شکستن طلسم فقر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم فقر | با چنین مردی حتی غذا نخورید. (اول قرنتیان ۵:۱۱) بدن برای فسق جنسی نیست، بلکه برای خداوند است. (اول قرنتیان ۶:۱۳) از بداخلاقی جنسی فرار کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من می ترسم که وقتی دوباره بیایم… برای بسیاری از کسانی که قبلاً گناه کرده اند و از ناپاکی، گناه جنسی و هرزگی که در آن مرتکب شده اند توبه نکرده اند، اندوهگین شوم.

شکستن طلسم فقر

شکستن طلسم فقر | پس من می گویم که به روح زندگی کنید و خواسته های طبیعت گناهکار را برآورده نخواهید کرد. … اعمال فطرت گناه آلود آشکار است: فسق جنسی، ناپاکی و فسق.

استاد | من به شما می نویسم که با کسی که خود را برادر می خواند، اما فاسق یا حریص، بت پرست یا تهمت زن، مست یا کلاهبردار، معاشرت نکنید.

شکستن طلسم فقر | اما در میان شما نباید حتی اشاره ای به فسق جنسی، یا هر نوع ناپاکی، یا طمع وجود داشته باشد، زیرا اینها برای قوم مقدس خدا ناشایست است.

همچنین نباید فحاشی، صحبت های احمقانه یا شوخی های درشت وجود داشته باشد که نابجاست. (افسسیان 5:3-4) پس هر آنچه را که به طبیعت زمینی شما تعلق دارد بمیرید: فسق، ناپاکی، شهوت، امیال شیطانی و طمع، که بت پرستی است.

شکستن طلسم فقر | به خاطر اینها، خشم خدا در راه است. (کولسیان 3:5-6) اراده خدا این است که شما تقدیس شوید: از بداخلاقی جنسی اجتناب کنید.

که هر یک از شما بیاموزد که بدن خود را به گونه ای مقدس و محترمانه کنترل کند، نه با شهوت پرشور مانند بتانی که خدا را نمی شناسند.

READ  دعانویس برای جذب پسر

شکستن طلسم فقر | زیرا خدا ما را به ناپاک بودن دعوت نکرده است، بلکه ما را به زندگی مقدس دعوت کرده است. ‏ (‏اول تسالونیکیان ۴:‏۳-‏۵،‏ ۷)‏

توجه داشته باشید که هیچ‌کس از نظر جنسی بداخلاق نباشد. (عبرانیان ۱۲:۱۶) ازدواج باید مورد احترام همه باشد، و بستر ازدواج پاک نگه داشته شود، زیرا خدا زناکار و همه فاسقان را داوری خواهد کرد.

شکستن طلسم فقر | زیرا در گذشته زمان کافی را صرف انجام کارهایی کرده‌اید که مشرکان انجام می‌دهند—زندگی در فسق، شهوت، مستی، عیاشی، بت پرستی و بت پرستی نفرت انگیز.

به همین ترتیب،‏ سدوم و گوموره و شهرهای اطراف خود را به فسق و انحراف جنسی تسلیم کردند. آنها به عنوان نمونه ای از کسانی هستند که از مجازات آتش ابدی رنج می برند.

شکستن طلسم فقر | با این وجود، من [عیسی] چند چیز علیه شما دارم: شما در آنجا افرادی دارید که به تعالیم بلعام پایبند هستند، کسی که به بالاک تعلیم داد تا بنی اسرائیل را به گناه ترغیب کند.

با ارتکاب فسق جنسی. (مکاشفه 2:14) با این وجود، من [عیسی] این را علیه شما دارم: شما آن زن ایزابل را که خود را نبی می خواند، مدارا می کنید.

شکستن طلسم فقر | او با تعلیم خود، بندگان مرا به فسق جنسی گمراه می کند. (مکاشفه 2:20) اما ترسوها، بی ایمانان، پستها، قاتلها، بداخلاقیان، کسانی که هنرهای جادویی می کنند.

بت پرستان و همه دروغگویان – جای آنها در دریاچه آتشین گوگرد سوزان خواهد بود. این مرگ دوم است. (مکاشفه 21:8) آیا این چیزی نیست؟

شکستن طلسم فقر | با اقتباس از این عبارات، معیار خدا را برای خلوص جنسی خلاصه می کنیم: • بداخلاقی جنسی با نگرش های شهوانی طبیعت گناهکار ما آغاز می شود.

READ  طلسم یهودی برای فروش خانه

ریشه در تاریکی درون ما دارد. بنابراین، فسق، مانند سایر گناهانی که کافران را به بردگی می کشد، موجب خشم خداوند می شود.

شکستن طلسم فقر | بدن ما برای بداخلاقی جنسی نبود، بلکه برای خداوندی ساخته شده بود که هم ما را آفریده و هم ما را به زندگی در خلوص جنسی فرا خوانده است.

اراده او این است که هر مسیحی از نظر جنسی پاک باشد – در افکار و گفتار و همچنین در اعمال. • بنابراین مقدس و محترم است که کاملاً از بداخلاقی جنسی پرهیز کنیم – از آن توبه کنیم و از آن فرار کنیم.

شکستن طلسم فقر | همانطور که توسط روح زندگی می کنیم. • ما نباید با سایر مسیحیانی که در بداخلاقی جنسی اصرار دارند، در ارتباط نزدیک باشیم.

اگر دیگران را به بداخلاقی جنسی ترغیب کنیم (شاید در صندلی عقب ماشین یا در اتاق خواب او وقتی والدینش در خانه نیستند)، خود عیسی علیه شما چیزی دارد!

شکستن طلسم فقر | واضح است که خدا از ما انتظار دارد که طبق معیار او زندگی کنیم. چهار 4 هیچ کس از جزیره ماجراجویی فرار نمی کند.

چند دهه پیش، مردان تقریباً در همان سنی که شما در آزمون رانندگی شرکت کردید، ازدواج کردند. همسر گرفتن در شانزده سالگی باید به هورمون های اول کمک می کرد!

شکستن طلسم فقر | اما آن زمان و دوران متفاوتی بود، و امروز ازدواج در شانزده سالگی واقعی تر از شکست دادن شکیل اونیل در یک بازی تک به تک نیست. این اتفاق نمی افتد.

بنابراین کارت های زشتی به شما داده شده است. نوجوانان نه تنها زودتر به بلوغ می رسند، بلکه گرفتار سیستم آموزشی می شوند که آنها را تا دبیرستان و اغلب چهار سال دانشگاه در مدرسه نگه می دارد.

READ  دعانویس معروف در نمین اردبیل

شکستن طلسم فقر | حتی زمانی که بالاخره بعد از شانزده سال تحصیل فارغ‌التحصیل شدید، انتظار می‌رود که ازدواج را حتی بیشتر به تعویق بیندازید.

در حالی که چند سالی را به «قرار گرفتن» در شغل خود اختصاص دهید. و در تمام این مدت، از شما انتظار می‌رود که تا روزی که بگویید «من انجام می‌دهم» مجرد بمانید.

شکستن طلسم فقر | دنی می گوید: «این قطعاً عجیب است. احساس می کنم خدا از من موجودی جنسی ساخته، اما از من می خواهد طوری زندگی کنم که انگار نیستم.

ما برای تو، دنی، و برای مردان جوان بی شماری که در ناامیدی تو شریک هستند، احساس می کنیم.

شکستن طلسم فقر | حتی برخی ادعا می‌کنند که در این زمانه‌های تغییر یافته، خدا دیگر انتظار ندارد که آنها با معیارهای قدیمی‌اش زندگی کنند


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دوازده =

نوشته های مشابه