شکستن طلسم

شکستن طلسم عقرب

شکستن طلسم عقرب | هر روز با قدرت حسی بی‌پایان و همیشگی، مردانگی و وجد فوق‌العاده هیجان‌انگیز، هر روز هیجان‌زده‌تر می‌شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | فرد هر روز صبح در بهشت ​​درونی سرشار از سعادت شدید، همیشگی و میل جنسی از خواب بیدار می شود و سر کار می رود و تمام روز را در همان سعادت کار می کند.

شکستن طلسم عقرب 

شکستن طلسم عقرب | دیگر تحت تأثیر احساسات، اعتیادها، اجبارها و امیال ناامیدکننده و محدود کننده معمولی قرار نمی گیرد. آیا هرگز می‌توان سطحی بزرگ‌تر و رضایت‌بخش‌تر از تغییر شکل وجود داشت؟

استاد | در تجرد کل نگر، از آنجایی که هیچ مایع حیاتی هرگز از بین نمی رود، بلکه فقط تغییر شکل داده و حفظ می شود، اندام های جنسی بسیار فعال تر، ارگاسمیک و زنده تر از همیشه می شوند.

شکستن طلسم عقرب | چه راهی بهتر برای زندگی می تواند باشد؟ به پاکی کودکان و اینکه این پاکی یعنی چه؟ به یاد دارید که عیسی در مورد کودکان چه گفت؟

کودکان عموماً عاری از رنج، نگرانی و دلبستگی واقعی بزرگسالی هستند. به رفتار کودکان نسبت به بزرگسالان توجه کنید.

شکستن طلسم عقرب | اغلب اوقات، به نظر می رسد که آنها انرژی بی پایانی دارند و از کوچکترین چیزها لذت بزرگ، طبیعی و واقعی می برند.

و بزرگسالان چه می کنند؟ چیزی جز نگرانی، عجله و نگرانی بیشتر نیست! ظرفیت آنها برای لذت بسیار محدودتر، راکدتر و اغلب اجباری یا سطحی است.

شکستن طلسم عقرب | در اولین سال‌های زندگی‌تان، قبل از اینکه هیجان شدید رهاسازی مستقیم جنسی را کشف کنید، آیا زندگی بی دغدغه‌تر و ساده‌تر نبود؟ وقتی همه چیز بد پیش می رفت، آنقدر خشن یا ویرانگر نیستید؟

READ  دعانویس برای جلب محبت

همچنین آیا شهوت و نشاط جسمانی سعادت‌بخشی دائمی و لذت‌بخش وجود نداشت که هرگز از بین نرفت؟ متأسفانه کودکان از طریق قرار گرفتن در معرض اعتیادهای ناخوشایند بزرگسالان، مانند اعتیاد به غذا، مواد مخدر، تلویزیون و رابطه جنسی، از شادی ذاتی خود دور می شوند.

شکستن طلسم عقرب | ایجاد این دستاورد شگفت انگیز تجرد کل نگر به طور دائم در زندگی برای نوجوانان و جوانان به آسانی برای بزرگسالان مسن تر و با تجربه تر نخواهد بود.

با این حال، عاشقان جوان‌تر از مزایای سلامتی فوق‌العاده، سرزندگی و تجدید سریعتر انرژی جنسی برخوردارند.

شکستن طلسم عقرب | حتی اگر ممکن است زمان بسیار سخت تری برای حفظ مایعات جنسی داشته باشند، بدن آنها تمایل دارد مقدار بیشتری از آن را تولید کند.

اگر حفظ انرژی جنسی ساده و آسان بود، تقریباً همه می توانستند به سادگی مجرد بمانند و از حالات معنوی سعادت لذت ببرند.

شکستن طلسم عقرب | با این حال، طبیعت مادر نمی‌خواهد اجازه دهد که این اتفاق بیفتد، در غیر این صورت تمام علاقه‌های دنیوی و فعالیت‌های تولید مثلی متوقف می‌شوند.

