شکستن طلسم شوهر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم شوهر | اگر فقط با غیبت سروکار داشته باشید، با ریشه برخورد نکرده اید، زیرا ریشه آن طغیان است. دو جنبه سحر جادوگری دو جنبه دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یک جنبه طبیعی و یک جنبه ماوراء طبیعی. بسیاری از مردم نمی دانند که جادوگری به عنوان یک اثر جسمانی ذکر شده است.

شکستن طلسم شوهر

شکستن طلسم شوهر | این بسط طبیعت سقوط کرده انسان است. اکنون اعمال بدن آشکار است که عبارتند از: زنا، زنا، ناپاکی، فحشا، بت پرستی، جادوگری. (غلاطیان 5:19)

استاد | هر جا شورشی باشد، دیر یا زود جادوگری خواهد بود. بگذارید یک نکته دیگر را تأکید کنم: وقتی با جادوگری (ماوراء الطبیعه شیطانی، غیبت در همه اشکالش) سروکار دارید.

شکستن طلسم شوهر | نسخه پادشاه جیمز از واژه جادوگری به جای جادو استفاده می کند. صرف نظر از اینکه از کدام نسخه استفاده می کنید، معنای مشابهی دارید: جادوگری یک کار جسمانی است. این بدان معناست که این بیانی است از ماهیت بازسازی نشده انسان سقوط کرده.

شکستن طلسم شوهر | این چیزی است که به طور طبیعی از طبیعت جسمانی ما بیرون می آید. در طبیعت سقوط کرده خود، ما می خواهیم مردم را کنترل کنیم. ما می خواهیم مردم را وادار به انجام آنچه می خواهیم کنیم، و اغلب از ابزارهای نامشروع برای تحقق آن استفاده می کنیم.

سه بیان جادوگری در بدن این عملیات جادوگری دارای سه کلمه کلیدی است و زمانی که این سه فعالیت در حال انجام است، خواه متوجه شوید یا نه، برخورد با جادوگری است. سه کلمه کلیدی عبارتند از: تسلط، دستکاری و ترساندن.

READ  دعانویس کار درست

شکستن طلسم شوهر | هدف نهایی، کنترل یا نیاز به تسلط است. برای رسیدن به این سلطه، فرد بسته به موقعیت یا از دستکاری یا ارعاب برای انجام آن استفاده می کند.

به یاد داشته باشید که این امر طبیعی است. ما هنوز در مورد هیچ چیز ماوراء طبیعی صحبت نمی کنیم. جادوگری، به عنوان یک کار جسمانی، در هر بخش از جامعه عمل می کند. اجازه بدهید چند نمونه برایتان بیاورم. خواه مردم آن را دوست داشته باشند یا نه، خداوند ساختار خاصی را در خانواده مقرر کرده است.

شکستن طلسم شوهر | شوهر به عنوان رئیس زن شناخته می شود. (افسسیان 5:23 را ببینید.) صرف نظر از تلاش مردم برای ایستادن خانواده بر سر آن، خدا نظم را تغییر نداده است. زیر اختیار زن و شوهر، فرزندانی هستند که به دستور خداوند تابع اختیار والدین خود هستند.

جادوگری در آن زمینه از طریق دستکاری یا ارعاب عمل خواهد کرد تا نظم مجاز الهی را کنار بگذارد. اول بچه ها را بگیریم کودکان در هر سنی می توانند دستکاری کنند. یک کودک پنج ساله یاد می گیرد که از دستکاری استفاده کند.

شکستن طلسم شوهر | فرض کنید مادری در حال پذیرایی از مهمانان و سرو شیرینی است. کودک کوچک می داند که مادرش نمی خواهد او کلوچه بخورد. اما او می داند که وقتی مهمان آنجا هستند، نه گفتن برای مادر بسیار سخت است.

شکستن طلسم شوهر | بنابراین در حالی که مهمان ها آنجا هستند، او وارد می شود و می گوید: “مامان، ممکن است یک کلوچه بخورم؟” می توانید حدس بزنید که مادر چه خواهد کرد. او احتمالا تسلیم خواهد شد. وقتی این اتفاق بیفتد، او دستکاری شده است.

READ  دعانویس برای افسردگی

شکستن طلسم شوهر | جادوگری را می توان در مادران و پدران نیز یافت. رایج ترین راه برای عمل جادوگری در زنان، دستکاری است. در یک مرد، ارعاب است.

اما هر یک از آنها هدف یکسانی دارند: کنترل دیگری. پس اگر زن راهش را نگیرد، گریه می‌کند، محبت را دریغ می‌کند و زندگی شوهرش را بد می‌کند.

شکستن طلسم شوهر | در نهایت او چه می کند؟ او تسلیم می شود. با شوهر ممکن است به همان اندازه اتفاق بیفتد، اما شوهر ممکن است یک مرد خشن، قوی با خلق و خوی بد باشد.

اگر به راهش نرسد، فریاد می زند و خشونت می کند و تهدید می کند و تمام خانواده نوک پا دور او می چرخند. تنها چیزی که آنها می خواهند از آن اجتناب کنند، تناسب خلق و خوی دیگری توسط بابا است. داره چیکار میکنه؟ او آنها را می ترساند. هدف او این است که راه خودش را بگیرد.

شکستن طلسم شوهر | ممکن است زن و شوهر با هم اختلاف داشته باشند. دستور الهی این است که رو در رو صحبت کنند و با دعا خدا را طلب کنند. اما دستکاری هرگز با مسائل واقعی روبرو نمی شود. همیشه عقب می ماند. مسائل واقعی هرگز آشکار نمی شوند.

شکستن طلسم شوهر | میلیون‌ها زوج متاهل هرگز واقعاً اختلافات خود را در 68 جادوگری آشکار نمی‌کنند، زیرا یک کار جسمانی در هر حوزه‌ای از جامعه عمل می‌کند. طبیعت جادوگر باز است. اما هرکدام سعی می کند پشت سر دیگری برود تا به آنچه می خواهد برسد.

شکستن طلسم شوهر | یعنی دستکاری. نمونه های کتاب مقدس از جادوگری دو نمونه از کتاب مقدس جادوگری در سطح بالاتر عبارتند از Delilah و Jezabel. در مورد دلیله، اگرچه سامسون مرد قوی کتاب مقدس بود، اما دلیله قوی تر بود. کتاب مقدس به ما می گوید که دلیله بر سامسون فشار آورد.

READ  بزرگترین دعا نویسی

شکستن طلسم شوهر | او را فرسوده کرد. او گریه کرد؛ او خلق و خوی داشت او به او گفت: “تو واقعاً مرا دوست نداری. تو رازت را به من نگفتی.» در نهایت، دلیله او را فرسوده کرد.

من معتقدم مردان کمی وجود دارند که به اندازه کافی قوی باشند که بتوانند با جادوگری در یک زن مقابله کنند. خیلی کم.

شکستن طلسم شوهر | من مردان قدرتمندی را دیده ام که ممکن است رئیس و مدیرعامل یک سازمان باشند. اما وقتی صحبت از برخورد با همسر می شود، دستکاری می شوند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

نوشته های مشابه