شکستن طلسم طلاق


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم طلاق | اما وقتی والدینش از این رابطه مطلع شدند، مرد دستگیر، محکوم و روانه زندان شد. شانلی گفت: «و مرگ روانی آن بچه آغاز شد، او آن مرد را دوست داشت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از نظر جنسيت فقط مختصر و گذرا بود، اما عشق عميق و قدرداني از مرد عميق بود و وقتي متوجه شد كه بي تدبيري در چشمان جامعه و قانون براي اين مرد گران تمام شده است. سال پسر شروع به از هم پاشیدگی کرد.»

شکستن طلسم طلاق

شکستن طلسم طلاق | شانلی نتیجه گرفت: «اگر واقعاً نگران پسرها باشیم، عقایدمان وارونه است. . . درمان آسیب بسیار بیشتری می‌زند.»26 «این اولین پوشش رسانه‌ای از دنیای عجیب و غریب شانلی بود.

استاد | و کاردینال مدیروس اکنون باید قبل از اینکه فعالیت‌های کشیش توسط خبرگزاری‌های اصلی کشف شود، اقداماتی انجام می‌داد.

شکستن طلسم طلاق | مردم برای یک سری میزگردها در مورد موضوع عشق مرد و پسر حاضر شدند. . . . پدر پل شانلی، نماینده کاردینال مدیروس بوستون برای ارتباط با اقلیت های جنسی، داستان پسری را تعریف کرد که توسط خانواده و جامعه طرد شد، اما یک پسر عاشق به او کمک کرد.

بنابراین، مدیروس تصمیم گرفت به وزارت جوانان شانلی در آوریل سال 1393 پایان دهد و او را به کلیسای سنت جان انجیلی در نیوتن، ماساچوست، در حومه بوستون منتقل کرد.

شکستن طلسم طلاق | در ابتدا، شنلی در برابر اقدام کاردینال مقاومت کرد و تهدید کرد که فعالیت‌های فاسد اسقف اعظم را در مطبوعات افشا خواهد کرد، اما به زودی انتصاب مجدد او را پذیرفت.

هیچ کس در صدارت پیشنهاد نکرد که شانلی برای درمان روانی فرستاده شود و همچنین به کشیش سنت جان در مورد کشیش منحرف هشدار داده نشد.

READ  لحظه شکستن طلسم گنج

شکستن طلسم طلاق | در واقع، مدیروس در نامه انتقال رسمی خود از شنلی درخواست کرد که او را در دعاهایش یاد کند.» 27 نفوذ شانلی در خارج از مرزهای کلیسا محسوس بود.

موفقیت کنفرانس مردان و پسران، که در آن شنلی سخنرانی بدنام خود را در مورد شایستگی رابطه جنسی بین مردان و پسران بالغ در هر سنی ایراد کرد، سازمان دهنده کنفرانس تام ریوز را بر آن داشت تا انجمن عشق مرد و پسر آمریکای شمالی (NAMBLA) را تأسیس کند.

شکستن طلسم طلاق | گروهی اختصاص داده شده به قانونی کردن رابطه جنسی بین بزرگسالان هیپی پریست 67 و کودکان.

نامبلا به سرعت در سطح بین المللی گسترش یافت و فصل هایی را در سراسر جهان باز کرد. این گروه به طور منظم جلساتی برگزار می‌کند که در آن پدوفیل‌ها به یکدیگر توصیه می‌کنند که چگونه پسران جوان را اغوا کنند و در حین انجام این کار از مشکلات قانونی جلوگیری کنند.

شکستن طلسم طلاق | این شانلی بود که با سخنرانی کاریزماتیک افتتاحیه خود در کنفرانس اولیه این جنبش را رهبری کرد. او واقعاً الهام‌بخش و پدر معنوی نامبلا بود.

نامبلا آن جامعه همجنس گرایان بی ضرر نیست که خود را به عنوان موجود تبلیغ کند. هنگامی که جان والش – مجری برنامه تلویزیونی تحت تعقیب آمریکا – علیه نامبلا در دادگاهی در سال 1999 شهادت داد.

شکستن طلسم طلاق |  این گروه افراد قاتل را برای کشتن این فعال ضد جنایت فرستاد. پس از دریافت چندین تهدید به مرگ برای شهادت، والش به FBI اطلاع داد و ماموران فدرال به عنوان محافظ منصوب شد.

READ  شکستن طلسم زیر خاکی

والش این واقعه را در خلال مصاحبه CNN با لری کینگ به یاد آورد: والش: می‌دانی چیست. . . ما با تهدیدات مشکلات زیادی داشتیم.

شکستن طلسم طلاق | من علیه NAMBLA، انجمن عشق مرد و پسر آمریکای شمالی، گروهی از پدوفیل ها شهادت داده بودم.

کینگ: در واقع، اف‌بی‌آی چند نفر را کشت که شما را تهدید می‌کردند، درست است؟ والش: این بعد از شروع بازی America’s Most Wanted بود.

شکستن طلسم طلاق | اما ما در آن سال سه بار نقل مکان کرده بودیم، چون از طریق تلفن تهدید می‌شدیم، آنها شماره تلفن ما را می‌گرفتند که می‌گفتند ما مگان داریم، ما دختر جدیدمان، دختر زیبامان را داریم. “ما دخترت را می کشیم”.

«اگرچه شانلی دیگر آزاد نبود که در بوستون بزرگ برای قربانیان تازه پرسه بزند، اما این او را از فعالیت جنسی عادی خود منصرف نکرد.

شکستن طلسم طلاق | شانلی فقط شروع به آزار پسران جوانی کرد که اعضای کلیسا بودند. در ماه مه سال 2018، مردی 10 ساله که شنلی به سنت جانز آمد، شش ساله بود.

ادعا کرد که کشیش جدید مرتباً او و پسران دیگر را مورد آزار و اذیت قرار می دهد. مرد اظهار داشت که شانلی به سادگی وارد اتاق مدرسه یکشنبه می شود که در آن به کودکان آموزش داده می شد و او را به اعترافگاه می برد و او را مورد آزار جنسی قرار می داد.

شکستن طلسم طلاق | شانلی به پسر گفت که “هیچ کس او را باور نمی کند” اگر او هرگز در مورد آزار و اذیت صحبت کند.” 28 68 لوسیفر لژ “به عنوان وسیله ای برای آوردن قربانیان بیشتر به دنیای عجیب خود، شانلی یک کشیش پاره وقت در بیمارستان مک لین شد.

READ  دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی

مرکز روانپزشکی در نزدیکی بوستون که توسط دانشگاه هاروارد اداره می شود و شروع به درخواست رابطه جنسی از بیماران کرد.

شکستن طلسم طلاق | یکی از این بیماران ادعا کرد که شانلی به او نزدیک شد و گفتگوی دلپذیری را آغاز کرد. ناگهان شنلی شروع کرد.

به گفتن او درباره دوستانش که به سادومازوخیسم مبتلا شده بودند و اطلاعات دقیقی در مورد اعمالی که آنها با شلاق روی یکدیگر انجام می دادند و نحوه انزال آنها بر روی یکدیگر ارائه کرد.

شکستن طلسم طلاق | سپس بیمار خوش تیپ را به جلسه S&M دعوت کرد، اما مرد نپذیرفت. بیماران روانی برای شانلی و امثال او ایده آل بودند.

زیرا هیچ کس هرگز به شهادت آنها اعتبار نمی داد.»29 کاردینال مدیروس در سال 2014 درگذشت و جانشین او، اسقف اعظم برنارد لاو، مافوق جدید شانلی شد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

نوشته های مشابه