شکستن طلسم عاشقی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم عاشقی | تنها اشکال این است که در ابتدا، به ویژه بدون سبک زندگی علم کلیت، مجرد بودن خیلی آسان نیست، و در عین حال فرد باید تمایلات نفسانی بسیار قوی داشته باشد تا تبدیل شوند، در غیر این صورت نتایج ناسازگار خواهد بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به عبارت دیگر، هدایت مجدد یک جریان به سختی برق کافی برای یک خانه تولید می کند، اما تغییر مسیر یک رودخانه عظیم و خروشان، می تواند به راحتی یک شهر نوری کامل را تامین کند. زمان عامل ارزش اصلی تجرد است.

شکستن طلسم عاشقی

شکستن طلسم عاشقی | به عنوان مثال، هر کسی می تواند برای 5 دقیقه، یک ساعت یا چند روز مجرد باشد و چنین مدت زمان کوتاهی سود کمی دارد.

استاد | ممکن است همه این فواید خیلی خوب به نظر برسند که درست باشند، اما اینطور نیست، این فواید واقعی هستند و یوگی ها هزاران سال است که از آنها سود برده اند.

شکستن طلسم عاشقی | برای توسعه هر یک از مزایای فوق، ممکن است چندین هفته تا چند ماه، حتی سالها حفظ دقیق و تجمع مایعات حیاتی طول بکشد. نکته مهم دیگری که باید بدانید: هر چه فرد مجرد طولانی‌تری داشته باشد.

مجرد ماندن آسان‌تر می‌شود. تجربه ارگاسم معمولی به طور طبیعی اعتیادآور است، در واقع همان اثری را که یک شات هروئین روی مغز می گذارد، دارد.

شکستن طلسم عاشقی | هر چه فرد از اعتیادهای بیشتری رها شود، بهتر است! هر چه فرد مجرد طولانی تری داشته باشد.

سیستم عصبی بهتر می تواند آن را مدیریت کند. در مورد گرسنگی هم همینطور است، بعد از مدتی می توان به آن عادت کرد.

READ  طلسم مرگ شوهر

شکستن طلسم عاشقی | رابطه نزدیکی بین میل به رابطه جنسی و میل به غذا وجود دارد. برخی از سرسخت‌ترین یوگی‌های با ذهن و واقعاً از نظر روحی پیشرفته، در نتیجه نه تنها غلبه بر تمایلات جنسی، بلکه غلبه کامل بر گرسنگی و در عین حال آموزش سلول‌های بدن خود برای زندگی مستقیم‌تر و مستقیم‌تر از زندگی حیاتی و جوان‌ساز، توانسته‌اند نفس‌گیر شوند.

انرژی نیروی پرانا و کمتر و کمتر بر روی غذای فیزیکی. با این حال، اگر این انتقال به تغذیه کامل پرانیک به درستی انجام نشود، ممکن است فرد به آرامی از گرسنگی بمیرد.

شکستن طلسم عاشقی | بازگشت به فهرست مطالب فصل سوم (3) سکس بزرگترین فریب طبیعت است بازگشت به مطالب آیا فردی نشاط خود را با یک هیجان موقت عوض می کند؟

آیا کسی روحیه خود را به خاطر یک عاشقانه بیهوده از دست می دهد که حتی یک شب هم دوام نیاورد؟ امیدواریم که نه، اما به احتمال زیاد تقریباً همه به طور منظم کاری مشابه موارد فوق را انجام می دهند.

شکستن طلسم عاشقی | اگر واقعاً در یافتن تمامیت جدی است، پس باید مراقب توطئه طبیعت باشد! بزرگترین فریب طبیعت چیست؟ چقدر جدی است؟

همه در معرض این فریب بزرگ یا توطئه طبیعت هستند که کیفیت زندگی را که از دوران نوجوانی شروع می شود کاهش می دهد تا گونه ها را تداوم بخشد.

شکستن طلسم عاشقی | به نظر می رسد که این تأثیر با کاهش دسترسی به معنویت و حساسیت به امر متعالی، روح را در زندان جسمانی محصور نگه می دارد.

توطئه طبیعت یک تأثیر جهانی موذیانه و همه جانبه است که برای اکثر مردم از راه هایی مرموز است، روح ها را به بدن دربند نگه می دارد و همه را در همه جا به مسیری بی پایان از کشمکش های مادی و مبارزه به سوی همه نوع امیال پوچ و سرنوشت افسرده سوق می دهد.

READ  طلسم خوش شانسی

شکستن طلسم عاشقی | به عبارت دیگر، ما اسیر حواس، حس نفسانی و وابستگی شدید خود به بدن فیزیکی هستیم!

از آنجا که این اثر جریان پرانا را از طریق غدد حیاتی مغز مختل می کند و احساس رضایت و رضایت واقعی را غیرممکن می کند.

شکستن طلسم عاشقی | تأثیر کلی جامعه را بسیار خطرناک تر، از نظر روحی مرده و ناتوان از دادن و دریافت عشق بی قید و شرط نگه می دارد.

پشت بسیاری از مشکلات جهان (از جمله ازدحام جمعیت، رنج، خشونت و شر) این توطئه طبیعت وجود دارد که از طریق افزایش تمایلات عمومی فرد به رقابت، ترس، نژادپرستی، نسل کشی و نسل کشی، به فرآیند تکاملی “بقای شایسته ترین ها” دامن می زند.

شکستن طلسم عاشقی | مصرف بیش از حد منابع حیاتی (طمع). توطئه طبیعت همچنین در جمعیت عمومی مستعد ابتلا و قرار گرفتن در معرض اعتیاد، بیماری ها، پیری و مرگ است.

هر کس که زندگی می کند و حتی هر کسی که می میرد، در معرض این توطئه بزرگ طبیعت قرار می گیرد تا بنیان تمامیت را کم کند، لال کند و ذوب کند.

شکستن طلسم عاشقی | بنابراین همه در دوران تاریک جهل معنوی باقی می مانند در حالی که تابع هوس های عاطفی و اعتیاد آور هستند.

و تکانه های فیزیکی، قوانین و محدودیت های زندگی فیزیکی دردناک. هنگامی که روح می تواند به سمت اوج شکوه آزادی درونی، آرامش، شادی، عشق و خرد بزرگ اوج بگیرد.

شکستن طلسم عاشقی | برای همیشه در باتلاقی از اعتیادهای مادی، حرص و تهی می ماند در حالی که ناامیدانه در زندان های فیزیکی یکی پس از دیگری حبس می شود.

READ  باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب

عمر پس از عمر تا زمانی که دیوارهای ندامتگاه بر اثر تصادف، بیماری یا در پایان روند پیری فرو نریزند، امیدی به فرار نیست.

شکستن طلسم عاشقی | با این حال، روح اغلب به طور عمدی به درون بدن فیزیکی دیگری بازمی‌گردد تا درس‌های دردناک‌تری بیاموزد و بدهی‌های بیشتری را بپردازد… چرا؟

پس این توطئه عظیم و وحشتناک چیست؟ چرا اینقدر خطرناک است؟ بزرگترین راز اسرار تمام دوران چیست که می تواند به سلطنت مادی استبداد برای همه مردم پایان دهد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

نوشته های مشابه