شکستن طلسم فروش


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم فروش | لیندا، یک زن حرفه‌ای مجرد، می‌گوید که گروه بزرگسالان مجرد او در کلیسا «بازیکنانی» دارد – مردان و زنانی که سیگنال‌هایی ارسال می‌کنند که آماده بازی در اتاق خواب هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | زوج های متاهل نیز کوتاهی کرده اند. روزی نیست که من (استیو) در برنامه گفتگوی رادیویی روزانه ام از یک زن یا شوهر تماس نگیرم که از او بپرسم چگونه می تواند از رابطه زناشویی یا اعتیاد جنسی شریک زندگی خود بهبود یابد.

شکستن طلسم فروش

شکستن طلسم فروش | عشق خدا بر اساس توانایی شما برای برآورده کردن معیارهای او نیست. عشق خدا به شما بدون قید و شرط است. هرگز تغییر نمی کند قبل از اینکه در رحم شکل بگیرید، او شما را دوست داشت.

استاد | ما انگشت خاصی را به سمت نوجوانان دراز نمی کنیم. جوانان در اواخر دهه بیست و چند سالگی هیچ تفاوتی با نوجوانان مسیحی ندارند.

شکستن طلسم فروش | تو نور چشم او هستی عشق او به شما هیچ محدودیتی ندارد و عشق او به شما هرگز کاهش نمی یابد. اگر خودارضایی می کنید، این واقعیت از ارزش شما نزد او نمی کاهد.

اگر زیر سوتین دختری بلند شوید، خدا پشیمان نمی‌شود که پسرش را فرستاده تا برای شما بمیرد. این برای همه ما صادق است.

شکستن طلسم فروش | وقتی من (فرد) نمی‌توانستم مجلات پورنم را کنار بگذارم، او همچنان مرا دوست داشت.

وقتی در آغوش یک قرار دیگر شنبه شب دراز کشیدم، او همچنان مرا دوست داشت. وقتی به نادیده گرفتن او ادامه دادم، او ناامیدانه مرا تعقیب کرد، تا دیر نشده و قلبم خیلی سخت شده بود.

شکستن طلسم فروش | به من دست پیدا کرد. 6. قوانین بخشی از یک رابطه پر جنب و جوش با مسیح هستند من به یاد می آورم که چگونه روح القدس با من زمزمه کرد: «این عمل دیگر در زندگی شما قابل تحمل نیست.

READ  باطل کردن طلسم با ادرار بچه

شما اکنون مال مسیح هستید و او شما را دوست دارد.» مفهوم این بود که ادامه فعالیت جنسی به صمیمیت من با مسیح آسیب می رساند.

شکستن طلسم فروش | وقتی معیارهای او را زیر پا می گذارید، خداوند شما را طرد نمی کند، اما نمی توانید آنقدر به او نزدیک شوید.

به زودی پس از اینکه آن دعا را در دفترم خواندم، خدا دیگر در مورد سوء استفاده های جنسی به من نگفت. آیا احساس می‌کردم که آرنج را به سمت بریزها گرفته‌ام؟

شکستن طلسم فروش | آره. اما به لطف خدا نگفتم هی، چه کاری؟ تو آزادی من را می گیری! تو منو میکشی!

در عوض، گفتم، فهمیدی پدر. این زندگی جدید در من مرا به راه او حرکت می داد. من آرزو داشتم به او نزدیکتر باشم.

شکستن طلسم فروش | و برای اینکه به او نزدیکتر شوم، باید آنقدرها به آن زنان زندگی ام نزدیک نمی شدم. وقتی به خدا نزدیک شدم، آنچه او در مورد روابط بین فردی گفت کاملاً معنی پیدا کرد.

من به سرعت دریافتم که قوانین خدا فقط مجموعه ای از مقررات خودسرانه و شادی آور نیست. در عوض، قوانین او مرا آزاد می‌کند تا کاملاً زندگی کنم و از تله‌های خطرناک اجتناب کنم.

شکستن طلسم فروش | به عنوان مثال، پس از بازگشت به آیووا، به برقراری ارتباط تلفنی با یکی از دوست دخترم در کالیفرنیا ادامه دادم، رابطه ای که بیشتر در مورد آن جدی بودم.

