شکستن طلسم

شکستن طلسم قفل

شکستن طلسم قفل | ذهن من به رویاپردازی و خیال پردازی در مورد دوست دخترهای قدیمی ادامه داد. اینها بیش از اشاره ای به بی اخلاقی جنسی بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | وقتی به یکی از دوستان نزدیکم اعتماد کردم، او پاسخ داد: «اوه، بیا! هیچ کس نمی تواند چشم و ذهن خود را کنترل کند، به خاطر بهشت! خدا تو را دوست دارد!

شکستن طلسم قفل

شکستن طلسم قفل | باید چیز دیگری باشد.» اما من طور دیگری می دانستم. من بالاخره بین بداخلاقی جنسی و دوری ام از خدا ارتباط برقرار کردم.

استاد | به زودی مشخص شد که من از قداست فاصله زیادی گرفته ام. درج آگهی، معانی دوگانه و چشمان گرماجو وجود داشت.

شکستن طلسم قفل | با از بین بردن زنای مشهود و هرزه‌نگاری، و اجتناب از زنای فیزیکی، از بیرون برای دیگران پاک به نظر می‌رسیدم.

اما به خدا، من کوتاهی کرده بودم، و هنگامی که او مرا در این مناطق تشویق می کرد، مکرراً صدای او را نادیده گرفته بودم.

شکستن طلسم قفل | من فقط یک حد وسط راحت در جایی بین بت پرستی و اطاعت از معیار خدا پیدا کرده بودم. ناامیدی به وجود می‌آید که خدا خواسته‌های بیشتری برای من داشت.

او مرا از گودال آزاد کرده بود، اما من دیگر به سمت او حرکت نکردم. کوتاه ایستاده بودم. با دیدن فاصله‌ام از خدا، تصمیم گرفتم دوباره نزدیک‌تر شوم.

شکستن طلسم قفل | انتظار داشتم سفر آسان باشد. بالاخره من یک بار تصمیم گرفته بودم که پورنوگرافی و امور را حذف کنم و آن چیزها از بین رفت.

READ  نوشتن دعای ترسیدن

فکر کردم می‌توانم بقیه این آشغال‌های جنسی را به همین راحتی متوقف کنم. اما مانند مردان دیگری که قبلاً از آنها صحبت کردیم، نتوانستم این کار را انجام دهم.

شکستن طلسم قفل | هر هفته می‌گفتم که به آن درج‌های تبلیغاتی نگاه نمی‌کنم، اما هر یکشنبه صبح عکس‌های چشمگیر یک بار دیگر مرا وادار می‌کرد.

هر هفته عهد می‌بندم که از تماشای فیلم‌های «سکسی» درجه R در سفر خودداری کنم، اما هر هفته شکست می‌خوردم، در نبردهای سخت عرق می‌کردم و همیشه شکست می‌خوردم.

شکستن طلسم قفل | هر بار که به یک دونده درخشان خیره می‌شدم، قول می‌دادم که دیگر این کار را نکنم. اما من همیشه انجام دادم.

کاری که من انجام داده‌ام این بود که عکس‌های برهنه پلی‌بوی و گالری را با درج‌های تبلیغاتی احساسی و سایر تبلیغات مجلات عوض کنم.

شکستن طلسم قفل | گناه باقی ماند زیرا من هرگز واقعاً تغییر نکردم، هرگز گناه جنسی را به طور کامل رد نکردم، هرگز از بردگی جنسی فرار نکردم.

یکی دو ماه گذشت، سپس چند سال. فاصله از خدا بیشتر شد و ناپاکی من همچنان بر من حاکم بود. ایمان من با هر شکست بیشتر از بین می رفت.

شکستن طلسم قفل | هر باخت ناامید کننده باعث ناامیدی بیشتری می شد. در حالی که همیشه می توانستم نه بگویم، هرگز نمی توانستم منظورم را نه بگویم.

چیزی مرا گرفته بود، چیزی بی امان، چیزی که نمی توانستم آن را تکان دهم. و دوستی من با مسیح؟ رابطه ما عوض شده بود او تغییر نکرده بود، اما من تغییر کردم.

