شکستن طلسم سردی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سردی | و جنگ در بهشت ​​در گرفت: میکائیل و فرشتگانش جنگیدند. با اژدها؛ و اژدها و فرشتگانش جنگیدند، اما آنها 47 من معتقدم که قدرت ماوراء طبیعی نیاز اولیه کلیسا امروز است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | غالب نشد و دیگر جایی در بهشت ​​برای آنها یافت نشد. بنابراین اژدهای بزرگ بیرون انداخته شد [آن مار پیر—این نسخه شاهزاده است]، به نام شیطان و شیطان که تمام جهان را فریب می دهد.

شکستن طلسم سردی

شکستن طلسم سردی | این قسمت کاملترین توصیف شیطان را در یک آیه به ما می دهد. کلمه شیطان (دیابولوس در یونانی) به معنای “تهمت زن” یا “متهم کننده دروغین” است.

استاد | همانطور که مشاهدات خود را در مورد نقش خود در جنگ بین ملکوت خدا و ملکوت شیطان به پایان می رسانیم، اجازه دهید به اوج نبوی این جنگ از کتاب مکاشفه نگاه کنیم.

شکستن طلسم سردی | شیطان به معنای «دشمن» یا «مخالف» است. او تهمت زنی است که با خدا و خلق خدا و اهداف خدا مخالفت می کند و در عین حال همه جهان را فریب می دهد.

اژدهای بزرگ در این نقطه از پادشاهی خود در آسمان ها بیرون رانده می شود. این نه تنها نقطه اوج جنگ است، بلکه توصیف پیروزی ماست.

شکستن طلسم سردی | به همین دلیل است که بسیار مهم است. آنگاه صدای بلندی در آسمان شنیدم که می گفت: «اکنون نجات و قوت و پادشاهی خدای ما و قدرت [یا قدرت] مسیح او آمده است، برای مدعی برادران ما که آنها را در حضور خدای ما متهم کرد.

READ  باطل کردن طلسم شیخ بهایی

روز و شب، افکنده شده است.» (آیه 10) در این قسمت این فرشتگان هستند که صحبت می کنند. پس وقتی می گویند «برادران ما»، درباره ما صحبت می کنند.

شکستن طلسم سردی | پس شیطان در حال حاضر چه می کند؟ ما را متهم می کند. جایی که؟ در برابر عرش خدا. این یک واقعیت تکان دهنده است، اینطور نیست؟

و شیطان شبانه روز این اتهام را انجام می دهد. تنها هدف او اثبات گناه ماست. (فقط به عنوان یک یادداشت، ما نمی‌توانیم واقعاً او را شکست دهیم تا زمانی که ندانیم چگونه با سلاح گناه او کنار بیاییم.)

شکستن طلسم سردی | قدرتمندترین راز من اکنون آنچه را قوی‌ترین راز کتاب مقدس می‌دانم که خدا تا به حال به آن آشکار کرده است را به اشتراک می‌گذارم.

من من این را بسیار ارزشمند می دانم: و آنها با خون بره و با قول شهادت خود بر او غلبه کردند و زندگی خود را تا سر حد مرگ دوست نداشتند.

شکستن طلسم سردی | شیطان روز و شب ما را متهم می کند. تنها هدف او این است که گناهکار بودن ما را ثابت کند.

جنگ علیه پادشاهی تاریکی (مکاشفه 12:11) توجه کنید که این آیه می‌گوید: «آنها بر او غلبه کردند.» آنها کی هستند؟ که به ما اشاره دارد.

شکستن طلسم سردی | او کیست؟ شیطان. واضح است که این یک درگیری مستقیم بین کلیسا و شیطان است. به یاد داشته باشید که شهادت یکی از چهار راه پرتاب سلاح بود.

این بدان معناست که وقتی شخصاً به آنچه که کلام خدا می گوید خون عیسی برای ما شهادت می دهد، بر شیطان غلبه می کنیم.

READ  برای ابطال طلسم چه باید کرد

شکستن طلسم سردی | شهادت ما آن را شخصی می کند. این حقیقت کلی کتاب مقدس را می گیرد و آن را شخصاً در زندگی ما به کار می برد.

برای به کارگیری مؤثر آن، باید بدانیم که کلام خدا در مورد خون عیسی چه می گوید. در غیر این صورت نمی توانیم این کار را انجام دهیم.

شکستن طلسم سردی | اجازه دهید برخی از اظهارات کتاب مقدس در مورد خون عیسی را بررسی کنیم. رستگاری با خون عیسی، ما رستگار شده‌ایم: در او [عیسی] ما از طریق خون او رستگاری داریم.

رستگاری به این معناست که ما بازخرید شده ایم. ما در ملکوت شیطان بودیم. ما از ملکوت شیطان خریده شده ایم.

شکستن طلسم سردی | پطرس به ما گفت که بهای رستگاری ما نقره یا طلا نبود، بلکه «خون گرانبها مسیح بود، مثل بره ای بی عیب و بی عیب» (اول پطرس 1:19).

رستگاران خداوند که از دست دشمن نجات داده است، چنین بگویند. (مزمور 107:2) ما این شهادت شخصی خود را با گفتن با صدای بلند می‌سازیم: «از طریق خون عیسی، من از دست شیطان رهایی یافتم.»

شکستن طلسم سردی | پاکسازی با خون عیسی، ما پاک می‌شویم: 49 لوسیفر در معرض اگر در نور راه برویم، همانطور که او در نور است، با یکدیگر شراکت داریم و خون پسرش عیسی مسیح ما را از هر گناهی پاک می‌کند.

کلمات به کار رفته در این قسمت همگی در زمان حال هستند: اگر پیوسته راه برویم، پیوسته شراکت داریم و خون پیوسته ما را پاک می‌کند.

شکستن طلسم سردی | در نظر داشته باشید که مشروط است. اگر در نور راه نرویم، خون ما را پاک نمی کند.

READ  دعا نویسی روی درختان پارک لاله

اما با راه رفتن در نور، ما با هم ایمانان رفاقت داریم. اگر از معاشرت خارج شویم، از نور خارج شده ایم. اگر از نور خارج شویم، خون ما را پاک نمی کند.

شکستن طلسم سردی | این حقیقت مهمی است که باید به خاطر بسپارید. ما با گفتن با صدای بلند این را شخصی می کنیم: “در حالی که در نور راه می روم.

خون عیسی اکنون و پیوسته مرا از هر گناهی پاک می کند.” عادل شمرده شدن با خون عیسی، ما عادل می شویم: اکنون به واسطه خون او عادل شمرده شده ایم.

شکستن طلسم سردی | عادل به معنای «تبرئه شده، بی گناه، عادل شده، چنانکه گویی هرگز گناه نکرده ام». ما این شهادت شخصی را با گفتن با صدای بلند انجام می دهیم: “از طریق خون عیسی، من عادل شدم، تبرئه شدم، گناهی ندارم، عادل شدم، گویی هرگز گناه نکرده ام.”

شکستن طلسم سردی | تقدیس به واسطه خون عیسی، ما تقدیس شده‌ایم: بنابراین عیسی نیز برای اینکه بتواند مردم را با خون خود تقدیس کند، بیرون از دروازه رنج کشید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

نوشته های مشابه