شکستن طلسم شیطانی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم شیطانی | صراحتاً باید بگویم که امروزه بسیاری از حوزه های علمیه، بندگان شیطان را بیرون می کنند. این یک بیانیه تکان دهنده، اما واقعی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بیشتر مشکلات کلیسا ناشی از تعالی تفکر انسان بر وحی الهی است. این قطعاً در مورد همه حوزه های علمیه صدق نمی کند، اما به نظر من در مورد بسیاری از حوزه های علمیه امروز صادق است.

شکستن طلسم شیطانی

شکستن طلسم شیطانی | تعلیم و تربیت بر جادوگری شاگرد در کلیسا، آموزش را بر شاگردی برتری می دهد.

استاد | جادوگری الهیات را تولید می کند و آن را بر وحی قرار می دهد. این یکی از مشکلات اساسی کلیسا است.

شکستن طلسم شیطانی | اگر قرار بود به حوزه علمیه یا مدرسه انجیلی برویم و سه سال در کلاس درس بنشینیم، علم زیادی به دست می‌آوریم.

دانش چه می کند؟ پف می کند. عیسی این کار را نکرد. او شاگردانش را وادار کرد که از پشت سر خود پیروی کنند و او را خدمت کنند.

شکستن طلسم شیطانی | اگر تمرین را با سرویس ترکیب نکنیم، نتایج اشتباهی به دست خواهیم آورد. تنها ضمانت در برابر دانش دادن به مردم این است که آنها را قادر به خدمت کنیم.

روانشناسی بر تشخیص جادوگری روانشناسی را بر تشخیص برتری می دهد. به عبارت دیگر، درمان روانی بر یک کلمه مشروع از دانش.

شکستن طلسم شیطانی | وقتی عیسی با زن در کنار چاه ملاقات کرد، از او در مورد دوران کودکی‌اش، زمانی که به دنیا آمد.

آیا با والدینش مشکل داشت یا اینکه در زندگی او یک انگ اجتماعی وجود داشت، نپرسید. او فقط گفت: “تو پنج شوهر داشتی.” و این تمام چیزی بود که او باید بگوید.

READ  دعانویس جنی

شکستن طلسم شیطانی | یک کلمه دانش بسیاری از روانشناسی را حذف می کند. برنامه های فراطبیعی جهت جادوگری برنامه ها را بالاتر از جهت ماوراء طبیعی قرار می دهد.

رسولان هرگز برنامه ای برای بشارت یهودیه ارائه نکردند. آنها به سادگی توسط روح القدس فرستاده شدند. هیچ برنامه ای برای فرستادن فیلیپ به سامره وجود نداشت.

شکستن طلسم شیطانی | او فقط به آنجا رسید. و نتایج به دنبال داشت. فصاحت بر قدرت ماوراء طبیعی جادوگری فصاحت را از قدرت ماوراء طبیعی برتری می دهد.

عیسی هرگز به شاگردانش آموزش تعلیم نداد. چارلز فینی یک بار گفت: «تمام آموزش‌های موعظه‌ای که من تا به حال دیده‌ام یک هدف داشته است و آن اینکه مردم طوری صحبت کنند که انگار واقعاً منظورشان چیزی است که می‌گویند.»

شکستن طلسم شیطانی | پولس مردی بسیار تحصیلکرده بود، و با این حال گفت: و ای برادران، وقتی نزد شما آمدم، با نطق و حکمت عالی نیامدم تا شهادت خدا را به شما اعلام کنم. زیرا تصمیم گرفتم که در میان شما چیزی ندانم، جز عیسی مسیح و او مصلوب.

در واقع، او می‌گفت:‏ «نمی‌گذارم که جادوگری عیسی و صلیب را پنهان کند.» این مهم است زیرا پولس قبل از رفتن به قرنتس به آتن رفته بود. او در آتن سعی کرده بود با مردم در زمین خود ملاقات کند. او از شاعران یونانی نقل قول کرد و آنها را بر اساس فکری ملاقات کرد، اما نتایج بسیار ناامیدکننده بود.

شکستن طلسم شیطانی | گمان می کنم جایی بین آتن و کورنت، پل گفت: «این پایان کار است! از این به بعد، تنها کاری که می‌خواهم انجام دهم این است که عیسی را به صلیب کشیده شده معرفی کنم.» و نتایج در قرنتس فوق‌العاده بود: یکی از بزرگ‌ترین کلیساها در جهان اولیه ریشه دوانید. طبیعت جادوگری و در آنجا رشد کرد.

READ  شکستن طلسم فروش ملک

شکستن طلسم شیطانی | اما پولس باید تصمیمی می گرفت: “من تصمیم گرفتم که هیچ چیز را ندانم… جز عیسی مسیح و او مصلوب شده” (اول قرنتیان 2:2). بدون شک، جادوگری با مکاشفه عیسی مصلوب شده مخالف است.

با ضعف و ترس و لرز بسیار با شما بودم. و گفتار و موعظه من با کلمات متقاعدکننده حکمت انسانی نبود، بلکه برای نمایش روح و قدرت بود.

شکستن طلسم شیطانی | اینها جایگزین ها هستند: فصاحت انسانی یا تظاهرات ماوراء طبیعی. استدلال بر ایمان، جادوگری، استدلال را بالاتر از راه رفتن ایمان قرار می دهد.

خدا ما را با استدلال هدایت نمی کند؛ او ما را قدم به قدم در راهپیمایی ایمان هدایت می کند. همانطور که با ابراهیم رفتار کرد، با ما نیز رفتار کرد.

شکستن طلسم شیطانی | او به ما نمی گوید که به کجا می رویم و چه اتفاقی قرار است بیفتد. او به سادگی می گوید: “این حرکت بعدی است.” همانطور که با ایمان راه می رویم.

گواهی ماوراء طبیعی روح القدس را با خود داریم. وقتی به استدلال خود تکیه می کنیم، تنها چیزی که دریافت می کنیم این است که عقل می تواند تولید کند.

شکستن طلسم شیطانی | قانون گرایی بر عشق سرانجام، جادوگری قانون گرایی را بر عشق برتری می دهد. آیا این درست به نظر نمی رسد که اکثر افراد قانونی و مذهبی بسیار بی محبت هستند؟

اصولا ما از آنها دوری می کنیم. ما نمی خواهیم آنها انگشت خود را برای ما تکان دهند و به ما بگویند: “این کار را نکن” و “آن کار را نکن.” آنها به شدت از دیگران انتقاد می کنند.

READ  شکستن طلسم ماهی

شکستن طلسم شیطانی | هرکسی که مجموعه قوانین خود را رعایت نکند اشتباه می کند. زیرا در مسیح عیسی نه ختنه شدن و نه ختنه نشدن فایده ای ندارد، بلکه ایمانی که از طریق محبت عمل می کند.

شکستن طلسم شیطانی | (غلاطیان ۵:۶) آنچه واقعاً مهم است ایمان است که از طریق عشق عمل می کند. و توجه کنید چه نوع ایمانی.

این یک ایمان الهیاتی و نه یک ایمان است که بر روی ریزش موی اعتقادی تمرکز دارد. این ایمانی است که از طریق عشق عمل می کند.

شکستن طلسم شیطانی | لوسیفر افشا شد هر یک از تاکتیک های بالا بخشی از استراتژی شیطانی شیطان برای پنهان کردن عیسی مصلوب شده است.

هنگامی که کلیسا آنچه را که روی صلیب انجام شده بود از دست داد، کلیسا دیگر نمی تواند پیروزی عیسی را بر شیطان مدیریت کند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 9 =

نوشته های مشابه