شکستن طلسم عتیقه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم عتیقه | چه چیزی انسان را از یافتن آرامش و آرامش کاملی که باید «طبیعت دوم» برای وجود درونی او باشد باز می دارد؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چرا تنها با نشستن و مراقبه نمی توان شادی، رضایت و سعادت بی نهایت را یافت؟ چرا یک فرد معمولی نمی تواند بدن (پروژه اختری) را به میل خود در هنگام استراحت و/یا مدیتیشن ترک کند؟

شکستن طلسم عتیقه

شکستن طلسم عتیقه | چه چیزی مانع از لذت بردن از تجربیات عمیق معنوی و عشق خود به خود به خدا می شود؟ چه چیزی باعث می شود که بسیاری از مردم اینقدر مادی گرا باشند که همه اشکال معنویت را رد کنند؟

استاد | مهم ترین چیزی که اتصال کوتاه می کند و عشق و رضایت در روابط را تضعیف می کند و در نهایت باعث شکست و از هم پاشیدن آنها می شود چیست؟

شکستن طلسم عتیقه | چه چیزی ذهن را در برابر اعتیادها و وابستگی های شیمیایی و عاطفی آسیب پذیرتر می کند و فرد را از دستیابی به حداکثر پتانسیل خود باز می دارد؟

چه چیزی باعث تولدهای بیش از حد به خصوص در موقعیت های جهان سوم پریشانی و فقر می شود؟ چه چیزی منجر به سطوح بی‌سابقه و انبوه جمعیت جهان و میلیاردها انسان مازاد قربانی شده در قربانگاه فقر، بدبختی، گرسنگی، بیماری و گرسنگی شده است؟

شکستن طلسم عتیقه | بی‌شمار جمعیت قطعاً بدترین مشکل کابوس تاریخ است که منجر به انواع چالش‌های جدی زیست‌محیطی و سیاسی می‌شود.

آیا کسی که عقلش خوب است، روحش را به یک فرت می‌فروشد؟ البته نه…اگه اون شخص ازش خبر داشت! همه نمی دانند، اکثریت قریب به اتفاق بشریت روح خود را برای “فرتینگ” لذت حسی می فروشند.

READ  دعا نویسی تضمینی

شکستن طلسم عتیقه | با این حال، روح قیمتی ندارد، پس چه فایده ای دارد اگر کسی دنیا را به دست آورد اما روح خود را از دست داد؟

بیشتر آنها حتی نمی دانند دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می کنم، به دلیل دیدگاه محدود مادی گرایانه متوسط ​​که برای همه افرادی که در این زمین گیر کرده اند مشترک است.

شکستن طلسم عتیقه | و آنچه رازآمیزتر است این است که منظور من از روح الهی به معنای واقعی دینی نیست، بلکه به معنای یوگای “روح” منور به عنوان یک وجود کامل از سعادت، آزادی و عشق بی پایان است.

درک آگاهانه از ماهیت واقعی خود “سات، چیت، آناندا” است. سات وجود یا حقیقت است، چیت آگاهی است و آناندا سعادت است که سه جنبه اصلی روشنگری هستند.

شکستن طلسم عتیقه | شانس پی بردن به خود یا روح واقعی خود در زمینه ای که به آن اشاره می کنم، دائماً با تصمیم الزام آور برای رفتن به سمتی از هیجانات نفسانی تهاجمی که منجر به از دست دادن مایعات حیاتی گرانبها می شود، از بین می رود.

انسان در ذات خود موجودی بیوشیمیایی و قطبی شده الکتریکی است. لذت‌های فوری اما تقلبی و ناپایدار را می‌توان با «رفتن به جنوب» یافت، در حالی که شادی‌های دائمی اما مدت‌ها مورد انتظار و عشق الهی در نهایت با تمرین مداوم گسترش انرژی نفسانی فرد «بالا شمال» یا تا اعماق مراکز نخاعی به سمت چشم سوم یافت می‌شود.

شکستن طلسم عتیقه | چاکرای آجنا) و بالای سر (ساهاسرارا) با افزایش تمرکز، انرژی پرانیک و گردش خون در آن چاکراها.

READ  طلسم زبان بند قوی

اگرچه این ایده ممکن است خیلی غیر واقعی و خیلی آرمان گرایانه به نظر برسد، اما اگر همه با این وجود تجرد یا حداقل میانه روی در رابطه جنسی را رعایت کنند.

شکستن طلسم عتیقه | جمعیت جهان دیگر از کنترل خارج نمی شود و دیگر باعث تخریب وحشتناک جنگل های بارانی و سایر منابع حیاتی نمی شود.

اگر بتوانند ارزش و فواید بی‌شمار تجرد/میانه‌روی طولانی‌مدت و مزایای شگفت‌انگیز و غیرمنتظره‌ای که کنترل‌شده یا غیراحساس‌انگاری می‌تواند در روابط فرد داشته باشد.

شکستن طلسم عتیقه | بسیار خوشحال‌تر می‌شوند. آیا می توان دنیایی را بدون تمام عوارض ناشی از عواقب جنسی مانند حاملگی های ناخواسته، سقط جنین، هزینه های اضافی، احساس گناه، شرم و سایر مشکلات عاطفی، جنگ های روابط جنسی و بیماری های مقاربتی تصور کرد؟

سریعترین راه برای از بین بردن مشکلات جهان، از بین بردن اشتباه پیروی مداوم و کورکورانه از انگیزه های نفسانی و سایر انگیزه های اعتیاد آور به جای تصعید آنها در کانالی ظریف تر از بیان، مراقبه و عشق به خدا در یکدیگر است.

شکستن طلسم عتیقه | می توان با ارزش گذاری و احترام به قوانین حکمت باستانی که از کنار گذاشتن کامل همه شهوات، همه دلبستگی ها و خودخواهی هایی که حکیمان و گوروهای بزرگ برای ادوار و چندین سال به آن نیاز داشته اند، به سوی روشنگری حرکت کرد.

واقعیت های بالاتری وجود دارد که می توان درگیر آنها شد، نه محدود به این «بازی» زمینی زندگی. تا زمانی که نفس و شهوت تبدیل شده و به سعادت و خوشبختی پیوسته و شگفت انگیز تغییر جهت دهند.

READ  طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه

شکستن طلسم عتیقه | می توان از درام فیزیکی زندگی فراتر رفت و در سطح بالاتری از عشق و رضایت زندگی کرد.

خودپرستی و به خصوص شهوت (خودارضایی، سکس و شهوانی) توطئه بزرگ طبیعت را تشکیل می دهد که با جلوگیری از شکل گیری یک مدار کامل از ارتباط متقابل پرانیک بین ذهن، روح و بدن، بشریت را در رنج نگه می دارد و هرگز سعادت دائمی نمی یابد.

شکستن طلسم عتیقه | اوجاس از ترکیب مایع حیاتی و پرانا در بدن ایجاد می شود و ماده ظریف بسیار مهمی است که همه یوگی ها باید برای تجربه روشنگری یا ارتباط موفق با خدا داشته باشند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

نوشته های مشابه