شکستن طلسم شیطانی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم شیطانی | صراحتاً باید بگویم که امروزه بسیاری از حوزه های علمیه، بندگان شیطان را بیرون می کنند. این یک بیانیه تکان دهنده، اما واقعی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بیشتر مشکلات کلیسا ناشی از تعالی تفکر انسان بر وحی الهی است. این قطعاً در مورد همه حوزه های علمیه صدق نمی کند، اما به نظر من در مورد بسیاری از حوزه های علمیه امروز صادق است.

شکستن طلسم شیطانی

شکستن طلسم شیطانی | تعلیم و تربیت بر جادوگری شاگرد در کلیسا، آموزش را بر شاگردی برتری می دهد.

استاد | جادوگری الهیات را تولید می کند و آن را بر وحی قرار می دهد. این یکی از مشکلات اساسی کلیسا است.

شکستن طلسم شیطانی | اگر قرار بود به حوزه علمیه یا مدرسه انجیلی برویم و سه سال در کلاس درس بنشینیم، علم زیادی به دست می‌آوریم.

دانش چه می کند؟ پف می کند. عیسی این کار را نکرد. او شاگردانش را وادار کرد که از پشت سر خود پیروی کنند و او را خدمت کنند.

شکستن طلسم شیطانی | اگر تمرین را با سرویس ترکیب نکنیم، نتایج اشتباهی به دست خواهیم آورد. تنها ضمانت در برابر دانش دادن به مردم این است که آنها را قادر به خدمت کنیم.

روانشناسی بر تشخیص جادوگری روانشناسی را بر تشخیص برتری می دهد. به عبارت دیگر، درمان روانی بر یک کلمه مشروع از دانش.

شکستن طلسم شیطانی | وقتی عیسی با زن در کنار چاه ملاقات کرد، از او در مورد دوران کودکی‌اش، زمانی که به دنیا آمد.

آیا با والدینش مشکل داشت یا اینکه در زندگی او یک انگ اجتماعی وجود داشت، نپرسید. او فقط گفت: “تو پنج شوهر داشتی.” و این تمام چیزی بود که او باید بگوید.

READ  نوشتن دعایی قوی برای عزیز شدن

شکستن طلسم شیطانی | یک کلمه دانش بسیاری از روانشناسی را حذف می کند. برنامه های فراطبیعی جهت جادوگری برنامه ها را بالاتر از جهت ماوراء طبیعی قرار می دهد.

رسولان هرگز برنامه ای برای بشارت یهودیه ارائه نکردند. آنها به سادگی توسط روح القدس فرستاده شدند. هیچ برنامه ای برای فرستادن فیلیپ به سامره وجود نداشت.

شکستن طلسم شیطانی | او فقط به آنجا رسید. و نتایج به دنبال داشت. فصاحت بر قدرت ماوراء طبیعی جادوگری فصاحت را از قدرت ماوراء طبیعی برتری می دهد.

عیسی هرگز به شاگردانش آموزش تعلیم نداد. چارلز فینی یک بار گفت: «تمام آموزش‌های موعظه‌ای که من تا به حال دیده‌ام یک هدف داشته است و آن اینکه مردم طوری صحبت کنند که انگار واقعاً منظورشان چیزی است که می‌گویند.»

شکستن طلسم شیطانی | پولس مردی بسیار تحصیلکرده بود، و با این حال گفت: و ای برادران، وقتی نزد شما آمدم، با نطق و حکمت عالی نیامدم تا شهادت خدا را به شما اعلام کنم. زیرا تصمیم گرفتم که در میان شما چیزی ندانم، جز عیسی مسیح و او مصلوب.

در واقع، او می‌گفت:‏ «نمی‌گذارم که جادوگری عیسی و صلیب را پنهان کند.» این مهم است زیرا پولس قبل از رفتن به قرنتس به آتن رفته بود. او در آتن سعی کرده بود با مردم در زمین خود ملاقات کند. او از شاعران یونانی نقل قول کرد و آنها را بر اساس فکری ملاقات کرد، اما نتایج بسیار ناامیدکننده بود.

شکستن طلسم شیطانی | گمان می کنم جایی بین آتن و کورنت، پل گفت: «این پایان کار است! از این به بعد، تنها کاری که می‌خواهم انجام دهم این است که عیسی را به صلیب کشیده شده معرفی کنم.» و نتایج در قرنتس فوق‌العاده بود: یکی از بزرگ‌ترین کلیساها در جهان اولیه ریشه دوانید. طبیعت جادوگری و در آنجا رشد کرد.

READ  طلسم مرگ

شکستن طلسم شیطانی | اما پولس باید تصمیمی می گرفت: “من تصمیم گرفتم که هیچ چیز را ندانم… جز عیسی مسیح و او مصلوب شده” (اول قرنتیان 2:2). بدون شک، جادوگری با مکاشفه عیسی مصلوب شده مخالف است.

با ضعف و ترس و لرز بسیار با شما بودم. و گفتار و موعظه من با کلمات متقاعدکننده حکمت انسانی نبود، بلکه برای نمایش روح و قدرت بود.

شکستن طلسم شیطانی | اینها جایگزین ها هستند: فصاحت انسانی یا تظاهرات ماوراء طبیعی. استدلال بر ایمان، جادوگری، استدلال را بالاتر از راه رفتن ایمان قرار می دهد.

خدا ما را با استدلال هدایت نمی کند؛ او ما را قدم به قدم در راهپیمایی ایمان هدایت می کند. همانطور که با ابراهیم رفتار کرد، با ما نیز رفتار کرد.

شکستن طلسم شیطانی | او به ما نمی گوید که به کجا می رویم و چه اتفاقی قرار است بیفتد. او به سادگی می گوید: “این حرکت بعدی است.” همانطور که با ایمان راه می رویم.

گواهی ماوراء طبیعی روح القدس را با خود داریم. وقتی به استدلال خود تکیه می کنیم، تنها چیزی که دریافت می کنیم این است که عقل می تواند تولید کند.

شکستن طلسم شیطانی | قانون گرایی بر عشق سرانجام، جادوگری قانون گرایی را بر عشق برتری می دهد. آیا این درست به نظر نمی رسد که اکثر افراد قانونی و مذهبی بسیار بی محبت هستند؟

اصولا ما از آنها دوری می کنیم. ما نمی خواهیم آنها انگشت خود را برای ما تکان دهند و به ما بگویند: “این کار را نکن” و “آن کار را نکن.” آنها به شدت از دیگران انتقاد می کنند.

READ  استاد حبیب فتوت دعانویس

شکستن طلسم شیطانی | هرکسی که مجموعه قوانین خود را رعایت نکند اشتباه می کند. زیرا در مسیح عیسی نه ختنه شدن و نه ختنه نشدن فایده ای ندارد، بلکه ایمانی که از طریق محبت عمل می کند.

شکستن طلسم شیطانی | (غلاطیان ۵:۶) آنچه واقعاً مهم است ایمان است که از طریق عشق عمل می کند. و توجه کنید چه نوع ایمانی.

این یک ایمان الهیاتی و نه یک ایمان است که بر روی ریزش موی اعتقادی تمرکز دارد. این ایمانی است که از طریق عشق عمل می کند.

شکستن طلسم شیطانی | لوسیفر افشا شد هر یک از تاکتیک های بالا بخشی از استراتژی شیطانی شیطان برای پنهان کردن عیسی مصلوب شده است.

هنگامی که کلیسا آنچه را که روی صلیب انجام شده بود از دست داد، کلیسا دیگر نمی تواند پیروزی عیسی را بر شیطان مدیریت کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =

نوشته های مشابه