شکستن طلسم سنگین


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سنگین | اما، در واقع، قانون گرایی در واقع این دو فعالیت را ترویج می کند. چگونه می تواند چنین باشد؟ اگر همیشه به مردم بگوییم “شما نباید شهوترانی کنید” و این تنها چیزی است که به آنها می دهیم، چه اتفاقی می افتد؟ ما در واقع داریم شهوت را تغذیه می کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پولس گفت: «من گناه را جز از طریق شریعت نمی شناختم. زیرا من طمع را نمی‌شناختم مگر اینکه شریعت گفته بود که طمع نکن» (رومیان 7:7). قوانین منفی در ناحیه گوشت عمل می کنند و همان چیزی را که قرار است از آن جلوگیری کنند تغذیه می کنند.

شکستن طلسم سنگین

شکستن طلسم سنگین | بسیاری از مردم احساس می کنند که اگر قوانین کافی وضع نکنیم، مردم را تحت کنترل نخواهیم داشت. خب، آنها پانزده قانون می‌گذارند و مردم تحت کنترل نیستند، بنابراین سی قانون وضع می‌کنند و هنوز تحت کنترل نیستند. بنابراین آنها شصت قانون وضع می کنند.

استاد | هر جا که با قانون گرایی مواجه می شویم، جایی پشت آن جادوگری است. قانون گرایی بزرگترین تهدید برای اهداف خداوند است. برخی می گویند این کار فسق و نفسانی است.

شکستن طلسم سنگین | اما هر چه قواعد بیشتری ایجاد کنید تا مردم را خوب کنید، طبیعت نفسانی را بیشتر تغذیه می کنید و طبیعت نفسانی قادر به تولید هیچ چیز خوبی نیست. غلاطیان در میان تمام رسالات پولس بسیار جالب است.

شکستن طلسم سنگین | غلاطیان تنها رساله‌ای است که پولس در آن با تشکر از خدا برای مردمی که برایشان می‌نوشت آغاز نکرد. وقتی پولس به کلیسای قرنتیان نامه نوشت، حتی با وجود اینکه در سفره خداوند مستی، محارم و بداخلاقی وجود داشت، پولس همچنان با تشکر از خدا برای فیضی که به آن کلیسا داده بود، شروع کرد.

READ  دعا نویسی که جن دارد

شکستن طلسم سنگین | اما هنگامی که پولس به غلاطیان نامه نوشت، به قدری مضطرب شد که هیچ تشکری نکرد. در عوض، او با گفتن این جمله آغاز کرد: «تعجب می‌کنم که به این زودی از کسی که شما را در فیض مسیح فرا خوانده است، به انجیلی متفاوت روی می‌گردانید» (غلاطیان 1: 6). مشکل چی بود؟

شکستن طلسم سنگین | قانون گرایی. پولس آن را تهدیدی بسیار بزرگتر از بداخلاقی یا مستی می‌نگریست (نه اینکه ما هرگز نمی‌توانیم 60 قانون‌گرایی بزرگ‌ترین تهدید برای اهداف خداست.

شکستن طلسم سنگین | قدرت صلیب پیشنهاد می‌کند که از این فعالیت‌ها چشم پوشی کنیم). اجازه دهید اکنون تعریفی از قانون گرایی ارائه کنم. قانون گرایی قبل از هر چیز تلاش برای رسیدن به حقانیت نزد خداوند با رعایت یک سری قوانین است.

شکستن طلسم سنگین | ما می دانیم که خداوند قبلاً آن را به عنوان وسیله ای برای توجیه رد کرده است. او گفته است: “به اعمال شریعت هیچ جسمی در نظر او عادل نخواهد شد” (غلاطیان 2:16). غیر ممکن است. ثانیاً، قانون گرایی افزودن الزامات دیگری به آنچه خداوند برای دستیابی به عدالت با او بیان کرده است.

