شکستن طلسم قورباغه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم قورباغه | کیف پول خود را خالی می کنید تا معتبر شوید. بدتر از آن، علیرغم قیمت، اصالت لزوماً مبارزه با گناه جنسی را از بین نمی برد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من اخیراً با تارا که برای تابستان از یک کالج مسیحی برگشته بود صحبت کردم. من شنیده بودم که او عمیقاً خود را به خداوند متعهد کرده است.

شکستن طلسم قورباغه

شکستن طلسم قورباغه | با کنجکاوی، او را در گوشه ای گرفتم تا بپرسم در زندگی او چه خبر است. او با خوشحالی در مورد برنامه خدا برای زندگی اش صحبت کرد.

استاد | بسیاری پذیرش را به اصالت ترجیح می دهند زیرا احساس می کنند که دومی برچسب قیمت بالایی دارد. آنها در مورد اندازه برچسب قیمت درست می گویند.

شکستن طلسم قورباغه | با گذشت زمان، او افزود: «می‌دانید، من گروهی از بچه‌ها را در محوطه دانشگاهم دیدم که از کتاب شما با نام به عنوان ابزار آموزشی استفاده می‌کردند.

من خیلی هیجان زده بودم که به آنها بگویم شما را می شناسم.» من گفتم: “شنیدن آن عالی است.” سپس، پس از مکثی، با زمزمه ای صحنه خم شد و گفت: “من واقعاً عاشق عیسی هستم، اما باید اعتراف کنم که وسوسه جنسی هنوز برای من یک مبارزه با دوست پسرم است.” من نظر دادم: “البته که هست.” “من کاملا می فهمم.

شکستن طلسم قورباغه | اما اگر با خدا در مورد دشواری آن صادق باشید، او بیش از نیمی از راه شما را ملاقات خواهد کرد.»

لبخندی روی لب تارا نشست و من برایش بهترین ها را آرزو کردم. تارا آماده مبارزه است. شما هستید؟ بنابراین اغلب هیچ صدای چالش برانگیزی وجود ندارد که ما را به اطاعت و اصالت فرا می خواند.

READ  دعانویس معروف در نمین اردبیل

شکستن طلسم قورباغه | در عوض، ما به همسالان خود نزدیک تر می شویم، اغلب با هم در میانه زمین می نشینیم، با فاصله خوبی از خدا.

وقتی با معیارهای بالاتر او به چالش کشیده می‌شویم، از این که چندان متفاوت از سایر مسیحیان اطرافمان نیستیم، تسلی می‌گیریم.

شکستن طلسم قورباغه | مشکل اینجاست، همانطور که دیدیم، ما نیز تفاوت چندانی با غیر مسیحیان نداریم. وقتی غیر مسیحی به نظر می رسیم.

معیارهای خدا را جدی نگرفته ایم. این اثباتی است که ما استانداردهای خود را با هم مخلوط کرده ایم. مخلوط می تواند مردم را نابود کند.

شکستن طلسم قورباغه | هنگامی که بنی اسرائیل مصر را به مقصد سرزمین موعود ترک کردند، خداوند به آنها گفت که از رود اردن عبور کنند و هر چیز بدی را در سرزمین جدید خود نابود کنند.

این به معنای کشتن همه مردم بت پرست و خرد کردن خدایان آنها بود. خدا به آنها هشدار داد که اگر در انجام این کار کوتاهی کنند.

شکستن طلسم قورباغه | فرهنگ آنها با مشرکان “مخلوط” خواهد شد و آنها اعمال زشت را در پیش خواهند گرفت.

اما اسرائیلی‌ها مراقب نبودند که همه چیز را نابود کنند. آن‌ها آسان‌تر را راحت‌تر و کوتاه‌تر می‌دانستند. به مرور زمان، بت ها و افراد ناصالح که از بین رفتند، به دام تبدیل شدند.

شکستن طلسم قورباغه | بنی اسرائیل در رابطه با خدا زنا کردند و بارها به او پشت کردند. همانطور که وعده داده بود، آنها را از سرزمینشان بیرون کرد.

اما درست قبل از ویرانی اورشلیم و تبعید نهایی ساکنان آن، خداوند در مورد قوم خود در اسارت آینده نبوت کرد: سپس در کشورهایی که آنها را به اسارت برده‌اند، کسانی که فرار کرده‌اند، مرا به یاد خواهند آورد – که چقدر غمگین شدم.

READ  دعانویس مجرب در قزوین

شکستن طلسم قورباغه | دلهای زناکارشان که از من روی گردانیده اند و به چشمانشان که طالب بت های خود بوده اند.

آنها از خود برای بدی که انجام داده اند متنفر خواهند شد. (حزقیال ۶:۹) هنگامی که برای نجات خود وارد سرزمین موعود شدیم.

شکستن طلسم قورباغه | به ما گفته شد که هر نشانه ای از بداخلاقی جنسی را در زندگی خود حذف کنیم. از زمان ورود به آن سرزمین، آیا در شکستن گناه جنسی شکست خورده اید؟

هر اشاره ای از آن؟ اگر نه، روزی مانند من از خود به خاطر آن شکست متنفر خواهید شد. من گناه جنسی خود را خرد نکردم و در دام افتادم.

شکستن طلسم قورباغه | دنبال کردن پاسخ صحیح یوشیا پادشاه اسرائیل تنها بیست و شش سال داشت که با وضعیت مشابهی مواجه شد که معیارهای خدا را نادیده گرفت.

در 2 تواریخ 34 می خوانیم که چگونه یک نسخه از قانون خدا – که مدت ها فراموش شده بود – در جریان بازسازی معبد در مقیاس بزرگ پیدا شد.

شکستن طلسم قورباغه | سپس یوشیا پادشاه گوش داد که این قانون با صدای بلند برای او خوانده می شد و به طور اجتناب ناپذیری به معیارهای خدا و ناتوانی مردم در عمل به آنها توجه می کرد.

یوشیا نگفت: «اوه، بیا، ما سال‌ها به این شکل زندگی کرده‌ایم. بیایید در مورد همه اینها قانون مدار نباشیم!» نه، او ترسیده بود. ردای خود را به نشانه اندوه و ناامیدی پاره کرد.

شکستن طلسم قورباغه | او در حالی که فوراً به غفلت قوم خود اعتراف کرد و از او راهنمایی بیشتر خواست، گفت: «غضب خداوند بزرگ است.

READ  طلسم عشق

خداوند به سرعت در مورد عکس العمل یوشیا چنین پاسخ داد: زیرا که دلت مستجاب شد و با شنیدن سخنان او در برابر این مکان و اهل آن در برابر خداوند فروتن کردی و در برابر من فروتن کردی و جامه هایت را پاره کردی و در حضور من گریست. خداوند می‌گوید، من شما را شنیده‌ام.

شکستن طلسم قورباغه | در این مرحله، توجه کنید که چگونه یوشیا بلافاصله کل قوم را در بازگشت کامل به اطاعت از معیارهای خدا رهبری کرد: سپس پادشاه … با مردان یهودا، مردمان، به معبد خداوند رفت. اورشلیم، کاهنان و لاویان، همه مردم از کوچک تا بزرگ.

او تمام کلمات کتاب عهد را که در معبد خداوند پیدا شده بود به گوش آنها خواند. پادشاه در کنار ستون خود ایستاد و در حضور خداوند عهد را تجدید کرد.

شکستن طلسم قورباغه | که از خداوند پیروی کند و اوامر و احکام و فرامین او را با تمام دل و جان خود نگاه دارد و به سخنان عهدی که در آن نوشته شده است اطاعت کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =

نوشته های مشابه