شکستن طلسم سنگین


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سنگین | اما، در واقع، قانون گرایی در واقع این دو فعالیت را ترویج می کند. چگونه می تواند چنین باشد؟ اگر همیشه به مردم بگوییم “شما نباید شهوترانی کنید” و این تنها چیزی است که به آنها می دهیم، چه اتفاقی می افتد؟ ما در واقع داریم شهوت را تغذیه می کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پولس گفت: «من گناه را جز از طریق شریعت نمی شناختم. زیرا من طمع را نمی‌شناختم مگر اینکه شریعت گفته بود که طمع نکن» (رومیان 7:7). قوانین منفی در ناحیه گوشت عمل می کنند و همان چیزی را که قرار است از آن جلوگیری کنند تغذیه می کنند.

شکستن طلسم سنگین

شکستن طلسم سنگین | بسیاری از مردم احساس می کنند که اگر قوانین کافی وضع نکنیم، مردم را تحت کنترل نخواهیم داشت. خب، آنها پانزده قانون می‌گذارند و مردم تحت کنترل نیستند، بنابراین سی قانون وضع می‌کنند و هنوز تحت کنترل نیستند. بنابراین آنها شصت قانون وضع می کنند.

استاد | هر جا که با قانون گرایی مواجه می شویم، جایی پشت آن جادوگری است. قانون گرایی بزرگترین تهدید برای اهداف خداوند است. برخی می گویند این کار فسق و نفسانی است.

شکستن طلسم سنگین | اما هر چه قواعد بیشتری ایجاد کنید تا مردم را خوب کنید، طبیعت نفسانی را بیشتر تغذیه می کنید و طبیعت نفسانی قادر به تولید هیچ چیز خوبی نیست. غلاطیان در میان تمام رسالات پولس بسیار جالب است.

شکستن طلسم سنگین | غلاطیان تنها رساله‌ای است که پولس در آن با تشکر از خدا برای مردمی که برایشان می‌نوشت آغاز نکرد. وقتی پولس به کلیسای قرنتیان نامه نوشت، حتی با وجود اینکه در سفره خداوند مستی، محارم و بداخلاقی وجود داشت، پولس همچنان با تشکر از خدا برای فیضی که به آن کلیسا داده بود، شروع کرد.

READ  نوشتن دعا برای فروش باغ

شکستن طلسم سنگین | اما هنگامی که پولس به غلاطیان نامه نوشت، به قدری مضطرب شد که هیچ تشکری نکرد. در عوض، او با گفتن این جمله آغاز کرد: «تعجب می‌کنم که به این زودی از کسی که شما را در فیض مسیح فرا خوانده است، به انجیلی متفاوت روی می‌گردانید» (غلاطیان 1: 6). مشکل چی بود؟

شکستن طلسم سنگین | قانون گرایی. پولس آن را تهدیدی بسیار بزرگتر از بداخلاقی یا مستی می‌نگریست (نه اینکه ما هرگز نمی‌توانیم 60 قانون‌گرایی بزرگ‌ترین تهدید برای اهداف خداست.

شکستن طلسم سنگین | قدرت صلیب پیشنهاد می‌کند که از این فعالیت‌ها چشم پوشی کنیم). اجازه دهید اکنون تعریفی از قانون گرایی ارائه کنم. قانون گرایی قبل از هر چیز تلاش برای رسیدن به حقانیت نزد خداوند با رعایت یک سری قوانین است.

شکستن طلسم سنگین | ما می دانیم که خداوند قبلاً آن را به عنوان وسیله ای برای توجیه رد کرده است. او گفته است: “به اعمال شریعت هیچ جسمی در نظر او عادل نخواهد شد” (غلاطیان 2:16). غیر ممکن است. ثانیاً، قانون گرایی افزودن الزامات دیگری به آنچه خداوند برای دستیابی به عدالت با او بیان کرده است.

