شکستن طلسم مرگ


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مرگ | همیشه مخالفت معنوی وجود خواهد داشت. دشمن مدام در گوش شما زمزمه می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او نمی‌خواهد شما در این مبارزه پیروز شوید و دروغ‌هایی را می‌داند که اعتماد به نفس و اراده یک مرد جوان را برای برنده شدن از بین می‌برد.

شکستن طلسم مرگ

شکستن طلسم مرگ | می توانید انتظار شنیدن دروغ ها و تعداد زیادی از آنها را داشته باشید. در اینجا لیستی از برخی از موارد مورد علاقه تمام دوران آمده است. (بعد از هر دروغ، حقیقت واقعی را بیان می کنیم.)

استاد | اما به یاد داشته باشید: همیشه تا حدی دعوا خواهد بود. در حالی که ممکن است در نبرد شما ستم معنوی وجود نداشته باشد.

شکستن طلسم مرگ | شیطان: «تنها تو هستی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنی. اگر کسی بفهمد، شما مایه خنده گروه جوانان خواهید شد!»

حقیقت: اکثر مردان جوان با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند، بنابراین هیچ کس نمی خندد. شیطان: «دوباره شکست خوردی.

شکستن طلسم مرگ | شما هرگز نمی توانید چشمان خود را تربیت کنید. غیر ممکنه.” حقیقت: غیرممکن نیست. آیا ایوب چشمان خود را تربیت نکرد؟

او هم مثل شما مردی بود. شیطان: «شما خیلی قانون گرا هستید! داری موها را می شکافی.» حقیقت: خدا هنوز معیارهای رفتاری برای ما دارد.

شکستن طلسم مرگ | و هنوز هم ایده خوبی است که صرفاً بر اساس معیارهای او زندگی کنیم. شیطان: «اوه، بیا! اینقدر احمق نباش این طرح «تغییر عادت» هرگز کارساز نخواهد بود.»

حقیقت: این طرح جواب خواهد داد، زیرا برای اکثر مردان مشکل ناخالصی جنسی چیزی نیست جز انتخاب های بدی که به عادت های بد تبدیل می شوند.

شکستن طلسم مرگ | شیطان: «چرا با آن مبارزه کنید؟ سکس سرگرم کننده است و به کسی آسیب نمی رساند.» حقیقت: شما همیشه نمی توانید آنها را ببینید، اما هزینه های گناه شما بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید.

READ  طلسم زبان بند همگان

همانطور که می بینید، مخالفان شرور و بی رحم هستند. برای راه اندازی اولین خط دفاعی خود، از چشمان خود شروع کنید.

شکستن طلسم مرگ | شما می خواهید آنها را برای “پرش” آموزش دهید. اگر بتوانید به مدت شش هفته چشمان خود را بچرخانید، می توانید در این جنگ پیروز شوید.

تاب دادن به چشم ها در گذشته، چشمان شما همیشه به سمت امر جنسی می چرخیدند نه دور از آن. برای مبارزه با سال‌ها و سال‌ها این عمل انعکاسی، باید چشمان خود را طوری آموزش دهید.

شکستن طلسم مرگ | که وقتی با یک تصویر سکسی روبرو می‌شوید، فوراً از آن چشمان خود بپرید – دقیقاً مانند روشی که دست خود را از اجاق داغ دور می‌کنید.

در اینجا به طور خلاصه این است: هنگامی که چشمان شما به سمت ویژگی های یک زن می چرخد، آنها باید فوراً از بین بروند. اما چرا جهش باید فوری باشد؟

شکستن طلسم مرگ | ممکن است کسی استدلال کند که یک نگاه فقط یک نگاه است. یک نگاه درنگ نمی کند. مسلماً، یک نگاه با زل زدن با دهان باز تا زمانی که آب دهان به پای شما جمع شود، متفاوت است.

اما یک نگاه می تواند بیش از اندازه کافی «آب چشم» برای شما باشد تا آن مقدار کمی ماده شیمیایی را به شما بدهد.

شکستن طلسم مرگ | در تجربه ما، جهش فوری برای ذهن تمیز و آسان است و به ذهن فضایی برای «قفل کردن و بار کردن» نمی دهد.

