شکستن طلسم ماهی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم ماهی | در همان لحظه، مغزم از گارد پایین ام استفاده کرد و به چشمانم دستور داد برای نگاه مستقیم تر به آینه عقب نگاه کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بسته به اینکه او می آمد یا می رفت، من روی آن گل زدم. اما بعد متوجه اتفاقاتی شدم که در حال رخ دادن بود، و این واقعاً مرا سوخت!

شکستن طلسم ماهی

شکستن طلسم ماهی | من باید یاد می گرفتم که پس از عبور از او گارد خود را رها نکنم و به مرور زمان این حقه نیز از بین رفت. هر وقت به یکی از آن ترفندها دچار می شدم.

استاد | مغز من آخرین ترفند را امتحان کرد. همانطور که بدون نگاه مستقیم از کنار دونده رد می شدم، لحظه ای آرام می شدم.

شکستن طلسم ماهی | با خودم پارس می کردم: «تو با چشمانت عهد بسته ای! شما دیگر نمی توانید این کار را انجام دهید.» در دو هفته اول، باید میلیون ها بار این را گفته باشم.

اما اعتراف مکرر حقیقت در نهایت تحولی در من ایجاد کرد. 3. پرش از تابلوهای تبلیغاتی آن تابلوهای بزرگ در امتداد بزرگراه به خاطر نشان دادن زنی بلند، بلند، لاغر و جذاب که روی کاپوت ماشین خوابیده است.

شکستن طلسم ماهی | بدنام هستند. او زمزمه می کند: “بیا پسر بزرگ، این ماشین عضلانی را بخر و من را هم می گیری!” من یک بیلبورد غول‌پیکر برای ایستگاه رادیویی راک می‌شناسم که سینه‌های بیکینی را با این برچسب نشان می‌داد: «چه جفتی!» البته مکانیسم دفاعی من این بود که چشمانم را بچرخانم.

اما من با یادآوری جایی که بیلبوردهای احساسی در مسیر رفت و آمدم نصب شده بودند، قدمی فراتر بردم. شما باید همین کار را در مسیر مدرسه یا محل کار خود انجام دهید.

READ  شکستن طلسم فروش زمین

شکستن طلسم ماهی | دور از چشم، دور از ذهن، درست است؟ هنگام طراحی دفاع خود در برابر بیلبوردها، به تجربه نوجوانی خود در رانندگی با ون هتل فکر کردم.

با شرکت های هواپیمایی قرارداد بسته بودیم که خلبان ها و مهمانداران را از فرودگاه تا هتل برانیم. قرارداد مستلزم این بود که ظرف ده دقیقه سفر را کامل کنیم.

شکستن طلسم ماهی | تنها یک مسیر از فرودگاه به اندازه کافی کوتاه بود تا محدودیت زمانی ایجاد شود – جاده ای آسفالت نشده با یک میلیارد چاله.

من به طرز دردناکی از ارتباط مستقیم بین تعداد چاله هایی که برخورد کردم و اندازه نوک خود یاد گرفتم، بنابراین هر چاله را در آن جاده همراه با زوایای رانندگی لازم برای از دست دادن بیشتر آنها حفظ کردم.

شکستن طلسم ماهی | در نهایت، آنقدر مهارت پیدا کردم که بتوانم آن جاده را با چشمان بسته رانندگی کنم و به تعداد بسیار کمی از آن دهانه های دندان کوبنده برخورد کنم.

با بیلبوردها، به خاطر سپردن مکان آنها و اجتناب از تماس بصری به طور کامل آسان تر از نگاه کردن و پس زدن چشم ها است.

شکستن طلسم ماهی | خداحافظی با آگهی های بازرگانی آبجو و بیکینی هیچ مرد سرخ پوست آمریکایی نمی تواند این روزها یک رویداد ورزشی بزرگ را بدون وسوسه تماشا کند.

دلیلش این است که نمایش‌های ورزشی مملو از آگهی‌های بازرگانی است که دسته‌ای از زنان نیمه برهنه را نشان می‌دهد که در برخی از ساحل‌ها با چند یاهو آغشته به آبجو در حال غواصی هستند.

