شکستن طلسم مشتری


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مشتری | تاد گفت: «می‌دانم که خداوند استانداردهای بسیار بالایی برایم قائل است، اما من همچنان میل به نوعی ارضای جنسی دارم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | حتی اگر فقط خیالات ذهنی باشد. من گمان می کنم که انجام این خواسته اصلاً اشتباه است، اما چه چیزی جایگزین آن کنم؟

شکستن طلسم مشتری

شکستن طلسم مشتری | نمی‌توانم آن را نادیده بگیرم، یا شاید صادقانه‌تر بگویم، نمی‌خواهم. چگونه می توانم خداوند این آرزو را در من پر کند؟» پاسخ صادقانه این است که وظیفه خدا این نیست که این خواسته را برآورده کند.

استاد | تد یک دانشجوی بیست و سه ساله است که در حال حاضر مجرد است – نه همسر، نه دوست دختر، نه هیچ چیز.

شکستن طلسم مشتری | تاد این خواسته را خودش از طریق فانتزی ایجاد کرد، اما حالا که وضعیت بزرگ و ناامیدکننده شده است، تاد از خدا می خواهد که او را نجات دهد.

به نظر خدا، وظیفه تاد است که از آن مراقبت کند. تاد اعتراف کرد که نمی‌خواهد ذهن خود را برای جلوگیری از فانتزی ذهنی آموزش دهد.

شکستن طلسم مشتری | حدس ما این است که او حتی کمتر علاقه مند به آموزش چشمانش برای پرش کردن است.

او از خدا می خواهد که این کار را برای او انجام دهد. خوب، در بیشتر موارد، خدا این کار را نمی کند. یه بار دیگه میگیم دیر یا زود همه ما باید برای پاکی خود بجنگیم.

شکستن طلسم مشتری | این جنگ کلمه ما را به یک تصویر کلمه مفید هدایت می کند. پس وارد حلقه شوید!

آیا تا به حال در حال گشت و گذار در کانال بوده اید و دو کشتی گیر سومو ژاپنی را دیده اید که در داخل یک حلقه کوچک به آن می روند؟

شکستن طلسم مشتری | در یک مسابقه کشتی سومو، دو غول پف کرده که پوشک کمری پوشیده اند (درشت!) بازوها و شانه های قوچ یکدیگر را می گیرند تا اینکه یکی از رینگ ناک اوت شود.

READ  نوشتن دعا برای حرف شنوی شوهر

خوب، نبرد خود با خودارضایی را مانند یک مسابقه سومو تصور کنید. شما در یک طرف رینگ هستید و حریف بیش از حد رشد کرده و پف کرده شما – معروف به آقای سکس درایو – در طرف دیگر قرار دارد.

شکستن طلسم مشتری | اگر آقای سکس درایو را از رینگ بیرون بیاورید، لازم نیست خودارضایی کنید. اگر آقای سکس درایو شما را از رینگ خارج کرد، باید خودارضایی کنید.

شما درست داخل حلقه ایستاده‌اید، آن بند شلوار سفید احمقانه را پوشیده‌اید، با دست‌های روی هم رفته و دندان‌های قروچه‌تان برهنه.

شکستن طلسم مشتری | با چشمانی نافذ، سر آقای سکس درایو غر می زنید تا شما را تنها بگذارد. آقای سکس درایو که از یک میلیارد وعده هوس و خیال پف کرده، خمیازه می کشد و به ساعتش نگاه می کند. سپس، در حالی که کاملاً خسته به نظر می رسد.

او در مسیر شما قدم می زند. بدون اینکه زحمت قفل کردن اسلحه با شما در نبرد را به زحمت بیندازد، او فقط پشت بند دار بزرگ خود را تاب می دهد و شما را به سمت دیوار پرواز می دهد.

شکستن طلسم مشتری | جایی که شما با وظیفه شناسی می نشینید و در محل خودارضایی می کنید. بارها و بارها وارد رینگ می‌شوی و بارها به دیوار پرواز می‌کنی و کوزه پشت شیشه وازلین را خالی می‌کنی.

برای مدتی، شجاعانه خود را با رویارویی دوباره و دوباره با آقای سکس درایو حفظ می کنید. اما در نهایت روحیه کبود و کتک خورده شما عصبانی می شود و همه را به گردن خدا می اندازید و زیر لب تف می گویید: «خدایا با این میل جنسی عظیم مرا در این حلقه قرار بده.

