شکستن طلسم

شکستن طلسم طلا

شکستن طلسم طلا | والدین، معلمان و پزشکان همگی بر کودکان اقتدار دارند و بچه ها این را می دانند. در نتیجه، یک درمانگر می تواند به راحتی کودک را متقاعد کند که یک رویداد در حالی رخ داده است که این اتفاق نیفتاده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به یاد داشته باشید که بزرگسالان تأثیر زیادی بر دیدگاه کودکان نسبت به واقعیت دارند. ما به آن‌ها می‌گوییم چه چیزی «واقعی» و چه چیزی «باور ساختن» است.

شکستن طلسم طلا

شکستن طلسم طلا | شگفت‌انگیز است که وقتی خودمان به بزرگسالان آموزش می‌دهیم، چقدر این وظیفه را به دیگر شخصیت‌های معتبر منتقل می‌کنیم.

استاد |

شکستن طلسم طلا | بیشتر چیزی که ما آن را «کودکی» می‌نامیم شامل تبعیت اجباری فرزندان از خواسته‌های والدین و دیگر بزرگسالان است.

به نظر می رسد که درمانگر یا کشیش برای بسیاری از بزرگسالان به نوعی «ایستگاه سنجش واقعیت» تبدیل می شود.

شکستن طلسم طلا | در برخی موارد، زمانی که وقایع واقعی به هیچ وجه، شکل یا شکلی با توصیف شخصیت مرجع مطابقت نداشته باشد، یک فرد بزرگسال روایت یک وزیر یا درمانگر از واقعیت را می پذیرد.

این پدیده به عنوان سندرم حافظه کاذب شناخته می شود.»[4] «متخصصان بهداشت روان و مشاوران مذهبی به نمایندگان واقعیت و سلامت عقل برای بسیاری از کودکان و بزرگسالان تبدیل می شوند.

شکستن طلسم طلا | هنگامی که مشاوران روانی و معنوی مردم را القا می کنند که تصور کنند توسط شیطان پرستان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند در حالی که چنین نبودند.

این متخصصان غیرمسئول مشکلات اجتماعی عظیمی را ایجاد می کنند که منجر به حبس طولانی مدت افراد بی گناه و استثمار به اصطلاح قربانیان شده است.

READ  دعانویس مجرب

شکستن طلسم طلا | چنین وضعیتی در سال‌های 1990 بود که هراس شیطانی در ایالات متحده فوران کرد. وقایع پیرامون این پدیده اجتماعی عجیب و غریب ارزش بررسی مفصل را دارد زیرا چگونگی جلوگیری از هیستری وحشت شیطانی در آینده را روشن می کند.

سال پرچمی برای مسیحیان محافظه کار در ایالات متحده بود. اکثریت اخلاقی رونالد ریگان را به کاخ سفید هدایت می کرد و همزمان از تصویب اصلاحیه حقوق برابر جلوگیری می کرد.

شکستن طلسم طلا | کلیساهای انجیلی مملو از افرادی بودند که در حال رشد هستند، که بسیاری از آنها وضعیت موجود فکر والدین خود را فقط یک دهه قبل زیر سوال برده بودند.

سرزمین بیهوده برنامه لیبرال در شرف جایگزینی با سرمایه داری بازار آزاد «اقتصاد پایین تر» ریگان بود – نظریه ای که توسط لئو اشتراوس پیشنهاد شد و توسط پیروان اقتصاددان میلتون فریدمن به ثمر نشست.

شکستن طلسم طلا | جنبش طرفدار زندگی به شدت سازماندهی شده بود و رویاهای واقع بینانه واژگونی رو در مقابل وید را در سر داشت.

«برای مسیحیان با تفکر سیاسی، دشمن خارجی به وضوح اتحاد جماهیر شوروی الحادی تعریف شد. و به همان اندازه که باور کردنش سخت است.

شکستن طلسم طلا | بسیاری از مسیحیان معتقد بودند که دشمن داخلی . . . متشکل از یک گروه به خوبی سازماندهی شده از شیطان پرستان مخفی که به دنبال تخریب فرهنگ مسیحی ما با اشکال مختلف سوء استفاده از آیین شیطانی بودند.

در آن سال تعیین کننده برای راست مسیحی، چیزی ظاهر شد که بسیاری معتقد بودند به معنای واقعی کلمه یک موهبت الهی برای این نئو بازپرسان مسیحی است که هیچ جادوگر واقعی برای سؤال کردن نداشتند و باید آنها را جستجو می کردند.

READ  دعانویس خوب در اردبیل

شکستن طلسم طلا | کانادا – همسایه ما در شمال و پایگاه لیبرال برنامه های رفاه اجتماعی و پزشکی اجتماعی – به مسیحیان انجیلی یک قربانی واقعی یک فرقه شیطان پرستی از ویکتوریا، بریتیش کلمبیا به نام میشل اسمیت داد.» (6) اسمیت و روانپزشکش لارنس پازدر کتاب مقدس را نوشته اند.

شکستن طلسم طلا | اتهامات SRA با عنوان میشل به یاد می آورد. این کتاب شامل گزارش بسیار دقیقی از تجربیات وحشتناک میشل اسمیت به عنوان قربانی یک فرقه شیطان پرست در شهر زادگاهش است.

اسمیت در حین هیپنوتیزم درمانی با پازدر، ظاهراً خاطرات پنهان یا سرکوب شده دوران کودکی خود را به یاد می آورد که شامل عناصر فیلم ترسناک آخر شب می شد.

شکستن طلسم طلا | مانند مردانی با لباس های کلاهدار قرمز در حال انجام طلسم، بزرگسالانی که با عنکبوت ها و مارها با او کارهای جنسی انجام می دادند.

تنقیه های اجباری و وحشت شیطانی بازنگری شده 21. بزرگ از همه شهادت SRA، قربانی مشهور یک نوزاد توسط شیطان پرستان به خود لوسیفر.

شکستن طلسم طلا | این موضوع در بسیاری از پرونده های حقوقی وحشت شیطانی تکرار می شود. (فرآیند بازیابی خاطرات از دست رفته با اصطلاح فرویدی «نابودی» در محافل نوظهور درمان SRA شناخته می شود.)»7 «در نسخه اصلی اسمیت، شاهزاده تاریکی در واقع به عهد شیطان پرستی که در کودکی مجبور به آن شده بود.

میشل ظاهر می شود. ادعا می کند که خود لوسیفر را دیده است. اما این موضوع فداکاری انسان بود که باعث بزرگ‌ترین هیستری شد تا اینکه «شیطان پرستان» به عنوان ربوده‌کنندگان اکثر کودکان گمشده و استثمار شده‌ای که عکس‌هایشان روی جعبه‌های شیر پیدا شد، دیده شدند.

READ  طلسم گشایش

شکستن طلسم طلا | میشل اسمیت کاتولیک رومی بزرگ شد. و افرادی که او به SRA متهم کرد نیز کاتولیک بودند. این امر باعث ایجاد غوغا در شاخه های محافظه کار و سنتی کلیسای رم شد.

مانند همتایان پروتستان خود، عناصر این شاخه های کاتولیک رومی مشتاق بودند اسمیت و پازدر را باور کنند. اتهامات میشل شایعات بسیاری را که در محافل کاتولیک در مورد گروهی از کشیشان شیطان پرست، همجنس گرا و کودک آزاری که مخفیانه در کلیسا فعالیت می کردند، تایید کرد.

شکستن طلسم طلا | عناصر لیبرال تر، که واتیکان را اداره می کردند، ترجیح دادند چنین ادعاهایی را نادیده بگیرند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =