شکستن طلسم طلاق


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم طلاق | اما وقتی والدینش از این رابطه مطلع شدند، مرد دستگیر، محکوم و روانه زندان شد. شانلی گفت: «و مرگ روانی آن بچه آغاز شد، او آن مرد را دوست داشت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از نظر جنسيت فقط مختصر و گذرا بود، اما عشق عميق و قدرداني از مرد عميق بود و وقتي متوجه شد كه بي تدبيري در چشمان جامعه و قانون براي اين مرد گران تمام شده است. سال پسر شروع به از هم پاشیدگی کرد.»

شکستن طلسم طلاق

شکستن طلسم طلاق | شانلی نتیجه گرفت: «اگر واقعاً نگران پسرها باشیم، عقایدمان وارونه است. . . درمان آسیب بسیار بیشتری می‌زند.»26 «این اولین پوشش رسانه‌ای از دنیای عجیب و غریب شانلی بود.

استاد | و کاردینال مدیروس اکنون باید قبل از اینکه فعالیت‌های کشیش توسط خبرگزاری‌های اصلی کشف شود، اقداماتی انجام می‌داد.

شکستن طلسم طلاق | مردم برای یک سری میزگردها در مورد موضوع عشق مرد و پسر حاضر شدند. . . . پدر پل شانلی، نماینده کاردینال مدیروس بوستون برای ارتباط با اقلیت های جنسی، داستان پسری را تعریف کرد که توسط خانواده و جامعه طرد شد، اما یک پسر عاشق به او کمک کرد.

بنابراین، مدیروس تصمیم گرفت به وزارت جوانان شانلی در آوریل سال 1393 پایان دهد و او را به کلیسای سنت جان انجیلی در نیوتن، ماساچوست، در حومه بوستون منتقل کرد.

شکستن طلسم طلاق | در ابتدا، شنلی در برابر اقدام کاردینال مقاومت کرد و تهدید کرد که فعالیت‌های فاسد اسقف اعظم را در مطبوعات افشا خواهد کرد، اما به زودی انتصاب مجدد او را پذیرفت.

هیچ کس در صدارت پیشنهاد نکرد که شانلی برای درمان روانی فرستاده شود و همچنین به کشیش سنت جان در مورد کشیش منحرف هشدار داده نشد.

READ  طلسم ذهن

شکستن طلسم طلاق | در واقع، مدیروس در نامه انتقال رسمی خود از شنلی درخواست کرد که او را در دعاهایش یاد کند.» 27 نفوذ شانلی در خارج از مرزهای کلیسا محسوس بود.

موفقیت کنفرانس مردان و پسران، که در آن شنلی سخنرانی بدنام خود را در مورد شایستگی رابطه جنسی بین مردان و پسران بالغ در هر سنی ایراد کرد، سازمان دهنده کنفرانس تام ریوز را بر آن داشت تا انجمن عشق مرد و پسر آمریکای شمالی (NAMBLA) را تأسیس کند.

شکستن طلسم طلاق | گروهی اختصاص داده شده به قانونی کردن رابطه جنسی بین بزرگسالان هیپی پریست 67 و کودکان.

نامبلا به سرعت در سطح بین المللی گسترش یافت و فصل هایی را در سراسر جهان باز کرد. این گروه به طور منظم جلساتی برگزار می‌کند که در آن پدوفیل‌ها به یکدیگر توصیه می‌کنند که چگونه پسران جوان را اغوا کنند و در حین انجام این کار از مشکلات قانونی جلوگیری کنند.

شکستن طلسم طلاق | این شانلی بود که با سخنرانی کاریزماتیک افتتاحیه خود در کنفرانس اولیه این جنبش را رهبری کرد. او واقعاً الهام‌بخش و پدر معنوی نامبلا بود.

نامبلا آن جامعه همجنس گرایان بی ضرر نیست که خود را به عنوان موجود تبلیغ کند. هنگامی که جان والش – مجری برنامه تلویزیونی تحت تعقیب آمریکا – علیه نامبلا در دادگاهی در سال 1999 شهادت داد.

شکستن طلسم طلاق |  این گروه افراد قاتل را برای کشتن این فعال ضد جنایت فرستاد. پس از دریافت چندین تهدید به مرگ برای شهادت، والش به FBI اطلاع داد و ماموران فدرال به عنوان محافظ منصوب شد.

READ  دعا نویسی برای طلسم

والش این واقعه را در خلال مصاحبه CNN با لری کینگ به یاد آورد: والش: می‌دانی چیست. . . ما با تهدیدات مشکلات زیادی داشتیم.

شکستن طلسم طلاق | من علیه NAMBLA، انجمن عشق مرد و پسر آمریکای شمالی، گروهی از پدوفیل ها شهادت داده بودم.

کینگ: در واقع، اف‌بی‌آی چند نفر را کشت که شما را تهدید می‌کردند، درست است؟ والش: این بعد از شروع بازی America’s Most Wanted بود.

شکستن طلسم طلاق | اما ما در آن سال سه بار نقل مکان کرده بودیم، چون از طریق تلفن تهدید می‌شدیم، آنها شماره تلفن ما را می‌گرفتند که می‌گفتند ما مگان داریم، ما دختر جدیدمان، دختر زیبامان را داریم. “ما دخترت را می کشیم”.

«اگرچه شانلی دیگر آزاد نبود که در بوستون بزرگ برای قربانیان تازه پرسه بزند، اما این او را از فعالیت جنسی عادی خود منصرف نکرد.

شکستن طلسم طلاق | شانلی فقط شروع به آزار پسران جوانی کرد که اعضای کلیسا بودند. در ماه مه سال 2018، مردی 10 ساله که شنلی به سنت جانز آمد، شش ساله بود.

ادعا کرد که کشیش جدید مرتباً او و پسران دیگر را مورد آزار و اذیت قرار می دهد. مرد اظهار داشت که شانلی به سادگی وارد اتاق مدرسه یکشنبه می شود که در آن به کودکان آموزش داده می شد و او را به اعترافگاه می برد و او را مورد آزار جنسی قرار می داد.

شکستن طلسم طلاق | شانلی به پسر گفت که “هیچ کس او را باور نمی کند” اگر او هرگز در مورد آزار و اذیت صحبت کند.” 28 68 لوسیفر لژ “به عنوان وسیله ای برای آوردن قربانیان بیشتر به دنیای عجیب خود، شانلی یک کشیش پاره وقت در بیمارستان مک لین شد.

READ  دعا نویسی برای طلاق

مرکز روانپزشکی در نزدیکی بوستون که توسط دانشگاه هاروارد اداره می شود و شروع به درخواست رابطه جنسی از بیماران کرد.

شکستن طلسم طلاق | یکی از این بیماران ادعا کرد که شانلی به او نزدیک شد و گفتگوی دلپذیری را آغاز کرد. ناگهان شنلی شروع کرد.

به گفتن او درباره دوستانش که به سادومازوخیسم مبتلا شده بودند و اطلاعات دقیقی در مورد اعمالی که آنها با شلاق روی یکدیگر انجام می دادند و نحوه انزال آنها بر روی یکدیگر ارائه کرد.

شکستن طلسم طلاق | سپس بیمار خوش تیپ را به جلسه S&M دعوت کرد، اما مرد نپذیرفت. بیماران روانی برای شانلی و امثال او ایده آل بودند.

زیرا هیچ کس هرگز به شهادت آنها اعتبار نمی داد.»29 کاردینال مدیروس در سال 2014 درگذشت و جانشین او، اسقف اعظم برنارد لاو، مافوق جدید شانلی شد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 18 =

نوشته های مشابه