شکستن طلسم سحر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سحر | لوسیفر از آماده سازی انجیل صلح افشا شد.» سربازان رومی چکمه های چرمی می پوشیدند که تا انتهای ساق پا بسته شده بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این چکمه ها محکم روی آنها ثابت شده بود. کتاب مقدس تأکید می کند که ما باید چکمه هایمان را بپوشیم. ما باید برای رساندن پیام انجیل صلح آماده باشیم.

شکستن طلسم سحر

شکستن طلسم سحر | واقعیت این است که اگر در قلب خود آرامش نداشته باشیم، واقعاً چیز زیادی برای انتقال به دیگران نداریم. ما باید به کتاب مقدس ایمان داشته باشیم و بدانیم.

استاد | برای این زره که به‌عنوان کفش شناخته می‌شود، ترجیح می‌دهم بگویم «چکمه‌ها 43 آنچه در قلب‌هایمان داریم، در نهایت مسیر زندگی ما را تعیین می‌کند.

شکستن طلسم سحر | ما باید بتوانیم مردم را به حقیقت کلام خدا راهنمایی کنیم. این آماده سازی انجیل صلح است. سپر ایمان ما دو نوع سپر را در عهد جدید می بینیم: یکی سپر کوچک و گرد است.

دیگری یک سپر بلند و بیضی شکل است که می تواند کل فرد را بپوشاند. سپری که در اینجا در این قسمت از آن صحبت می‌شود، سپر بلند و بیضی شکلی است که می‌توان پشت آن مرد را کاملاً پوشاند.

شکستن طلسم سحر | این سپر ایمان است. کلاه ایمنی از چه ناحیه ای از فرد محافظت می کند؟ ذهن. به دلیل مبارزه خودم با افسردگی، خدا در اوایل به من نشان داد که باید یاد بگیرم از ذهنم محافظت کنم.

وقتی از او پرسیدم چگونه، پاسخ کلام خدا آمد: کلاه نجات. وقتی خدا این حقیقت را برای من روشن کرد، با خود گفتم، می دانم که نجات یافته ام.

READ  دعانویس طلسم عشق

شکستن طلسم سحر | آیا این بدان معناست که من از قبل کلاه ایمنی را دارم؟ پاسخ زمانی رسید که دیدم پولس در این قسمت با افرادی که نجات یافته و در روح تعمید یافته بودند صحبت می کند.

با این حال او همچنان به آنها گفت که کلاه نجات را به دست بگیرند. ما به طور خودکار کلاه ایمنی نداریم زیرا نجات یافته ایم. واضح است که ما باید «آن را بپوشیم».

شکستن طلسم سحر | در اول تسالونیکیان، ما یک مرجع متقابل بسیار مفید می یابیم: “و به عنوان کلاه ایمنی، امید نجات” (اول تسالونیکیان 5: 8).

این به من کمک زیادی کرد تا کشف کنم که ماهیت کلاه ایمنی امید است. همانطور که ایمان از قلب ما محافظت می کند، امید نیز از ذهن ما در برابر افسردگی و دلسردی محافظت می کند.

شکستن طلسم سحر | ایمان کتاب مقدسی 44 همانطور که ایمان از قلب ما محافظت می کند، امید نیز از ذهن ما محافظت می کند.

جنگ علیه پادشاهی تاریکی در قلمرو قلب است: “با دل ایمان می آورد” (رومیان 10:10). اما امید در قلمرو ذهن است.

شکستن طلسم سحر | نویسنده کتاب عبرانیان گفت: “ایمان ماده چیزهایی است که به آنها امید می رود” (عبرانیان 11:1). پس بر اساس ایمان قلبی، ممکن است در ذهن امید داشته باشیم.

و امید از ذهن ما محافظت می کند. شمشیر روح در فهرست زره های روحانی، یک وسیله دیگر وجود دارد: شمشیر روح – کلام خدا.

شکستن طلسم سحر | ممکن است بسیاری از ما قبلاً با تمایزات عالمانه بین لوگوس و رما آشنا باشیم – لوگوس نصیحت ابدی خداست و رما کلام خداست.

READ  طلسم زبان بند شوهر یهودی

این نقل قول در افسسیان 6 به ما می گوید که شمشیر روح رمای خداست. به عبارت دیگر، کتاب مقدس روی میز کنار تخت شما نیست.

شکستن طلسم سحر | این کلام خداست که وقتی آن را با دهان خود صحبت می کنیم عمل می کند. این یک شمشیر است.

هنگامی که شیطان در بیابان با او روبرو شد، عیسی از آن استفاده کرد. او سه بار گفت: «مکتوب است». این یعنی ساختن کلمه نوشته شده، لوگوها، رمای شما.

شکستن طلسم سحر | و این همان چیزی است که شیطان را به عقب می راند. سلاح هفتم وقتی این لیست از شش مورد از تجهیزات را تجزیه و تحلیل می کنیم.

می بینیم که اساساً آنها سلاح های دفاعی هستند – همه به جز شمشیر. این یک سلاح تهاجمی است. حتی در این صورت، ما باید بدانیم که شمشیر فقط تا جایی که بازوی ما می تواند کار کند، عمل می کند.

شکستن طلسم سحر | ما نمی‌توانیم پادشاهی شیطان را بدون سلاح‌های بیشتر ساقط کنیم. هر زمان که شش مورد از چیزهای خوب را در کتاب مقدس یافتم (این فقط مشاهده شخصی من است) به دنبال مورد هفتم هستم.

بنابراین با بررسی لیست این شش مورد، باید به دنبال مورد هفتم باشیم. من معتقدم که سلاح هفتم در پایان قسمت ارائه شده است، “همیشه با تمام دعا و تضرع در روح دعا کنید” (افسسیان 6:18).

شکستن طلسم سحر | نماز وسیله ای است برای رهایی از محدودیت های رسیدن فقط تا جایی که بازوی ما دراز است. دعا بی حد و حصر است. این “موشک بالستیک قاره پیما” ماست.

READ  دعانویس فال قهوه

ما می توانیم آن را از هر نقطه ای پرتاب کنیم. در سلاح دعا سه جزء اصلی برای انجام کار وجود دارد: کلام خدا (لوگوس). نام عیسی؛ و خون عیسی اگرچه نماز سلاح قدرتمندی است.

شکستن طلسم سحر | اما برای پرتاب آن به چیزی نیاز داریم. هر موشکی برای پرتاب به چیزی نیاز دارد. هر بمبی برای انداختن آن نیاز به چیزی دارد.

هر گلوله ای برای شلیک به چیزی نیاز دارد. در قدیم برای پرتاب هر تیری نیاز به کمان داشت. من می خواهم پیشنهاد کنم که در مورد سلاح نماز نیز همینطور است.

شکستن طلسم سحر | به ابزاری برای “راه اندازی” آن نیاز دارد. به یاد داشته باشید که در مورد سلاح هفتم علیه پادشاهی شیطان، ما اجزای اصلی سلاح را داریم: کلام خدا، نام عیسی و خون عیسی.

چگونه آنها را وادار کنیم تا علیه ملکوت شیطان عمل کنند؟ تجربه من این است که ما باید از چهار راه اصلی خود برای پرتاب آن سلاح هفتم استفاده کنیم: دعا، ستایش، موعظه و شهادت.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 3 =

نوشته های مشابه