مواظب باش! همانطور که قبلاً گفتیم، وقتی شروع به تکان دادن چشمان خود می کنید، بدن شما به روش های عجیب و غریب و غیرمنتظره ای با شما مبارزه می کند.

READ  دعانویس تهران ابوادریس

شکستن طلسم مرگ | از آنجایی که گناه جنسی ماهیتی اعتیادآور دارد، بدن شما بدون مبارزه از لذت های خود دست نمی کشد.

شما باید خلاقانه به دنبال راه هایی برای پاک ماندن بصری باشید، و این کار را از طریق این دو مرحله منطقی انجام می دهید: 1. خودتان را مطالعه کنید.

شکستن طلسم مرگ | چگونه و کجا بیشتر مورد حمله قرار می گیرید؟ 2. دفاع خود را برای هر یک از بزرگترین دشمنانی که شناسایی کرده اید طراحی کنید.

اولین قدم شما این است که “بزرگترین دشمنان” خود را فهرست کنید. واضح ترین و پربارترین منابع تصاویر حسی که به سراغ شما می آیند چیست؟

شکستن طلسم مرگ | بیشتر اوقات به کجا نگاه می کنید؟ کجا ضعیف ترید؟ در انتخاب آنها، به یاد داشته باشید که آنها باید زمینه هایی باشند که شما به صورت بصری رضایت جنسی را از آنها می گیرید.

اشتباه انتخاب نقاط ضعف غیر بصری برای این لیست را مرتکب نشوید، کاری که جاستین انجام داد. در اینجا چیزی است که این دانشجوی سن کالج به عنوان سه نقطه ضعف بزرگ خود یادداشت کرده است.

شکستن طلسم مرگ | دوش گرفتن 2. تنها ماندن در خانه 3. دیر درس خواندن همه ما می توانیم درک کنیم که چرا اینها می توانند دردسرساز باشند.

هنگام حمام، برهنه هستید و آب گرم روی بدنتان می ریزد. که می تواند حسی باشد. وقتی در خانه تنها هستید، اگر به چیزهایی نگاه می کنید که نباید یا تصمیم به خودارضایی دارید.

شکستن طلسم مرگ | هیچ کس در اطراف شما نیست که شما را کشف کند. وقتی دیر درس می خوانید، برای خود متاسفید و به «آرامش» نیاز دارید.

READ  نوشتن دعا برای فروختن خانه

اما اگر چشمان خود را برای جهش و از بین بردن محرک های بینایی آموزش دهید، نباید چنین نقاط ضعیفی را هدف قرار دهید.

شکستن طلسم مرگ | بدون هیچ غذایی برای خیال پردازی های ذهنی، تب های جنسی که ذهن شما را به گناه می کشاند از بین می رود.

این موقعیت ها به طور طبیعی قدرت خود را از دست خواهند داد. دفاع از شش جبهه من (فرد) مشکلی نداشتم تا فهرستی از شش نقطه ضعف خود را تهیه کنم.

شکستن طلسم مرگ | اجازه دهید نحوه برخورد من با آنها را به اشتراک بگذارم. درست است، من در آن زمان کمی از شما بزرگتر و متاهل بودم، اما این نقاط ضعف نسبتاً جهانی هستند.

علاوه بر این، اگر از داستان شخص دیگری استفاده کنم، نمی توانم جزئیات زیادی در مورد دعوای درونی به شما بدهم. فقط آنچه را که از این جزئیات می آموزید در برخورد با نقاط ضعف خود بگنجانید.

شکستن طلسم مرگ | در فصل‌های بعدی، ما برخی از موانع منحصربه‌فرد را که در این نبرد با مردان جوان دیگری مانند خودتان مواجه شده‌اند، از طریق گفتن داستان‌های آن‌ها به اشتراک می‌گذاریم.

دفاع در برابر تبلیغات لباس زیر تبلیغات لباس زیر بدترین دشمن من بود و برای مدتی کنترل آن دشوار بود. می‌دانم که آگهی‌های روزنامه‌ای از زنانی که سوتین و شلوار پوشیده‌اند.

شکستن طلسم مرگ | به نظر نمی‌رسد که شمعی را در برابر برهنگی کاملی که در هاستلر می‌بینید، نگه می‌دارد، اما به تخیلم اجازه می‌دهم شکاف‌ها را پر کند. این تقریباً به همان اندازه سرگرم کننده بود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

نوشته های مشابه