شکستن طلسم قدیمی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم قدیمی | آنها می گویند: “کاری را که ما انجام دادیم انجام نده!” تصمیمات جنسی شما در حال حاضر به بزرگسالی منتقل می شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بزرگ‌ترین اشتباهی که در جوانی می‌توانید مرتکب شوید این است که باور داشته باشید که با سایر پسرها متفاوت هستید و به نوعی قوی‌تر هستید.

شکستن طلسم قدیمی

شکستن طلسم قدیمی | ممکن است فکر کنید، من هرگز کاری را که این بچه ها انجام می دهند انجام نمی دهم.

استاد | آنها امروز همان چیزی هستند که شما فردا خواهید شد. امروز، شما همان تصمیماتی را می گیرید که زمانی در نوجوانی می گرفتند.

شکستن طلسم قدیمی | تنها چیزی که می دانیم این است که تعداد بی شماری از مردان متاهل با همسران دوست داشتنی در اتاق خواب خود در حالی که در کنار کامپیوتر خودارضایی می کنند، در اتاق خواب هایشان می خوابند.

چه چیزی شما را اینقدر مطمئن می کند که همین کار را نخواهید کرد؟ افزایش سن شما را از ناخالصی های جنسی رها نمی کند و ازدواج نیز شما را رها نمی کند.

شکستن طلسم قدیمی | دیر یا زود، اگر می خواهید یک رابطه واقعی با مسیح و با زنان زندگی خود داشته باشید، باید به پاکی متعهد شوید.

چرا الان نه؟ قبل از اینکه وارد یک برنامه عملیاتی شویم، باید بیشتر در مورد ریشه‌های اسارت جنسی صحبت کنیم، که در دو فصل بعدی و با بررسی دوباره داستان فرد انجام خواهیم داد.

شکستن طلسم قدیمی | قسمت دوم چگونه به اینجا رسیدیم پنج 5 توقف کوتاه بیایید به بقیه داستان فرد برگردیم.

پس از گذشت چند سال از زندگی جدید شگفت‌انگیز خود در مسیح، هر یکشنبه صبح در طول مراسم عبادت کلیسا شروع به تجربه چیزی کردم.

READ  شکستن طلسم حصار

شکستن طلسم قدیمی | به اطراف نگاه می کردم و مردان دیگری را با چشمان بسته می دیدم که آزادانه و شدیداً خدای جهان را می پرستند.

خودم؟ من فقط یک دیوار جدایی بین خداوند و من احساس کردم. فقط با خدا حق نداشتم به عنوان یک مسیحی جدیدتر، نمی‌توانستم تصور کنم چه اتفاقی دارد می‌افتد.

شکستن طلسم قدیمی | همه چیز خوب پیش می رفت و من خیلی تغییر کرده بودم. استدلال کردم شاید این یک رکود موقتی است.

پس از همه، روابط کاهش می یابد و جریان. اما زمان گذشت و چیزی تغییر نکرد. دلیل واقعی این فاصله کم کم متوجه من شد: با وجود همه چیزهایی که تغییر کرده بود.

هنوز نشانه ای از بی اخلاقی جنسی در زندگی من وجود داشت که هر یکشنبه صبح وقتی در لا-زی-بوی راحتم مستقر می شدم و یکشنبه را باز می کردم، ظاهر می شد.

روزنامه صبح به‌سرعت درج‌های فروشگاه بزرگ را پیدا می‌کردم و شروع به جستجو در کاغذ روزنامه‌های رنگی پر از مدل‌هایی می‌کردم که با سوتین و شلوار ژست گرفته بودند.

شکستن طلسم قدیمی | مدل ها همیشه خندان بودند. همیشه در دسترس. من دوست داشتم بیش از هر درج آگهی درنگ کنم.

من به خودم اعتراف کردم که اشتباه است، اما این یک چیز کوچک است، به دور از پورن. بنابراین من به تماشای صفحات و خیال پردازی ادامه دادم.

شکستن طلسم قدیمی | گاهی اوقات، یک مدل مرا به یاد دختری می‌اندازد که زمانی می‌شناختم، و ذهنم خاطرات دوران با هم بودنمان را دوباره زنده می‌کرد.