شکستن طلسم سنگین | الزامات دستیابی به عدالت با خدا در رومیان بسیار ساده بیان شده است: اگر به او ایمان بیاورید که خداوند ما عیسی را به خاطر گناهان ما به مرگ سپرد و برای عادل شمرده شدن ما او را از مردگان زنده کرد، عادل هستید. (رومیان 4:22-25 را ببینید.)

شکستن طلسم سنگین | هیچ راه دیگری برای رسیدن به عدالت نزد خدا وجود ندارد. چیز دیگری نمی توان اضافه کرد. هیچ شخص، هیچ کلیسایی، هیچ گروهی، هیچ واعظی صلاحیت ندارد جز آنچه در عهد جدید آمده است، هیچ شرط دیگری برای دستیابی به عدالت نزد خدا بیافزاید.

READ  ادرس دعانویس در ایلام

شکستن طلسم سنگین | قانون گرایی یا تلاش برای رسیدن به عدالت نزد خداوند با رعایت مجموعه ای از قوانین است، یا اینکه بر الزاماتی که خداوند در عهد جدید بیان کرده است، می افزاید.

فصل پنجم 5 ماهیت جادوگری فصل پنجم ماهیت جادوگری زیرا طغیان گناه جادوگری است و لجاجت مانند شرارت و بت پرستی است. —اول سموئیل 15:23 در این سخنانی که سموئیل نبی به شائول پادشاه گفت، سموئیل دو مقایسه کرد که به دو نگرش بسیار گناه آلود پرداخت: طغیان و لجاجت. این بیانیه ارزیابی خداوند از هر دوی آنها را آشکار می کند.

شکستن طلسم سنگین | شورش همزاد جادوگری است. لجاجت همزاد بت پرستی است. اول، اجازه دهید لجبازی را در نظر بگیریم. آیه می گوید لجاجت نوعی بت پرستی است. چگونه رخ می دهد؟ انسان لجباز از عقاید خود بت می سازد.

شکستن طلسم سنگین | در این پرتو، بسیار جالب است که نگرش امروز ما در کلیسا را ​​در نظر بگیریم. به طور کلی، ما افراد مست و آشکارا بداخلاقی را نمی پذیریم. اما چند نفر سرسخت در کلیسا داریم؟ در نظر خدا آنها مشرکند. در اکثر کلیساها، اگر کسی با یک بت چوبی وارد می‌شد.

شکستن طلسم سنگین | به زمین می‌افتاد و آن را در حضور همه می‌پرستید، ما تحمل نمی‌کردیم. اما افسوس که ما افراد سرسخت زیادی را تحمل می کنیم و اغلب به آنها اجازه می دهیم از این کار دور شوند. آنها در نزد خدا مشرکند.

شکستن طلسم سنگین | بگذارید اکنون با جدیت بیشتری روی شورش تمرکز کنیم. آیه نشان می دهد 65 هر زمان که شورشی پیدا کردید، می توانید پیش بینی جادوگری را داشته باشید. لوسیفر افشا کرد که ریشه جادوگری شورش است.

READ  نوشتن دعا برای محبت شدید

شکستن طلسم سنگین | هر جا که شورشی پیدا کردید، می توانید جادوگری را پیش بینی کنید. من این را در وزارت نجات آموختم. به عنوان مثال، من آموختم که اگر شخصی به رهایی از روح جادوگری نیاز داشت، تقریباً همیشه به رهایی از شورش نیز نیاز داشت.

شکستن طلسم سنگین | و برعکس، در جایی که با روح شورش مواجه می شدم، بررسی می کردم که آیا روح جادوگری هم وجود ندارد. آنها از نزدیک مرتبط هستند.

شکستن طلسم سنگین | شورش اقتدار مشروع خدا را رد می‌کند، درست همانطور که شاه شائول اقتدار کلام خدا را رد کرد. ما نمی توانیم برای مدت طولانی بدون اقتدار در زندگی وجود داشته باشیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

نوشته های مشابه