شکستن طلسم قورباغه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم قورباغه | کیف پول خود را خالی می کنید تا معتبر شوید. بدتر از آن، علیرغم قیمت، اصالت لزوماً مبارزه با گناه جنسی را از بین نمی برد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من اخیراً با تارا که برای تابستان از یک کالج مسیحی برگشته بود صحبت کردم. من شنیده بودم که او عمیقاً خود را به خداوند متعهد کرده است.

شکستن طلسم قورباغه

شکستن طلسم قورباغه | با کنجکاوی، او را در گوشه ای گرفتم تا بپرسم در زندگی او چه خبر است. او با خوشحالی در مورد برنامه خدا برای زندگی اش صحبت کرد.

استاد | بسیاری پذیرش را به اصالت ترجیح می دهند زیرا احساس می کنند که دومی برچسب قیمت بالایی دارد. آنها در مورد اندازه برچسب قیمت درست می گویند.

شکستن طلسم قورباغه | با گذشت زمان، او افزود: «می‌دانید، من گروهی از بچه‌ها را در محوطه دانشگاهم دیدم که از کتاب شما با نام به عنوان ابزار آموزشی استفاده می‌کردند.

من خیلی هیجان زده بودم که به آنها بگویم شما را می شناسم.» من گفتم: “شنیدن آن عالی است.” سپس، پس از مکثی، با زمزمه ای صحنه خم شد و گفت: “من واقعاً عاشق عیسی هستم، اما باید اعتراف کنم که وسوسه جنسی هنوز برای من یک مبارزه با دوست پسرم است.” من نظر دادم: “البته که هست.” “من کاملا می فهمم.

شکستن طلسم قورباغه | اما اگر با خدا در مورد دشواری آن صادق باشید، او بیش از نیمی از راه شما را ملاقات خواهد کرد.»

لبخندی روی لب تارا نشست و من برایش بهترین ها را آرزو کردم. تارا آماده مبارزه است. شما هستید؟ بنابراین اغلب هیچ صدای چالش برانگیزی وجود ندارد که ما را به اطاعت و اصالت فرا می خواند.

READ  طلسم یهودی ازدواج سریع

شکستن طلسم قورباغه | در عوض، ما به همسالان خود نزدیک تر می شویم، اغلب با هم در میانه زمین می نشینیم، با فاصله خوبی از خدا.

وقتی با معیارهای بالاتر او به چالش کشیده می‌شویم، از این که چندان متفاوت از سایر مسیحیان اطرافمان نیستیم، تسلی می‌گیریم.

شکستن طلسم قورباغه | مشکل اینجاست، همانطور که دیدیم، ما نیز تفاوت چندانی با غیر مسیحیان نداریم. وقتی غیر مسیحی به نظر می رسیم.

معیارهای خدا را جدی نگرفته ایم. این اثباتی است که ما استانداردهای خود را با هم مخلوط کرده ایم. مخلوط می تواند مردم را نابود کند.

شکستن طلسم قورباغه | هنگامی که بنی اسرائیل مصر را به مقصد سرزمین موعود ترک کردند، خداوند به آنها گفت که از رود اردن عبور کنند و هر چیز بدی را در سرزمین جدید خود نابود کنند.

این به معنای کشتن همه مردم بت پرست و خرد کردن خدایان آنها بود. خدا به آنها هشدار داد که اگر در انجام این کار کوتاهی کنند.

شکستن طلسم قورباغه | فرهنگ آنها با مشرکان “مخلوط” خواهد شد و آنها اعمال زشت را در پیش خواهند گرفت.

اما اسرائیلی‌ها مراقب نبودند که همه چیز را نابود کنند. آن‌ها آسان‌تر را راحت‌تر و کوتاه‌تر می‌دانستند. به مرور زمان، بت ها و افراد ناصالح که از بین رفتند، به دام تبدیل شدند.

شکستن طلسم قورباغه | بنی اسرائیل در رابطه با خدا زنا کردند و بارها به او پشت کردند. همانطور که وعده داده بود، آنها را از سرزمینشان بیرون کرد.

اما درست قبل از ویرانی اورشلیم و تبعید نهایی ساکنان آن، خداوند در مورد قوم خود در اسارت آینده نبوت کرد: سپس در کشورهایی که آنها را به اسارت برده‌اند، کسانی که فرار کرده‌اند، مرا به یاد خواهند آورد – که چقدر غمگین شدم.

READ  طلسم حرف شنوی شوهر

شکستن طلسم قورباغه | دلهای زناکارشان که از من روی گردانیده اند و به چشمانشان که طالب بت های خود بوده اند.

آنها از خود برای بدی که انجام داده اند متنفر خواهند شد. (حزقیال ۶:۹) هنگامی که برای نجات خود وارد سرزمین موعود شدیم.

شکستن طلسم قورباغه | به ما گفته شد که هر نشانه ای از بداخلاقی جنسی را در زندگی خود حذف کنیم. از زمان ورود به آن سرزمین، آیا در شکستن گناه جنسی شکست خورده اید؟

هر اشاره ای از آن؟ اگر نه، روزی مانند من از خود به خاطر آن شکست متنفر خواهید شد. من گناه جنسی خود را خرد نکردم و در دام افتادم.

شکستن طلسم قورباغه | دنبال کردن پاسخ صحیح یوشیا پادشاه اسرائیل تنها بیست و شش سال داشت که با وضعیت مشابهی مواجه شد که معیارهای خدا را نادیده گرفت.

در 2 تواریخ 34 می خوانیم که چگونه یک نسخه از قانون خدا – که مدت ها فراموش شده بود – در جریان بازسازی معبد در مقیاس بزرگ پیدا شد.

شکستن طلسم قورباغه | سپس یوشیا پادشاه گوش داد که این قانون با صدای بلند برای او خوانده می شد و به طور اجتناب ناپذیری به معیارهای خدا و ناتوانی مردم در عمل به آنها توجه می کرد.

یوشیا نگفت: «اوه، بیا، ما سال‌ها به این شکل زندگی کرده‌ایم. بیایید در مورد همه اینها قانون مدار نباشیم!» نه، او ترسیده بود. ردای خود را به نشانه اندوه و ناامیدی پاره کرد.

شکستن طلسم قورباغه | او در حالی که فوراً به غفلت قوم خود اعتراف کرد و از او راهنمایی بیشتر خواست، گفت: «غضب خداوند بزرگ است.

READ  دعانویس در زنجان

خداوند به سرعت در مورد عکس العمل یوشیا چنین پاسخ داد: زیرا که دلت مستجاب شد و با شنیدن سخنان او در برابر این مکان و اهل آن در برابر خداوند فروتن کردی و در برابر من فروتن کردی و جامه هایت را پاره کردی و در حضور من گریست. خداوند می‌گوید، من شما را شنیده‌ام.

شکستن طلسم قورباغه | در این مرحله، توجه کنید که چگونه یوشیا بلافاصله کل قوم را در بازگشت کامل به اطاعت از معیارهای خدا رهبری کرد: سپس پادشاه … با مردان یهودا، مردمان، به معبد خداوند رفت. اورشلیم، کاهنان و لاویان، همه مردم از کوچک تا بزرگ.

او تمام کلمات کتاب عهد را که در معبد خداوند پیدا شده بود به گوش آنها خواند. پادشاه در کنار ستون خود ایستاد و در حضور خداوند عهد را تجدید کرد.

شکستن طلسم قورباغه | که از خداوند پیروی کند و اوامر و احکام و فرامین او را با تمام دل و جان خود نگاه دارد و به سخنان عهدی که در آن نوشته شده است اطاعت کند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

نوشته های مشابه