شکستن طلسم مار در گنج یابی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مار در گنج یابی | من یک فاحشه تمیز برای شب ترتیب داده ام. وقت آن است که او در مورد عشق بیاموزد.» او نفهمید که چرا من و مادرم از این ایده عجیب منفجر شدیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من نمی توانم خشمی را که پس از شنیدن آن پیشنهاد غیرمجاز به من سرازیر شد، توصیف کنم. شاید شما هم همین نوع خشم و درد را در روابط خانوادگی خود احساس کرده اید.

شکستن طلسم مار در گنج یابی

شکستن طلسم مار در گنج یابی | چنین عصبانیتی اغلب دری را به روی پورنوگرافی و خودارضایی باز می کند. تمایل به نزدیک شدن به کسی نیز می تواند شما را به سرعت به آغوش زنان یا دوستی های یک طرفه سوق دهد.

استاد | یک قسمت دیگر زمانی رخ داد که من چهارده ساله بودم. پدر اوایل یک هفته به مامان زنگ زد و به او دستور زیر را داد: «فردی را آماده کن تا من جمعه شب را ساعت هفت بردارم.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | به جای روی آوردن به خدا، واقعاً می توانید در همه جاهای اشتباه به دنبال عشق بگردید، به امید چیزی، هر چیزی که جای آن فقدان را بگیرد.

اینجاست که مردانگی ما علیه ما کار می کند. به یاد داشته باشید، مردان در درجه اول صمیمیت جنسی را قبل و در حین مقاربت می دهند و دریافت می کنند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | هنگامی که هنگام خیال پردازی یا تماشای زنان در یک صفحه براق مجله، خود را به ارگاسم می رسانید، احساس صمیمیت دارید.

مدرسه بر مشکلات خانه می افزاید. بی رحمانه ترین مکان روی زمین یک پردیس دبیرستان است. اگر شما جزئی از «کلایک» درست – جوک‌ها، تشویق‌کننده‌ها، ASBers- نیستید.

READ  دعای ابطال هر طلسم

شکستن طلسم مار در گنج یابی | در این صورت همسالانتان بی‌رحمانه به شما می‌خندند. من به بچه هایم گفته ام که در سال های دبیرستان فقط ادامه دهند.

من می گویم: «علاوه بر این، شما دیگر هرگز 99 درصد این بچه ها را نخواهید دید. «چرا اجازه می‌دهید آنچه می‌گویند شما را آزار دهد؟» به آنها یادآوری می کنم که در دانشگاه، افراد بالغ می شوند و همه چیز به حالت عادی باز می گردد.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | مشکل اینجاست که در این روزهای سخت آکنه و دانشگاهی، بسیاری از مردان جوان به طرز وحشتناکی تنها و کوبیده می شوند.

برای این افراد، خودارضایی احساس خوبی در آنها ایجاد می کند و تنهایی را برای یک لحظه از بین می برد. یک تمرکز درونی- و انزوای بیشتر مشکل این روش این است که خودارضایی یک انفجار لذت جنسی است که مرد را بیشتر و بیشتر به درون خودش متمرکز می کند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | با این حال، این نیاز واقعی به صمیمیت بین فردی را نمی توان با فعالیت جنسی خودخواهانه برآورده کرد.

مثل این است که تشنگی خشک خود را با آب نمک از بین ببرید. یک جرعه می تواند برای لحظه ای سیر کننده باشد، اما نتایج نهایی فاجعه بار است.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | اگر برای رفع احساس ناامنی و انزوا خودارضایی می کنید، خودارضایی تنها به تنهایی شما می افزاید زیرا هنگام انجام این عمل صمیمیت واقعی دریافت نمی کنید.

مثل تماشای تلویزیون به تنهایی است. آیا تا به حال متوجه شده اید که بعد از یک شب تماشای تلویزیون در انزوا بیشتر احساس تنهایی و انزوا می کنید زیرا هیچ تماس واقعی انسانی وجود نداشت؟

READ  نوشتن دعای ترسیدن

شکستن طلسم مار در گنج یابی | خودارضایی نیز مشابه است. این یک برخورد جنسی واقعی نیست. مطمئناً احساس جنسی می‌کند.

اما در واقع باعث می‌شود مرد احساس تنهایی و شرمساری بیشتری نسبت به زمانی که آن روز صبح از خواب بیدار شده باشد. این برعکس آن چیزی است که برخوردهای جنسی واقعی قرار است انجام دهند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | اگر انتظار دارید خودارضایی را متوقف کنید، تقریباً در همه موارد ابتدا باید تصمیم محکمی برای ترک آن بگیرید.

اما قدرت روابط بین فردی نیز آنقدر برای این فرآیند مهم است که گاهی اوقات می تواند به تنهایی قدرت چرخه خودارضایی را بشکند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | ویل، یکی از دوستانم که یک مرکز درمان مواد مخدر در غرب آیووا را مدیریت می کند.

به من گفت که تصمیم به بیرون رفتن با مردم چرخه خودارضایی را در زمانی که او مجرد بود شکست. من همیشه به نوعی تنها بودم و خیلی به خودم چسبیده بودم.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | هر شب بعد از کار به تنهایی به خانه ام می رفتم و در هرزه و خودارضایی مدفون می شدم. این تجربه باعث شد احساس تنهایی و انزوا بیشتر کنم!

وقتی دوستان در اداره بعد از کار من را به مکان هایی دعوت کردند، یا خانواده ام برای انجام کارهای آخر هفته تماس گرفتند، متوجه شدم که به همه آنها نه می گویم.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | یک روز، آن را با خودم داشتم. با گذاشتن پایم، متعهد شدم که برای چهار هفته آینده به هر دعوتی بله بگویم، فقط ببینم چه اتفاقی می‌افتد.

READ  طلسم ازدواج سریع

این در ابتدا واقعاً سخت بود، زیرا احساس می‌کردم در جای خود نیستم – مثل چرخ سوم. انگار یادم رفته بود که چگونه در یک محیط معمولی با مردم باشم.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | با این حال، پس از چند تجربه، شروع به راحت شدن و حتی شل شدن در اطراف دوستان و خانواده ام کردم.

باور کنید یا نه، در اواسط هفته چهارم، متوجه شدم که بیش از ده روز است که خودارضایی نکرده بودم. عادتی که سال ها با من بود، به طور طبیعی با رسیدن به دیگران از بین رفت.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | گروه‌های مسئولیت‌پذیری کمک می‌کنند به همین دلیل است که بسیاری از مردان جوان که برای خلوص جنسی می‌جنگند.

در یک گروه مطالعه کتاب مقدس مردانه یا یک گروه مسئولیت‌پذیری کوچک‌تر با یک یا دو مرد دیگر به دنبال حمایت می‌گردند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | داشتن یک مکان امن برای بحث در مورد این موضوع دشوار اغلب منجر به تبادل صادقانه می شود.

اگرچه رسیدن به آنجا می تواند ناخوشایند باشد. (یکی دیگر از ایرادات مرد بودن این است که ما احساسات خود را به خوبی بیان نمی کنیم.) مشارکت صادقانه باید در این روابط رخ دهد.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | سوالات سخت باید پرسیده شود و پاسخ های واقعی داده شود. پس از سه یا چهار هفته اول آشنایی با یکدیگر.

سوالاتی مانند “هفته گذشته کلیسا را ​​چگونه دوست داشتید؟” باید جای خود را به پرسش‌های درون‌گرایانه‌ای مانند «چگونه اوضاع این هفته با هفته گذشته متفاوت بود


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 13 =

نوشته های مشابه