طبیعت یک مکانیسم «ضد گریز» تعبیه کرده است تا از خروج همه افراد در جهان از آگاهی بدن جلوگیری کند و روح را عمیقاً در درام های زندگی فیزیکی مستقر و مستقر نگه دارد.

شکستن طلسم عقرب | در غیر این صورت همه می توانند بیش از حد از آن دور شوند. دنیای فیزیکی سخت و خشن که به اندازه کافی به بازی ضروری بقا اهمیت دهد.

و البته، اگر از این به بعد همه از دست دادن مایعات تولید مثلی خودداری کنند، به خوبی می تواند به معنای پایان انفجار جمعیت باشد!

READ  آیا دعا نوشتن واقعیت دارد

شکستن طلسم عقرب | از آنجایی که آینده بشریت به خلق بدن های جدید بستگی دارد، مادر طبیعت بسیار سخت با این احتمال مبارزه خواهد کرد.

همه بدن های فیزیکی به طور طبیعی از نظر ژنتیکی برنامه ریزی شده اند تا خود را با هر چه بیشتر جفت های ممکن و اغلب اوقات ممکن بازتولید کنند.

شکستن طلسم عقرب | پس از یک دوره طولانی پرهیز نفسانی و افزایش انرژی نفسانی، روح به احتمال زیاد فرصتی برای فرار از بدن فیزیکی خواهد داشت و قادر خواهد بود به بهشت ​​درونی بدون تمام محدودیت ها و مصائب وحشتناک دنیای فیزیکی پناه ببرد.

رقابت، انتخاب طبیعی و دیگر نیروهای تکاملی نسبتاً ناخوشایند اما در حال رشد دیگر تأثیر کافی ندارند. کشش “گریز از مرکز” مادر طبیعت (مایا) یک “شر ضروری” است که توسط طبیعت به عنوان اجباری قوی و طاقت فرسا

شکستن طلسم عقرب | برای رهایی از تمایلات خلاقانه و سیالات حیاتی خود با شریک یا بدون شریک زندگی به کار می رود تا شخص را کاملاً مادی گرا نگه دارد.

رقابتی، مالکیتی، معتاد، گیر کرده و در طول زندگی به دنیای فیزیکی زمین چسبیده است. با این حال، هنگامی که فرد یاد می‌گیرد چگونه به جای از دست دادن مایعات حیاتی جنسی، انرژی حیاتی خود را تغییر مسیر دهد.

شکستن طلسم عقرب | راه بسیار بهتری برای زندگی کشف می‌کند و تمام آن قوانین محدودکننده طبیعی و اعتیادهای بیهوده مادی را می‌توان به حالتی بسیار برتر و حتی خداگونه تبدیل کرد. گریز از مرکز) راه شکوفایی.

نیروی جنسی در یک فرد سالم به قدری قوی است که تغییر جهت دادن آن نیرو به گونه ای که دیگر هیچ مایع حیاتی از بین نرود، مانند تغییر مسیر رودخانه ای عظیم است که به جای اینکه بیهوده به دریا بریزد.

READ  شماره دعانویس و طلسم

شکستن طلسم عقرب | آن را تغییر دهید. سد می شود، در یک دریاچه بزرگ ذخیره می شود و سپس از طریق یک ژنراتور عظیم برق آبی هدایت می شود.

انرژی عظیم می تواند از انرژی حیاتی حفظ شده و تغییر شکل یافته به شکل الهام خلاق، عشق بی قید و شرط، هیجان، و رضایت عظیم و ابدی به جای «تحقق» معمول موقت و پست سبک رایج «تباری» جنسی یا خودارضایی ناشی شود.

شکستن طلسم عقرب | روزهای پوچی و بی حوصلگی واقعا چه چیزی کاربردی تر است؟ مطمئناً رابطه جنسی منظم پس از تجربه تمام مزایای عالی و جادویی تجرد جامع نیست!


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =