شکستن طلسم طلا


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم طلا | والدین، معلمان و پزشکان همگی بر کودکان اقتدار دارند و بچه ها این را می دانند. در نتیجه، یک درمانگر می تواند به راحتی کودک را متقاعد کند که یک رویداد در حالی رخ داده است که این اتفاق نیفتاده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به یاد داشته باشید که بزرگسالان تأثیر زیادی بر دیدگاه کودکان نسبت به واقعیت دارند. ما به آن‌ها می‌گوییم چه چیزی «واقعی» و چه چیزی «باور ساختن» است.

شکستن طلسم طلا

شکستن طلسم طلا | شگفت‌انگیز است که وقتی خودمان به بزرگسالان آموزش می‌دهیم، چقدر این وظیفه را به دیگر شخصیت‌های معتبر منتقل می‌کنیم.

استاد |

شکستن طلسم طلا | بیشتر چیزی که ما آن را «کودکی» می‌نامیم شامل تبعیت اجباری فرزندان از خواسته‌های والدین و دیگر بزرگسالان است.

به نظر می رسد که درمانگر یا کشیش برای بسیاری از بزرگسالان به نوعی «ایستگاه سنجش واقعیت» تبدیل می شود.

شکستن طلسم طلا | در برخی موارد، زمانی که وقایع واقعی به هیچ وجه، شکل یا شکلی با توصیف شخصیت مرجع مطابقت نداشته باشد، یک فرد بزرگسال روایت یک وزیر یا درمانگر از واقعیت را می پذیرد.

این پدیده به عنوان سندرم حافظه کاذب شناخته می شود.»[4] «متخصصان بهداشت روان و مشاوران مذهبی به نمایندگان واقعیت و سلامت عقل برای بسیاری از کودکان و بزرگسالان تبدیل می شوند.

شکستن طلسم طلا | هنگامی که مشاوران روانی و معنوی مردم را القا می کنند که تصور کنند توسط شیطان پرستان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند در حالی که چنین نبودند.

این متخصصان غیرمسئول مشکلات اجتماعی عظیمی را ایجاد می کنند که منجر به حبس طولانی مدت افراد بی گناه و استثمار به اصطلاح قربانیان شده است.

READ  نوشتن دعا جهت عزیز شدن

شکستن طلسم طلا | چنین وضعیتی در سال‌های 1990 بود که هراس شیطانی در ایالات متحده فوران کرد. وقایع پیرامون این پدیده اجتماعی عجیب و غریب ارزش بررسی مفصل را دارد زیرا چگونگی جلوگیری از هیستری وحشت شیطانی در آینده را روشن می کند.

سال پرچمی برای مسیحیان محافظه کار در ایالات متحده بود. اکثریت اخلاقی رونالد ریگان را به کاخ سفید هدایت می کرد و همزمان از تصویب اصلاحیه حقوق برابر جلوگیری می کرد.

شکستن طلسم طلا | کلیساهای انجیلی مملو از افرادی بودند که در حال رشد هستند، که بسیاری از آنها وضعیت موجود فکر والدین خود را فقط یک دهه قبل زیر سوال برده بودند.

سرزمین بیهوده برنامه لیبرال در شرف جایگزینی با سرمایه داری بازار آزاد «اقتصاد پایین تر» ریگان بود – نظریه ای که توسط لئو اشتراوس پیشنهاد شد و توسط پیروان اقتصاددان میلتون فریدمن به ثمر نشست.

شکستن طلسم طلا | جنبش طرفدار زندگی به شدت سازماندهی شده بود و رویاهای واقع بینانه واژگونی رو در مقابل وید را در سر داشت.

«برای مسیحیان با تفکر سیاسی، دشمن خارجی به وضوح اتحاد جماهیر شوروی الحادی تعریف شد. و به همان اندازه که باور کردنش سخت است.

شکستن طلسم طلا | بسیاری از مسیحیان معتقد بودند که دشمن داخلی . . . متشکل از یک گروه به خوبی سازماندهی شده از شیطان پرستان مخفی که به دنبال تخریب فرهنگ مسیحی ما با اشکال مختلف سوء استفاده از آیین شیطانی بودند.

در آن سال تعیین کننده برای راست مسیحی، چیزی ظاهر شد که بسیاری معتقد بودند به معنای واقعی کلمه یک موهبت الهی برای این نئو بازپرسان مسیحی است که هیچ جادوگر واقعی برای سؤال کردن نداشتند و باید آنها را جستجو می کردند.

READ  نوشتن دعا از راه دور

شکستن طلسم طلا | کانادا – همسایه ما در شمال و پایگاه لیبرال برنامه های رفاه اجتماعی و پزشکی اجتماعی – به مسیحیان انجیلی یک قربانی واقعی یک فرقه شیطان پرستی از ویکتوریا، بریتیش کلمبیا به نام میشل اسمیت داد.» (6) اسمیت و روانپزشکش لارنس پازدر کتاب مقدس را نوشته اند.

شکستن طلسم طلا | اتهامات SRA با عنوان میشل به یاد می آورد. این کتاب شامل گزارش بسیار دقیقی از تجربیات وحشتناک میشل اسمیت به عنوان قربانی یک فرقه شیطان پرست در شهر زادگاهش است.

اسمیت در حین هیپنوتیزم درمانی با پازدر، ظاهراً خاطرات پنهان یا سرکوب شده دوران کودکی خود را به یاد می آورد که شامل عناصر فیلم ترسناک آخر شب می شد.

شکستن طلسم طلا | مانند مردانی با لباس های کلاهدار قرمز در حال انجام طلسم، بزرگسالانی که با عنکبوت ها و مارها با او کارهای جنسی انجام می دادند.

تنقیه های اجباری و وحشت شیطانی بازنگری شده 21. بزرگ از همه شهادت SRA، قربانی مشهور یک نوزاد توسط شیطان پرستان به خود لوسیفر.

شکستن طلسم طلا | این موضوع در بسیاری از پرونده های حقوقی وحشت شیطانی تکرار می شود. (فرآیند بازیابی خاطرات از دست رفته با اصطلاح فرویدی «نابودی» در محافل نوظهور درمان SRA شناخته می شود.)»7 «در نسخه اصلی اسمیت، شاهزاده تاریکی در واقع به عهد شیطان پرستی که در کودکی مجبور به آن شده بود.

میشل ظاهر می شود. ادعا می کند که خود لوسیفر را دیده است. اما این موضوع فداکاری انسان بود که باعث بزرگ‌ترین هیستری شد تا اینکه «شیطان پرستان» به عنوان ربوده‌کنندگان اکثر کودکان گمشده و استثمار شده‌ای که عکس‌هایشان روی جعبه‌های شیر پیدا شد، دیده شدند.

READ  استاد دعانویس برگی

شکستن طلسم طلا | میشل اسمیت کاتولیک رومی بزرگ شد. و افرادی که او به SRA متهم کرد نیز کاتولیک بودند. این امر باعث ایجاد غوغا در شاخه های محافظه کار و سنتی کلیسای رم شد.

مانند همتایان پروتستان خود، عناصر این شاخه های کاتولیک رومی مشتاق بودند اسمیت و پازدر را باور کنند. اتهامات میشل شایعات بسیاری را که در محافل کاتولیک در مورد گروهی از کشیشان شیطان پرست، همجنس گرا و کودک آزاری که مخفیانه در کلیسا فعالیت می کردند، تایید کرد.

شکستن طلسم طلا | عناصر لیبرال تر، که واتیکان را اداره می کردند، ترجیح دادند چنین ادعاهایی را نادیده بگیرند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

نوشته های مشابه