شکستن طلسم

شکستن طلسم عاشقی

شکستن طلسم عاشقی | تنها اشکال این است که در ابتدا، به ویژه بدون سبک زندگی علم کلیت، مجرد بودن خیلی آسان نیست، و در عین حال فرد باید تمایلات نفسانی بسیار قوی داشته باشد تا تبدیل شوند، در غیر این صورت نتایج ناسازگار خواهد بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به عبارت دیگر، هدایت مجدد یک جریان به سختی برق کافی برای یک خانه تولید می کند، اما تغییر مسیر یک رودخانه عظیم و خروشان، می تواند به راحتی یک شهر نوری کامل را تامین کند. زمان عامل ارزش اصلی تجرد است.

شکستن طلسم عاشقی

شکستن طلسم عاشقی | به عنوان مثال، هر کسی می تواند برای 5 دقیقه، یک ساعت یا چند روز مجرد باشد و چنین مدت زمان کوتاهی سود کمی دارد.

استاد | ممکن است همه این فواید خیلی خوب به نظر برسند که درست باشند، اما اینطور نیست، این فواید واقعی هستند و یوگی ها هزاران سال است که از آنها سود برده اند.

شکستن طلسم عاشقی | برای توسعه هر یک از مزایای فوق، ممکن است چندین هفته تا چند ماه، حتی سالها حفظ دقیق و تجمع مایعات حیاتی طول بکشد. نکته مهم دیگری که باید بدانید: هر چه فرد مجرد طولانی‌تری داشته باشد.

مجرد ماندن آسان‌تر می‌شود. تجربه ارگاسم معمولی به طور طبیعی اعتیادآور است، در واقع همان اثری را که یک شات هروئین روی مغز می گذارد، دارد.

شکستن طلسم عاشقی | هر چه فرد از اعتیادهای بیشتری رها شود، بهتر است! هر چه فرد مجرد طولانی تری داشته باشد.

سیستم عصبی بهتر می تواند آن را مدیریت کند. در مورد گرسنگی هم همینطور است، بعد از مدتی می توان به آن عادت کرد.

READ  دعا نویسی درست یا غلط

شکستن طلسم عاشقی | رابطه نزدیکی بین میل به رابطه جنسی و میل به غذا وجود دارد. برخی از سرسخت‌ترین یوگی‌های با ذهن و واقعاً از نظر روحی پیشرفته، در نتیجه نه تنها غلبه بر تمایلات جنسی، بلکه غلبه کامل بر گرسنگی و در عین حال آموزش سلول‌های بدن خود برای زندگی مستقیم‌تر و مستقیم‌تر از زندگی حیاتی و جوان‌ساز، توانسته‌اند نفس‌گیر شوند.

انرژی نیروی پرانا و کمتر و کمتر بر روی غذای فیزیکی. با این حال، اگر این انتقال به تغذیه کامل پرانیک به درستی انجام نشود، ممکن است فرد به آرامی از گرسنگی بمیرد.

شکستن طلسم عاشقی | بازگشت به فهرست مطالب فصل سوم (3) سکس بزرگترین فریب طبیعت است بازگشت به مطالب آیا فردی نشاط خود را با یک هیجان موقت عوض می کند؟

آیا کسی روحیه خود را به خاطر یک عاشقانه بیهوده از دست می دهد که حتی یک شب هم دوام نیاورد؟ امیدواریم که نه، اما به احتمال زیاد تقریباً همه به طور منظم کاری مشابه موارد فوق را انجام می دهند.

شکستن طلسم عاشقی | اگر واقعاً در یافتن تمامیت جدی است، پس باید مراقب توطئه طبیعت باشد! بزرگترین فریب طبیعت چیست؟ چقدر جدی است؟

همه در معرض این فریب بزرگ یا توطئه طبیعت هستند که کیفیت زندگی را که از دوران نوجوانی شروع می شود کاهش می دهد تا گونه ها را تداوم بخشد.

شکستن طلسم عاشقی | به نظر می رسد که این تأثیر با کاهش دسترسی به معنویت و حساسیت به امر متعالی، روح را در زندان جسمانی محصور نگه می دارد.

توطئه طبیعت یک تأثیر جهانی موذیانه و همه جانبه است که برای اکثر مردم از راه هایی مرموز است، روح ها را به بدن دربند نگه می دارد و همه را در همه جا به مسیری بی پایان از کشمکش های مادی و مبارزه به سوی همه نوع امیال پوچ و سرنوشت افسرده سوق می دهد.

READ  شکستن طلسم سنگین

شکستن طلسم عاشقی | به عبارت دیگر، ما اسیر حواس، حس نفسانی و وابستگی شدید خود به بدن فیزیکی هستیم!

از آنجا که این اثر جریان پرانا را از طریق غدد حیاتی مغز مختل می کند و احساس رضایت و رضایت واقعی را غیرممکن می کند.

شکستن طلسم عاشقی | تأثیر کلی جامعه را بسیار خطرناک تر، از نظر روحی مرده و ناتوان از دادن و دریافت عشق بی قید و شرط نگه می دارد.

پشت بسیاری از مشکلات جهان (از جمله ازدحام جمعیت، رنج، خشونت و شر) این توطئه طبیعت وجود دارد که از طریق افزایش تمایلات عمومی فرد به رقابت، ترس، نژادپرستی، نسل کشی و نسل کشی، به فرآیند تکاملی “بقای شایسته ترین ها” دامن می زند.

شکستن طلسم عاشقی | مصرف بیش از حد منابع حیاتی (طمع). توطئه طبیعت همچنین در جمعیت عمومی مستعد ابتلا و قرار گرفتن در معرض اعتیاد، بیماری ها، پیری و مرگ است.

هر کس که زندگی می کند و حتی هر کسی که می میرد، در معرض این توطئه بزرگ طبیعت قرار می گیرد تا بنیان تمامیت را کم کند، لال کند و ذوب کند.

شکستن طلسم عاشقی | بنابراین همه در دوران تاریک جهل معنوی باقی می مانند در حالی که تابع هوس های عاطفی و اعتیاد آور هستند.

و تکانه های فیزیکی، قوانین و محدودیت های زندگی فیزیکی دردناک. هنگامی که روح می تواند به سمت اوج شکوه آزادی درونی، آرامش، شادی، عشق و خرد بزرگ اوج بگیرد.

شکستن طلسم عاشقی | برای همیشه در باتلاقی از اعتیادهای مادی، حرص و تهی می ماند در حالی که ناامیدانه در زندان های فیزیکی یکی پس از دیگری حبس می شود.

READ  طلسم تسلط بر دیگران

عمر پس از عمر تا زمانی که دیوارهای ندامتگاه بر اثر تصادف، بیماری یا در پایان روند پیری فرو نریزند، امیدی به فرار نیست.

شکستن طلسم عاشقی | با این حال، روح اغلب به طور عمدی به درون بدن فیزیکی دیگری بازمی‌گردد تا درس‌های دردناک‌تری بیاموزد و بدهی‌های بیشتری را بپردازد… چرا؟

پس این توطئه عظیم و وحشتناک چیست؟ چرا اینقدر خطرناک است؟ بزرگترین راز اسرار تمام دوران چیست که می تواند به سلطنت مادی استبداد برای همه مردم پایان دهد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 10 =