شکستن طلسم

شکستن طلسم فروش خانه

شکستن طلسم فروش خانه | ما یک تضاد را می بینیم – نقطه مقابل قصه گو، مرد «روح وفادار» است. در امثال 20، مثال واضح دیگری از همین کلمه وجود دارد: «کسی که به عنوان قصه گو می گردد، اسرار را فاش می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس با کسی که با لب هایش چاپلوسی می کند، معاشرت مکن» (آیه 19). The Talebearer 14 چاپلوسی و دروغ، روش لوسیفر برای انجام کارها است.

شکستن طلسم فروش خانه

شکستن طلسم فروش خانه | دشمنان نامرئی ما و چاپلوسان بسیار نزدیک به یکدیگر هستند. به عبارت دیگر، لوسیفر تملق این فرشتگان را به این باور رساند که به آنها معامله ای بسیار بهتر از آنچه خدا به آنها داده است، خواهد داد.

استاد | در امثال 11، مجدداً از همین کلمه استفاده شده است: «حرف‌زن اسرار را فاش می‌کند، اما کسی که روح وفادار دارد موضوعی را پنهان می‌دارد» (آیه 13).

شکستن طلسم فروش خانه | این برای من بسیار واضح است زیرا من بارها این فعالیت را در سطح انسانی در کلیساها و مکان های دیگر دیده ام.

و دقیقاً همان شخصی است که در طول تاریخ پشت آن فعالیت است. چاپلوسی و دروغ روش لوسیفر برای انجام کارها هستند.

شکستن طلسم فروش خانه | در ارمیا 6:28 و 9:4، و حزقیال 22:9، این کلمه به تهمت ترجمه شده است. این همان کلمه عبری است: افسانه‌زن، تهمت‌زن، کسی که با تملق و چاپلوسی و بیان نادرست قدرت، به این طرف و آن طرف می‌رود و به کاشت نارضایتی و بی‌وفایی می‌پردازد.

غرور لوسیفر با بازگشت به حزقیال 28، دقیقاً می بینیم که چه چیزی باعث سقوط لوسیفر شد. دلت به خاطر زیباییت بلند شد. تو عقلت را به خاطر زرق و برق خود تباه کردی.

READ  نوشتن دعا برای سر به راه شدن فرزند

شکستن طلسم فروش خانه | انگیزه اولیه لوسیفر چه بود؟ اولین گناه چه بود؟ غرور. گناه اول در بهشت ​​اتفاق افتاد نه در زمین. نه مستی بود نه زنا و نه حتی دروغ. غرور بود و هنوز هم کشنده ترین گناهان است.

تعداد زیادی از کسانی که به کلیسا می روند وجود دارند که رویای ارتکاب زنا یا مست شدن را در سر نمی پرورانند، اما به راحتی فریفته غرور می شوند بدون اینکه بدانند واقعا چقدر خطرناک است.

شکستن طلسم فروش خانه | فرشته بزرگ لوسیفر آنقدر زیبا بود که باعث افتخار شد. انتقال از فرشته لوسیفر به شیطان از طریق غرور او کامل شد.

مقدسات خود را به انبوه گناهان خود و به شرارت تجارت خود نجس کردید. (آیه 18) لوسیفر مسئول پناهگاه خدا در بهشت ​​بود.

شکستن طلسم فروش خانه | او متولی عبادت بود. او کروبی بود که مکان را که حضور خدا در آنجا آشکار شد، پوشاند. او مسئول موسیقی بود. او یک هنرمند بود.

او بسیار موفق بود. سپس قیام کرد و افتاد. غرور! 16 فصل دوم 2 خط نبرد ترسیم شد فصل دوم خط نبرد ترسیم شد اکنون شیطان در برابر اسرائیل ایستاد. ‏

شکستن طلسم فروش خانه | اول تواریخ ۲۱:‏۱ ممکن است حکیم‌ترین و زیباترین مخلوق خدا باشد. اما کتاب مقدس می گوید که قلب او بلند شد.

پس از اینکه به دلیل خرد و زیبایی خود مغرور شد، و پس از طغیان برنامه ریزی شده خود علیه خدا، از حضور خدا رانده شد و فرشتگان خیانتکارش نیز با او سرنگون شدند.

شکستن طلسم فروش خانه | برای خنثی کردن تأثیرات شورش لوسیفر، خدا یک طرح جایگزین ابداع کرد. از آنجایی که غرور ریشه شورش لوسیفر بود.

READ  طلسم و جادو ازدواج

پاسخ خدا این بود که نوع دیگری از موجودات را بسازد – موجودی که قرار بود جای لوسیفر را بگیرد. مخلوق جدیدی که خداوند برای این منظور ابداع کرد انسان بود.

شکستن طلسم فروش خانه | یا همانطور که در عبری از او یاد می شود، «آدام»، با در نظر گرفتن اینکه آدم یک نام خاص و همچنین نام نژاد ما است.

طرح جایگزین خدا خداوند آدم را از هر موجود دیگری منحصر به فرد آفرید. چیز خاصی در نحوه خلقت آدم وجود داشت که در ذهن خالق برای مبارزه با غرور طراحی شده بود.

شکستن طلسم فروش خانه | آدام از منبعی متفاوت از هر موجود آفریده دیگری که ما می شناسیم متفاوت است: بسیار پست ترین، بسیار فروتن ترین. با این حال، خداوند او را قادر ساخت که به بالاترین مقام تبدیل شود.

خداوند پست ترین و بالاترین را در آدم جمع کرد. شرح آفرینش آدم در پیدایش این است: و خداوند خداوند انسان [یا آدم] را از خاک زمین آفرید و در بینی او نفس حیات دمید.

شکستن طلسم فروش خانه | و انسان موجود زنده [یا «روح» kjv] شد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 14 =