دوستان و خانواده ام کاملاً انتظار داشتند که ما روزی با هم ازدواج کنیم، زیرا ما سه سال بود که یک کالا بودیم.

READ  دعا نویسی برای بازگشت معشوق

شکستن طلسم فروش | سپس در کلیسا از کشیش شنیدم که می گفت مسیحیان نباید به طور نابرابر با غیر ایمانداران در یوغ قرار گیرند.

از آنجایی که من مسیحی بودم، و او نبود، این خبر یک مشکل ایجاد کرد. عکس العمل من؟ فهمیدی پدر با او تماس گرفتم و آیه کتاب مقدس را در مورد یوغ نابرابر توضیح دادم.

شکستن طلسم فروش | گفتم: «من واقعاً به شما نیاز دارم که این را کشف کنید و خدا را جستجو کنید، یا نمی دانم چگونه می توانیم رابطه خود را ادامه دهیم.»

او قول داد: “خوب، من سی روز کتاب مقدسم را می خوانم، و خواهیم دید.” یک ماه بعد، دقیقاً از او شنیدم. او گفت: «من آنچه را که قول داده بودم انجام دادم. “اما من اصلاً نمی توانم این چیزها را بخرم.” پاسخ دادم: «متاسفم که این را می شنوم.

شکستن طلسم فروش | بعد بی سر و صدا گفتم باید راه های جدا برویم. حکومت خدا مرا آزاد کرد تا رابطه را قطع کنم و به او اجازه داد کسی را پیدا کند که مناسب‌تر برای همسر من باشد.

کمتر از یک سال بعد، خدا من را با برندا آشنا کرد و زندگی من هرگز مثل قبل نبود. انتخاب خلوص جنسی – و صمیمیت در یک لحظه، رستگاری به ما یک زندگی جدید و یک میل جدید برای پاک بودن جنسی برای اولین بار داد.

شکستن طلسم فروش | اما این میل جدید به تنهایی صمیمیت کامل با مسیح را به همراه نخواهد داشت. ما باید به این میل جدید بله بگوییم و از نادیده گرفتن آن خودداری کنیم.

READ  نوشتن دعا برای باردار شدن

ما باید یگانگی و صمیمیت با مسیح را انتخاب کنیم. ما باید خلوص جنسی را انتخاب کنیم. خواست خدا این است که شما تقدیس شوید: از فسق جنسی دوری کنید. ‏

شکستن طلسم فروش | مسیحی به نظر رسیدن یا احساس مسیحیت کافی نیست. ما باید در عمل مسیحی باشیم.

ما نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که روز با گروه جوانان تمرین کنیم و سپس شب‌ها با کیبورد نواز برهنه زیر ورقه‌ها بچرخیم.

شکستن طلسم فروش | ما نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که روز در کلیسا برای دعای احساسی حلقه بزنیم و دست در دست هم بگیریم.

سپس شب‌ها در سکس سایبری غرق شویم. وقتی کامپیوتر را روشن می‌کنیم و با عشاق برهنه و بی‌نامی که روی صفحه نمایش ما خوابیده‌اند، خودارضایی می‌کنیم، شبیه مسیح نیستیم.

شکستن طلسم فروش | ما به سمت او حرکت نمی کنیم. در حالی که عشق او به ما هرگز تغییر نمی کند، صمیمیت ما با او کاهش می یابد.

فاصله زیاد میشه اما وقتی پاکی جنسی را انتخاب می کنیم و در نور راه می رویم، با ذات خدا یکی می شویم. صمیمیت رشد می کند.

شکستن طلسم فروش | رابطه واقعی شکوفا می شود. وقتی خودمان را مسیحی می‌خوانیم اما مانند آن رفتار نمی‌کنیم، او به زور مخالفت می‌کند.

لوقا ۶:۴۶ می‌گوید: «چرا مرا «خداوند، خداوند» می‌خوانی و به آنچه می‌گویم عمل نمی‌کنی؟» خدا دلش می سوزد که با او یکی شوید.

شکستن طلسم فروش | کل برنامه نجات برای این طراحی شده بود که او ممکن است رابطه نزدیکی با شما داشته باشد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =

نوشته های مشابه