شکستن طلسم

شکستن طلسم عتیقه

شکستن طلسم عتیقه | چه چیزی انسان را از یافتن آرامش و آرامش کاملی که باید «طبیعت دوم» برای وجود درونی او باشد باز می دارد؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چرا تنها با نشستن و مراقبه نمی توان شادی، رضایت و سعادت بی نهایت را یافت؟ چرا یک فرد معمولی نمی تواند بدن (پروژه اختری) را به میل خود در هنگام استراحت و/یا مدیتیشن ترک کند؟

شکستن طلسم عتیقه

شکستن طلسم عتیقه | چه چیزی مانع از لذت بردن از تجربیات عمیق معنوی و عشق خود به خود به خدا می شود؟ چه چیزی باعث می شود که بسیاری از مردم اینقدر مادی گرا باشند که همه اشکال معنویت را رد کنند؟

استاد | مهم ترین چیزی که اتصال کوتاه می کند و عشق و رضایت در روابط را تضعیف می کند و در نهایت باعث شکست و از هم پاشیدن آنها می شود چیست؟

شکستن طلسم عتیقه | چه چیزی ذهن را در برابر اعتیادها و وابستگی های شیمیایی و عاطفی آسیب پذیرتر می کند و فرد را از دستیابی به حداکثر پتانسیل خود باز می دارد؟

چه چیزی باعث تولدهای بیش از حد به خصوص در موقعیت های جهان سوم پریشانی و فقر می شود؟ چه چیزی منجر به سطوح بی‌سابقه و انبوه جمعیت جهان و میلیاردها انسان مازاد قربانی شده در قربانگاه فقر، بدبختی، گرسنگی، بیماری و گرسنگی شده است؟

شکستن طلسم عتیقه | بی‌شمار جمعیت قطعاً بدترین مشکل کابوس تاریخ است که منجر به انواع چالش‌های جدی زیست‌محیطی و سیاسی می‌شود.

آیا کسی که عقلش خوب است، روحش را به یک فرت می‌فروشد؟ البته نه…اگه اون شخص ازش خبر داشت! همه نمی دانند، اکثریت قریب به اتفاق بشریت روح خود را برای “فرتینگ” لذت حسی می فروشند.

READ  طلسم حصار

شکستن طلسم عتیقه | با این حال، روح قیمتی ندارد، پس چه فایده ای دارد اگر کسی دنیا را به دست آورد اما روح خود را از دست داد؟

بیشتر آنها حتی نمی دانند دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می کنم، به دلیل دیدگاه محدود مادی گرایانه متوسط ​​که برای همه افرادی که در این زمین گیر کرده اند مشترک است.

شکستن طلسم عتیقه | و آنچه رازآمیزتر است این است که منظور من از روح الهی به معنای واقعی دینی نیست، بلکه به معنای یوگای “روح” منور به عنوان یک وجود کامل از سعادت، آزادی و عشق بی پایان است.

درک آگاهانه از ماهیت واقعی خود “سات، چیت، آناندا” است. سات وجود یا حقیقت است، چیت آگاهی است و آناندا سعادت است که سه جنبه اصلی روشنگری هستند.

شکستن طلسم عتیقه | شانس پی بردن به خود یا روح واقعی خود در زمینه ای که به آن اشاره می کنم، دائماً با تصمیم الزام آور برای رفتن به سمتی از هیجانات نفسانی تهاجمی که منجر به از دست دادن مایعات حیاتی گرانبها می شود، از بین می رود.

انسان در ذات خود موجودی بیوشیمیایی و قطبی شده الکتریکی است. لذت‌های فوری اما تقلبی و ناپایدار را می‌توان با «رفتن به جنوب» یافت، در حالی که شادی‌های دائمی اما مدت‌ها مورد انتظار و عشق الهی در نهایت با تمرین مداوم گسترش انرژی نفسانی فرد «بالا شمال» یا تا اعماق مراکز نخاعی به سمت چشم سوم یافت می‌شود.

شکستن طلسم عتیقه | چاکرای آجنا) و بالای سر (ساهاسرارا) با افزایش تمرکز، انرژی پرانیک و گردش خون در آن چاکراها.

READ  طلسم تخم مرغ

اگرچه این ایده ممکن است خیلی غیر واقعی و خیلی آرمان گرایانه به نظر برسد، اما اگر همه با این وجود تجرد یا حداقل میانه روی در رابطه جنسی را رعایت کنند.

شکستن طلسم عتیقه | جمعیت جهان دیگر از کنترل خارج نمی شود و دیگر باعث تخریب وحشتناک جنگل های بارانی و سایر منابع حیاتی نمی شود.

اگر بتوانند ارزش و فواید بی‌شمار تجرد/میانه‌روی طولانی‌مدت و مزایای شگفت‌انگیز و غیرمنتظره‌ای که کنترل‌شده یا غیراحساس‌انگاری می‌تواند در روابط فرد داشته باشد.

شکستن طلسم عتیقه | بسیار خوشحال‌تر می‌شوند. آیا می توان دنیایی را بدون تمام عوارض ناشی از عواقب جنسی مانند حاملگی های ناخواسته، سقط جنین، هزینه های اضافی، احساس گناه، شرم و سایر مشکلات عاطفی، جنگ های روابط جنسی و بیماری های مقاربتی تصور کرد؟

سریعترین راه برای از بین بردن مشکلات جهان، از بین بردن اشتباه پیروی مداوم و کورکورانه از انگیزه های نفسانی و سایر انگیزه های اعتیاد آور به جای تصعید آنها در کانالی ظریف تر از بیان، مراقبه و عشق به خدا در یکدیگر است.

شکستن طلسم عتیقه | می توان با ارزش گذاری و احترام به قوانین حکمت باستانی که از کنار گذاشتن کامل همه شهوات، همه دلبستگی ها و خودخواهی هایی که حکیمان و گوروهای بزرگ برای ادوار و چندین سال به آن نیاز داشته اند، به سوی روشنگری حرکت کرد.

واقعیت های بالاتری وجود دارد که می توان درگیر آنها شد، نه محدود به این «بازی» زمینی زندگی. تا زمانی که نفس و شهوت تبدیل شده و به سعادت و خوشبختی پیوسته و شگفت انگیز تغییر جهت دهند.

READ  طلسم زبان بند با نخ

شکستن طلسم عتیقه | می توان از درام فیزیکی زندگی فراتر رفت و در سطح بالاتری از عشق و رضایت زندگی کرد.

خودپرستی و به خصوص شهوت (خودارضایی، سکس و شهوانی) توطئه بزرگ طبیعت را تشکیل می دهد که با جلوگیری از شکل گیری یک مدار کامل از ارتباط متقابل پرانیک بین ذهن، روح و بدن، بشریت را در رنج نگه می دارد و هرگز سعادت دائمی نمی یابد.

شکستن طلسم عتیقه | اوجاس از ترکیب مایع حیاتی و پرانا در بدن ایجاد می شود و ماده ظریف بسیار مهمی است که همه یوگی ها باید برای تجربه روشنگری یا ارتباط موفق با خدا داشته باشند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هجده =