شکستن طلسم سحر جادو


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم سحر جادو | مبنای دیگری وجود ندارد. زیرا با یک قربانی [قربانی] خدا کسانی را که تقدیس می شوند برای همیشه کامل کرده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با قربانی عیسی بر روی صلیب، خداوند هر آنچه را که برای هر انسانی در هر دوره ای از تاریخ لازم است انجام داده است.

شکستن طلسم سحر جادو

شکستن طلسم سحر جادو | این همه از طریق صلیب انجام می شود. تصاحب ما از کار صلیب مترقی است: ما در حال تقدیس هستیم. آنچه عیسی انجام داده است کامل، تمام شده، کامل است.

استاد | ما سه دلیل برای تلاش شدید شیطان برای پنهان کردن قدرت صلیب می بینیم. اولاً، این تنها مبنای تمام عنایت خداوند برای قوم نجات یافته اش است.

شکستن طلسم سحر جادو | اما تصاحب ما مترقی است. من معتقد نیستم که هیچ فردی، از جمله خود من، هنوز تمام آنچه را که از طریق صلیب در اختیار ما قرار گرفته است، تصاحب کرده باشد.

همانطور که ما از طریق فرآیند تقدیس – مقدس شدن، مطابقت با خدا، اندیشیدن به افکار خدا، زندگی در راه او – پیش می رویم، بیشتر و بیشتر تصاحب خواهیم کرد.

شکستن طلسم سحر جادو | اما اگر دشمن وارد عمل شود تا قدرت صلیب را پنهان کند، اگرچه ما باید به عنوان فرزندان پادشاه زندگی کنیم، زندگی را مانند گدایان و فقرا آغاز خواهیم کرد.

هدف او پنهان کردن این واقعیت است که همه مزایایی که خدا فراهم کرده است تنها بر اساس صلیب به ما می رسد.

شکستن طلسم سحر جادو | شیطان بسیار زیرک است. او دقیقا می داند به چه چیزی ضربه بزند. او می داند که اگر بتواند صلیب را پنهان کند، کلیسا را ​​در رحمت خود دارد.

READ  بهترین دعانویس در استان فارس

دلیل دوم اینکه دشمن می خواهد قدرت صلیب را پنهان کند این است که این صلیب وسیله شکست کامل شیطان بود.

شکستن طلسم سحر جادو | در فصل‌های قبلی، ما به دقت به کار نجات بخش خدا نگاه کردیم. عیسی از طریق صلیب شکستی کامل، ابدی و غیرقابل بازگشت به شیطان خدمت کرد. شیطان نمی تواند آن را تغییر دهد. اما کاری که او می تواند انجام دهد این است که این واقعیت را از ما پنهان کند.

شکستن طلسم سحر جادو | نتیجه این خواهد بود که ما دیگر در پیروزی زندگی نمی کنیم زیرا پیروزی را که برای ما به دست آمده را درک نمی کنیم. دلیل سوم که شیطان قدرت صلیب را پنهان می کند این است که صلیب تنها منبع قدرت برای زندگی واقعی مسیحی است.

شکستن طلسم سحر جادو | برخی از مسیحیان و روانشناسان مشهور علاقه دارند که موعظه روی کوه را به عنوان 56 نقل کنند که شیطان می داند که اگر بتواند صلیب را پنهان کند، کلیسا را ​​در رحمت خود خواهد داشت. قدرت صلیب راهی است که مردم باید زندگی کنند.

شکستن طلسم سحر جادو | همان‌قدر که آن موعظه خوب بود، تنها راهی که می‌توانیم به شیوه‌ای که توصیف می‌کند، زندگی کنیم، از طریق قربانی کردن عیسی بر روی صلیب است. قربانی عیسی با پیرمرد، طبیعت جسمانی سروکار داشت.

شکستن طلسم سحر جادو | همانطور که پولس گفت: “پیرمرد ما با او مصلوب شد” (رومیان 6: 6)، و اندکی بعد در غلاطیان اضافه کرد: “کسانی که مال مسیح هستند، بدن را با احساسات و امیالش مصلوب کردند” (غلاطیان 5:24). . تا زمانی که یاد نگیریم صلیب را در طبیعت جسمانی خود به کار ببریم، طبیعت بر ما مسلط خواهد شد. ما نمی توانیم بر آن مسلط شویم.

READ  طلسم ماه

شکستن طلسم سحر جادو | پولس در رومیان 6:6 گفت: “پیرمرد ما مصلوب شد… تا دیگر برده گناه نباشیم.” این عنایت صلیب است. و هنگامی که ما آنچه را که عیسی بر روی صلیب در زندگی خود انجام داد درک می کنیم، شیطان شکست می خورد. “ستون پنجم” شیطان در سال 1936، جنگ داخلی در اسپانیا بین جناح چپ و جناح راست رخ داد.

شکستن طلسم سحر جادو | به طرز غم انگیزی، اسپانیایی ها علیه یکدیگر می جنگیدند. زمانی یک ژنرال اسپانیایی در حال محاصره یک شهر اسپانیایی بود. ژنرال دوم نزد او آمد و گفت: “برنامه شما برای تصرف این شهر چیست؟” ژنرال اول پاسخ داد: من چهار ستون دارم که به سمت شهر پیش می‌روند، یکی از شمال، یکی از جنوب، یکی از شرق و دیگری از غرب.

شکستن طلسم سحر جادو | سپس مکثی کرد و گفت: “اما این ستون پنجم من است که انتظار دارم شهر را برایم ببرد.” ژنرال دوم پرسید: ستون پنجم شما کجاست؟ و او پاسخ داد: داخل شهر. ستون پنجم آن چیزی است که در داخل است و علیه مردمی که از حضور آن بی خبرند کار می کند.

شکستن طلسم سحر جادو | این تاکتیک شیطان برای تخریب کلیسا است. او هرگز نتوانسته است کلیسا را ​​از بیرون شکست دهد. اما وقتی ستون پنجمی را در داخل می‌گیرد، می‌گوید: «این ستون پنجم من است که شهر را می‌گیرد.» به یک معنا، قدرت فریبنده شیطان، به ویژه در قالب جادوگری، همان ستون پنجم داخل کلیسا است.

شکستن طلسم سحر جادو | پولس در غلاطیان به این موضوع پرداخته است و به معنای واقعی، موضوع نامه به غلاطیان است. این را به وضوح در سخنان پولس در ابتدای فصل سوم غلاطیان می بینیم: ای غلاطیان نادان! چه کسی شما را جادو کرده است که نباید از حقیقت اطاعت کنید.

READ  دعانویس حضوری در اصفهان

زیرا در مقابل چشمان او عیسی مسیح به وضوح در میان شما به عنوان مصلوب شده به تصویر کشیده شده است؟ (غلاطیان ۳:۱) اجازه دهید بر این سؤال نسبتاً عجیب تمرکز کنیم: «چه کسی تو را جادو کرده است؟» همانطور که در آیات بعدی خواهیم دید، این غلاطیان نجات یافته بودند، آنها در روح القدس تعمید یافته بودند و خدا را در میان آنها معجزه می دیدند. با این حال آنها جادو شده بودند.

شکستن طلسم سحر جادو | آنچه من به آن اشاره می کنم این است: این واقعیت که ما نجات یافته ایم، در روح تعمید یافته ایم، و معجزاتی را تجربه کرده ایم، هیچ تضمینی نیست که ما توسط قدرت فریبنده دشمن – در یک کلام، جادوگری – جادو نمی شویم.

شکستن طلسم سحر جادو | اما پولس از کجا می دانست که جادوگری عمل می کند؟ مدرک چی بود؟ پاسخ بسیار مهم و آشکار کننده است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

نوشته های مشابه