شکستن طلسم مار روی گنج


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مار روی گنج | ما یک جورهایی طالب خلوص بودیم و یک جورایی نخواستیم. ما بهترین رویکرد را درک نکردیم، و علاوه بر این، کل تجارت یکپارچگی جنسی مرموز بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هیچ کس هرگز به ما نگفت که سوموی خود را گرسنگی بکشیم. شیطان هم نمی خواست به شما بگوییم، اما حالا که می دانید، بزرگترین سلاح حمله او فریب است.

شکستن طلسم مار روی گنج

شکستن طلسم مار روی گنج | او می داند که عیسی قبلاً آزادی شما را خریداری کرده است. او همچنین می‌داند که وقتی فهمیدید چگونه آقای سکس درایو را از گرسنگی بکشید، احتمالاً در کوتاه‌مدت او را از رینگ بیرون می‌آورید.

استاد | قبل از اینکه نبردهای خود را برای خلوص به پیروزی برسانیم، چندین شکست را تجربه کردیم – تا حدی به این دلیل که واقعاً تصمیم محکم و درستی نگرفته بودیم.

شکستن طلسم مار روی گنج | پس فریب می دهد و گیج می کند. او شما را فریب می دهد تا فکر کنید قربانی درمانده ای هستید.

او به شما می گوید که گناه جنسی فقط بخشی از مرد بودن است و هیچ کاری نمی توانید یا نباید در مورد آن انجام دهید.

شکستن طلسم مار روی گنج | او به شما می گوید که شما نیازی به زندگی با اطاعت ندارید زیرا اطاعت فقط یک کلمه دیگر برای قانون گرایی است.

او به شما می گوید که قوانین فقط شما را سنگین می کند. این فصل رمز و راز اطراف دشمن شما را از بین می برد.

شکستن طلسم مار روی گنج | ابتدا، هدف واقعی شما را به صورت عملی تعریف می‌کنیم و برخی از ویژگی‌های مهم گناه جنسی شما را در طول مسیر شرح می‌دهیم.

READ  نوشتن دعا برای حامله شدن

به این جزئیات دقت کنید، زیرا وقتی وارد رینگ می شوید، می خواهید پیروز بیرون بیایید. بعداً ما شما را از طریق نقشه واقعی نبرد فرد راهنمایی می کنیم تا به شما نشان دهیم که چگونه در برابر آزاردهنده ترین وسوسه هایش دفاع می کند.

شکستن طلسم مار روی گنج | هدف شما هدف شما خلوص جنسی است. در اینجا یک تعریف کاربردی خوب از آن ارائه شده است.

به دلیل سادگی آن خوب است: شما از نظر جنسی پاک هستید وقتی که ارضای جنسی فقط از طرف همسرتان باشد.

شکستن طلسم مار روی گنج | یک دقیقه صبر کن. من متاهل نیستم! ما این را می دانیم، اما خلوص جنسی چه متاهل و چه مجرد تعریف یکسانی دارد.

وقتی از نظر جنسی خالص هستید، به این معنی است که به دنبال ارضای جنسی نیستید. ارضای جنسی، سومو را تغذیه می کند.

شکستن طلسم مار روی گنج | پس چگونه به آن نقطه می رسید؟ برای نوجوانان و جوانان، ارضای جنسی از سه مکان ناشی می شود.

چشم، ذهن و بدن. بنابراین، مانند هر جنگی، باید «راه‌های کشتیرانی» چشم و ذهنی را که شما را به سمت گناه جنسی سوق می‌دهد و دشمنتان را قوی نگه می‌دارد، مسدود کنید.

شکستن طلسم مار روی گنج | فراتر از آن، شما همچنین باید مطمئن شوید که در روابط خود با دختران، احساسات و نگرش های سالم و مثبتی دارید.

به عبارت دیگر، شما می خواهید قلبتان درست باشد و مرزهایتان روشن باشد. برای انجام این کار، باید سه محیط دفاعی را در زندگی خود بسازید.

شکستن طلسم مار روی گنج | باید با چشمان خود خط دفاعی بسازید. 2. باید یک خط دفاعی در ذهن خود بسازید.