شکستن طلسم سنگین | الزامات دستیابی به عدالت با خدا در رومیان بسیار ساده بیان شده است: اگر به او ایمان بیاورید که خداوند ما عیسی را به خاطر گناهان ما به مرگ سپرد و برای عادل شمرده شدن ما او را از مردگان زنده کرد، عادل هستید. (رومیان 4:22-25 را ببینید.)

شکستن طلسم سنگین | هیچ راه دیگری برای رسیدن به عدالت نزد خدا وجود ندارد. چیز دیگری نمی توان اضافه کرد. هیچ شخص، هیچ کلیسایی، هیچ گروهی، هیچ واعظی صلاحیت ندارد جز آنچه در عهد جدید آمده است، هیچ شرط دیگری برای دستیابی به عدالت نزد خدا بیافزاید.

READ  دعانویس در یزد

شکستن طلسم سنگین | قانون گرایی یا تلاش برای رسیدن به عدالت نزد خداوند با رعایت مجموعه ای از قوانین است، یا اینکه بر الزاماتی که خداوند در عهد جدید بیان کرده است، می افزاید.

فصل پنجم 5 ماهیت جادوگری فصل پنجم ماهیت جادوگری زیرا طغیان گناه جادوگری است و لجاجت مانند شرارت و بت پرستی است. —اول سموئیل 15:23 در این سخنانی که سموئیل نبی به شائول پادشاه گفت، سموئیل دو مقایسه کرد که به دو نگرش بسیار گناه آلود پرداخت: طغیان و لجاجت. این بیانیه ارزیابی خداوند از هر دوی آنها را آشکار می کند.

شکستن طلسم سنگین | شورش همزاد جادوگری است. لجاجت همزاد بت پرستی است. اول، اجازه دهید لجبازی را در نظر بگیریم. آیه می گوید لجاجت نوعی بت پرستی است. چگونه رخ می دهد؟ انسان لجباز از عقاید خود بت می سازد.

شکستن طلسم سنگین | در این پرتو، بسیار جالب است که نگرش امروز ما در کلیسا را ​​در نظر بگیریم. به طور کلی، ما افراد مست و آشکارا بداخلاقی را نمی پذیریم. اما چند نفر سرسخت در کلیسا داریم؟ در نظر خدا آنها مشرکند. در اکثر کلیساها، اگر کسی با یک بت چوبی وارد می‌شد.

شکستن طلسم سنگین | به زمین می‌افتاد و آن را در حضور همه می‌پرستید، ما تحمل نمی‌کردیم. اما افسوس که ما افراد سرسخت زیادی را تحمل می کنیم و اغلب به آنها اجازه می دهیم از این کار دور شوند. آنها در نزد خدا مشرکند.

شکستن طلسم سنگین | بگذارید اکنون با جدیت بیشتری روی شورش تمرکز کنیم. آیه نشان می دهد 65 هر زمان که شورشی پیدا کردید، می توانید پیش بینی جادوگری را داشته باشید. لوسیفر افشا کرد که ریشه جادوگری شورش است.

READ  نوشتن دعا برای جذب دختر

شکستن طلسم سنگین | هر جا که شورشی پیدا کردید، می توانید جادوگری را پیش بینی کنید. من این را در وزارت نجات آموختم. به عنوان مثال، من آموختم که اگر شخصی به رهایی از روح جادوگری نیاز داشت، تقریباً همیشه به رهایی از شورش نیز نیاز داشت.

شکستن طلسم سنگین | و برعکس، در جایی که با روح شورش مواجه می شدم، بررسی می کردم که آیا روح جادوگری هم وجود ندارد. آنها از نزدیک مرتبط هستند.

شکستن طلسم سنگین | شورش اقتدار مشروع خدا را رد می‌کند، درست همانطور که شاه شائول اقتدار کلام خدا را رد کرد. ما نمی توانیم برای مدت طولانی بدون اقتدار در زندگی وجود داشته باشیم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =

نوشته های مشابه