READ  استاد اللهیاری دعانویس

شکستن طلسم مشتری | اگر او آن را به من نمی داد، من مدام از رینگ ناک اوت نمی شدم و مجبور نمی شدم خودارضایی کنم. مشکل اوست، نه من.»

شما صبر می کنید و منتظر می مانید، اما آقای سکس درایو به عنوان دیکنز بی حوصله در آنجا ایستاده و منتظر شهوت بیشتری است.

شکستن طلسم مشتری | در همین حین، برای یک درس پرواز دیگر به رینگ می روید، و سپس یک درس دیگر، و درد عمیق تر می شود زیرا ناامیدی اشک را در چشمان شما جاری می کند.

شما تصمیم می گیرید که هر از گاهی برای رفتن به کلیسا، عرصه را ترک کنید. کشیش شما ادعا می کند که خواست خدا بر شماست که آقای سکس میل را شکست دهید.

شکستن طلسم مشتری | شما برای پیروزی دعا کنید. وقتی کلیسا به پایان رسید، شما با دلگرمی برخیزید، به میدان بازگردید و یک بار دیگر پیروزی خود را اعلام کنید.

با ایستادن در کنار دایره، به آقای سکس درایو دستور می دهید که «برو، به نام خداوند». با این وجود، او دست و پا می زند و شما را به پشت شما می زند.

شکستن طلسم مشتری | شما امیدوارید که افت هورمون او را به اندازه کوچک کند، اما این هرگز محقق نمی شود.

شما امیدوارید که در قدرت معنوی رشد کنید، اما به نظر نمی رسد این اتفاق بیفتد. شما در پیشگاه خداوند احساس شرمندگی می کنید.

شکستن طلسم مشتری | مخصوصاً پس از تماشای تمام شیشه های خالی وازلین که در اطراف افتاده اند. در نهایت شما می گویید: “حدس می زنم که خواست خدا نیست که در این نبرد پیروز شوم.” اراده خدا نیست؟ این توهین به شخصیت خداست.

READ  دعانویس عالی در مازندران

خداوند به سمت شما برمی گردد و می گوید: وارد رینگ شو. بنابراین شما اطاعت می کنید، اما آقای سکس درایو شما را دوباره به دیوار تمیز می کند.

شکستن طلسم مشتری | با چشمانی خواهش‌آمیز به سوی خدا رو می‌کنی، فریاد می‌زنی: «خدا را می‌بینی؟

منو از دست این هیولا نجات بده آیا مرا دوست نداری؟» خالق هستی می گوید: «البته من تو را دوست دارم». “مگر منو دوست نداری؟” “پروردگارا، تو می دانی که من می دانم!” “پس سومو را گرسنه نگه دار!” می بینید.

شکستن طلسم مشتری | قرار گرفتن در زیر اندازه و دور آن آقای هیولایی جنس میل جنسی، ترکیب ژنتیکی است از آنچه قرار است میل جنسی شما به نظر برسد.

در واقع، آقای سکس درایو مانند یک میگوی پنج فوتی، سه اینچی و 110 پوندی ساخته شده است، اما او به تازگی بزرگ شده است.

شکستن طلسم مشتری | زیرا شما در طول سال ها به او غذای بسیار خوبی داده اید. روزی 6 تا 10 غذای هوس انگیز به او می دادی تا اینکه مثل درب انبار بزرگ و چاق شد.

با این حال، زمانی که تصمیم بگیرید آقای سکس درایو را از گرسنگی بکشید، وزن و وزن او کاهش می یابد. او یک شبه پوند از دست خواهد داد.

شکستن طلسم مشتری | تنها کاری که باید انجام دهید این است که از تلویزیون کابلی، ویدئوها، اینترنت، مجلات و فانتزی هایی که قبلاً به آنها اشاره کردیم، به او غذا ندهید!

مطمئناً، او یک شبه دویست پوند از وزن خود را کم نخواهد کرد، اما آقای سکس درایو به سرعت وزن خود را کاهش می‌دهد.

شکستن طلسم مشتری | اگر بخواهید مواد غذایی «سکسی» زیادی را جلوی صورت چاق او جمع نکنید. بعد آقا را می برید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یک =

نوشته های مشابه