READ  طلسم رفع ترس

شما باید یک خط دفاعی در قلب خود ایجاد کنید. اولین خط دفاعی – چشمانتان – را به عنوان دیواری با علائم “بیرون نگه دارید” در اطراف آن در نظر بگیرید.

شکستن طلسم مار روی گنج | آن علامت با عهد و پیمانی مانند آنچه ایوب برپا کرد از چشمان شما دفاع می کند: «با چشمانم عهد بستم که به دختری شهوترانه نگاه نکنم.»

شما از چشمان خود با آموزش “جهش” از هر چیز حسی دفاع می کنید. (در این فصل کمی در مورد آن صحبت خواهیم کرد، سپس به طور کامل نحوه انجام آن را در فصل 18 توضیح خواهیم داد.)

شکستن طلسم مار روی گنج | دومین خط دفاعی ذهن شماست. با ذهن، شما لزوماً اشیاء شهوت را مسدود نمی کنید، بلکه آنها را ارزیابی و تسخیر می کنید.

یک آیه اصلی پشتیبانی دوم قرنتیان 10:5 است: “ما هر فکری را اسیر می کنیم تا از مسیح اطاعت کند.” باید ذهن خود را طوری تربیت کنید که افکار را اسیر کند.

شکستن طلسم مار روی گنج | کاری که ذهن شما تمایلی به انجام آن نداشته است. (در فصل 19 درباره این موضوع بیشتر خواهید آموخت.)

سومین خط دفاعی شما (که در فصل 20 بیشتر توضیح خواهیم داد) قلب شماست. این درونی‌ترین محیط دفاعی با تقویت اصالت عشق مسیحی شما به دخترانی که قرار ملاقات دارید.

شکستن طلسم مار روی گنج | همچنین افزایش تعهد شما برای تبدیل شدن به یک موهبت برای دیگران ساخته شده است.

شما می خواهید به هر زن جوانی که قرار ملاقات می گذارید، احترام بگذارید و آن را گرامی بدارید، همانطور که امیدوارید مردی که همسر آینده شما قرار می گیرد، او را گرامی می دارد و او را گرامی می دارد.

READ  طلسم خشت سفید

شکستن طلسم مار روی گنج | بنابراین نقشه نبرد شما وجود دارد. همین – نه بیشتر، نه چیزی کمتر. به محض تنظیم محیط، از ناخالصی جنسی رهایی خواهید داشت.

این طرح حمله ممکن است خیلی ساده به نظر برسد که موثر باشد، اما این فکر را نادیده بگیرید. همانطور که ویژگی های دشمن خود را مطالعه می کنید.

شکستن طلسم مار روی گنج | متوجه می شوید که سادگی بیش از حد کافی است. قبل از اینکه به ساخت اولین خط از سه خط دفاعی بپردازیم.

بیایید راز مربوط به گناه جنسی را با درک بهتر دشمن از بین ببریم تا فریب نخوریم. ناخالصی یک عادت است برخی ممکن است فکر کنند ناخالصی مانند رنگ چشمان ما ژنتیکی است.

شکستن طلسم مار روی گنج | من مرد هستم، به همین دلیل چشمان نجس و ذهنی ناپاک دارم. اما ما نمی‌توانیم چشم‌های سرگردان خود را به گردن ژنتیک بیندازیم.

حتی اگر ما مردان قطعاً بیشتر از زنان به بصری گرایش داریم. مشکل این است که برخی از مردان خود را به عنوان قربانی چشم ها و افکار ناپاک معذور می کنند.

شکستن طلسم مار روی گنج | گویی که آنها را از هر مسئولیتی مبرا می کند. آیا می خواهید حقیقت را بدانید؟ نجاست یک عادت است.

مثل یک عادت زندگی می کند و عمل می کند. هنگامی که دختری با ظاهری گرم با بیکینی فرانسوی از کنار حوله ساحلی شما عبور می کند، چشمان شما عادت دارد روی او قفل شود و بالا و پایین بلغزد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهارده =

نوشته های مشابه