شکستن طلسم سحر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سحر | لوسیفر از آماده سازی انجیل صلح افشا شد.» سربازان رومی چکمه های چرمی می پوشیدند که تا انتهای ساق پا بسته شده بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این چکمه ها محکم روی آنها ثابت شده بود. کتاب مقدس تأکید می کند که ما باید چکمه هایمان را بپوشیم. ما باید برای رساندن پیام انجیل صلح آماده باشیم.

شکستن طلسم سحر

شکستن طلسم سحر | واقعیت این است که اگر در قلب خود آرامش نداشته باشیم، واقعاً چیز زیادی برای انتقال به دیگران نداریم. ما باید به کتاب مقدس ایمان داشته باشیم و بدانیم.

استاد | برای این زره که به‌عنوان کفش شناخته می‌شود، ترجیح می‌دهم بگویم «چکمه‌ها 43 آنچه در قلب‌هایمان داریم، در نهایت مسیر زندگی ما را تعیین می‌کند.

شکستن طلسم سحر | ما باید بتوانیم مردم را به حقیقت کلام خدا راهنمایی کنیم. این آماده سازی انجیل صلح است. سپر ایمان ما دو نوع سپر را در عهد جدید می بینیم: یکی سپر کوچک و گرد است.

دیگری یک سپر بلند و بیضی شکل است که می تواند کل فرد را بپوشاند. سپری که در اینجا در این قسمت از آن صحبت می‌شود، سپر بلند و بیضی شکلی است که می‌توان پشت آن مرد را کاملاً پوشاند.

شکستن طلسم سحر | این سپر ایمان است. کلاه ایمنی از چه ناحیه ای از فرد محافظت می کند؟ ذهن. به دلیل مبارزه خودم با افسردگی، خدا در اوایل به من نشان داد که باید یاد بگیرم از ذهنم محافظت کنم.

وقتی از او پرسیدم چگونه، پاسخ کلام خدا آمد: کلاه نجات. وقتی خدا این حقیقت را برای من روشن کرد، با خود گفتم، می دانم که نجات یافته ام.

READ  نوشتن دعا روی فلز

شکستن طلسم سحر | آیا این بدان معناست که من از قبل کلاه ایمنی را دارم؟ پاسخ زمانی رسید که دیدم پولس در این قسمت با افرادی که نجات یافته و در روح تعمید یافته بودند صحبت می کند.

با این حال او همچنان به آنها گفت که کلاه نجات را به دست بگیرند. ما به طور خودکار کلاه ایمنی نداریم زیرا نجات یافته ایم. واضح است که ما باید «آن را بپوشیم».

شکستن طلسم سحر | در اول تسالونیکیان، ما یک مرجع متقابل بسیار مفید می یابیم: “و به عنوان کلاه ایمنی، امید نجات” (اول تسالونیکیان 5: 8).

این به من کمک زیادی کرد تا کشف کنم که ماهیت کلاه ایمنی امید است. همانطور که ایمان از قلب ما محافظت می کند، امید نیز از ذهن ما در برابر افسردگی و دلسردی محافظت می کند.

شکستن طلسم سحر | ایمان کتاب مقدسی 44 همانطور که ایمان از قلب ما محافظت می کند، امید نیز از ذهن ما محافظت می کند.

جنگ علیه پادشاهی تاریکی در قلمرو قلب است: “با دل ایمان می آورد” (رومیان 10:10). اما امید در قلمرو ذهن است.

شکستن طلسم سحر | نویسنده کتاب عبرانیان گفت: “ایمان ماده چیزهایی است که به آنها امید می رود” (عبرانیان 11:1). پس بر اساس ایمان قلبی، ممکن است در ذهن امید داشته باشیم.

و امید از ذهن ما محافظت می کند. شمشیر روح در فهرست زره های روحانی، یک وسیله دیگر وجود دارد: شمشیر روح – کلام خدا.

شکستن طلسم سحر | ممکن است بسیاری از ما قبلاً با تمایزات عالمانه بین لوگوس و رما آشنا باشیم – لوگوس نصیحت ابدی خداست و رما کلام خداست.

READ  باطل کردن طلسم

این نقل قول در افسسیان 6 به ما می گوید که شمشیر روح رمای خداست. به عبارت دیگر، کتاب مقدس روی میز کنار تخت شما نیست.

شکستن طلسم سحر | این کلام خداست که وقتی آن را با دهان خود صحبت می کنیم عمل می کند. این یک شمشیر است.

هنگامی که شیطان در بیابان با او روبرو شد، عیسی از آن استفاده کرد. او سه بار گفت: «مکتوب است». این یعنی ساختن کلمه نوشته شده، لوگوها، رمای شما.

شکستن طلسم سحر | و این همان چیزی است که شیطان را به عقب می راند. سلاح هفتم وقتی این لیست از شش مورد از تجهیزات را تجزیه و تحلیل می کنیم.

می بینیم که اساساً آنها سلاح های دفاعی هستند – همه به جز شمشیر. این یک سلاح تهاجمی است. حتی در این صورت، ما باید بدانیم که شمشیر فقط تا جایی که بازوی ما می تواند کار کند، عمل می کند.

شکستن طلسم سحر | ما نمی‌توانیم پادشاهی شیطان را بدون سلاح‌های بیشتر ساقط کنیم. هر زمان که شش مورد از چیزهای خوب را در کتاب مقدس یافتم (این فقط مشاهده شخصی من است) به دنبال مورد هفتم هستم.

بنابراین با بررسی لیست این شش مورد، باید به دنبال مورد هفتم باشیم. من معتقدم که سلاح هفتم در پایان قسمت ارائه شده است، “همیشه با تمام دعا و تضرع در روح دعا کنید” (افسسیان 6:18).

شکستن طلسم سحر | نماز وسیله ای است برای رهایی از محدودیت های رسیدن فقط تا جایی که بازوی ما دراز است. دعا بی حد و حصر است. این “موشک بالستیک قاره پیما” ماست.

READ  شکستن طلسم کهنه

ما می توانیم آن را از هر نقطه ای پرتاب کنیم. در سلاح دعا سه جزء اصلی برای انجام کار وجود دارد: کلام خدا (لوگوس). نام عیسی؛ و خون عیسی اگرچه نماز سلاح قدرتمندی است.

شکستن طلسم سحر | اما برای پرتاب آن به چیزی نیاز داریم. هر موشکی برای پرتاب به چیزی نیاز دارد. هر بمبی برای انداختن آن نیاز به چیزی دارد.

هر گلوله ای برای شلیک به چیزی نیاز دارد. در قدیم برای پرتاب هر تیری نیاز به کمان داشت. من می خواهم پیشنهاد کنم که در مورد سلاح نماز نیز همینطور است.

شکستن طلسم سحر | به ابزاری برای “راه اندازی” آن نیاز دارد. به یاد داشته باشید که در مورد سلاح هفتم علیه پادشاهی شیطان، ما اجزای اصلی سلاح را داریم: کلام خدا، نام عیسی و خون عیسی.

چگونه آنها را وادار کنیم تا علیه ملکوت شیطان عمل کنند؟ تجربه من این است که ما باید از چهار راه اصلی خود برای پرتاب آن سلاح هفتم استفاده کنیم: دعا، ستایش، موعظه و شهادت.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =

نوشته های مشابه