شکستن طلسم ماهی | یک مرد جوان چه کاری انجام دهد؟ پاسخ این است که کنترل از راه دور را حفظ کنید و آن تبلیغات را از بین ببرید!

READ  شکستن طلسم فرد

وقتی به یک کنترل از راه دور مسلح هستید، می توانید هر کاری انجام دهید! فازرها قصد کشتن دارند، ورف. همه دختر بچه های سکسی با کلیک بر روی ESPN یا فاکس نیوز در طول تعطیلات تبلیغاتی توسط کلیکر مورد حمله قرار می گیرند.

شکستن طلسم ماهی | اگر پدرتان، همانطور که پدران دوست دارند، صدای کلیک را جلب می کند، از او بخواهید که این بخش از کتاب را بخواند.

او باید تبلیغات آبجو و بیکینی را هم برای خودش حذف کند. وقتی نوبت به آخرین فیلم های منتشر شده از هالیوود می رسد، در شرایط سختی قرار دارند.

شکستن طلسم ماهی | دلیلش این است که استودیوها یک چشم گاو بزرگ را درست روی سینه شما (یا جای دیگر) نقاشی کرده اند.

بر کسی پوشیده نیست که نسخه های جدید امروز بیشترین مخاطبان خریدار بلیط را هدف قرار داده اند که اتفاقاً شما جوانان هستید.

شکستن طلسم ماهی | برای فروش بیشتر بلیت‌ها و کسب درآمد بیشتر، جمعیت هالیوود دریافته‌اند که «فشار دادن پاکت نامه» می‌تواند آن‌ها را در جمعه‌ها و شنبه‌ها عصر (شب قرار ملاقات) بسته بندی کند.

اینجاست که باید خود را در مورد آنچه در حال بازی است آموزش دهید. هالیوود فیلم‌های «نوجوانان شاخ‌دار» را به‌طور منظم منتشر می‌کند.

شکستن طلسم ماهی | و مملو از کنایه‌های جنسی، دخترانی که تاپ‌های خود را در می‌آورند، اعمال جنسی شبیه‌سازی‌شده، و هزاران رفتار پرخاشگر هستند.

این منطقه ای است که به شما بستگی دارد، زیرا بسیاری از نوجوانان با والدینی زندگی می کنند که برایشان مهم نیست که در سینمای محلی یا زمانی که در خانه تنها هستند چه می بینند.

READ  دعانویس برای دفع همزاد

شکستن طلسم ماهی | برای شما مردان جوانی که به تنهایی زندگی می کنید، هیچ چیز شما را از خرید بلیط باز نمی دارد.

سوال این است: آیا قرار است معتبر باشید؟ یک مسیحی مانند یک مسیحی زندگی می کند که هیچ کس دیگری در اطراف نیست.

شکستن طلسم ماهی | از زمانی که ازدواج کرده بودم و وقتی راه های جدیدم را شروع کردم، با فیلم های «نوجوانان شاخدار» مشکلی نداشتم.

اما فیلم های کابلی در جاده باعث شد تا زانوهایم ضعیف شود. کار من شامل سفرهای منظم شبانه بود، بنابراین وقتی روز کاری تمام می‌شد به هتلی می‌رفتم.

شکستن طلسم ماهی | این باعث شد که من ساعت ها در اتاق هتل کاری نداشته باشم. من آشکارا در برابر تماشای فیلم های کابلی آسیب پذیر بودم و بارها و بارها عاشق آنها شدم.

من تغییری از «قاعده انگیزه» خود را با تبلیغات مجلات امتحان کردم تا بر این فیلم‌های دارای اتهام جنسی غلبه کنم. وقتی به سمت کلیکر می رفتم تا آن را روشن کنم.

شکستن طلسم ماهی | انگیزه هایم را بررسی می کردم. اگر تمیز بودند، به خودم اجازه می‌دادم تلویزیون را روشن کنم، معمولاً به اخبار یا ESPN پایبند بودم.

مشکل این بود که حوصله ام سر می رفت و بدون فکر شروع به گشت و گذار در کانال می کردم. “قاعده انگیزه” با تبلیغات مجلات بهتر کار می کرد، زیرا یک بار من آن را از دست دادمنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 19 =

نوشته های مشابه