شکستن طلسم عقرب


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم عقرب | هر روز با قدرت حسی بی‌پایان و همیشگی، مردانگی و وجد فوق‌العاده هیجان‌انگیز، هر روز هیجان‌زده‌تر می‌شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | فرد هر روز صبح در بهشت ​​درونی سرشار از سعادت شدید، همیشگی و میل جنسی از خواب بیدار می شود و سر کار می رود و تمام روز را در همان سعادت کار می کند.

شکستن طلسم عقرب 

شکستن طلسم عقرب | دیگر تحت تأثیر احساسات، اعتیادها، اجبارها و امیال ناامیدکننده و محدود کننده معمولی قرار نمی گیرد. آیا هرگز می‌توان سطحی بزرگ‌تر و رضایت‌بخش‌تر از تغییر شکل وجود داشت؟

استاد | در تجرد کل نگر، از آنجایی که هیچ مایع حیاتی هرگز از بین نمی رود، بلکه فقط تغییر شکل داده و حفظ می شود، اندام های جنسی بسیار فعال تر، ارگاسمیک و زنده تر از همیشه می شوند.

شکستن طلسم عقرب | چه راهی بهتر برای زندگی می تواند باشد؟ به پاکی کودکان و اینکه این پاکی یعنی چه؟ به یاد دارید که عیسی در مورد کودکان چه گفت؟

کودکان عموماً عاری از رنج، نگرانی و دلبستگی واقعی بزرگسالی هستند. به رفتار کودکان نسبت به بزرگسالان توجه کنید.

شکستن طلسم عقرب | اغلب اوقات، به نظر می رسد که آنها انرژی بی پایانی دارند و از کوچکترین چیزها لذت بزرگ، طبیعی و واقعی می برند.

و بزرگسالان چه می کنند؟ چیزی جز نگرانی، عجله و نگرانی بیشتر نیست! ظرفیت آنها برای لذت بسیار محدودتر، راکدتر و اغلب اجباری یا سطحی است.

شکستن طلسم عقرب | در اولین سال‌های زندگی‌تان، قبل از اینکه هیجان شدید رهاسازی مستقیم جنسی را کشف کنید، آیا زندگی بی دغدغه‌تر و ساده‌تر نبود؟ وقتی همه چیز بد پیش می رفت، آنقدر خشن یا ویرانگر نیستید؟

READ  باطل کردن طلسم پسر

همچنین آیا شهوت و نشاط جسمانی سعادت‌بخشی دائمی و لذت‌بخش وجود نداشت که هرگز از بین نرفت؟ متأسفانه کودکان از طریق قرار گرفتن در معرض اعتیادهای ناخوشایند بزرگسالان، مانند اعتیاد به غذا، مواد مخدر، تلویزیون و رابطه جنسی، از شادی ذاتی خود دور می شوند.

شکستن طلسم عقرب | ایجاد این دستاورد شگفت انگیز تجرد کل نگر به طور دائم در زندگی برای نوجوانان و جوانان به آسانی برای بزرگسالان مسن تر و با تجربه تر نخواهد بود.

با این حال، عاشقان جوان‌تر از مزایای سلامتی فوق‌العاده، سرزندگی و تجدید سریعتر انرژی جنسی برخوردارند.

شکستن طلسم عقرب | حتی اگر ممکن است زمان بسیار سخت تری برای حفظ مایعات جنسی داشته باشند، بدن آنها تمایل دارد مقدار بیشتری از آن را تولید کند.

اگر حفظ انرژی جنسی ساده و آسان بود، تقریباً همه می توانستند به سادگی مجرد بمانند و از حالات معنوی سعادت لذت ببرند.

شکستن طلسم عقرب | با این حال، طبیعت مادر نمی‌خواهد اجازه دهد که این اتفاق بیفتد، در غیر این صورت تمام علاقه‌های دنیوی و فعالیت‌های تولید مثلی متوقف می‌شوند.

طبیعت یک مکانیسم «ضد گریز» تعبیه کرده است تا از خروج همه افراد در جهان از آگاهی بدن جلوگیری کند و روح را عمیقاً در درام های زندگی فیزیکی مستقر و مستقر نگه دارد.

شکستن طلسم عقرب | در غیر این صورت همه می توانند بیش از حد از آن دور شوند. دنیای فیزیکی سخت و خشن که به اندازه کافی به بازی ضروری بقا اهمیت دهد.

و البته، اگر از این به بعد همه از دست دادن مایعات تولید مثلی خودداری کنند، به خوبی می تواند به معنای پایان انفجار جمعیت باشد!

READ  طلسم استاد ابوالفضل

شکستن طلسم عقرب | از آنجایی که آینده بشریت به خلق بدن های جدید بستگی دارد، مادر طبیعت بسیار سخت با این احتمال مبارزه خواهد کرد.

همه بدن های فیزیکی به طور طبیعی از نظر ژنتیکی برنامه ریزی شده اند تا خود را با هر چه بیشتر جفت های ممکن و اغلب اوقات ممکن بازتولید کنند.

شکستن طلسم عقرب | پس از یک دوره طولانی پرهیز نفسانی و افزایش انرژی نفسانی، روح به احتمال زیاد فرصتی برای فرار از بدن فیزیکی خواهد داشت و قادر خواهد بود به بهشت ​​درونی بدون تمام محدودیت ها و مصائب وحشتناک دنیای فیزیکی پناه ببرد.

رقابت، انتخاب طبیعی و دیگر نیروهای تکاملی نسبتاً ناخوشایند اما در حال رشد دیگر تأثیر کافی ندارند. کشش “گریز از مرکز” مادر طبیعت (مایا) یک “شر ضروری” است که توسط طبیعت به عنوان اجباری قوی و طاقت فرسا

شکستن طلسم عقرب | برای رهایی از تمایلات خلاقانه و سیالات حیاتی خود با شریک یا بدون شریک زندگی به کار می رود تا شخص را کاملاً مادی گرا نگه دارد.

رقابتی، مالکیتی، معتاد، گیر کرده و در طول زندگی به دنیای فیزیکی زمین چسبیده است. با این حال، هنگامی که فرد یاد می‌گیرد چگونه به جای از دست دادن مایعات حیاتی جنسی، انرژی حیاتی خود را تغییر مسیر دهد.

شکستن طلسم عقرب | راه بسیار بهتری برای زندگی کشف می‌کند و تمام آن قوانین محدودکننده طبیعی و اعتیادهای بیهوده مادی را می‌توان به حالتی بسیار برتر و حتی خداگونه تبدیل کرد. گریز از مرکز) راه شکوفایی.

نیروی جنسی در یک فرد سالم به قدری قوی است که تغییر جهت دادن آن نیرو به گونه ای که دیگر هیچ مایع حیاتی از بین نرود، مانند تغییر مسیر رودخانه ای عظیم است که به جای اینکه بیهوده به دریا بریزد.

READ  بهترین دعانویس در ایلام

شکستن طلسم عقرب | آن را تغییر دهید. سد می شود، در یک دریاچه بزرگ ذخیره می شود و سپس از طریق یک ژنراتور عظیم برق آبی هدایت می شود.

انرژی عظیم می تواند از انرژی حیاتی حفظ شده و تغییر شکل یافته به شکل الهام خلاق، عشق بی قید و شرط، هیجان، و رضایت عظیم و ابدی به جای «تحقق» معمول موقت و پست سبک رایج «تباری» جنسی یا خودارضایی ناشی شود.

شکستن طلسم عقرب | روزهای پوچی و بی حوصلگی واقعا چه چیزی کاربردی تر است؟ مطمئناً رابطه جنسی منظم پس از تجربه تمام مزایای عالی و جادویی تجرد جامع نیست!


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =

نوشته های مشابه