شکستن طلسم سردی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سردی | و جنگ در بهشت ​​در گرفت: میکائیل و فرشتگانش جنگیدند. با اژدها؛ و اژدها و فرشتگانش جنگیدند، اما آنها 47 من معتقدم که قدرت ماوراء طبیعی نیاز اولیه کلیسا امروز است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | غالب نشد و دیگر جایی در بهشت ​​برای آنها یافت نشد. بنابراین اژدهای بزرگ بیرون انداخته شد [آن مار پیر—این نسخه شاهزاده است]، به نام شیطان و شیطان که تمام جهان را فریب می دهد.

شکستن طلسم سردی

شکستن طلسم سردی | این قسمت کاملترین توصیف شیطان را در یک آیه به ما می دهد. کلمه شیطان (دیابولوس در یونانی) به معنای “تهمت زن” یا “متهم کننده دروغین” است.

استاد | همانطور که مشاهدات خود را در مورد نقش خود در جنگ بین ملکوت خدا و ملکوت شیطان به پایان می رسانیم، اجازه دهید به اوج نبوی این جنگ از کتاب مکاشفه نگاه کنیم.

شکستن طلسم سردی | شیطان به معنای «دشمن» یا «مخالف» است. او تهمت زنی است که با خدا و خلق خدا و اهداف خدا مخالفت می کند و در عین حال همه جهان را فریب می دهد.

اژدهای بزرگ در این نقطه از پادشاهی خود در آسمان ها بیرون رانده می شود. این نه تنها نقطه اوج جنگ است، بلکه توصیف پیروزی ماست.

شکستن طلسم سردی | به همین دلیل است که بسیار مهم است. آنگاه صدای بلندی در آسمان شنیدم که می گفت: «اکنون نجات و قوت و پادشاهی خدای ما و قدرت [یا قدرت] مسیح او آمده است، برای مدعی برادران ما که آنها را در حضور خدای ما متهم کرد.

READ  باطل کردن طلسم و چشم زخم

روز و شب، افکنده شده است.» (آیه 10) در این قسمت این فرشتگان هستند که صحبت می کنند. پس وقتی می گویند «برادران ما»، درباره ما صحبت می کنند.

شکستن طلسم سردی | پس شیطان در حال حاضر چه می کند؟ ما را متهم می کند. جایی که؟ در برابر عرش خدا. این یک واقعیت تکان دهنده است، اینطور نیست؟

و شیطان شبانه روز این اتهام را انجام می دهد. تنها هدف او اثبات گناه ماست. (فقط به عنوان یک یادداشت، ما نمی‌توانیم واقعاً او را شکست دهیم تا زمانی که ندانیم چگونه با سلاح گناه او کنار بیاییم.)

شکستن طلسم سردی | قدرتمندترین راز من اکنون آنچه را قوی‌ترین راز کتاب مقدس می‌دانم که خدا تا به حال به آن آشکار کرده است را به اشتراک می‌گذارم.

من من این را بسیار ارزشمند می دانم: و آنها با خون بره و با قول شهادت خود بر او غلبه کردند و زندگی خود را تا سر حد مرگ دوست نداشتند.

شکستن طلسم سردی | شیطان روز و شب ما را متهم می کند. تنها هدف او این است که گناهکار بودن ما را ثابت کند.

جنگ علیه پادشاهی تاریکی (مکاشفه 12:11) توجه کنید که این آیه می‌گوید: «آنها بر او غلبه کردند.» آنها کی هستند؟ که به ما اشاره دارد.

شکستن طلسم سردی | او کیست؟ شیطان. واضح است که این یک درگیری مستقیم بین کلیسا و شیطان است. به یاد داشته باشید که شهادت یکی از چهار راه پرتاب سلاح بود.

این بدان معناست که وقتی شخصاً به آنچه که کلام خدا می گوید خون عیسی برای ما شهادت می دهد، بر شیطان غلبه می کنیم.

READ  طلسم دفینه

شکستن طلسم سردی | شهادت ما آن را شخصی می کند. این حقیقت کلی کتاب مقدس را می گیرد و آن را شخصاً در زندگی ما به کار می برد.

برای به کارگیری مؤثر آن، باید بدانیم که کلام خدا در مورد خون عیسی چه می گوید. در غیر این صورت نمی توانیم این کار را انجام دهیم.

شکستن طلسم سردی | اجازه دهید برخی از اظهارات کتاب مقدس در مورد خون عیسی را بررسی کنیم. رستگاری با خون عیسی، ما رستگار شده‌ایم: در او [عیسی] ما از طریق خون او رستگاری داریم.

رستگاری به این معناست که ما بازخرید شده ایم. ما در ملکوت شیطان بودیم. ما از ملکوت شیطان خریده شده ایم.

شکستن طلسم سردی | پطرس به ما گفت که بهای رستگاری ما نقره یا طلا نبود، بلکه «خون گرانبها مسیح بود، مثل بره ای بی عیب و بی عیب» (اول پطرس 1:19).

رستگاران خداوند که از دست دشمن نجات داده است، چنین بگویند. (مزمور 107:2) ما این شهادت شخصی خود را با گفتن با صدای بلند می‌سازیم: «از طریق خون عیسی، من از دست شیطان رهایی یافتم.»

شکستن طلسم سردی | پاکسازی با خون عیسی، ما پاک می‌شویم: 49 لوسیفر در معرض اگر در نور راه برویم، همانطور که او در نور است، با یکدیگر شراکت داریم و خون پسرش عیسی مسیح ما را از هر گناهی پاک می‌کند.

کلمات به کار رفته در این قسمت همگی در زمان حال هستند: اگر پیوسته راه برویم، پیوسته شراکت داریم و خون پیوسته ما را پاک می‌کند.

شکستن طلسم سردی | در نظر داشته باشید که مشروط است. اگر در نور راه نرویم، خون ما را پاک نمی کند.

READ  دعانویس قوی

اما با راه رفتن در نور، ما با هم ایمانان رفاقت داریم. اگر از معاشرت خارج شویم، از نور خارج شده ایم. اگر از نور خارج شویم، خون ما را پاک نمی کند.

شکستن طلسم سردی | این حقیقت مهمی است که باید به خاطر بسپارید. ما با گفتن با صدای بلند این را شخصی می کنیم: “در حالی که در نور راه می روم.

خون عیسی اکنون و پیوسته مرا از هر گناهی پاک می کند.” عادل شمرده شدن با خون عیسی، ما عادل می شویم: اکنون به واسطه خون او عادل شمرده شده ایم.

شکستن طلسم سردی | عادل به معنای «تبرئه شده، بی گناه، عادل شده، چنانکه گویی هرگز گناه نکرده ام». ما این شهادت شخصی را با گفتن با صدای بلند انجام می دهیم: “از طریق خون عیسی، من عادل شدم، تبرئه شدم، گناهی ندارم، عادل شدم، گویی هرگز گناه نکرده ام.”

شکستن طلسم سردی | تقدیس به واسطه خون عیسی، ما تقدیس شده‌ایم: بنابراین عیسی نیز برای اینکه بتواند مردم را با خون خود تقدیس کند، بیرون از دروازه رنج کشید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

نوشته های مشابه