شکستن طلسم زن و شوهر


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم زن و شوهر | شواهد حاکی از تلاشی هماهنگ برای تسلط بر جهان است: طرح “نظم جدید جهانی” از تئوری های توطئه مدرن، دستور کار درست با ایده سنتی شیطان به عنوان “شاهزاده این جهان”. این چیزی است که معذرت خواهان شیطان همیشه از اعتراف آن خودداری کرده اند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها ادعا می کنند که به دلیل بی ثباتی طبیعت انسان، امکان ندارد یک توطئه بزرگ شیطانی برای مدت طولانی مخفی بماند تا عملی شود.

شکستن طلسم زن و شوهر

شکستن طلسم زن و شوهر | آنها ادعا می کنند که شیطان پرستان جاه طلبی های قدرت و پول را رد می کنند، که آنها تمایلی به تسلط بر دیگران ندارند، بلکه فقط آزادی را برای همه نوع بشر می خواهند.

استاد | برخی دیگر نیز ادعا می کنند که شیطان پرستان فقط نوجوانانی سرکش هستند و هیچ کس در هیچ مقامی در واقع شیطان پرست نیست.

شکستن طلسم زن و شوهر | اما هدف نهایی از تداوم این سنت های شیطانی توسط جوامع مخفی مختلف که آنها را اجرا می کنند چیست؟

اما اگر کسی واقعاً متون منتشر شده و پذیرفته شده توسط شیطان پرستان و سایر گروه های غیبی را در طول قرن ها بخواند، ارزش لوسیفر روشنی را می یابد که در اختیار داشتن قدرت دنیوی برای اعضای هم نوع خود قرار داده شده است.

شکستن طلسم زن و شوهر | و کنایه هایی (بعضی مبهم، برخی مستقیم). ) برای ایجاد یک امپراتوری جهانی لوسیفر.

اگر بخواهیم منصف باشیم، بیشتر شهادت‌های شخصی که امروزه توسط کسانی که ظاهراً «اشراق شیطانی که جهان را کنترل می‌کند» در عمل دیده‌اند، واقعاً مشکوک هستند.

READ  دعا نویسی خوب است یا بد

شکستن طلسم زن و شوهر | اما تصور کلی از توطئه شیطانی به احتمال زیاد اینطور نیست. به خوبی شناخته شده است.

که بسیاری از افراد قدرتمند، چه امروز و چه در طول تاریخ، اعضای انجمن های مخفی غیبی بوده اند و سنت های لوسیفریایی را که بسیاری از آنها معتقدند در نهایت از فرشتگان سقوط کرده نشأت می گیرند.

شکستن طلسم زن و شوهر | انجام می دهند.1 و گروه هایی که این افراد به آنها تعلق دارند ظاهر می شوند.

برای پذیرفتن یک برنامه بلندمدت، نه تنها برای تسلط بر جهان، بلکه برای بازسازی نهادهای جهان در راستای آرمان‌های دینی خود – آرمان‌هایی که در نهایت لوسیفری هستند.

شکستن طلسم زن و شوهر | اعتراف نکردن اینکه جهانی که به نظر می‌رسد به‌طور تکان‌دهنده‌ای شبیه توصیف کتاب مقدس پادشاهی دجال است، دشوار است.

مهم‌تر از همه، آن‌ها می‌خواهند اعضای تبار لوسیفری خود را – کسانی که خود را از نوادگان فرشتگان سقوط کرده هستند – در صندلی راننده یک دولت جهانی قرار دهند.

شکستن طلسم زن و شوهر | بنابراین، یکی از عناصر ضروری برای کسانی که پادشاهی دجال را می سازند، ایجاد یک کلیسای شیطانی، و تبدیل جمعیت جهان به دین شیطانی است.

اما آنها مایل به ایجاد یک کلیسای واقعاً “جدید” نیستند، که تخته سنگ را پاک کرده و از نو شروع می کند. به عنوان مثال، آنها برای پیوستن به کلیسای شیطان آنتون لاوی برای همه در جهان فشار نمی آورند.

شکستن طلسم زن و شوهر | منطقی است که آنها ترجیح می دهند از درون کلیسایی که در حال حاضر وجود دارد و در حال حاضر پایه قدرت خود را در سطح جهانی مستحکم کرده است.

READ  طلسم برای بازگشت همسر

نفوذ کنند و کنترل خود را اعمال کنند. هیچ کلیسایی به اندازه کلیسای کاتولیک که قرن ها قدرتمندترین نیرو در جهان بود و از بسیاری جهات هنوز هم همینطور است.

شکستن طلسم زن و شوهر | با این توصیف مطابقت ندارد. مالاچی مارتین، در خانه بادگیر، ادعا کرد که چنین نیروهایی، با تسلط بر جهان به عنوان 1. پدر مالاچی مارتین، که ویلیام اچ. کندی او را می شناخت و با او برای تحقیق درباره پدوفیلی و شیطان پرستی در کلیسای کاتولیک کار می کرد.

ادعا کرد که لوسیفریان هایی که او از آنها آگاه بوده است. تقریباً همیشه به نخبگان اقتصادی و/یا سیاسی تعلق داشت. هدف 7 مقدمه، در حال حاضر نفوذ عمیقی به کاتولیک رومی داشته است.

شکستن طلسم زن و شوهر | تأسیس کلیسای هیولا در فصل چهارم مکاشفه های سنت جان پیشگویی شده است: «بیا اینجا. داوری فاحشه بزرگی را که بر آبهای بسیار نشسته است به تو نشان خواهم داد.

«پس مرا با روح به بیابان برد و زنی را دیدم که بر وحشی قرمز رنگ، پر از نامهای کفرآمیز، هفت سر و ده شاخ نشسته است.

شکستن طلسم زن و شوهر | «و آن زن به رنگ ارغوانی و قرمز پوشیده شده بود و با طلا و سنگهای قیمتی و مروارید تزئین شده بود و جامی طلایی در دست داشت که پر از زشتی‌ها و پلیدی‌های زنا بود: و بر پیشانی او نامی نوشته شده بود: «و آن زن را دیدم که مست از خون مقدّسین و از خون شهدای عیسی بود و چون او را دیدم، بسیار شگفت زده شدم. . . ” این ایده که شیطان پرستی در کلیسا وجود دارد واقعاً دور از ذهن نیست.

READ  نوشتن دعای بچه دار شدن

شکستن طلسم زن و شوهر | ما می دانیم که این احتمال وجود دارد که توطئه شیطانی در حال توطئه برای نفوذ به کلیسا باشد.

علاوه بر آن شیطان پرستانی که به عنوان بخشی از توطئه به کلیسا می پیوندند، کسانی نیز وجود خواهند داشت که در ابتدا به عنوان کاتولیک های معتقد به آن ملحق می شوند.

شکستن طلسم زن و شوهر | اما به دلایلی بعداً درگیر شیطان پرستی می شوند. آنها ممکن است زمانی در ایمان خود دچار تزلزل شده باشند یا مجذوب امور غیبی شده باشند.

و پس از اعتراف به این موضوع به یکی از کشیشان در اعتراف، ممکن است یک کشیش با پیوندهای شیطانی دعوت شود که به آن ملحق شود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

نوشته های مشابه