شکستن طلسم مار روی گنج


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مار روی گنج | ما یک جورهایی طالب خلوص بودیم و یک جورایی نخواستیم. ما بهترین رویکرد را درک نکردیم، و علاوه بر این، کل تجارت یکپارچگی جنسی مرموز بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هیچ کس هرگز به ما نگفت که سوموی خود را گرسنگی بکشیم. شیطان هم نمی خواست به شما بگوییم، اما حالا که می دانید، بزرگترین سلاح حمله او فریب است.

شکستن طلسم مار روی گنج

شکستن طلسم مار روی گنج | او می داند که عیسی قبلاً آزادی شما را خریداری کرده است. او همچنین می‌داند که وقتی فهمیدید چگونه آقای سکس درایو را از گرسنگی بکشید، احتمالاً در کوتاه‌مدت او را از رینگ بیرون می‌آورید.

استاد | قبل از اینکه نبردهای خود را برای خلوص به پیروزی برسانیم، چندین شکست را تجربه کردیم – تا حدی به این دلیل که واقعاً تصمیم محکم و درستی نگرفته بودیم.

شکستن طلسم مار روی گنج | پس فریب می دهد و گیج می کند. او شما را فریب می دهد تا فکر کنید قربانی درمانده ای هستید.

او به شما می گوید که گناه جنسی فقط بخشی از مرد بودن است و هیچ کاری نمی توانید یا نباید در مورد آن انجام دهید.

شکستن طلسم مار روی گنج | او به شما می گوید که شما نیازی به زندگی با اطاعت ندارید زیرا اطاعت فقط یک کلمه دیگر برای قانون گرایی است.

او به شما می گوید که قوانین فقط شما را سنگین می کند. این فصل رمز و راز اطراف دشمن شما را از بین می برد.

شکستن طلسم مار روی گنج | ابتدا، هدف واقعی شما را به صورت عملی تعریف می‌کنیم و برخی از ویژگی‌های مهم گناه جنسی شما را در طول مسیر شرح می‌دهیم.

READ  طلسم ازدواج با معشوق

به این جزئیات دقت کنید، زیرا وقتی وارد رینگ می شوید، می خواهید پیروز بیرون بیایید. بعداً ما شما را از طریق نقشه واقعی نبرد فرد راهنمایی می کنیم تا به شما نشان دهیم که چگونه در برابر آزاردهنده ترین وسوسه هایش دفاع می کند.

شکستن طلسم مار روی گنج | هدف شما هدف شما خلوص جنسی است. در اینجا یک تعریف کاربردی خوب از آن ارائه شده است.

به دلیل سادگی آن خوب است: شما از نظر جنسی پاک هستید وقتی که ارضای جنسی فقط از طرف همسرتان باشد.

شکستن طلسم مار روی گنج | یک دقیقه صبر کن. من متاهل نیستم! ما این را می دانیم، اما خلوص جنسی چه متاهل و چه مجرد تعریف یکسانی دارد.

وقتی از نظر جنسی خالص هستید، به این معنی است که به دنبال ارضای جنسی نیستید. ارضای جنسی، سومو را تغذیه می کند.

شکستن طلسم مار روی گنج | پس چگونه به آن نقطه می رسید؟ برای نوجوانان و جوانان، ارضای جنسی از سه مکان ناشی می شود.

چشم، ذهن و بدن. بنابراین، مانند هر جنگی، باید «راه‌های کشتیرانی» چشم و ذهنی را که شما را به سمت گناه جنسی سوق می‌دهد و دشمنتان را قوی نگه می‌دارد، مسدود کنید.

شکستن طلسم مار روی گنج | فراتر از آن، شما همچنین باید مطمئن شوید که در روابط خود با دختران، احساسات و نگرش های سالم و مثبتی دارید.

به عبارت دیگر، شما می خواهید قلبتان درست باشد و مرزهایتان روشن باشد. برای انجام این کار، باید سه محیط دفاعی را در زندگی خود بسازید.

شکستن طلسم مار روی گنج | باید با چشمان خود خط دفاعی بسازید. 2. باید یک خط دفاعی در ذهن خود بسازید.

