای سکس درایو – در طرف دیگر قرار دارد.

شکستن طلسم مشتری | اگر آقای سکس درایو را از رینگ بیرون بیاورید، لازم نیست خودارضایی کنید. اگر آقای سکس درایو شما را از رینگ خارج کرد، باید خودارضایی کنید.

شما درست داخل حلقه ایستاده‌اید، آن بند شلوار سفید احمقانه را پوشیده‌اید، با دست‌های روی هم رفته و دندان‌های قروچه‌تان برهنه.

شکستن طلسم مشتری | با چشمانی نافذ، سر آقای سکس درایو غر می زنید تا شما را تنها بگذارد. آقای سکس درایو که از یک میلیارد وعده هوس و خیال پف کرده، خمیازه می کشد و به ساعتش نگاه می کند. سپس، در حالی که کاملاً خسته به نظر می رسد.

او در مسیر شما قدم می زند. بدون اینکه زحمت قفل کردن اسلحه با شما در نبرد را به زحمت بیندازد، او فقط پشت بند دار بزرگ خود را تاب می دهد و شما را به سمت دیوار پرواز می دهد.

شکستن طلسم مشتری | جایی که شما با وظیفه شناسی می نشینید و در محل خودارضایی می کنید. بارها و بارها وارد رینگ می‌شوی و بارها به دیوار پرواز می‌کنی و کوزه پشت شیشه وازلین را خالی می‌کنی.

برای مدتی، شجاعانه خود را با رویارویی دوباره و دوباره با آقای سکس درایو حفظ می کنید. اما در نهایت روحیه کبود و کتک خورده شما عصبانی می شود و همه را به گردن خدا می اندازید و زیر لب تف می گویید: «خدایا با این میل جنسی عظیم مرا در این حلقه قرار بده.

READ  استاد رحمانپور دعانویس

شکستن طلسم مشتری | اگر او آن را به من نمی داد، من مدام از رینگ ناک اوت نمی شدم و مجبور نمی شدم خودارضایی کنم. مشکل اوست، نه من.»

شما صبر می کنید و منتظر می مانید، اما آقای سکس درایو به عنوان دیکنز بی حوصله در آنجا ایستاده و منتظر شهوت بیشتری است.

شکستن طلسم مشتری | در همین حین، برای یک درس پرواز دیگر به رینگ می روید، و سپس یک درس دیگر، و درد عمیق تر می شود زیرا ناامیدی اشک را در چشمان شما جاری می کند.

شما تصمیم می گیرید که هر از گاهی برای رفتن به کلیسا، عرصه را ترک کنید. کشیش شما ادعا می کند که خواست خدا بر شماست که آقای سکس میل را شکست دهید.

شکستن طلسم مشتری | شما برای پیروزی دعا کنید. وقتی کلیسا به پایان رسید، شما با دلگرمی برخیزید، به میدان بازگردید و یک بار دیگر پیروزی خود را اعلام کنید.

با ایستادن در کنار دایره، به آقای سکس درایو دستور می دهید که «برو، به نام خداوند». با این وجود، او دست و پا می زند و شما را به پشت شما می زند.

شکستن طلسم مشتری | شما امیدوارید که افت هورمون او را به اندازه کوچک کند، اما این هرگز محقق نمی شود.

شما امیدوارید که در قدرت معنوی رشد کنید، اما به نظر نمی رسد این اتفاق بیفتد. شما در پیشگاه خداوند احساس شرمندگی می کنید.

شکستن طلسم مشتری | مخصوصاً پس از تماشای تمام شیشه های خالی وازلین که در اطراف افتاده اند. در نهایت شما می گویید: “حدس می زنم که خواست خدا نیست که در این نبرد پیروز شوم.” اراده خدا نیست؟ این توهین به شخصیت خداست.

READ  نوشتن دعا شانس

خداوند به سمت شما برمی گردد و می گوید: وارد رینگ شو. بنابراین شما اطاعت می کنید، اما آقای سکس درایو شما را دوباره به دیوار تمیز می کند.

شکستن طلسم مشتری | با چشمانی خواهش‌آمیز به سوی خدا رو می‌کنی، فریاد می‌زنی: «خدا را می‌بینی؟

منو از دست این هیولا نجات بده آیا مرا دوست نداری؟» خالق هستی می گوید: «البته من تو را دوست دارم». “مگر منو دوست نداری؟” “پروردگارا، تو می دانی که من می دانم!” “پس سومو را گرسنه نگه دار!” می بینید.

شکستن طلسم مشتری | قرار گرفتن در زیر اندازه و دور آن آقای هیولایی جنس میل جنسی، ترکیب ژنتیکی است از آنچه قرار است میل جنسی شما به نظر برسد.

در واقع، آقای سکس درایو مانند یک میگوی پنج فوتی، سه اینچی و 110 پوندی ساخته شده است، اما او به تازگی بزرگ شده است.

شکستن طلسم مشتری | زیرا شما در طول سال ها به او غذای بسیار خوبی داده اید. روزی 6 تا 10 غذای هوس انگیز به او می دادی تا اینکه مثل درب انبار بزرگ و چاق شد.

با این حال، زمانی که تصمیم بگیرید آقای سکس درایو را از گرسنگی بکشید، وزن و وزن او کاهش می یابد. او یک شبه پوند از دست خواهد داد.

شکستن طلسم مشتری | تنها کاری که باید انجام دهید این است که از تلویزیون کابلی، ویدئوها، اینترنت، مجلات و فانتزی هایی که قبلاً به آنها اشاره کردیم، به او غذا ندهید!

مطمئناً، او یک شبه دویست پوند از وزن خود را کم نخواهد کرد، اما آقای سکس درایو به سرعت وزن خود را کاهش می‌دهد.

شکستن طلسم مشتری | اگر بخواهید مواد غذایی «سکسی» زیادی را جلوی صورت چاق او جمع نکنید. بعد آقا را می برید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 12 =

نوشته های مشابه