شکستن طلسم فرد


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم فرد | این زیربنای شش حقیقت اساسی است که همه ما باید بر آن توافق داشته باشیم: 1. جذب دختران طبیعی است جذب به بدن زن یک خواسته طبیعی و خدادادی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که برای من طبیعی بود که بخواهم دختران را در دانشگاه بچرخانم، برای شما نیز طبیعی است که زیبایی دختری را بیابید که چشمان شما را جلب می کند تا جلب توجه کند.

شکستن طلسم فرد

شکستن طلسم فرد | اما وسوسه این است که این خواسته ها و جاذبه ها را به روشی نادرست برآورده کنیم و از یک نگاه طبیعی و عادی فراتر برویم.

استاد | اما ما از خودمان جلوتر می رویم. صرف نظر از اینکه در حال حاضر در کجا ایستاده اید، اجازه دهید من از داستان خود (فرد) به عنوان نقطه شروعی استفاده کنم تا پایه ای برای بقیه این کتاب بگذارم.

شکستن طلسم فرد | این بدان معنی است که یک دختر را بیشتر به عنوان یک مجموعه بسیار جالب از اعضای بدن نگاه کنید تا به عنوان یک فرزند ارزشمند خدا.

ما قبول نمی کنیم که شما تفاوت را نمی دانید. می‌دانید که وقتی به او فکر می‌کنید بیشتر به‌عنوان یک جفت سینه که از کنارش می‌گذرد، و چیزهای دیگر.

شکستن طلسم فرد | ما به روش های اشتباه بسیاری وسوسه می شویم که با این خواسته ها و جذابیت های طبیعی دختران بازی کنیم.

بدیهی است که درآوردن لباس های او در زیرزمین در مهمانی بعد از بازی راه اشتباهی است، اما به همان اندازه اشتباه است که با شهوت به او خیره شوید و در ذهن خود خیال پردازی کنید.

READ  دعانویس ماهر

شکستن طلسم فرد | هیچ یک از این تمرین ها خالص تر از دیگری نیست. 2. سکس هیجان‌انگیز است، قبول کردن این موضوع خیلی سخت نیست، اینطور است؟

هیچ چیز در دنیا مانند ارگاسم نیست. هیچ احساسی بیشتر به شما ضربه نمی زند یا سریعتر شما را به عقب می کشاند، چه از طریق خودارضایی یا رابطه جنسی با شریک زندگی.

شکستن طلسم فرد | وقتی چهارده ساله بودم، دوست پسر خواهرم، براک، با یک پوزخند کوچک شیطانی به من گفت: «وقتی آب نبات را بچشی، دیگر هرگز نه نخواهی گفت.

پس بهتر است طعم آن را نچشید!» براک حق داشت هنگامی که در بزرگراه رابطه جنسی قبل از ازدواج حرکت می کنید، نمی توانید پشتیبان بگیرید.

شکستن طلسم فرد | اگر می خواهید خلوص خود را بازگردانید، پس باید به طور کامل از آن بزرگراه خارج شوید.

رابطه جنسی یک شیب لغزنده است اگر یک چوب را به زمین نزنید و نگویید: «تا جایی که من پیش می‌روم، و دیگر جلوتر نمی‌روم»، آنگاه جای خود را روی زمین لغزنده از دست خواهید داد.

شکستن طلسم فرد | شیب جنسی یادت هست چطور به خودم اجازه دادم برم دانشگاه؟ به دلیل لذت، تشدید جنسی طبیعی بود.

علاوه بر این، چرا من نباید رابطه جنسی داشته باشم؟ من به مسیح متعهد نبودم و دلیلی نمی دیدم (تا اینکه بعداً خدا مداخله کرد) برای قطع رابطه جنسی.

شکستن طلسم فرد | با نگاهی به گذشته، شگفت‌انگیز بود که چگونه چنین توجیه‌های گسترده‌ای برای رفتارم انجام دادم: • «اشکالی ندارد زیرا من واقعاً او را دوست دارم. من می دانم که به هر حال با او ازدواج خواهم کرد.»