READ  شکستن طلسم ماهی

شما باید یک خط دفاعی در قلب خود ایجاد کنید. اولین خط دفاعی – چشمانتان – را به عنوان دیواری با علائم “بیرون نگه دارید” در اطراف آن در نظر بگیرید.

شکستن طلسم مار روی گنج | آن علامت با عهد و پیمانی مانند آنچه ایوب برپا کرد از چشمان شما دفاع می کند: «با چشمانم عهد بستم که به دختری شهوترانه نگاه نکنم.»

شما از چشمان خود با آموزش “جهش” از هر چیز حسی دفاع می کنید. (در این فصل کمی در مورد آن صحبت خواهیم کرد، سپس به طور کامل نحوه انجام آن را در فصل 18 توضیح خواهیم داد.)

شکستن طلسم مار روی گنج | دومین خط دفاعی ذهن شماست. با ذهن، شما لزوماً اشیاء شهوت را مسدود نمی کنید، بلکه آنها را ارزیابی و تسخیر می کنید.

یک آیه اصلی پشتیبانی دوم قرنتیان 10:5 است: “ما هر فکری را اسیر می کنیم تا از مسیح اطاعت کند.” باید ذهن خود را طوری تربیت کنید که افکار را اسیر کند.

شکستن طلسم مار روی گنج | کاری که ذهن شما تمایلی به انجام آن نداشته است. (در فصل 19 درباره این موضوع بیشتر خواهید آموخت.)

سومین خط دفاعی شما (که در فصل 20 بیشتر توضیح خواهیم داد) قلب شماست. این درونی‌ترین محیط دفاعی با تقویت اصالت عشق مسیحی شما به دخترانی که قرار ملاقات دارید.

شکستن طلسم مار روی گنج | همچنین افزایش تعهد شما برای تبدیل شدن به یک موهبت برای دیگران ساخته شده است.

شما می خواهید به هر زن جوانی که قرار ملاقات می گذارید، احترام بگذارید و آن را گرامی بدارید، همانطور که امیدوارید مردی که همسر آینده شما قرار می گیرد، او را گرامی می دارد و او را گرامی می دارد.

READ  طلسم یهودی برای فروش خانه

شکستن طلسم مار روی گنج | بنابراین نقشه نبرد شما وجود دارد. همین – نه بیشتر، نه چیزی کمتر. به محض تنظیم محیط، از ناخالصی جنسی رهایی خواهید داشت.

این طرح حمله ممکن است خیلی ساده به نظر برسد که موثر باشد، اما این فکر را نادیده بگیرید. همانطور که ویژگی های دشمن خود را مطالعه می کنید.

شکستن طلسم مار روی گنج | متوجه می شوید که سادگی بیش از حد کافی است. قبل از اینکه به ساخت اولین خط از سه خط دفاعی بپردازیم.

بیایید راز مربوط به گناه جنسی را با درک بهتر دشمن از بین ببریم تا فریب نخوریم. ناخالصی یک عادت است برخی ممکن است فکر کنند ناخالصی مانند رنگ چشمان ما ژنتیکی است.

شکستن طلسم مار روی گنج | من مرد هستم، به همین دلیل چشمان نجس و ذهنی ناپاک دارم. اما ما نمی‌توانیم چشم‌های سرگردان خود را به گردن ژنتیک بیندازیم.

حتی اگر ما مردان قطعاً بیشتر از زنان به بصری گرایش داریم. مشکل این است که برخی از مردان خود را به عنوان قربانی چشم ها و افکار ناپاک معذور می کنند.

شکستن طلسم مار روی گنج | گویی که آنها را از هر مسئولیتی مبرا می کند. آیا می خواهید حقیقت را بدانید؟ نجاست یک عادت است.

مثل یک عادت زندگی می کند و عمل می کند. هنگامی که دختری با ظاهری گرم با بیکینی فرانسوی از کنار حوله ساحلی شما عبور می کند، چشمان شما عادت دارد روی او قفل شود و بالا و پایین بلغزد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =

نوشته های مشابه