شکستن طلسم زیر خاکی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم زیر خاکی | در طول بیست دقیقه بعد، مارتین شواهدی را که در مورد قانون و دیگر روحانیان کلیسای کاتولیک آمریکا به دست آورده بود، بیان کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او گفت که برخی از منابع او در واتیکان گزارش دادند که در بوستون یک سرپوش گذاری بزرگ در حال انجام است که کلیسا درگیر آن بود.

شکستن طلسم زیر خاکی

شکستن طلسم زیر خاکی | کلیسا که قربانیان سابق را به خاطر سکوت آنها پرداخت می کرد و از اشکال ارعاب برای سرکوب دیگرانی که زیر دست این کشیش های پست رنج می بردند استفاده می کرد.

استاد | او از نامه‌هایی که از قربانیان در بوستون دریافت کرده بود به من گفت که برخی از آنها در اثر فعالیت‌های پلید گروهی از کشیش‌های کاتولیک شیطان پرست زجر کشیده بودند.

شکستن طلسم زیر خاکی | مارتین به من گفت که اطلاعات محکمی دارد مبنی بر اینکه رهبر بوستون، کاردینال برنارد لاو، در عملیات یک حلقه از کشیشان پدوفیل، که برخی از آنها شیطان پرست بودند، شریک بوده است.

مارتین در ادامه خاطرنشان کرد که او و همکارش پدر چارلز فیوره در حال جمع‌آوری فهرستی مرکزی از روحانیون متخلف و مافوق همدست آنها بودند و او گفت که می‌خواهد در 10 لژ لوسیفر شبکه‌ای ایجاد کند تا در هر شهری که گزارش‌های اصلی از پدوفیلی شیطانی در میان کشیشان سرچشمه می گیرد.

شکستن طلسم زیر خاکی | مارتین به من پیشنهاد کرد که تحقیق در مورد این فرقه را در بوستون آغاز کنم، زیرا من اهل ماساچوست بودم و می‌توانستم «نبض بهتری در مورد وضعیت داشته باشم».

READ  طلسم ازدواج مبارک

اولین برداشت من از این پیشنهاد عجیب، شک و تردید شدید بود. من جمله فیلسوف جان هیوم را به یاد آوردم که (به تعبیر من) «یک ادعای خارق‌العاده مستلزم شواهد خارق‌العاده‌ای است»

شکستن طلسم زیر خاکی | و بیان کردم که در ماساچوست که شایعات (خوب، بد و زشت) امری است، هرگز نمی‌توان چنین گروهی را مخفی نگه داشت.

روز در زندگی مؤمنان من ادعا کردم که اسقف اعظم در بوستون چند کشیش مریض داشته است که کودکان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند، مانند پدر جیمز پورتر، اما این سیستم در نهایت این افراد را از کلیسا خارج کرد و دیگر هرگز در کنار کودکان قرار نگرفت.

شکستن طلسم زیر خاکی | مارتین از من خواست تا به تنهایی در بوستون پرس و جو کنم و ادعا کرد که ماهیت فراگیر این گروه کاتولیک از کشیشان منحرف شیطان پرست، شکاف هایی را در دیوارهای چیزی که او از آن به عنوان “لژ لوسیفر” یاد می کند، آشکار می کند.

او از من خواست که قضاوت را به حالت تعلیق درآورم، حقایق را برای خودم جستجو کنم، هرگونه یافته را به او گزارش کنم، و اگر شواهد محکم کافی پیدا کردم.

شکستن طلسم زیر خاکی | کتابی در این زمینه بنویسم. مارتین به من پیشنهاد کرد که اگر بخواهم کتابی درباره این موضوع به ظاهر عجیب بنویسم.

این کتاب را در انواع برنامه های رادیویی سندیکایی ملی تبلیغ کنم. پس از بازگشت به ماساچوست و انجام برخی گزارش‌های تحقیقی کاملا معمولی، نتوانستم کسی را پیدا کنم که در مورد چنین فعالیت‌هایی در بوستون بزرگ شنیده باشد.

شکستن طلسم زیر خاکی | من این موضوع را در مکالمات تلفنی مختلف به مارتین انتقال دادم، که او همیشه پاسخ می‌داد که پنهان‌کاری هنوز در جریان است و وضعیت آنقدر بد است که فرقه پدوفیلی در کلیسا به زودی در رسانه‌های عمومی منفجر خواهد شد.

READ  نوشتن دعا محبت

اگرچه من شک داشتم که یک پوشش گسترده در مقیاس بزرگ امکان پذیر باشد، اما شک داشتم که نظریه مارتین ممکن است در مقیاسی بسیار کوچکتر در میان چند روحانی بیمار صادق باشد.

شکستن طلسم زیر خاکی | بنابراین من فکر می‌کردم که صدراعظم اجازه نمی‌دهد چنین عملیات گسترده‌ای وجود داشته باشد، زیرا پیامدهای اخلاقی چنین پوششی کاردینال لاو را وادار می‌کند که چنین فرقه‌ای را در اسقف نشینی خود نابود کند.

پیشگفتار 11 برای اینکه کاملاً صادق باشم، فکر می کردم که شوخی های مختلف نامه های دروغینی درباره شیطان پرستی به مارتین می فرستند.

شکستن طلسم زیر خاکی | این اغلب برای روحانیون مسیحی اتفاق می افتد که در هر چیز شیطانی تخصص دارند، مانند بشارت دهنده رادیویی باب لارسون، که دائماً در برنامه زنده خود فریب می خورد.

در طول چند سال بعد، من به طور منظم از طریق تلفن با مارتین در تماس بودم و چند بار دیگر در نیویورک با او ملاقات کردم.

شکستن طلسم زیر خاکی | او ابتدا در نظر گرفت که فصل من را در مورد او به یک بیوگرافی کامل بسط دهد، اما بعداً تصمیم گرفت این پروژه را رها کند و به من گفت که نمی‌خواهد سال‌های گرگ و میش خود را صرف دفاع از زندگی‌اش کند و ترجیح می‌دهد انرژی خود را صرف نوشتن یک کتاب نهایی در مورد جدید کند.

نظم جهانی. او از من خواست تا زمانی که زنده است درباره او چیزی ننویسم، اما از من درخواست کرد که پاسخی برای هر منتقدی که پس از درگذشت او سعی در لکه دار کردن شهرت او با استفاده از مطالب زندگی نامه ای که به من داده بود، بنویسم.

READ  دعانویس استاد مقیمی

شکستن طلسم زیر خاکی | من برای کشیش مسن احترام زیادی قائل بودم اما در آن زمان با ارزیابی او از حلقه کشیش شیطان پرست در کلیسا موافق نبودم.

می ترسیدم عمیقاً در امور کلیسا تحقیق کنم و وحشت شیطانی را به یاد بیاورم که در ماساچوست در سال های 1990 به وقوع پیوست.

شکستن طلسم زیر خاکی | من با وحشت مشاهده کرده بودم که اعضای خانواده امیرالت به دلیل انجام شیطان پرستی و کودک آزاری در مرکز مراقبت روزانه خود در حومه بوستون به زندان فرستاده شدند.

وقتی صحبت از بازگرداندن مجازات اعدام در ماساچوست به دلیل سوء استفاده از مراسم شیطانی را به یاد آوردم، به خود لرزیدم، فکر می کردم.

شکستن طلسم زیر خاکی | که هیستری جادوگری که سالم را در سال های 1990 به ستوه آورده بود، در حال بازگشت به ایالت خلیج است. من فکر می‌کردم که آن جنایتی که مارتین از آن صحبت می‌کند.

برای هر گروهی از توطئه‌گران بزرگ‌تر از آن است که نتوانند یک راز محافظت شده را برای مدت طولانی حفظ کنند.

شکستن طلسم زیر خاکی | پس از مرگ مارتین در سال 2018، صحبت زیادی درباره این آیین شیطان پرستی در کلیسای کاتولیک روم نشد. فکر کردم موضوع مرده است. سخت در اشتباه بودمنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفت =

نوشته های مشابه