READ  استاد گلبازی دعانویس

«چرا تا ازدواج صبر کنیم؟ ما قبلاً در قلبمان ازدواج کرده ایم.» • «سکس برای همه اشتباه نیست. خدا واقعاً فقط نگران زنا است.»

شکستن طلسم فرد | شاید شما هم همین چیزها را به خودتان گفته باشید… همان چیزهایی که غیر مسیحیان به خودشان می گویند! این به تنهایی باید باعث شود کمی احساس ناراحتی کنید.

این شگفت انگیز است که چگونه می توانیم اعمال خود را برای خود و خدا توجیه کنیم. این منطقی‌سازی‌ها به وجدان ما اجازه می‌دهد تا به تدریج به بزرگراه جنسی که در حال سفر هستیم عادت کند.

شکستن طلسم فرد | خدا معیارهایی برای رفتار جنسی برای فرزندانش دارد خدا معیارهای جنسی را جدی می گیرد و می خواهد در این مورد شنیده شود.

هنگامی که سعی کردم پس از سپری کردن زندگی خود به مسیح به راه جنسی خود ادامه دهم، خدا مرا در اتاق خواب جانت فروتن کرد.

شکستن طلسم فرد | مطمئناً خدا آن شب توجه من را جلب کرد. داریم صحبت می‌کنیم که جو استاد نمی‌تواند در زمانی که بیشترین شمارش را داشت اجرا کند!

اگر او اینقدر به پاکی ما علاقه دارد، پس ما باید به همان اندازه علاقه مند شویم. واضح است که رابطه قبل از ازدواج خارج از معیارهای اوست.

شکستن طلسم فرد | اما رابطه جنسی دهانی چطور؟ خودارضایی متقابل؟ نوازش کردن؟ بوسه فرانسوی؟ مرزها کجاست؟

ما بعداً به جزئیات خواهیم پرداخت، اما ابتدا می‌خواهیم به شما بگوییم که خدا قبلاً چوب خود را در زمین فرو کرده است: در میان شما نباید حتی اشاره‌ای به فسق جنسی، یا هر نوع ناپاکی و یا طمع، زیرا اینها برای قوم مقدس خدا ناشایست است.

READ  طلسم عزیز شدن نزد مردم

شکستن طلسم فرد | همچنین نباید فحاشی، صحبت های احمقانه یا شوخی های درشت وجود داشته باشد که نابجاست.

دوست من، این یک خطر است. حتی یک اشاره؟ هوم آیا دوستان مسیحی شما اینگونه عمل می کنند؟ احتمالا نه.

شکستن طلسم فرد | نوجوانان و مردان جوان امروزی اغلب از همسالان غیرمسیحی خود قابل تشخیص نیستند و سلیقه خود را در موسیقی رایج، جوک های کثیف و نگرش در مورد رابطه جنسی قبل از ازدواج به اشتراک می گذارند.

کریستین، نوجوانی، به ما گفت، گروه جوانان ما پر از بچه هایی است که راه رفتن مسیحی خود را جعل می کنند. آنها در واقع مواد مخدر مصرف می کنند.

شکستن طلسم فرد | مشروب می نوشند، مهمانی می کنند و رابطه جنسی دارند. اگر می‌خواهید صرفاً راه بروید، راحت‌تر است که در مدرسه با غیر مسیحیان هم‌نشینی کنید تا با مسیحیان در کلیسا.

من این را می گویم زیرا دوستان مدرسه می دانند که من کجا ایستاده ام و آنها می گویند: “این عالی است – من می توانم آن را بپذیرم.” بچه های مسیحی من را مسخره می کنند.

شکستن طلسم فرد | آنها می خندند و می پرسند: «چرا اینقدر رک باشی؟ یک زندگی بگیر!» آنها ارزش های من را در هر مرحله تحت فشار قرار می دهند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

نوشته های مشابه