شکستن طلسم سحر جادو


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سحر جادو | مبنای دیگری وجود ندارد. زیرا با یک قربانی [قربانی] خدا کسانی را که تقدیس می شوند برای همیشه کامل کرده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با قربانی عیسی بر روی صلیب، خداوند هر آنچه را که برای هر انسانی در هر دوره ای از تاریخ لازم است انجام داده است.

شکستن طلسم سحر جادو

شکستن طلسم سحر جادو | این همه از طریق صلیب انجام می شود. تصاحب ما از کار صلیب مترقی است: ما در حال تقدیس هستیم. آنچه عیسی انجام داده است کامل، تمام شده، کامل است.

استاد | ما سه دلیل برای تلاش شدید شیطان برای پنهان کردن قدرت صلیب می بینیم. اولاً، این تنها مبنای تمام عنایت خداوند برای قوم نجات یافته اش است.

شکستن طلسم سحر جادو | اما تصاحب ما مترقی است. من معتقد نیستم که هیچ فردی، از جمله خود من، هنوز تمام آنچه را که از طریق صلیب در اختیار ما قرار گرفته است، تصاحب کرده باشد.

همانطور که ما از طریق فرآیند تقدیس – مقدس شدن، مطابقت با خدا، اندیشیدن به افکار خدا، زندگی در راه او – پیش می رویم، بیشتر و بیشتر تصاحب خواهیم کرد.

شکستن طلسم سحر جادو | اما اگر دشمن وارد عمل شود تا قدرت صلیب را پنهان کند، اگرچه ما باید به عنوان فرزندان پادشاه زندگی کنیم، زندگی را مانند گدایان و فقرا آغاز خواهیم کرد.

هدف او پنهان کردن این واقعیت است که همه مزایایی که خدا فراهم کرده است تنها بر اساس صلیب به ما می رسد.

شکستن طلسم سحر جادو | شیطان بسیار زیرک است. او دقیقا می داند به چه چیزی ضربه بزند. او می داند که اگر بتواند صلیب را پنهان کند، کلیسا را ​​در رحمت خود دارد.

READ  نوشتن دعا برای حامله شدن

دلیل دوم اینکه دشمن می خواهد قدرت صلیب را پنهان کند این است که این صلیب وسیله شکست کامل شیطان بود.

شکستن طلسم سحر جادو | در فصل‌های قبلی، ما به دقت به کار نجات بخش خدا نگاه کردیم. عیسی از طریق صلیب شکستی کامل، ابدی و غیرقابل بازگشت به شیطان خدمت کرد. شیطان نمی تواند آن را تغییر دهد. اما کاری که او می تواند انجام دهد این است که این واقعیت را از ما پنهان کند.

شکستن طلسم سحر جادو | نتیجه این خواهد بود که ما دیگر در پیروزی زندگی نمی کنیم زیرا پیروزی را که برای ما به دست آمده را درک نمی کنیم. دلیل سوم که شیطان قدرت صلیب را پنهان می کند این است که صلیب تنها منبع قدرت برای زندگی واقعی مسیحی است.

شکستن طلسم سحر جادو | برخی از مسیحیان و روانشناسان مشهور علاقه دارند که موعظه روی کوه را به عنوان 56 نقل کنند که شیطان می داند که اگر بتواند صلیب را پنهان کند، کلیسا را ​​در رحمت خود خواهد داشت. قدرت صلیب راهی است که مردم باید زندگی کنند.

شکستن طلسم سحر جادو | همان‌قدر که آن موعظه خوب بود، تنها راهی که می‌توانیم به شیوه‌ای که توصیف می‌کند، زندگی کنیم، از طریق قربانی کردن عیسی بر روی صلیب است. قربانی عیسی با پیرمرد، طبیعت جسمانی سروکار داشت.

شکستن طلسم سحر جادو | همانطور که پولس گفت: “پیرمرد ما با او مصلوب شد” (رومیان 6: 6)، و اندکی بعد در غلاطیان اضافه کرد: “کسانی که مال مسیح هستند، بدن را با احساسات و امیالش مصلوب کردند” (غلاطیان 5:24). . تا زمانی که یاد نگیریم صلیب را در طبیعت جسمانی خود به کار ببریم، طبیعت بر ما مسلط خواهد شد. ما نمی توانیم بر آن مسلط شویم.

READ  باطل کردن جادو با طناب

شکستن طلسم سحر جادو | پولس در رومیان 6:6 گفت: “پیرمرد ما مصلوب شد… تا دیگر برده گناه نباشیم.” این عنایت صلیب است. و هنگامی که ما آنچه را که عیسی بر روی صلیب در زندگی خود انجام داد درک می کنیم، شیطان شکست می خورد. “ستون پنجم” شیطان در سال 1936، جنگ داخلی در اسپانیا بین جناح چپ و جناح راست رخ داد.

شکستن طلسم سحر جادو | به طرز غم انگیزی، اسپانیایی ها علیه یکدیگر می جنگیدند. زمانی یک ژنرال اسپانیایی در حال محاصره یک شهر اسپانیایی بود. ژنرال دوم نزد او آمد و گفت: “برنامه شما برای تصرف این شهر چیست؟” ژنرال اول پاسخ داد: من چهار ستون دارم که به سمت شهر پیش می‌روند، یکی از شمال، یکی از جنوب، یکی از شرق و دیگری از غرب.

شکستن طلسم سحر جادو | سپس مکثی کرد و گفت: “اما این ستون پنجم من است که انتظار دارم شهر را برایم ببرد.” ژنرال دوم پرسید: ستون پنجم شما کجاست؟ و او پاسخ داد: داخل شهر. ستون پنجم آن چیزی است که در داخل است و علیه مردمی که از حضور آن بی خبرند کار می کند.

شکستن طلسم سحر جادو | این تاکتیک شیطان برای تخریب کلیسا است. او هرگز نتوانسته است کلیسا را ​​از بیرون شکست دهد. اما وقتی ستون پنجمی را در داخل می‌گیرد، می‌گوید: «این ستون پنجم من است که شهر را می‌گیرد.» به یک معنا، قدرت فریبنده شیطان، به ویژه در قالب جادوگری، همان ستون پنجم داخل کلیسا است.

شکستن طلسم سحر جادو | پولس در غلاطیان به این موضوع پرداخته است و به معنای واقعی، موضوع نامه به غلاطیان است. این را به وضوح در سخنان پولس در ابتدای فصل سوم غلاطیان می بینیم: ای غلاطیان نادان! چه کسی شما را جادو کرده است که نباید از حقیقت اطاعت کنید.

READ  دعانویس برای زبان بند

زیرا در مقابل چشمان او عیسی مسیح به وضوح در میان شما به عنوان مصلوب شده به تصویر کشیده شده است؟ (غلاطیان ۳:۱) اجازه دهید بر این سؤال نسبتاً عجیب تمرکز کنیم: «چه کسی تو را جادو کرده است؟» همانطور که در آیات بعدی خواهیم دید، این غلاطیان نجات یافته بودند، آنها در روح القدس تعمید یافته بودند و خدا را در میان آنها معجزه می دیدند. با این حال آنها جادو شده بودند.

شکستن طلسم سحر جادو | آنچه من به آن اشاره می کنم این است: این واقعیت که ما نجات یافته ایم، در روح تعمید یافته ایم، و معجزاتی را تجربه کرده ایم، هیچ تضمینی نیست که ما توسط قدرت فریبنده دشمن – در یک کلام، جادوگری – جادو نمی شویم.

شکستن طلسم سحر جادو | اما پولس از کجا می دانست که جادوگری عمل می کند؟ مدرک چی بود؟ پاسخ بسیار مهم و آشکار کننده است.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

نوشته های مشابه