شکستن طلسم زندگی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم زندگی | چند نفر شروع به گفتن از تجربیات خود کردند که با تصویری که مارتین ترسیم کرده بود مطابقت داشت. مردی به من گفت که در خانه یک پسر کاتولیک در خانه ای که او آن را «اتاق سیاه» می نامد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یک اتاق تشریفاتی که توسط کشیش ها برای تجاوز به پسران جوان استفاده می شود، مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

شکستن طلسم زندگی

شکستن طلسم زندگی | مرد دیگری که او نیز در این خانه زندگی می کرد در مورد اعمال شیطانی خاصی که در اتاق سیاه رخ می داد به من گفت.

استاد | پس از خواندن کتاب روزنامه‌نگار ایرلندی آلیسون اوکانر، پیامی از بهشت ​​درباره بحران کشیش در ایرلند، متوجه شدم که یک کشیش ایرلندی نیز از آنچه قربانیانش (که خود را «بازمانده‌ها» می‌خواندند) استفاده می‌کرد. اتاق شیطان» برای آزار کودکان.

شکستن طلسم زندگی | من در برخی تظاهرات خودجوش شرکت کردم که در خارج از کلیسای جامع زمانی که لاو در حال برگزاری مراسم بود و با برخی قربانیان آشنا شدم، شرکت کردم.

به نظر می‌رسید شبکه‌ای از این اتاق‌های تشریفاتی خاص وجود دارد که توسط کشیشان کاتولیک در سراسر جهان استفاده می‌شود. جذب همه اینها بسیار سخت بود.

شکستن طلسم زندگی | با انتشار گزارش‌های بیشتر و بیشتر از کشیش‌های آزار جنسی در مطبوعات عمومی، موارد بیشتری از آنچه که فقط می‌توان به عنوان آزار و اذیت مذهبی شیطانی توصیف کرد در رسانه‌های عمومی منتشر شد.

همدستی سلسله مراتب کلیسا آن را به یک کابال تمام عیار تبدیل کرد و موارد سوء استفاده از آیین نشان داد که این توطئه ماهیت شیطانی داشت.

READ  طلسم أستاذ حسن زاده

شکستن طلسم زندگی | پیشگفتار 13 پس از بیش از یک سال و نیم جمع آوری داده ها و مصاحبه با قربانیان و مددکاران اجتماعی، تصمیم گرفتم به توصیه مارتین توجه کنم و کتابی را که اکنون در دست دارید بنویسم.

فصل اول به وحشت شیطانی می پردازد که در سال های 1990 آغاز شد و مردان بی گناهی مانند جرالد آمیراولت را به اتهامات واهی سوء استفاده از مناسک شیطانی (SRA) به زندان فرستاد.

شکستن طلسم زندگی | کسانی که می خواهند بدانند “گوشت گاو کجاست؟” در مورد SRA کاتولیک می توانید این فصل را رد کنید و مستقیماً به فصل دوم در مورد پدر شان فورچون بروید، جایی که گرسنگی آنها برطرف خواهد شد.

فصل های سوم تا هفتم به پرونده های SRA اسقف نشینی بوستون می پردازد که از ژانویه  آشکار شده است.

شکستن طلسم زندگی | قتل پدر آلفرد کونز در فصل هشتم پوشش داده شده است و فصل نهم به پویایی شستشوی مغزی و SRA می پردازد.

فصل دهم با استفاده از تحلیل دقیق مارتین از وضعیتی که در رابطه با سوء استفاده از آیین شیطانی در کلیسای کاتولیک با آن روبرو هستیم، ماهیت این کابال را مرور می‌کند.

شکستن طلسم زندگی | منابع اولیه من برای این مطالعه روزنامه های بوستون گلوب، بوستون هرالد، بوستون فینیکس و ایرلندی تایمز هستند.

من با هفت قربانی تایید شده در ماه اوت سال 1998 مصاحبه هایی انجام دادم که همه آنها را در تظاهرات در مقابل کلیسای جامع صلیب مقدس در بوستون ملاقات کرده بودم.