من ترجیح می‌دهم از صبح‌های یکشنبه‌ام با روزنامه لذت ببرم. وقتی خودم را دقیق‌تر بررسی کردم، متوجه شدم که در زندگی‌ام بیش از نشانه‌ای از بداخلاقی جنسی پنهان شده‌ام.

READ  طلسم عزیز شدن نزد مردم

شکستن طلسم قدیمی | حتی شوخ طبعی من هم آن را منعکس می کرد. گاهی اوقات عبارت معصومانه یک فرد – حتی از زبان کشیش ما – معنای جنسی دوگانه ای به من وارد می کند.

می خندیدم، اما احساس ناراحتی می کردم. چرا این معانی دوگانه به این راحتی به ذهنم می رسد؟ به یاد آوردم که کتاب مقدس گفته است که چنین چیزهایی نباید در میان مقدسین ذکر شود.

شکستن طلسم قدیمی | من بدتر بودم … حتی به آنها می خندیدم! و چشمان من؟ آنها گرما جویانی بودند که افق را جستجو می کردند و هر هدفی را با حرارت حسی قفل می کردند.

مادران جوان با شلوارک، خم شده‌اند تا بچه‌ها را از صندلی‌های ماشین بیرون بکشند… بچه‌های روباهی با روپوش‌هایی که سوتین‌های ضعیفی به تن دارند.

شکستن طلسم قدیمی | دونده‌های اسپندکس که با شادی در پیاده‌روها تکان می‌خورند… منشی‌های خندان با نیم تنه‌های بزرگ و بلوزهای کوتاه.

چه اتفاقی افتاده است. ? من در تعجب مانده بودم، زیرا می دانستم که خیلی خوب شروع کرده ام. ببینید، من یک خانه کلیسا پیدا کرده بودم و شروع به شرکت در کلاس ازدواج شگفت انگیزی کردم که توسط جوئل باد تدریس می شد.

شکستن طلسم قدیمی | به جز آن شب شرم آور بدون اجرا با جانت که در فصل 3 به آن اشاره کردم، در آن سال تحت آموزش جوئل قرار ملاقاتی نداشتم.

شاید من تنها مردی در تاریخ بودم که یک سال تمام در کلاس زوج های متاهل شرکت کردم بدون اینکه حتی یک قرار مجرد داشته باشم!

شکستن طلسم قدیمی | اما درست قبل از پایان دوازده ماهگی، این دعای ساده را خواندم: خداوندا، من یک سال است که در این کلاس هستم و چیزهای زیادی در مورد زنان یاد گرفته‌ام، اما هیچ دختر مسیحی را نمی‌شناسم.

READ  دعانویس در لرستان

لطفا زنی را به من نشان دهید که این خصوصیات خدایی را در خود دارد. من خواستار قرار، دوست دختر یا همسر نبودم.

شکستن طلسم قدیمی | من فقط می خواستم با کسی با این خصوصیات خدایی آشنا شوم تا شاید بهتر آنها را درک کنم.

خدا خیلی بیشتر از این کار کرد. یک هفته بعد، او من را به همسر آینده ام، برندا معرفی کرد و ما عاشق هم شدیم.

شکستن طلسم قدیمی | مدت کوتاهی پس از اینکه به طور جدی شروع به قرار گذاشتن کردیم، من و برندا تصمیم گرفتیم که قبل از ازدواج پاک بمانیم.

به خاطر تعهدمان به مسیح. او یک باکره بود – و من آرزو داشتم که من بودم. همانطور که خدا در زندگی من به کار ادامه داد، من و برندا ازدواج کردیم

شکستن طلسم قدیمی | ماه عسل در کلرادو رفتیم، سپس در یک ساختمان آپارتمان جدید در لبه مزرعه ذرت در حومه د موین مستقر شدیم.

آیا این یک تکه کوچک از بهشت ​​بود یا چه؟ من حتما اینطور فکر می کردم. زمان گذشت و در ابتدا احساس خوبی داشتم.

شکستن طلسم قدیمی | در حالی که زمانی با دو زن به طور همزمان نامزد بودم، اکنون با خوشحالی با یک زن ازدواج کرده بودم.

در حالی که یک بار در پورنوگرافی غرق شدم، از روز عروسی ام مجله پورنوگرافی نخریده بودم. با توجه به سابقه من، این قابل توجه بود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

نوشته های مشابه