شکستن طلسم سنگین


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سنگین | ترجمه‌های مدرن  «فال‌گویی» نامیده می‌شوند. پیشگویی شاخه دانش جادوگری است. محصول قدرت نیست، دانش است که همان طور که اشاره کردم ابتدا انسان را به گناه کشاند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مثال کتاب مقدس در اعمال 16 بسیار واضح است و آنچه را که وقتی پولس و سیلاس برای اولین بار برای موعظه انجیل در فیلیپی آمدند اتفاق افتاد را توصیف می کند.

شکستن طلسم سنگین

شکستن طلسم سنگین | اکنون که ما برای دعا می رفتیم، کنیزکی که دارای روحیه پیشگویی بود با ما ملاقات کرد. ‏ (‏اعمال ۱۶:‏۱۶‏) در واقع یونانی می‌گوید «روح پیتون» یا «روح پیتون»، به عبارت دیگر، روح مار. به یاد داشته باشید.

استاد | شاخه دومی که بررسی خواهیم کرد، پیشگویی است، که در اکثر 71 جادوگر از طریق فعالیت هایی مانند طلسم و نفرین عمل می کند.

شکستن طلسم سنگین | مارها همیشه در جامعه بت پرستان به عنوان منبع دانش و خرد غیر معمول در نظر گرفته شده اند. نکته قابل توجه این است که آنچه این دختر گفت کاملاً درست بود.

او آن را به روش طبیعی نمی دانست. او آن را با ابزارهای ماوراء طبیعی می دانست. او فقط یک کنیز ساده بود که این توانایی را داشت.

اما او “با بخت گشایی برای اربابان خود سود زیادی به ارمغان آورد” (آیه 16). (چون برده بود، سود به او نمی رسید. به اربابانش می رسید.) این دختر به دنبال پولس و ما رفت و فریاد زد: «این مردان بندگان خدای متعال هستند که به او اعلام می کنند.

شکستن طلسم سنگین | ما راه نجات است.» (آیه 17) واقعیت شگفت انگیز این است که آنچه او گفت کاملاً درست بود. در گذشته، من اظهار نظر کرده‌ام که در مأموریت‌های معاصر، چنین بانوی جوانی ممکن است برای همیشه عضو اصلی کلیسا شود.

READ  نوشتن دعا روی کاغذ

او اولین کسی بود که متوجه شد پولس و سیلاس واقعا چه کسانی هستند. اما پولس می‌دانست که او این کار را نه به‌وسیله روح خدا، بلکه با یک روح پیشگویی، یک روح فال‌گیر انجام داد.

شکستن طلسم سنگین | در پایان برگشت و دستور داد که به نام عیسی بیرون بیاید. وقتی بیرون آمد، دیگر قادر به فال گرفتن نبود.

اربابان او به قدری از سودی که از دست می‌دادند عصبانی بودند که پولس و سیلاس را نزد قضات آوردند و بقیه، به قول خودشان، تاریخ است.

شکستن طلسم سنگین | تمام شهر در غوغا بود زیرا محصول پیشگویی قدرت نیست، بلکه دانش است، که برای اولین بار انسان را به گناه سوق داد.

طبیعت دختر برده مجرد از روحیه پیشگویی تحویل داده شد. در آن مرحله، پولس صرفاً با پادشاهی شیطان در سطح طبیعی و فیزیکی سروکار نداشت، بلکه در نتیجه پادشاهی شیطان در آسمان‌ها مداخله کرد، زیرا استراتژی آنها علیه کلیسا ناامید شده بود.

شکستن طلسم سنگین | توجه به این نکته قابل توجه است که تقریباً هر جا که پولس می رفت شورش برپا بود. بعداً، در دوم قرنتیان، او گفت که فرشته ای از شیطان وجود دارد که او را بوفه می کند.

من معتقدم که این یک استعاره نبود. همونطوری بود که گفت او با یک فرشته شیطانی مبارزه کرد که در هر شهری که پولس رفت، شورش ترتیب داد.

شکستن طلسم سنگین | چرا شورش نداریم؟ شاید ما به اندازه کافی شیطان را اذیت نکنیم! من معتقدم زمانی که کلیسا همان چیزی است که باید باشد، شورش های بیشتری رخ خواهد داد. همچنین احیای بسیار بیشتری وجود خواهد داشت. من نمی دانم بدون شورش چقدر می توانیم احیا کنیم.

READ  طلسم دفینه

ما باید تصمیم بگیریم، “آیا ارزش قیمتش را دارد؟” شعبده سحر سومین شاخه ای که بررسی خواهیم کرد شاخه جادوگری است.

شکستن طلسم سنگین | اغلب، اما نه منحصرا، جادوگری از طریق اشیایی مانند معجون یا طلسم عمل می کند.

اساساً این شامل هر چیزی است که به آن خوش شانس می گویند، مانند نعل اسب، پای خرگوش، و همه چیزهایی که مردم برای خوش شانسی حمل می کنند.

جادوگری همچنین از طریق معجون های عشقی عمل می کند که نسبتاً رایج است. زنی می‌گفت: «من می‌خواهم این مرد عاشق من شود، پس می‌روم پیش جادوگر و معجون می‌گیرم و در غذایش می‌گذارم.

شکستن طلسم سنگین | بعد از آن او عاشق من خواهد شد.» من و همسرم روت همراه با تعدادی از برادران و خواهران مسیحی در زامبیا بودیم. در مدتی که آنجا بودیم، برای تمام زنانی که نازا بودند و بچه دار نمی شدند، نماز خواندیم. برای آفریقایی ها، این یک فاجعه واقعی است.

حدود چهارصد بانوی مسیحی خود را برای دعا حاضر کردند. با این حال، قبل از اینکه دعا کنیم، شخصی این سوال را مطرح کرد: «چند نفر از شما برای معجون به جادوگر رفتید تا شما را از عقیمی نجات دهد؟»

همه به جز دو نفر دستشان را بالا بردند! این باعث شد متوجه شویم که با اقداماتی که نادر یا غیر معمول هستند سر و کار نداریم. جادوگری از طریق مواد مخدر نیز عمل می کند.

شکستن طلسم سنگین | کلمه یونانی برای جادوگری مستقیماً از کلمه یونانی “مخدر” تشکیل شده است. کل فرهنگ مواد مخدر نمونه بارز جادوگری در کار است.

READ  نوشتن دعا برای ثروتمند شدن

تقریباً تمام آن 73 نفر لوسیفر افشا شده، وقتی نزد عیسی می آیند، باید از آن قدرت رهایی یابند. بیایید فقط به یک تصویر از جادوگری در مکاشفه 9 نگاه کنیم.

شکستن طلسم سنگین | این قطعه صحنه آینده ای را در تاریخ بشر توصیف می کند که در آن قضاوت های خدا آشکار می شود و بر شروران می افتد.

اما بقیه بشر که توسط این بلاها کشته نشده اند از اعمال دست خود پشیمان نشوید که شیاطین و بت‌های طلا و نقره و برنج و سنگ و چوب را که نه می‌توانند ببینند و نه بشنوند و نه راه بروند و از قتل‌ها یا جادوهای خود توبه نکنند نپرستند.

شکستن طلسم سنگین | بداخلاقی جنسی یا دزدی آنها.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سیزده =

نوشته های مشابه