شکستن طلسم زندگی | به دلایل قانونی و شخصی، این قربانیان خواسته اند ناشناس بمانند و من به این موضوع احترام خواهم گذاشت.

READ  طلسم ازدواج سریع با پسر مورد علاقه

شهادت آنها در مورد سوء استفاده ای که با آنها مواجه شدند، حقایق ثابت شده از خبرگزاری های جریان اصلی را تأیید می کند.

شکستن طلسم زندگی | یک مددکار اجتماعی جوانان کلیسای پروتستانی سابق که با او در مورد فرقه شیطان پرستی به نام کلیسای پروسه مصاحبه کردم نیز می خواهد بی نام بماند.

زیرا اعضای این فرقه هنوز در مجاورت خانه او زندگی می کنند و او نمی خواهد با آنها درگیری نداشته باشد. منبع دیگری که در رابطه با فعالیت کلیسای پروسه با من تماس گرفت، مایل است ناشناس بماند.

شکستن طلسم زندگی | نظریه من در مورد تاریخچه فرقه که در سراسر این مطالعه ظاهر می شود تا حدی حدسی باقی می ماند و به طور کامل ارائه نمی شود.

این بیشتر وسیله ای برای برانگیختن بحث در مورد منشأ این فرقه عجیب در کلیسای رم است. باید قاطعانه و با قاطعیت بیان شود که این مطالعه 14 لژ لوسیفر شامل یک کیفرخواست عمومی برای کشیشان کاتولیک نیست.

شکستن طلسم زندگی | اکثریت قریب به اتفاق متصدیان کاتولیک رومی به عهد تجرد خود پایبند هستند و هرگز رابطه جنسی ندارند.

پدر مالاچی مارتین – که خودش کشیش مادام العمر کلیسای رم بود – ادعا کرد که کشیش های شیطان پرست پدوفیل تنها حدود یک تا دو درصد از کل روحانیون کاتولیک در سراسر جهان را تشکیل می دهند.

شکستن طلسم زندگی | این تخمین بر اساس یک مطالعه جنسی مخفی در واتیکان انجام شده از سال 1998 و که همچنین نتیجه می گیرد که بیش از 100 درصد روحانیون کاتولیک هرگز در زندگی روحانی خود تماس جنسی نداشته اند.

READ  دعا نویسی برای پولدار شدن

در نتیجه، این بررسی این روحانیون بی گناه را تبرئه می کند، و چیزی جز همدردی با روشی که آنها اکنون به خاطر اعمال تعداد کمی از کشیش های برادر منحرف خود و رهبرانی که از آنها محافظت می کنند.

شکستن طلسم زندگی | رنج می برند، ندارد. بیایید همه به یاد داشته باشیم که با این بندگان بی گناه مسیح با نهایت احترام رفتار کنیم.

در مورد جنبش شیطان پرستی مدرن نیز باید چند کلمه گفت. اکثر شیطان پرستان مدرن به نوعی از کلیسای شیطان آنتون لاوی و شاخه های آن سرچشمه می گیرند.

این گروه‌ها شیطان پرستان بی‌آزاری را تشکیل می‌دهند که به دلایل مختلف، وفاداری معنوی خود را به عنوان یک استعاره یا به عنوان یک موجود ماوراء طبیعی انتخاب می‌کنند.

شکستن طلسم زندگی | چنین شیطان پرستانی به هیچ کس آسیب نمی رسانند و قصد نویسنده این نیست که بگوید همه شیطان پرستان پدوفیل هستند، تا اینکه بگوید همه کاتولیک ها پدوفیل هستند.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که از شیطان پرستی به عنوان یک عقیده حمایت می کنند، به همان اندازه که تعداد زیادی از افرادی که از مذهب کاتولیک حمایت می کنند.

شکستن طلسم زندگی | برای جامعه بی ضرر هستند. دستور اصلی یک جامعه واقعاً آزاد، تساهل آن در برابر کفر معنوی استنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =

نوشته های مشابه