شکستن طلسم مار در دفینه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم مار در دفینه | من (فرد) در دبیرستان با جولی گم شدم. اوایل سال آخر، زمانی که جولی نوجوان بود متوجه او شدم. شما در مورد زدن دکمه های جذب صحبت می کنید!

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هر وقت به او فکر می کردم به سرزمین رویاپردازی های احمقانه برده می شدم. به این فکر کردم که چه بگویم و چگونه همدیگر را دوست داشته باشیم و به کجا برویم.

شکستن طلسم مار در دفینه

شکستن طلسم مار در دفینه | ذهنم میلیاردها جای خالی را پر کرده بود، زیرا هیچ چیز در مورد جولی نمی دانستم جز نام و سطح معدلش. در تمام طول سال من رویاپردازانه آرزویش را داشتم، به امید روزی که بتوانیم صحبت کنیم.

استاد | هیچ اشکالی در جاذبه های ما وجود ندارد. بسیاری از ما در جاذبه های خود گم شده ایم. ممکن است در حال حاضر در یکی گم شوید.

شکستن طلسم مار در دفینه | او را تماشا می کردم که با خوشحالی از کنارش می پرید. من مشتاق بودم از او برای قرار ملاقات بخواهم، اما شجاعتش را نداشتم.

با وجود اینکه من ورزشکار برتر سال بودم، اما وقتی نوبت به دختران می‌رسید، قلبم به ژل‌آو تمشک تبدیل شد.

شکستن طلسم مار در دفینه | با پایان یافتن سال، یک فرصت باقی می ماند: جشن بزرگ. در حال تقلای شدید، شماره تلفنش را گرفتم.

بعد از چند صحبت کوچک بی معنی، درخواستم را با لکنت زبان جواب دادم. او در واقع گفت بله! صدای خوش آهنگ او وجود من را تأیید می کرد و می توانید تصور کنید ذهن من با آن چه کرد.

شکستن طلسم مار در دفینه | بعد از رقص جشن، مکان مناسبی برای بردن او پیدا کردم – مسافرخانه آهنین. در حالی که مکان سنتی شام بعد از جشن جشن، بود.

READ  دعا نویسی خوب

، تصمیم گرفتم که نمی‌توانم به عشق تازه‌یافته‌ام چیزی تا این حد پیش پا افتاده و دلخراش بدهم. در غرفه‌های منزوی و پرده‌دار در ، ما می‌توانستیم متحیر بنشینیم و در اولین شب باشکوه بقیه زندگی مشترکمان قطع نشویم.

شکستن طلسم مار در دفینه | پس از اسکورت تا غرفه‌مان، به آرامی شوخی کردیم و قلبم عمیقاً در درونم می‌تپید. هر لحظه که می گذشت جذابیتم بیشتر می شد.

مهماندار را که در خانه آهنین خلوت کرده بودیم، عاشقانه پرده ها را کشید. چهره مهیج جولی می درخشید و لب های پر دوست داشتنی او برای صحبت از هم باز شدند.

شکستن طلسم مار در دفینه | من که طلسم شده بودم، رویایی گوش دادم، فقط شنیدم که می‌گفت: «می‌دانی، من نمی‌دانم چگونه این را بگویم.

اما واقعاً، واقعاً می‌خواستم به هایلندر بروم. آیا برایتان مهم نیست که به آنجا برویم؟» کلانک گرچه جذابیت من برای او به شدت می لرزید، جوانمردی و افتخار روز را به همراه داشت.

شکستن طلسم مار در دفینه | با بی‌تفاوتی، پاسخ دادم: «مطمئناً، حدس می‌زنم اینطور باشد»، اگرچه می‌دانستم که این برای قرار ملاقات ما خوب نیست.

در هایلندر، در حالی که منتظر نشستن بودیم، جولی با وقاحت پرسید: «آیا برایتان مهم نیست که برای مدتی سر میز ریچی بروم؟» نمیدونستم چی بگم پس چیزی نگفتم.

شکستن طلسم مار در دفینه | او مرا ترک کرد و بقیه شب را با او گذراند. تنها با افکارم غذا می خوردم، فکر می کردم، به همین دلیل است که من فوتبال را بیشتر از دختران دوست دارم.

