شکستن طلسم مار در گنج یابی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مار در گنج یابی | من یک فاحشه تمیز برای شب ترتیب داده ام. وقت آن است که او در مورد عشق بیاموزد.» او نفهمید که چرا من و مادرم از این ایده عجیب منفجر شدیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من نمی توانم خشمی را که پس از شنیدن آن پیشنهاد غیرمجاز به من سرازیر شد، توصیف کنم. شاید شما هم همین نوع خشم و درد را در روابط خانوادگی خود احساس کرده اید.

شکستن طلسم مار در گنج یابی

شکستن طلسم مار در گنج یابی | چنین عصبانیتی اغلب دری را به روی پورنوگرافی و خودارضایی باز می کند. تمایل به نزدیک شدن به کسی نیز می تواند شما را به سرعت به آغوش زنان یا دوستی های یک طرفه سوق دهد.

استاد | یک قسمت دیگر زمانی رخ داد که من چهارده ساله بودم. پدر اوایل یک هفته به مامان زنگ زد و به او دستور زیر را داد: «فردی را آماده کن تا من جمعه شب را ساعت هفت بردارم.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | به جای روی آوردن به خدا، واقعاً می توانید در همه جاهای اشتباه به دنبال عشق بگردید، به امید چیزی، هر چیزی که جای آن فقدان را بگیرد.

اینجاست که مردانگی ما علیه ما کار می کند. به یاد داشته باشید، مردان در درجه اول صمیمیت جنسی را قبل و در حین مقاربت می دهند و دریافت می کنند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | هنگامی که هنگام خیال پردازی یا تماشای زنان در یک صفحه براق مجله، خود را به ارگاسم می رسانید، احساس صمیمیت دارید.

مدرسه بر مشکلات خانه می افزاید. بی رحمانه ترین مکان روی زمین یک پردیس دبیرستان است. اگر شما جزئی از «کلایک» درست – جوک‌ها، تشویق‌کننده‌ها، ASBers- نیستید.

READ  طلسم ازدواج دفنی

شکستن طلسم مار در گنج یابی | در این صورت همسالانتان بی‌رحمانه به شما می‌خندند. من به بچه هایم گفته ام که در سال های دبیرستان فقط ادامه دهند.

من می گویم: «علاوه بر این، شما دیگر هرگز 99 درصد این بچه ها را نخواهید دید. «چرا اجازه می‌دهید آنچه می‌گویند شما را آزار دهد؟» به آنها یادآوری می کنم که در دانشگاه، افراد بالغ می شوند و همه چیز به حالت عادی باز می گردد.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | مشکل اینجاست که در این روزهای سخت آکنه و دانشگاهی، بسیاری از مردان جوان به طرز وحشتناکی تنها و کوبیده می شوند.

برای این افراد، خودارضایی احساس خوبی در آنها ایجاد می کند و تنهایی را برای یک لحظه از بین می برد. یک تمرکز درونی- و انزوای بیشتر مشکل این روش این است که خودارضایی یک انفجار لذت جنسی است که مرد را بیشتر و بیشتر به درون خودش متمرکز می کند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | با این حال، این نیاز واقعی به صمیمیت بین فردی را نمی توان با فعالیت جنسی خودخواهانه برآورده کرد.

مثل این است که تشنگی خشک خود را با آب نمک از بین ببرید. یک جرعه می تواند برای لحظه ای سیر کننده باشد، اما نتایج نهایی فاجعه بار است.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | اگر برای رفع احساس ناامنی و انزوا خودارضایی می کنید، خودارضایی تنها به تنهایی شما می افزاید زیرا هنگام انجام این عمل صمیمیت واقعی دریافت نمی کنید.

مثل تماشای تلویزیون به تنهایی است. آیا تا به حال متوجه شده اید که بعد از یک شب تماشای تلویزیون در انزوا بیشتر احساس تنهایی و انزوا می کنید زیرا هیچ تماس واقعی انسانی وجود نداشت؟

READ  دعا نویسی جن

شکستن طلسم مار در گنج یابی | خودارضایی نیز مشابه است. این یک برخورد جنسی واقعی نیست. مطمئناً احساس جنسی می‌کند.

اما در واقع باعث می‌شود مرد احساس تنهایی و شرمساری بیشتری نسبت به زمانی که آن روز صبح از خواب بیدار شده باشد. این برعکس آن چیزی است که برخوردهای جنسی واقعی قرار است انجام دهند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | اگر انتظار دارید خودارضایی را متوقف کنید، تقریباً در همه موارد ابتدا باید تصمیم محکمی برای ترک آن بگیرید.

اما قدرت روابط بین فردی نیز آنقدر برای این فرآیند مهم است که گاهی اوقات می تواند به تنهایی قدرت چرخه خودارضایی را بشکند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | ویل، یکی از دوستانم که یک مرکز درمان مواد مخدر در غرب آیووا را مدیریت می کند.

به من گفت که تصمیم به بیرون رفتن با مردم چرخه خودارضایی را در زمانی که او مجرد بود شکست. من همیشه به نوعی تنها بودم و خیلی به خودم چسبیده بودم.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | هر شب بعد از کار به تنهایی به خانه ام می رفتم و در هرزه و خودارضایی مدفون می شدم. این تجربه باعث شد احساس تنهایی و انزوا بیشتر کنم!

وقتی دوستان در اداره بعد از کار من را به مکان هایی دعوت کردند، یا خانواده ام برای انجام کارهای آخر هفته تماس گرفتند، متوجه شدم که به همه آنها نه می گویم.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | یک روز، آن را با خودم داشتم. با گذاشتن پایم، متعهد شدم که برای چهار هفته آینده به هر دعوتی بله بگویم، فقط ببینم چه اتفاقی می‌افتد.

READ  دعانویسی برای ازدواج با فرد مورد نظر

این در ابتدا واقعاً سخت بود، زیرا احساس می‌کردم در جای خود نیستم – مثل چرخ سوم. انگار یادم رفته بود که چگونه در یک محیط معمولی با مردم باشم.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | با این حال، پس از چند تجربه، شروع به راحت شدن و حتی شل شدن در اطراف دوستان و خانواده ام کردم.

باور کنید یا نه، در اواسط هفته چهارم، متوجه شدم که بیش از ده روز است که خودارضایی نکرده بودم. عادتی که سال ها با من بود، به طور طبیعی با رسیدن به دیگران از بین رفت.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | گروه‌های مسئولیت‌پذیری کمک می‌کنند به همین دلیل است که بسیاری از مردان جوان که برای خلوص جنسی می‌جنگند.

در یک گروه مطالعه کتاب مقدس مردانه یا یک گروه مسئولیت‌پذیری کوچک‌تر با یک یا دو مرد دیگر به دنبال حمایت می‌گردند.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | داشتن یک مکان امن برای بحث در مورد این موضوع دشوار اغلب منجر به تبادل صادقانه می شود.

اگرچه رسیدن به آنجا می تواند ناخوشایند باشد. (یکی دیگر از ایرادات مرد بودن این است که ما احساسات خود را به خوبی بیان نمی کنیم.) مشارکت صادقانه باید در این روابط رخ دهد.

شکستن طلسم مار در گنج یابی | سوالات سخت باید پرسیده شود و پاسخ های واقعی داده شود. پس از سه یا چهار هفته اول آشنایی با یکدیگر.

سوالاتی مانند “هفته گذشته کلیسا را ​​چگونه دوست داشتید؟” باید جای خود را به پرسش‌های درون‌گرایانه‌ای مانند «چگونه اوضاع این هفته با هفته گذشته متفاوت بودنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + شش =

نوشته های مشابه