شکستن طلسم فروش زمین


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم فروش زمین | او سر کار رفت و در عرض یک ساعت من تاج موقتی داشتم که حماسه استیک مرغ سرخ شده ام را پوشانده بود… یا اینطور فکر می کردم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در طول سالها آن دندان همچنان مرا آزار می دهد. وقتی بالاخره به دکتر فارتینگ چیزی گفتم، او برای مدت طولانی به دندان نگاه کرد.

شکستن طلسم فروش زمین

شکستن طلسم فروش زمین | سپس شنیدم که او کلمه “دوشاخه” را به دستیارش گفت. بعد برایم توضیح داد. «انشعاب به این معنی است که چیزی به طور کامل به دو بخش جداگانه تقسیم شده است.

استاد | مدت کوتاهی بعد دندانپزشکم دهانم را باز کرد و متوجه شد که بخشی از یکی از دندان های آسیابم را از دست داده ام.

شکستن طلسم فروش زمین | دندان ترک خورده یک چیز است. دندان دو شاخه دیگری است. ترک‌ها را می‌توان رفع کرد، اما دندان‌های دو شاخه باید کشیده شوند، زیرا یا مرده‌اند یا می‌میرند.»

وقتی کلمه “کشیده” را شنیدم تقریباً به پوشک نیاز داشتم. او نه تنها دندان توهین آمیز را کشید. او همچنین مجبور به پیوند استخوان و کاشت ایمپلنت شد.

شکستن طلسم فروش زمین | در میان این همه کار ساخت و ساز دهان – و عذاب همراه با دندانپزشکی “بدون درد” جدید ما – زمان زیادی برای مراقبه در مورد دو شاخه شدن داشتم.

متوجه شدم که این کلمه طرز فکر من را در مورد زندگی به طور کلی توصیف می کند. من همیشه تصور می‌کردم که سال‌های مدرسه و سال‌های بزرگسالی کاملاً دوشاخه هستند.

شکستن طلسم فروش زمین | از هم جدا شده و کاملاً از هم جدا شده‌اند. افسانه انشعاب می گوید که شما می توانید به عنوان یک نوجوان آنچه را که می خواهید انجام دهید.

READ  نوشتن دعا برای خرید ماشین

زیرا بعد از اینکه وارد بزرگسالی شدید، اهمیتی نخواهد داشت. آن افسانه برای من مشکلات زیادی ایجاد کرد و اگر باور کنید برای شما نیز ویران خواهد شد.

شکستن طلسم فروش زمین | می بینید، هیچ خطی وجود ندارد که از سال های نوجوانی به بزرگسالی گام بردارید.

خدا می داند که؛ به همین دلیل است که او شما را در حال حاضر به عنوان یک مرد می بیند. شما نیز باید خود را اینگونه ببینید.

شکستن طلسم فروش زمین | زیرا فردی که در جوانی به آن تبدیل می شوید، فردی است که به بزرگسالی می کشانید.

علاقه و ناپسندی شما – از غذا گرفته تا موسیقی و فیلم – شما را دنبال خواهد کرد. مهمتر از آن، شخصیت شما شکل می گیرد.

شکستن طلسم فروش زمین | درست همانطور که یک پایه بتنی یک خانه را ترسیم می کند. از آنجایی که دوشاخه شدن زندگی یک افسانه است.

تصمیماتی که امروز می گیرید بر همه چیز در آینده شما تأثیر می گذارد. میل جنسی که در نوجوانی به آن ها می خورید همان خواسته هایی است که در چهل سالگی می خواهید به آنها بدهید.

شکستن طلسم فروش زمین | تصمیم‌گیری یک شمشیر دو لبه است: تصمیم‌های درستی که امروز می‌گیرید به شما کمک می‌کند در سنین بالا تصمیم‌های درستی بگیرید.

تصمیمات اشتباه امروز شما را وادار می کند در مسیری حرکت کنید که فردا به اشتباهات وحشتناک تری منجر می شود. این تصمیم‌ها مستقیماً به ازدواج منتقل می‌شوند.

شکستن طلسم فروش زمین | و شما یک زندگی را جلوی همسرتان و یک زندگی را پشت سر او، در دام عادات جنسی که اکنون در خود ایجاد می‌کنید، خواهید داشت.

READ  طلسم ابطال السحر والعین

احتمالاً هنوز همسر آینده خود را ملاقات نکرده اید، اما این را بدانید: اگر فکر می کنید که تصمیمات جنسی امروز برای آینده شما بی ضرر هستند.

شکستن طلسم فروش زمین | دوشاخه شدن ریشه های ازدواج آینده شما را در حال حاضر خراب می کند. به دلیل این افسانه انشعاب، ممکن است از داستان سال های دانشگاه من (فرد) – مجلات پورن، شرکای جنسی متعدد، روزهای خوب همه جانبه – وحشت زده نشوید.

حتی ممکن است کمی حسود باشید. “وای، فرد همه چیز را داشت! او در هر زمان و هر مکان رابطه جنسی داشت، سپس در آغوش خدا افتاد و بدون اسکاتلند رفت.

شکستن طلسم فروش زمین | آن مال من است!” ما شنیده‌ایم که کلاس‌های بالاتر از دانشگاه کاملاً ناامید بازگشته‌اند، زیرا آن‌ها تمام هیجان را «از دست داده‌اند».

یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه گفت: “دوستان من این کار را انجام دادند در حالی که من تمام اوقات خوش و هیجانی را از دست دادم.” در ذهنش، او یک پاس آزاد برای خروج از زندان داشت.

شکستن طلسم فروش زمین | اما مانند یک احمق، از آن استفاده نکرد. او معتقد است که از دست دادن یک قرار ملاقات با بتی جو «بی. جی.” بلورز در واقع زندگی او را به هم ریخت.

گویی او با تماشای انیمیشن کلاسیک شیر شاه دیزنی بزرگ شده است. شیر جوان سیمبا را در آن فیلم به یاد دارید؟ (خوب، ما می دانیم که شما ترجیح می دهید کرایه های مردانه تری مانند گلادیاتور یا پرل هاربر را داشته باشید، اما به ما طنز کنید.)

شکستن طلسم فروش زمین | اگر به خاطر دارید، سیمبا از زمین بلند شد و به پرایدلندها و هر آنچه که می دانست پشت کرد، و در عوض با دوستانی که برای برخی از R&R در آن کار می کردند وصل شد. “بهشت.” هاکونا ماتاتا… جای نگرانی نیست.

READ  بهترین دعانویس در کرمانشاه

او و دوستانش هر چه می خواستند، هر وقت می خواستند، انجام می دادند. شیر جوان همه چیز داشت جز مسئولیت. ناگهان، عموی شرور سیمبا، اسکار، پرایدلندها را تصاحب کرد که باعث آشفتگی و ویرانی کامل شد.

شکستن طلسم فروش زمین | با همه چیز در خط، سیمبا کار درست را انجام داد. او به سبک زندگی پلیبوی پشت کرد، نیروها را جمع کرد.

آنها را به پیروزی رساند، با نالا ازدواج کرد، به طور سلطنتی در مراسم تاجگذاری او ایستاد و جایگاه شایسته خود را در میان حیوانات گرفت.

شکستن طلسم فروش زمین | تنها در یک روز، سیمبا بدون هیچ مشکلی از شخصیت مشکوک دوران جوانی خود به دوران بزرگسالی بالغ خود رفت.

و بسیاری از ما تصور می کنیم که این روش برای ما نیز کار خواهد کرد. بنابراین ما اغلب برای بهشت ​​جنسی خود فراتر از سرزمین های غرور پادشاهی پدرمان حرکت می کنیم.

شکستن طلسم فروش زمین | هاکونا ماتاتا. وقتی بچه ها شروع به رد و بدل کردن قصه ها در رختکن می کنند، ما می خواهیم داستان های خود را به اشتراک بگذاریم.

چرا که نه؟ به نظر می رسد که قوانین «هر چه بکارید درو می کنید» معلق شده است. هنوز هم آزادانه بازی می کنید؟ بنابراین ما با کمی نگرانی بازی می کنیم.

شکستن طلسم فروش زمین | رندی، مسیحی و اکنون هفده ساله، در سیزده سالگی به «بهشت» فرار کرد. چندی پیش، او از دوست دخترش جدا شد و گفت که از قرار ملاقات منصرف شده استنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

نوشته های مشابه