شکستن طلسم قفل | من از معیار او کوتاهی کرده بودم و دیگر به صمیمیت نزدیکتر نشده بودم. من اغلب در روحیه خود نه گفته بودم، و این جریان قدرت درونی او را متوقف کرد.

READ  نوشتن دعا برای محبت

من در اسارت بودم. معیار خدا این است که ما از هر نشانه ای از بداخلاقی جنسی در زندگی خود اجتناب کنیم. اگر از این استاندارد پیروی می کردیم.

شکستن طلسم قفل | هرگز اسارت جنسی را تجربه نمی کردیم. بنابراین ما باید تعجب کنیم که بسیاری از پسران مسیحی در این اسارت هستند.

پدر آسمانی ما شگفت زده است. در اینجا تعبیر چند سؤالی است که خدا پرسید (در هوشع 8: 5-6)، که حیرت او را آشکار می کند: اینجا چه خبر است؟

شکستن طلسم قفل | چرا فرزندان من نجس بودن را انتخاب می کنند؟ آنها مسیحی هستند، به خاطر بهشت! کی قراره شروع کنن مثل اون رفتار کنن؟

خدا می داند که ما می توانیم پاک بودن را انتخاب کنیم. پس چرا ما نکنیم؟ ما قربانی برخی توطئه های گسترده برای به دام انداختن ما از نظر جنسی نیستیم.

شکستن طلسم قفل | ما صرفاً انتخاب کرده‌ایم که معیارهای رفتار جنسی خود را با معیار خدا مخلوط کنیم. از آنجایی که معیار خدا را خیلی سخت دیدیم.

ترکیبی ایجاد کردیم – چیزی جدید، چیزی راحت، چیزی متوسط. منظور ما از “مخلوط” چیست؟ شاید یک مثال خوب، تعریف مبهم «روابط جنسی» باشد که در رسوایی جنسی معروف مربوط به رئیس جمهور سابق بیل کلینتون ظاهر شد.

شکستن طلسم قفل | پس از اینکه رئیس جمهور با سوگند گفت که با مونیکا لوینسکی رابطه جنسی نداشته است.

بعداً توضیح داد که رابطه جنسی دهانی را در آن دسته نمی بیند. بنابراین طبق تعریف او، او زنا نکرده بود. این کاملاً در تضاد با معیار تعلیم مسیح است: “اما من به شما می گویم که هر که با شهوت به زنی بنگرد قبلاً در دل خود با او زنا کرده است” (متی 5:28).

READ  طلسم ازدواج زن مطلقه

شکستن طلسم قفل | چرا برای ما آسان است که معیارهای گناه جنسی خود را با هم ترکیب کنیم و متعهد شدن به پاکی واقعی آنقدر دشوار است؟

چون عادت کرده ایم ما به راحتی استانداردهای مختلط خلوص جنسی را تحمل می کنیم زیرا استانداردهای مختلط را در بسیاری از زمینه های دیگر زندگی می پذیریم.

شکستن طلسم قفل | اصالت یا عدالت؟ سوال: هدف شما در زندگی چیست – اصالت یا پذیرش؟ تفاوت بین آن دو چیست؟

هدف گرفتن از پذیرش این است که زندگی خود را با این سؤال سپری کنید: “تا کجا می توانم پیش بروم و هنوز هم خود را مسیحی بدانم؟” شما می خواهید مسیحی به نظر بیایید، اما همچنان می خواهید در مدرسه و در گروه جوانان مورد قبول دوستانتان قرار بگیرید.

شکستن طلسم قفل | بدون اینکه عجیب و غریب یا متعصب به نظر برسید. اصالت به پرسش دیگری نیاز دارد که می توان چنین بیان کرد: «چقدر می توانم مقدس باشم؟»

من نمونه کامل کسی بودم که برای اصالت مسیحی شلیک نمی کرد. من در کلیسا کلاس درس می دادم، ریاست گروه های فعالیت را بر عهده می گرفتم و در کلاس های شاگردی شرکت می کردم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =