شکستن طلسم قفل


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم قفل | ذهن من به رویاپردازی و خیال پردازی در مورد دوست دخترهای قدیمی ادامه داد. اینها بیش از اشاره ای به بی اخلاقی جنسی بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | وقتی به یکی از دوستان نزدیکم اعتماد کردم، او پاسخ داد: «اوه، بیا! هیچ کس نمی تواند چشم و ذهن خود را کنترل کند، به خاطر بهشت! خدا تو را دوست دارد!

شکستن طلسم قفل

شکستن طلسم قفل | باید چیز دیگری باشد.» اما من طور دیگری می دانستم. من بالاخره بین بداخلاقی جنسی و دوری ام از خدا ارتباط برقرار کردم.

استاد | به زودی مشخص شد که من از قداست فاصله زیادی گرفته ام. درج آگهی، معانی دوگانه و چشمان گرماجو وجود داشت.

شکستن طلسم قفل | با از بین بردن زنای مشهود و هرزه‌نگاری، و اجتناب از زنای فیزیکی، از بیرون برای دیگران پاک به نظر می‌رسیدم.

اما به خدا، من کوتاهی کرده بودم، و هنگامی که او مرا در این مناطق تشویق می کرد، مکرراً صدای او را نادیده گرفته بودم.

شکستن طلسم قفل | من فقط یک حد وسط راحت در جایی بین بت پرستی و اطاعت از معیار خدا پیدا کرده بودم. ناامیدی به وجود می‌آید که خدا خواسته‌های بیشتری برای من داشت.

او مرا از گودال آزاد کرده بود، اما من دیگر به سمت او حرکت نکردم. کوتاه ایستاده بودم. با دیدن فاصله‌ام از خدا، تصمیم گرفتم دوباره نزدیک‌تر شوم.

شکستن طلسم قفل | انتظار داشتم سفر آسان باشد. بالاخره من یک بار تصمیم گرفته بودم که پورنوگرافی و امور را حذف کنم و آن چیزها از بین رفت.

READ  شکستن طلسم سنگین

فکر کردم می‌توانم بقیه این آشغال‌های جنسی را به همین راحتی متوقف کنم. اما مانند مردان دیگری که قبلاً از آنها صحبت کردیم، نتوانستم این کار را انجام دهم.

شکستن طلسم قفل | هر هفته می‌گفتم که به آن درج‌های تبلیغاتی نگاه نمی‌کنم، اما هر یکشنبه صبح عکس‌های چشمگیر یک بار دیگر مرا وادار می‌کرد.

هر هفته عهد می‌بندم که از تماشای فیلم‌های «سکسی» درجه R در سفر خودداری کنم، اما هر هفته شکست می‌خوردم، در نبردهای سخت عرق می‌کردم و همیشه شکست می‌خوردم.

شکستن طلسم قفل | هر بار که به یک دونده درخشان خیره می‌شدم، قول می‌دادم که دیگر این کار را نکنم. اما من همیشه انجام دادم.

کاری که من انجام داده‌ام این بود که عکس‌های برهنه پلی‌بوی و گالری را با درج‌های تبلیغاتی احساسی و سایر تبلیغات مجلات عوض کنم.

شکستن طلسم قفل | گناه باقی ماند زیرا من هرگز واقعاً تغییر نکردم، هرگز گناه جنسی را به طور کامل رد نکردم، هرگز از بردگی جنسی فرار نکردم.

یکی دو ماه گذشت، سپس چند سال. فاصله از خدا بیشتر شد و ناپاکی من همچنان بر من حاکم بود. ایمان من با هر شکست بیشتر از بین می رفت.

شکستن طلسم قفل | هر باخت ناامید کننده باعث ناامیدی بیشتری می شد. در حالی که همیشه می توانستم نه بگویم، هرگز نمی توانستم منظورم را نه بگویم.

چیزی مرا گرفته بود، چیزی بی امان، چیزی که نمی توانستم آن را تکان دهم. و دوستی من با مسیح؟ رابطه ما عوض شده بود او تغییر نکرده بود، اما من تغییر کردم.

شکستن طلسم قفل | من از معیار او کوتاهی کرده بودم و دیگر به صمیمیت نزدیکتر نشده بودم. من اغلب در روحیه خود نه گفته بودم، و این جریان قدرت درونی او را متوقف کرد.

READ  طلسم استاد چاوش

من در اسارت بودم. معیار خدا این است که ما از هر نشانه ای از بداخلاقی جنسی در زندگی خود اجتناب کنیم. اگر از این استاندارد پیروی می کردیم.

شکستن طلسم قفل | هرگز اسارت جنسی را تجربه نمی کردیم. بنابراین ما باید تعجب کنیم که بسیاری از پسران مسیحی در این اسارت هستند.

پدر آسمانی ما شگفت زده است. در اینجا تعبیر چند سؤالی است که خدا پرسید (در هوشع 8: 5-6)، که حیرت او را آشکار می کند: اینجا چه خبر است؟

شکستن طلسم قفل | چرا فرزندان من نجس بودن را انتخاب می کنند؟ آنها مسیحی هستند، به خاطر بهشت! کی قراره شروع کنن مثل اون رفتار کنن؟

خدا می داند که ما می توانیم پاک بودن را انتخاب کنیم. پس چرا ما نکنیم؟ ما قربانی برخی توطئه های گسترده برای به دام انداختن ما از نظر جنسی نیستیم.

شکستن طلسم قفل | ما صرفاً انتخاب کرده‌ایم که معیارهای رفتار جنسی خود را با معیار خدا مخلوط کنیم. از آنجایی که معیار خدا را خیلی سخت دیدیم.

ترکیبی ایجاد کردیم – چیزی جدید، چیزی راحت، چیزی متوسط. منظور ما از “مخلوط” چیست؟ شاید یک مثال خوب، تعریف مبهم «روابط جنسی» باشد که در رسوایی جنسی معروف مربوط به رئیس جمهور سابق بیل کلینتون ظاهر شد.

شکستن طلسم قفل | پس از اینکه رئیس جمهور با سوگند گفت که با مونیکا لوینسکی رابطه جنسی نداشته است.

بعداً توضیح داد که رابطه جنسی دهانی را در آن دسته نمی بیند. بنابراین طبق تعریف او، او زنا نکرده بود. این کاملاً در تضاد با معیار تعلیم مسیح است: “اما من به شما می گویم که هر که با شهوت به زنی بنگرد قبلاً در دل خود با او زنا کرده است” (متی 5:28).

READ  دعانویسی گره گشایی

شکستن طلسم قفل | چرا برای ما آسان است که معیارهای گناه جنسی خود را با هم ترکیب کنیم و متعهد شدن به پاکی واقعی آنقدر دشوار است؟

چون عادت کرده ایم ما به راحتی استانداردهای مختلط خلوص جنسی را تحمل می کنیم زیرا استانداردهای مختلط را در بسیاری از زمینه های دیگر زندگی می پذیریم.

شکستن طلسم قفل | اصالت یا عدالت؟ سوال: هدف شما در زندگی چیست – اصالت یا پذیرش؟ تفاوت بین آن دو چیست؟

هدف گرفتن از پذیرش این است که زندگی خود را با این سؤال سپری کنید: “تا کجا می توانم پیش بروم و هنوز هم خود را مسیحی بدانم؟” شما می خواهید مسیحی به نظر بیایید، اما همچنان می خواهید در مدرسه و در گروه جوانان مورد قبول دوستانتان قرار بگیرید.

شکستن طلسم قفل | بدون اینکه عجیب و غریب یا متعصب به نظر برسید. اصالت به پرسش دیگری نیاز دارد که می توان چنین بیان کرد: «چقدر می توانم مقدس باشم؟»

من نمونه کامل کسی بودم که برای اصالت مسیحی شلیک نمی کرد. من در کلیسا کلاس درس می دادم، ریاست گروه های فعالیت را بر عهده می گرفتم و در کلاس های شاگردی شرکت می کردم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 7 =

نوشته های مشابه