شکستن طلسم شوهر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم شوهر | اگر فقط با غیبت سروکار داشته باشید، با ریشه برخورد نکرده اید، زیرا ریشه آن طغیان است. دو جنبه سحر جادوگری دو جنبه دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یک جنبه طبیعی و یک جنبه ماوراء طبیعی. بسیاری از مردم نمی دانند که جادوگری به عنوان یک اثر جسمانی ذکر شده است.

شکستن طلسم شوهر

شکستن طلسم شوهر | این بسط طبیعت سقوط کرده انسان است. اکنون اعمال بدن آشکار است که عبارتند از: زنا، زنا، ناپاکی، فحشا، بت پرستی، جادوگری. (غلاطیان 5:19)

استاد | هر جا شورشی باشد، دیر یا زود جادوگری خواهد بود. بگذارید یک نکته دیگر را تأکید کنم: وقتی با جادوگری (ماوراء الطبیعه شیطانی، غیبت در همه اشکالش) سروکار دارید.

شکستن طلسم شوهر | نسخه پادشاه جیمز از واژه جادوگری به جای جادو استفاده می کند. صرف نظر از اینکه از کدام نسخه استفاده می کنید، معنای مشابهی دارید: جادوگری یک کار جسمانی است. این بدان معناست که این بیانی است از ماهیت بازسازی نشده انسان سقوط کرده.

شکستن طلسم شوهر | این چیزی است که به طور طبیعی از طبیعت جسمانی ما بیرون می آید. در طبیعت سقوط کرده خود، ما می خواهیم مردم را کنترل کنیم. ما می خواهیم مردم را وادار به انجام آنچه می خواهیم کنیم، و اغلب از ابزارهای نامشروع برای تحقق آن استفاده می کنیم.

سه بیان جادوگری در بدن این عملیات جادوگری دارای سه کلمه کلیدی است و زمانی که این سه فعالیت در حال انجام است، خواه متوجه شوید یا نه، برخورد با جادوگری است. سه کلمه کلیدی عبارتند از: تسلط، دستکاری و ترساندن.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج سریع

شکستن طلسم شوهر | هدف نهایی، کنترل یا نیاز به تسلط است. برای رسیدن به این سلطه، فرد بسته به موقعیت یا از دستکاری یا ارعاب برای انجام آن استفاده می کند.

به یاد داشته باشید که این امر طبیعی است. ما هنوز در مورد هیچ چیز ماوراء طبیعی صحبت نمی کنیم. جادوگری، به عنوان یک کار جسمانی، در هر بخش از جامعه عمل می کند. اجازه بدهید چند نمونه برایتان بیاورم. خواه مردم آن را دوست داشته باشند یا نه، خداوند ساختار خاصی را در خانواده مقرر کرده است.

شکستن طلسم شوهر | شوهر به عنوان رئیس زن شناخته می شود. (افسسیان 5:23 را ببینید.) صرف نظر از تلاش مردم برای ایستادن خانواده بر سر آن، خدا نظم را تغییر نداده است. زیر اختیار زن و شوهر، فرزندانی هستند که به دستور خداوند تابع اختیار والدین خود هستند.

جادوگری در آن زمینه از طریق دستکاری یا ارعاب عمل خواهد کرد تا نظم مجاز الهی را کنار بگذارد. اول بچه ها را بگیریم کودکان در هر سنی می توانند دستکاری کنند. یک کودک پنج ساله یاد می گیرد که از دستکاری استفاده کند.

شکستن طلسم شوهر | فرض کنید مادری در حال پذیرایی از مهمانان و سرو شیرینی است. کودک کوچک می داند که مادرش نمی خواهد او کلوچه بخورد. اما او می داند که وقتی مهمان آنجا هستند، نه گفتن برای مادر بسیار سخت است.

شکستن طلسم شوهر | بنابراین در حالی که مهمان ها آنجا هستند، او وارد می شود و می گوید: “مامان، ممکن است یک کلوچه بخورم؟” می توانید حدس بزنید که مادر چه خواهد کرد. او احتمالا تسلیم خواهد شد. وقتی این اتفاق بیفتد، او دستکاری شده است.

READ  علائم ابطال طلسم

شکستن طلسم شوهر | جادوگری را می توان در مادران و پدران نیز یافت. رایج ترین راه برای عمل جادوگری در زنان، دستکاری است. در یک مرد، ارعاب است.

اما هر یک از آنها هدف یکسانی دارند: کنترل دیگری. پس اگر زن راهش را نگیرد، گریه می‌کند، محبت را دریغ می‌کند و زندگی شوهرش را بد می‌کند.

شکستن طلسم شوهر | در نهایت او چه می کند؟ او تسلیم می شود. با شوهر ممکن است به همان اندازه اتفاق بیفتد، اما شوهر ممکن است یک مرد خشن، قوی با خلق و خوی بد باشد.

اگر به راهش نرسد، فریاد می زند و خشونت می کند و تهدید می کند و تمام خانواده نوک پا دور او می چرخند. تنها چیزی که آنها می خواهند از آن اجتناب کنند، تناسب خلق و خوی دیگری توسط بابا است. داره چیکار میکنه؟ او آنها را می ترساند. هدف او این است که راه خودش را بگیرد.

شکستن طلسم شوهر | ممکن است زن و شوهر با هم اختلاف داشته باشند. دستور الهی این است که رو در رو صحبت کنند و با دعا خدا را طلب کنند. اما دستکاری هرگز با مسائل واقعی روبرو نمی شود. همیشه عقب می ماند. مسائل واقعی هرگز آشکار نمی شوند.

شکستن طلسم شوهر | میلیون‌ها زوج متاهل هرگز واقعاً اختلافات خود را در 68 جادوگری آشکار نمی‌کنند، زیرا یک کار جسمانی در هر حوزه‌ای از جامعه عمل می‌کند. طبیعت جادوگر باز است. اما هرکدام سعی می کند پشت سر دیگری برود تا به آنچه می خواهد برسد.

شکستن طلسم شوهر | یعنی دستکاری. نمونه های کتاب مقدس از جادوگری دو نمونه از کتاب مقدس جادوگری در سطح بالاتر عبارتند از Delilah و Jezabel. در مورد دلیله، اگرچه سامسون مرد قوی کتاب مقدس بود، اما دلیله قوی تر بود. کتاب مقدس به ما می گوید که دلیله بر سامسون فشار آورد.

READ  دعانویس در کرج

شکستن طلسم شوهر | او را فرسوده کرد. او گریه کرد؛ او خلق و خوی داشت او به او گفت: “تو واقعاً مرا دوست نداری. تو رازت را به من نگفتی.» در نهایت، دلیله او را فرسوده کرد.

من معتقدم مردان کمی وجود دارند که به اندازه کافی قوی باشند که بتوانند با جادوگری در یک زن مقابله کنند. خیلی کم.

شکستن طلسم شوهر | من مردان قدرتمندی را دیده ام که ممکن است رئیس و مدیرعامل یک سازمان باشند. اما وقتی صحبت از برخورد با همسر می شود، دستکاری می شوند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =

نوشته های مشابه