بعداً او با مهربانی استخوانی را برایم پرتاب کرد و به من این افتخار را داد که اعلیحضرتش را به خانه برسانم. او گفت که همیشه امیدوار بود راهی برای بودن با ریچی در آن شب بیابد.

READ  دعانویس خوب سراغ دارید

شکستن طلسم مار در دفینه | زیرا ریچی آنطور که او انتظار داشت از او نخواسته است که در جشن جشن برگزار شود.

علاقه من به جولی همان شب از بین رفت. حالا اون جذابیت هیچ اشکالی نداشت. درست است، من بخش بزرگی از سال آخر را به یک احمق تلف کردم.

شکستن طلسم مار در دفینه | اما من هرگز او را هوس نکردم و مطمئناً هرگز به او خودارضایی نکردم. اما وقتی کمین می کنیم و از آن فراتر می رویم، گناه می کنیم.

شان به من گفت: «اریکا فقط من را به باد می دهد. او در کلاس علوم درست روبروی من می نشیند و من نمی توانم چشمانم را از او دور کنم.

شکستن طلسم مار در دفینه | او خیلی تنومند است، و بچه‌های رختکن به من گفته‌اند که او نسبت به کاری که با شما خواهد کرد، بی‌حوصله است.

می دانم که او هرگز به من توجه نمی کند، اما این عکس او را در شورت والیبال تنگش در کتاب سال یافتم و میلیون ها بار روی آن عکس خودارضایی کرده ام.

شکستن طلسم مار در دفینه | شان به خوبی از جاذبه‌ها گذشته است و در برکه‌ای بزرگ و کثیف شهوت فرو می‌رود.

مرجانی برای ذهن شما قبلاً گفتیم که ذهن ما مانند موستانگ های وحشی است که آزادانه در حال اجرا هستند.

شکستن طلسم مار در دفینه | موستانگ ها دو ویژگی دارند که شبیه مغز مردان است. ابتدا موستانگ هر جا که بخواهد می دود.

دوم، موستانگ در جایی که می‌خواهد و با کسی که می‌خواهد جفت می‌شود. همه جا مادیان هست! و اگر موستانگ یکی را در همان نزدیکی نبیند.

READ  دعانویس حضوری در کرج

شکستن طلسم مار در دفینه | باد را بو می کند و مادیان را در افق حس می کند، به آنجا می دود و جفت می گیرد.

این خصلت شبیه به الاغ وحشی است که خداوند از طریق ارمیا نبی در مورد آن صحبت کرده است: الاغ وحشی که به بیابان عادت کرده.

شکستن طلسم مار در دفینه | در هوس خود باد را بو می کشد – در گرمای خود چه کسی می تواند او را مهار کند؟ هر مردی که او را تعقیب کند نیازی نیست خود را خسته کند.

در زمان جفت گیری او را پیدا خواهند کرد. (ارمیا ۲:۲۴) آیا می‌توانید موستانگ را کنترل کنید؟ آیا می توانید او را با پای پیاده پایین بیاورید یا به سادگی انگشت خود را تکان دهید و او را نصیحت کنید؟

شکستن طلسم مار در دفینه | هیچ البته نه. پس چگونه او را از دویدن و جفت گیری در جایی که می خواهد باز می دارید؟ با یک اتاقک.

در حال حاضر، ذهن شما مانند یک موستانگ کار می کند. علاوه بر این، ذهن شما هرجا که بخواهد با دختران جذاب و شهوانی «همراه می‌شود».

شکستن طلسم مار در دفینه | آنها همه جا هستند با ذهن موستانگ، چگونه دویدن و جفت گیری را متوقف می کنید؟ با یک اتاقک در اطراف ذهن شما.

بیایید کمی این استعاره را بسط دهیم تا به شما در درک بهتر هدف ما از مهار ذهن های سرگردانمان کمک کنیم.

شکستن طلسم مار در دفینه | یک بار، تو یک موستانگ مغرور، وحشی و آزاد بودی. شیک و مواج، تپه‌ها و دره‌ها را می‌چرخانی، هر جا که می‌خواهی می‌دوی و جفت می‌گیری، ای ارباب سرنوشتت. خدا، صاحب یک مزرعه بزرگ محلی، نه


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − هفت =

نوشته های مشابه