شکستن طلسم زن و شوهر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم زن و شوهر | شواهد حاکی از تلاشی هماهنگ برای تسلط بر جهان است: طرح “نظم جدید جهانی” از تئوری های توطئه مدرن، دستور کار درست با ایده سنتی شیطان به عنوان “شاهزاده این جهان”. این چیزی است که معذرت خواهان شیطان همیشه از اعتراف آن خودداری کرده اند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها ادعا می کنند که به دلیل بی ثباتی طبیعت انسان، امکان ندارد یک توطئه بزرگ شیطانی برای مدت طولانی مخفی بماند تا عملی شود.

شکستن طلسم زن و شوهر

شکستن طلسم زن و شوهر | آنها ادعا می کنند که شیطان پرستان جاه طلبی های قدرت و پول را رد می کنند، که آنها تمایلی به تسلط بر دیگران ندارند، بلکه فقط آزادی را برای همه نوع بشر می خواهند.

استاد | برخی دیگر نیز ادعا می کنند که شیطان پرستان فقط نوجوانانی سرکش هستند و هیچ کس در هیچ مقامی در واقع شیطان پرست نیست.

شکستن طلسم زن و شوهر | اما هدف نهایی از تداوم این سنت های شیطانی توسط جوامع مخفی مختلف که آنها را اجرا می کنند چیست؟

اما اگر کسی واقعاً متون منتشر شده و پذیرفته شده توسط شیطان پرستان و سایر گروه های غیبی را در طول قرن ها بخواند، ارزش لوسیفر روشنی را می یابد که در اختیار داشتن قدرت دنیوی برای اعضای هم نوع خود قرار داده شده است.

شکستن طلسم زن و شوهر | و کنایه هایی (بعضی مبهم، برخی مستقیم). ) برای ایجاد یک امپراتوری جهانی لوسیفر.

اگر بخواهیم منصف باشیم، بیشتر شهادت‌های شخصی که امروزه توسط کسانی که ظاهراً «اشراق شیطانی که جهان را کنترل می‌کند» در عمل دیده‌اند، واقعاً مشکوک هستند.

READ  دعا برای شکستن طلسم بیکاری

شکستن طلسم زن و شوهر | اما تصور کلی از توطئه شیطانی به احتمال زیاد اینطور نیست. به خوبی شناخته شده است.

که بسیاری از افراد قدرتمند، چه امروز و چه در طول تاریخ، اعضای انجمن های مخفی غیبی بوده اند و سنت های لوسیفریایی را که بسیاری از آنها معتقدند در نهایت از فرشتگان سقوط کرده نشأت می گیرند.

شکستن طلسم زن و شوهر | انجام می دهند.1 و گروه هایی که این افراد به آنها تعلق دارند ظاهر می شوند.

برای پذیرفتن یک برنامه بلندمدت، نه تنها برای تسلط بر جهان، بلکه برای بازسازی نهادهای جهان در راستای آرمان‌های دینی خود – آرمان‌هایی که در نهایت لوسیفری هستند.

شکستن طلسم زن و شوهر | اعتراف نکردن اینکه جهانی که به نظر می‌رسد به‌طور تکان‌دهنده‌ای شبیه توصیف کتاب مقدس پادشاهی دجال است، دشوار است.

مهم‌تر از همه، آن‌ها می‌خواهند اعضای تبار لوسیفری خود را – کسانی که خود را از نوادگان فرشتگان سقوط کرده هستند – در صندلی راننده یک دولت جهانی قرار دهند.

شکستن طلسم زن و شوهر | بنابراین، یکی از عناصر ضروری برای کسانی که پادشاهی دجال را می سازند، ایجاد یک کلیسای شیطانی، و تبدیل جمعیت جهان به دین شیطانی است.

اما آنها مایل به ایجاد یک کلیسای واقعاً “جدید” نیستند، که تخته سنگ را پاک کرده و از نو شروع می کند. به عنوان مثال، آنها برای پیوستن به کلیسای شیطان آنتون لاوی برای همه در جهان فشار نمی آورند.

شکستن طلسم زن و شوهر | منطقی است که آنها ترجیح می دهند از درون کلیسایی که در حال حاضر وجود دارد و در حال حاضر پایه قدرت خود را در سطح جهانی مستحکم کرده است.

READ  دعانویس برای محبت و آشتی

نفوذ کنند و کنترل خود را اعمال کنند. هیچ کلیسایی به اندازه کلیسای کاتولیک که قرن ها قدرتمندترین نیرو در جهان بود و از بسیاری جهات هنوز هم همینطور است.

شکستن طلسم زن و شوهر | با این توصیف مطابقت ندارد. مالاچی مارتین، در خانه بادگیر، ادعا کرد که چنین نیروهایی، با تسلط بر جهان به عنوان 1. پدر مالاچی مارتین، که ویلیام اچ. کندی او را می شناخت و با او برای تحقیق درباره پدوفیلی و شیطان پرستی در کلیسای کاتولیک کار می کرد.

ادعا کرد که لوسیفریان هایی که او از آنها آگاه بوده است. تقریباً همیشه به نخبگان اقتصادی و/یا سیاسی تعلق داشت. هدف 7 مقدمه، در حال حاضر نفوذ عمیقی به کاتولیک رومی داشته است.

شکستن طلسم زن و شوهر | تأسیس کلیسای هیولا در فصل چهارم مکاشفه های سنت جان پیشگویی شده است: «بیا اینجا. داوری فاحشه بزرگی را که بر آبهای بسیار نشسته است به تو نشان خواهم داد.

«پس مرا با روح به بیابان برد و زنی را دیدم که بر وحشی قرمز رنگ، پر از نامهای کفرآمیز، هفت سر و ده شاخ نشسته است.

شکستن طلسم زن و شوهر | «و آن زن به رنگ ارغوانی و قرمز پوشیده شده بود و با طلا و سنگهای قیمتی و مروارید تزئین شده بود و جامی طلایی در دست داشت که پر از زشتی‌ها و پلیدی‌های زنا بود: و بر پیشانی او نامی نوشته شده بود: «و آن زن را دیدم که مست از خون مقدّسین و از خون شهدای عیسی بود و چون او را دیدم، بسیار شگفت زده شدم. . . ” این ایده که شیطان پرستی در کلیسا وجود دارد واقعاً دور از ذهن نیست.

READ  طلسم قدرت

شکستن طلسم زن و شوهر | ما می دانیم که این احتمال وجود دارد که توطئه شیطانی در حال توطئه برای نفوذ به کلیسا باشد.

علاوه بر آن شیطان پرستانی که به عنوان بخشی از توطئه به کلیسا می پیوندند، کسانی نیز وجود خواهند داشت که در ابتدا به عنوان کاتولیک های معتقد به آن ملحق می شوند.

شکستن طلسم زن و شوهر | اما به دلایلی بعداً درگیر شیطان پرستی می شوند. آنها ممکن است زمانی در ایمان خود دچار تزلزل شده باشند یا مجذوب امور غیبی شده باشند.

و پس از اعتراف به این موضوع به یکی از کشیشان در اعتراف، ممکن است یک کشیش با پیوندهای شیطانی دعوت شود که به آن ملحق شود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =

نوشته های مشابه