شکستن طلسم زندگی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم زندگی | چند نفر شروع به گفتن از تجربیات خود کردند که با تصویری که مارتین ترسیم کرده بود مطابقت داشت. مردی به من گفت که در خانه یک پسر کاتولیک در خانه ای که او آن را «اتاق سیاه» می نامد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یک اتاق تشریفاتی که توسط کشیش ها برای تجاوز به پسران جوان استفاده می شود، مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

شکستن طلسم زندگی

شکستن طلسم زندگی | مرد دیگری که او نیز در این خانه زندگی می کرد در مورد اعمال شیطانی خاصی که در اتاق سیاه رخ می داد به من گفت.

استاد | پس از خواندن کتاب روزنامه‌نگار ایرلندی آلیسون اوکانر، پیامی از بهشت ​​درباره بحران کشیش در ایرلند، متوجه شدم که یک کشیش ایرلندی نیز از آنچه قربانیانش (که خود را «بازمانده‌ها» می‌خواندند) استفاده می‌کرد. اتاق شیطان» برای آزار کودکان.

شکستن طلسم زندگی | من در برخی تظاهرات خودجوش شرکت کردم که در خارج از کلیسای جامع زمانی که لاو در حال برگزاری مراسم بود و با برخی قربانیان آشنا شدم، شرکت کردم.

به نظر می‌رسید شبکه‌ای از این اتاق‌های تشریفاتی خاص وجود دارد که توسط کشیشان کاتولیک در سراسر جهان استفاده می‌شود. جذب همه اینها بسیار سخت بود.

شکستن طلسم زندگی | با انتشار گزارش‌های بیشتر و بیشتر از کشیش‌های آزار جنسی در مطبوعات عمومی، موارد بیشتری از آنچه که فقط می‌توان به عنوان آزار و اذیت مذهبی شیطانی توصیف کرد در رسانه‌های عمومی منتشر شد.

همدستی سلسله مراتب کلیسا آن را به یک کابال تمام عیار تبدیل کرد و موارد سوء استفاده از آیین نشان داد که این توطئه ماهیت شیطانی داشت.

READ  دعانویس برای زبان بند

شکستن طلسم زندگی | پیشگفتار 13 پس از بیش از یک سال و نیم جمع آوری داده ها و مصاحبه با قربانیان و مددکاران اجتماعی، تصمیم گرفتم به توصیه مارتین توجه کنم و کتابی را که اکنون در دست دارید بنویسم.

فصل اول به وحشت شیطانی می پردازد که در سال های 1990 آغاز شد و مردان بی گناهی مانند جرالد آمیراولت را به اتهامات واهی سوء استفاده از مناسک شیطانی (SRA) به زندان فرستاد.

شکستن طلسم زندگی | کسانی که می خواهند بدانند “گوشت گاو کجاست؟” در مورد SRA کاتولیک می توانید این فصل را رد کنید و مستقیماً به فصل دوم در مورد پدر شان فورچون بروید، جایی که گرسنگی آنها برطرف خواهد شد.

فصل های سوم تا هفتم به پرونده های SRA اسقف نشینی بوستون می پردازد که از ژانویه  آشکار شده است.

شکستن طلسم زندگی | قتل پدر آلفرد کونز در فصل هشتم پوشش داده شده است و فصل نهم به پویایی شستشوی مغزی و SRA می پردازد.

فصل دهم با استفاده از تحلیل دقیق مارتین از وضعیتی که در رابطه با سوء استفاده از آیین شیطانی در کلیسای کاتولیک با آن روبرو هستیم، ماهیت این کابال را مرور می‌کند.

شکستن طلسم زندگی | منابع اولیه من برای این مطالعه روزنامه های بوستون گلوب، بوستون هرالد، بوستون فینیکس و ایرلندی تایمز هستند.

من با هفت قربانی تایید شده در ماه اوت سال 1998 مصاحبه هایی انجام دادم که همه آنها را در تظاهرات در مقابل کلیسای جامع صلیب مقدس در بوستون ملاقات کرده بودم.

شکستن طلسم زندگی | به دلایل قانونی و شخصی، این قربانیان خواسته اند ناشناس بمانند و من به این موضوع احترام خواهم گذاشت.

READ  شکستن طلسم

شهادت آنها در مورد سوء استفاده ای که با آنها مواجه شدند، حقایق ثابت شده از خبرگزاری های جریان اصلی را تأیید می کند.

شکستن طلسم زندگی | یک مددکار اجتماعی جوانان کلیسای پروتستانی سابق که با او در مورد فرقه شیطان پرستی به نام کلیسای پروسه مصاحبه کردم نیز می خواهد بی نام بماند.

زیرا اعضای این فرقه هنوز در مجاورت خانه او زندگی می کنند و او نمی خواهد با آنها درگیری نداشته باشد. منبع دیگری که در رابطه با فعالیت کلیسای پروسه با من تماس گرفت، مایل است ناشناس بماند.

شکستن طلسم زندگی | نظریه من در مورد تاریخچه فرقه که در سراسر این مطالعه ظاهر می شود تا حدی حدسی باقی می ماند و به طور کامل ارائه نمی شود.

این بیشتر وسیله ای برای برانگیختن بحث در مورد منشأ این فرقه عجیب در کلیسای رم است. باید قاطعانه و با قاطعیت بیان شود که این مطالعه 14 لژ لوسیفر شامل یک کیفرخواست عمومی برای کشیشان کاتولیک نیست.

شکستن طلسم زندگی | اکثریت قریب به اتفاق متصدیان کاتولیک رومی به عهد تجرد خود پایبند هستند و هرگز رابطه جنسی ندارند.

پدر مالاچی مارتین – که خودش کشیش مادام العمر کلیسای رم بود – ادعا کرد که کشیش های شیطان پرست پدوفیل تنها حدود یک تا دو درصد از کل روحانیون کاتولیک در سراسر جهان را تشکیل می دهند.

شکستن طلسم زندگی | این تخمین بر اساس یک مطالعه جنسی مخفی در واتیکان انجام شده از سال 1998 و که همچنین نتیجه می گیرد که بیش از 100 درصد روحانیون کاتولیک هرگز در زندگی روحانی خود تماس جنسی نداشته اند.

READ  دعانویس در تهرانپارس

در نتیجه، این بررسی این روحانیون بی گناه را تبرئه می کند، و چیزی جز همدردی با روشی که آنها اکنون به خاطر اعمال تعداد کمی از کشیش های برادر منحرف خود و رهبرانی که از آنها محافظت می کنند.

شکستن طلسم زندگی | رنج می برند، ندارد. بیایید همه به یاد داشته باشیم که با این بندگان بی گناه مسیح با نهایت احترام رفتار کنیم.

در مورد جنبش شیطان پرستی مدرن نیز باید چند کلمه گفت. اکثر شیطان پرستان مدرن به نوعی از کلیسای شیطان آنتون لاوی و شاخه های آن سرچشمه می گیرند.

این گروه‌ها شیطان پرستان بی‌آزاری را تشکیل می‌دهند که به دلایل مختلف، وفاداری معنوی خود را به عنوان یک استعاره یا به عنوان یک موجود ماوراء طبیعی انتخاب می‌کنند.

شکستن طلسم زندگی | چنین شیطان پرستانی به هیچ کس آسیب نمی رسانند و قصد نویسنده این نیست که بگوید همه شیطان پرستان پدوفیل هستند، تا اینکه بگوید همه کاتولیک ها پدوفیل هستند.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که از شیطان پرستی به عنوان یک عقیده حمایت می کنند، به همان اندازه که تعداد زیادی از افرادی که از مذهب کاتولیک حمایت می کنند.

شکستن طلسم زندگی | برای جامعه بی ضرر هستند. دستور اصلی یک جامعه واقعاً آزاد، تساهل آن در برابر کفر معنوی است


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 9 =

نوشته های مشابه