شکستن طلسم فروش


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم فروش | لیندا، یک زن حرفه‌ای مجرد، می‌گوید که گروه بزرگسالان مجرد او در کلیسا «بازیکنانی» دارد – مردان و زنانی که سیگنال‌هایی ارسال می‌کنند که آماده بازی در اتاق خواب هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | زوج های متاهل نیز کوتاهی کرده اند. روزی نیست که من (استیو) در برنامه گفتگوی رادیویی روزانه ام از یک زن یا شوهر تماس نگیرم که از او بپرسم چگونه می تواند از رابطه زناشویی یا اعتیاد جنسی شریک زندگی خود بهبود یابد.

شکستن طلسم فروش

شکستن طلسم فروش | عشق خدا بر اساس توانایی شما برای برآورده کردن معیارهای او نیست. عشق خدا به شما بدون قید و شرط است. هرگز تغییر نمی کند قبل از اینکه در رحم شکل بگیرید، او شما را دوست داشت.

استاد | ما انگشت خاصی را به سمت نوجوانان دراز نمی کنیم. جوانان در اواخر دهه بیست و چند سالگی هیچ تفاوتی با نوجوانان مسیحی ندارند.

شکستن طلسم فروش | تو نور چشم او هستی عشق او به شما هیچ محدودیتی ندارد و عشق او به شما هرگز کاهش نمی یابد. اگر خودارضایی می کنید، این واقعیت از ارزش شما نزد او نمی کاهد.

اگر زیر سوتین دختری بلند شوید، خدا پشیمان نمی‌شود که پسرش را فرستاده تا برای شما بمیرد. این برای همه ما صادق است.

شکستن طلسم فروش | وقتی من (فرد) نمی‌توانستم مجلات پورنم را کنار بگذارم، او همچنان مرا دوست داشت.

وقتی در آغوش یک قرار دیگر شنبه شب دراز کشیدم، او همچنان مرا دوست داشت. وقتی به نادیده گرفتن او ادامه دادم، او ناامیدانه مرا تعقیب کرد، تا دیر نشده و قلبم خیلی سخت شده بود.

شکستن طلسم فروش | به من دست پیدا کرد. 6. قوانین بخشی از یک رابطه پر جنب و جوش با مسیح هستند من به یاد می آورم که چگونه روح القدس با من زمزمه کرد: «این عمل دیگر در زندگی شما قابل تحمل نیست.

READ  ابطال طلسم از راه دور

شما اکنون مال مسیح هستید و او شما را دوست دارد.» مفهوم این بود که ادامه فعالیت جنسی به صمیمیت من با مسیح آسیب می رساند.

شکستن طلسم فروش | وقتی معیارهای او را زیر پا می گذارید، خداوند شما را طرد نمی کند، اما نمی توانید آنقدر به او نزدیک شوید.

به زودی پس از اینکه آن دعا را در دفترم خواندم، خدا دیگر در مورد سوء استفاده های جنسی به من نگفت. آیا احساس می‌کردم که آرنج را به سمت بریزها گرفته‌ام؟

شکستن طلسم فروش | آره. اما به لطف خدا نگفتم هی، چه کاری؟ تو آزادی من را می گیری! تو منو میکشی!

در عوض، گفتم، فهمیدی پدر. این زندگی جدید در من مرا به راه او حرکت می داد. من آرزو داشتم به او نزدیکتر باشم.

شکستن طلسم فروش | و برای اینکه به او نزدیکتر شوم، باید آنقدرها به آن زنان زندگی ام نزدیک نمی شدم. وقتی به خدا نزدیک شدم، آنچه او در مورد روابط بین فردی گفت کاملاً معنی پیدا کرد.

من به سرعت دریافتم که قوانین خدا فقط مجموعه ای از مقررات خودسرانه و شادی آور نیست. در عوض، قوانین او مرا آزاد می‌کند تا کاملاً زندگی کنم و از تله‌های خطرناک اجتناب کنم.

شکستن طلسم فروش | به عنوان مثال، پس از بازگشت به آیووا، به برقراری ارتباط تلفنی با یکی از دوست دخترم در کالیفرنیا ادامه دادم، رابطه ای که بیشتر در مورد آن جدی بودم.

دوستان و خانواده ام کاملاً انتظار داشتند که ما روزی با هم ازدواج کنیم، زیرا ما سه سال بود که یک کالا بودیم.

READ  نوشتن دعا جهت رزق و روزی

شکستن طلسم فروش | سپس در کلیسا از کشیش شنیدم که می گفت مسیحیان نباید به طور نابرابر با غیر ایمانداران در یوغ قرار گیرند.

از آنجایی که من مسیحی بودم، و او نبود، این خبر یک مشکل ایجاد کرد. عکس العمل من؟ فهمیدی پدر با او تماس گرفتم و آیه کتاب مقدس را در مورد یوغ نابرابر توضیح دادم.

شکستن طلسم فروش | گفتم: «من واقعاً به شما نیاز دارم که این را کشف کنید و خدا را جستجو کنید، یا نمی دانم چگونه می توانیم رابطه خود را ادامه دهیم.»

او قول داد: “خوب، من سی روز کتاب مقدسم را می خوانم، و خواهیم دید.” یک ماه بعد، دقیقاً از او شنیدم. او گفت: «من آنچه را که قول داده بودم انجام دادم. “اما من اصلاً نمی توانم این چیزها را بخرم.” پاسخ دادم: «متاسفم که این را می شنوم.

شکستن طلسم فروش | بعد بی سر و صدا گفتم باید راه های جدا برویم. حکومت خدا مرا آزاد کرد تا رابطه را قطع کنم و به او اجازه داد کسی را پیدا کند که مناسب‌تر برای همسر من باشد.

کمتر از یک سال بعد، خدا من را با برندا آشنا کرد و زندگی من هرگز مثل قبل نبود. انتخاب خلوص جنسی – و صمیمیت در یک لحظه، رستگاری به ما یک زندگی جدید و یک میل جدید برای پاک بودن جنسی برای اولین بار داد.

شکستن طلسم فروش | اما این میل جدید به تنهایی صمیمیت کامل با مسیح را به همراه نخواهد داشت. ما باید به این میل جدید بله بگوییم و از نادیده گرفتن آن خودداری کنیم.

READ  طلسم محبت فوری

ما باید یگانگی و صمیمیت با مسیح را انتخاب کنیم. ما باید خلوص جنسی را انتخاب کنیم. خواست خدا این است که شما تقدیس شوید: از فسق جنسی دوری کنید. ‏

شکستن طلسم فروش | مسیحی به نظر رسیدن یا احساس مسیحیت کافی نیست. ما باید در عمل مسیحی باشیم.

ما نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که روز با گروه جوانان تمرین کنیم و سپس شب‌ها با کیبورد نواز برهنه زیر ورقه‌ها بچرخیم.

شکستن طلسم فروش | ما نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که روز در کلیسا برای دعای احساسی حلقه بزنیم و دست در دست هم بگیریم.

سپس شب‌ها در سکس سایبری غرق شویم. وقتی کامپیوتر را روشن می‌کنیم و با عشاق برهنه و بی‌نامی که روی صفحه نمایش ما خوابیده‌اند، خودارضایی می‌کنیم، شبیه مسیح نیستیم.

شکستن طلسم فروش | ما به سمت او حرکت نمی کنیم. در حالی که عشق او به ما هرگز تغییر نمی کند، صمیمیت ما با او کاهش می یابد.

فاصله زیاد میشه اما وقتی پاکی جنسی را انتخاب می کنیم و در نور راه می رویم، با ذات خدا یکی می شویم. صمیمیت رشد می کند.

شکستن طلسم فروش | رابطه واقعی شکوفا می شود. وقتی خودمان را مسیحی می‌خوانیم اما مانند آن رفتار نمی‌کنیم، او به زور مخالفت می‌کند.

لوقا ۶:۴۶ می‌گوید: «چرا مرا «خداوند، خداوند» می‌خوانی و به آنچه می‌گویم عمل نمی‌کنی؟» خدا دلش می سوزد که با او یکی شوید.

شکستن طلسم فروش | کل برنامه نجات برای این طراحی شده بود که او ممکن است رابطه نزدیکی با شما داشته باشد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 14 =

نوشته های مشابه