شکستن طلسم سنگین


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سنگین | ترجمه‌های مدرن  «فال‌گویی» نامیده می‌شوند. پیشگویی شاخه دانش جادوگری است. محصول قدرت نیست، دانش است که همان طور که اشاره کردم ابتدا انسان را به گناه کشاند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مثال کتاب مقدس در اعمال 16 بسیار واضح است و آنچه را که وقتی پولس و سیلاس برای اولین بار برای موعظه انجیل در فیلیپی آمدند اتفاق افتاد را توصیف می کند.

شکستن طلسم سنگین

شکستن طلسم سنگین | اکنون که ما برای دعا می رفتیم، کنیزکی که دارای روحیه پیشگویی بود با ما ملاقات کرد. ‏ (‏اعمال ۱۶:‏۱۶‏) در واقع یونانی می‌گوید «روح پیتون» یا «روح پیتون»، به عبارت دیگر، روح مار. به یاد داشته باشید.

استاد | شاخه دومی که بررسی خواهیم کرد، پیشگویی است، که در اکثر 71 جادوگر از طریق فعالیت هایی مانند طلسم و نفرین عمل می کند.

شکستن طلسم سنگین | مارها همیشه در جامعه بت پرستان به عنوان منبع دانش و خرد غیر معمول در نظر گرفته شده اند. نکته قابل توجه این است که آنچه این دختر گفت کاملاً درست بود.

او آن را به روش طبیعی نمی دانست. او آن را با ابزارهای ماوراء طبیعی می دانست. او فقط یک کنیز ساده بود که این توانایی را داشت.

اما او “با بخت گشایی برای اربابان خود سود زیادی به ارمغان آورد” (آیه 16). (چون برده بود، سود به او نمی رسید. به اربابانش می رسید.) این دختر به دنبال پولس و ما رفت و فریاد زد: «این مردان بندگان خدای متعال هستند که به او اعلام می کنند.

شکستن طلسم سنگین | ما راه نجات است.» (آیه 17) واقعیت شگفت انگیز این است که آنچه او گفت کاملاً درست بود. در گذشته، من اظهار نظر کرده‌ام که در مأموریت‌های معاصر، چنین بانوی جوانی ممکن است برای همیشه عضو اصلی کلیسا شود.

READ  نوشتن دعا در روز شنبه

او اولین کسی بود که متوجه شد پولس و سیلاس واقعا چه کسانی هستند. اما پولس می‌دانست که او این کار را نه به‌وسیله روح خدا، بلکه با یک روح پیشگویی، یک روح فال‌گیر انجام داد.

شکستن طلسم سنگین | در پایان برگشت و دستور داد که به نام عیسی بیرون بیاید. وقتی بیرون آمد، دیگر قادر به فال گرفتن نبود.

اربابان او به قدری از سودی که از دست می‌دادند عصبانی بودند که پولس و سیلاس را نزد قضات آوردند و بقیه، به قول خودشان، تاریخ است.

شکستن طلسم سنگین | تمام شهر در غوغا بود زیرا محصول پیشگویی قدرت نیست، بلکه دانش است، که برای اولین بار انسان را به گناه سوق داد.

طبیعت دختر برده مجرد از روحیه پیشگویی تحویل داده شد. در آن مرحله، پولس صرفاً با پادشاهی شیطان در سطح طبیعی و فیزیکی سروکار نداشت، بلکه در نتیجه پادشاهی شیطان در آسمان‌ها مداخله کرد، زیرا استراتژی آنها علیه کلیسا ناامید شده بود.

شکستن طلسم سنگین | توجه به این نکته قابل توجه است که تقریباً هر جا که پولس می رفت شورش برپا بود. بعداً، در دوم قرنتیان، او گفت که فرشته ای از شیطان وجود دارد که او را بوفه می کند.

من معتقدم که این یک استعاره نبود. همونطوری بود که گفت او با یک فرشته شیطانی مبارزه کرد که در هر شهری که پولس رفت، شورش ترتیب داد.

شکستن طلسم سنگین | چرا شورش نداریم؟ شاید ما به اندازه کافی شیطان را اذیت نکنیم! من معتقدم زمانی که کلیسا همان چیزی است که باید باشد، شورش های بیشتری رخ خواهد داد. همچنین احیای بسیار بیشتری وجود خواهد داشت. من نمی دانم بدون شورش چقدر می توانیم احیا کنیم.

READ  دعانویس در ایلام

ما باید تصمیم بگیریم، “آیا ارزش قیمتش را دارد؟” شعبده سحر سومین شاخه ای که بررسی خواهیم کرد شاخه جادوگری است.

شکستن طلسم سنگین | اغلب، اما نه منحصرا، جادوگری از طریق اشیایی مانند معجون یا طلسم عمل می کند.

اساساً این شامل هر چیزی است که به آن خوش شانس می گویند، مانند نعل اسب، پای خرگوش، و همه چیزهایی که مردم برای خوش شانسی حمل می کنند.

جادوگری همچنین از طریق معجون های عشقی عمل می کند که نسبتاً رایج است. زنی می‌گفت: «من می‌خواهم این مرد عاشق من شود، پس می‌روم پیش جادوگر و معجون می‌گیرم و در غذایش می‌گذارم.

شکستن طلسم سنگین | بعد از آن او عاشق من خواهد شد.» من و همسرم روت همراه با تعدادی از برادران و خواهران مسیحی در زامبیا بودیم. در مدتی که آنجا بودیم، برای تمام زنانی که نازا بودند و بچه دار نمی شدند، نماز خواندیم. برای آفریقایی ها، این یک فاجعه واقعی است.

حدود چهارصد بانوی مسیحی خود را برای دعا حاضر کردند. با این حال، قبل از اینکه دعا کنیم، شخصی این سوال را مطرح کرد: «چند نفر از شما برای معجون به جادوگر رفتید تا شما را از عقیمی نجات دهد؟»

همه به جز دو نفر دستشان را بالا بردند! این باعث شد متوجه شویم که با اقداماتی که نادر یا غیر معمول هستند سر و کار نداریم. جادوگری از طریق مواد مخدر نیز عمل می کند.

شکستن طلسم سنگین | کلمه یونانی برای جادوگری مستقیماً از کلمه یونانی “مخدر” تشکیل شده است. کل فرهنگ مواد مخدر نمونه بارز جادوگری در کار است.

READ  دعانویس برای بازگشت

تقریباً تمام آن 73 نفر لوسیفر افشا شده، وقتی نزد عیسی می آیند، باید از آن قدرت رهایی یابند. بیایید فقط به یک تصویر از جادوگری در مکاشفه 9 نگاه کنیم.

شکستن طلسم سنگین | این قطعه صحنه آینده ای را در تاریخ بشر توصیف می کند که در آن قضاوت های خدا آشکار می شود و بر شروران می افتد.

اما بقیه بشر که توسط این بلاها کشته نشده اند از اعمال دست خود پشیمان نشوید که شیاطین و بت‌های طلا و نقره و برنج و سنگ و چوب را که نه می‌توانند ببینند و نه بشنوند و نه راه بروند و از قتل‌ها یا جادوهای خود توبه نکنند نپرستند.

شکستن طلسم سنگین | بداخلاقی جنسی یا دزدی آنها.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − شش =

نوشته های مشابه