شکستن طلسم سنگ


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سنگ | من می توانم خالق بزرگ را ببینم، کسی که همه چیز از طریق او خلق شد همانطور که عهد جدید نشان می دهد، پسر ابدی خدا، کلام خدا، شخص دوم الوهیت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من او را آنجا در آن باغ می بینم که خمیده است و با انگشتان الهی اش یک پیکر کامل از گل را می سازد. اما در نهایت، اگرچه بسیار عالی بود، اما فقط خاک رس بود.

شکستن طلسم سنگ

شکستن طلسم سنگ | سپس خالق خم شد اما پایین تر. او لب های الهی خود را در برابر آن لب های گلی، سوراخ های بینی الهی خود را در برابر آن سوراخ های گلی قرار داد، و در او نفس حیات دمید.

استاد | برای من، این یک تصویر واضح است. و من معتقدم که درست به همان شکلی که توضیح داده شده اتفاق افتاد.

شکستن طلسم سنگ | اول از همه، این اولین بار در پرونده کتاب مقدس است که نام های شخصی معرفی می شود.

می‌گوید: «خداوند، انسان [آدم] را آفرید.» «خداوند» (با حروف کوچک) نام مقدس و شخصی خدای واقعی است.

شکستن طلسم سنگ | ما معمولاً آن را یهوه می نامیم. دانشمندان مدرن می گویند احتمالاً یهوه بوده است. اما نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید اینجاست: این یک نام شخصی است.

به همین ترتیب، man (‘adam) یک نام شخصی است. بنابراین یک خدای شخصی یک انسان شخصی را برای ارتباط فرد به فرد بین آنها آفرید.

شکستن طلسم سنگ | این نشان می دهد که هدف بزرگ آفریدگار این بوده است که با مخلوق خود، شخص به فرد، مشارکت داشته باشد.

READ  باطل کردن طلسم بخت

دوم، می بینیم که خداوند خم شد تا انسان را بیافریند. او در خاک خم شد و بدن را شکل داد. سپس او همچنان پایین تر خم شد و لب های خود را در برابر آن لب های گلی قرار داد و نفس الهی خود را در آن دمید.

شکستن طلسم سنگ | خطوط نبرد بدن کشیده شده است. خدا باید خم می شد تا انسان را بیافریند. سوم، خدا خودش را به انسان افاضه کرد.

او نفس الهی خود را در آن بدن گلی دمید. چهارم، در نتیجه، خداوند بالاترین و پست ترین را در انسان ترکیب می کند – چیزی که مستقیماً از خود خداست.

شکستن طلسم سنگ | و آنچه از زمین است، غبار. وقتی این را در نظر می گیرید می توانید چیزی در مورد خودتان بفهمید؟ چیزی بسیار بالا و چیزی بسیار پایین در شما وجود دارد.

و بخش بزرگی از مجموع تجربه ما تضاد هر یک از ما بین بالا و پایین است. پنجمین واقعیت این است که انسان اکنون پتانسیل یک رابطه دوگانه با خدا را دارد.

شکستن طلسم سنگ | انسان از طریق روح خود، چیزی که از جانب خدا آمده است، با خدا ارتباط برقرار می کند. اما انسان از طریق بدن خود، چیزی که از زمین آمده است، با جهان ارتباط برقرار می کند.

بنابراین دوباره چیزی را می بینیم که در تجربه ما صادق است. چیزی در ما وجود دارد که به خدا مربوط می شود، که برای مشارکت با او، برای ارتباط فرد به فرد ساخته شده است.

شکستن طلسم سنگ | اما، چیزی نیز در ما وجود دارد که بسیار زمینی است که به این جهان مربوط می شود. در اینجا تصویری از طرح جایگزین خدا داریم.

READ  بهترین دعانویس در زنجان

کروبی خلق شده افتاده بود. پس خداوند برای اینکه گرایش به غرور را از بین ببرد، نوع دیگری از موجودات را از سرچشمه ای متفاوت – زمین – خلق کرد که جان الهی خود را در آن دمید.

شکستن طلسم سنگ | ضد حمله شیطان شیطان، فرشته از دست رفته، دشمن خدا و انسان، تلافی کرد. او به دو دلیل دشمنی خاصی با انسان داشت.

اول از همه، او می توانست به تصویر خدا در انسان حمله کند. می بینید، انسان به وضوح خدا را به بقیه خلقت نشان می دهد.

شکستن طلسم سنگ | شیطان نمی توانست خود خدا را لمس کند، اما می توانست با تصویر خدا در درون انسان جنگ کند.

لذت او این بود که آن تصویر را آلوده کرد، آن را از بین برد، تحقیر کرد – و برای این هدف او خستگی ناپذیر کار کرد.

شکستن طلسم سنگ | دلیل دوم اینکه شیطان نسبت به انسان چنین کینه توزی داشت به این دلیل بود که مقدر شده بود که انسان جای فرمانروایی شیطان را بگیرد.

شیطان از همان لحظه خلقت انسان، او را رقیبی می‌دید که باید او را از بین می‌برد. 21 لوسیفر فاش شد، از قضا، شیطان از طریق همان انگیزه ای که باعث سقوط خود او شد.

شکستن طلسم سنگ | سقوط انسان را به دست آورد. این فرآیند در پیدایش توضیح داده شده است. شیطان به شکل مار وارد باغی شد.

که خداوند حوا را در کنار آدم قرار داده بود و آنها را به نافرمانی و طغیان وسوسه کرد. این گزارش آن فریب و سقوط است.

READ  طلسم ابطال السحر الاسود

شکستن طلسم سنگ | اکنون مار از همه حیوانات وحشی که خداوند ساخته بود، حیله گرتر بود. او به زن گفت: «آیا واقعاً خدا گفته است که از هیچ درختی در باغ نخورید؟ زن به مار گفت: «ما می‌توانیم از میوه‌های درختان باغ بخوریم.

اما خدا فرمود: «از درختی که در وسط باغ است، میوه نخورید و به آن دست نزنید. تو خواهی مرد.» «حتما نخواهی مرد.» مار به زن گفت.

شکستن طلسم سنگ | «زیرا خدا می‌داند که وقتی از آن بخورید چشمان شما باز می‌شود و مانند خدا خواهید بود و نیک و بد را می‌شناسید.» (پیدایش 3:1-5 NIV) در کمال تاسف، همه ما با این سابقه آشنا هستیم.

حوا با وسوسه شیطان مار متقاعد شد، دستش را دراز کرد، میوه را گرفت و شوهرش را متقاعد کرد که در نافرمانی به او بپیوندد.

شکستن طلسم سنگ | من می خواهم به سه مرحله خاص از وسوسه اشاره کنم – راهی که شیطان علیه آدم و حوا آمد تا آنها را به شورش وسوسه کند. اولین حمله شیطان علیه کلام خدا بود، زیرا او آن را به آدم و حوا رسانده بود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =

نوشته های مشابه