شکستن طلسم ریزش مو


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم ریزش مو | من آنطور که می خواستم کاملاً به خدا وفادار نبوده ام. اما با نگاهی به گذشته، باید بگویم که ثابت کرده ام که کتاب مقدس در تجربه خودم در طول سالیان متمادی مؤثر است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | درست است. کار می کند. آزادی از دستکاری شیطان ثانیاً، شما از دستکاری ها و فریب های شیطان آزاد هستید. این امر به ویژه امروز در مورد رسانه ها صادق است.

شکستن طلسم ریزش مو

شکستن طلسم ریزش مو | این آزادی بسیار مهم است زیرا ذهن ما به طور مداوم با ارائه‌هایی بمباران می‌شود که بیشتر آنها نادرست هستند. به معنای واقعی، آنها از نظر معنوی نادرست هستند.

استاد | آزادی امتناع از تعظیم سرانجام، رهایی از سلطه این جهان به این معنی است که ما مانند شادرک، مشاک و ابدنگو این قدرت را خواهیم داشت که از تعظیم در برابر بت های جهان امتناع کنیم.

شکستن طلسم ریزش مو | اولین نتیجه رهایی از جهان، تعهد به ملکوت مسیح است. اما ابتدا پادشاهی خدا و عدالت او را بجویید. و همه این چیزها به شما اضافه خواهد شد.

فشار به ویژه در میان جوانان امروزی برای تعظیم در برابر بت های جهان بسیار زیاد است. اینها عبارتند از موفقیت دنیوی، محبوبیت، ثروت، قدرت، لذت و راحتی.

شکستن طلسم ریزش مو | برخی از کلمات مهم در کتاب عبرانیان هم ما را تشویق می کند و هم ما را به چالش می کشد: پس اطمینان خود را دور نریزید. پاداش زیادی خواهد داشت.

شما باید استقامت کنید تا وقتی اراده خدا را انجام دادید، آنچه را که او وعده داده است دریافت کنید. زیرا در مدت کوتاهی، «کسی که می‌آید، خواهد آمد و نخواهد آمد.

READ  دعا نویسی تضمینی

شکستن طلسم ریزش مو | کار از صلیب تاخیر. اما عادل من با ایمان زندگی خواهد کرد. و اگر عقب نشینی کند، از او راضی نخواهم شد.»

اما ما از کسانی نیستیم که عقب نشینی می کنند و هلاک می شوند، بلکه از کسانی هستیم که ایمان آورده و نجات می یابند.

شکستن طلسم ریزش مو | من سه هشدار اصلی را در آن قسمت می بینم. اول اینکه ما نباید اعتماد به نفس خود را دور بیندازیم.

برای کسانی از ما که ایمان قوی داریم، باید مراقب باشیم که از خیری که از خدا گرفته ایم، دست نکشیم. دوم، استقامت برای به دست آوردن وعده های خداوند لازم است.

شکستن طلسم ریزش مو | احراز شرایط یک چیز است; دریافت وعده دیگری است. تقریباً همه ما از روی تجربه می دانیم که معمولاً فاصله زمانی قابل توجهی بین انجام کاری که به ما حق وعده داده و دریافت وفای به وعده را می دهد وجود دارد.

در آن فاصله باید استقامت را تمرین کنیم. سوم، ما باید به یاد داشته باشیم که پاداش در پیش است. زمانی است که او که می آید خواهد آمد.

شکستن طلسم ریزش مو | آن وقت است که پاداش نهایی فرا می رسد. تا آن زمان باید استقامت کنیم. این بخش واقعاً ما را با دو گزینه باقی می گذارد: یا استقامت می کنیم یا عقب می نشینیم.

اگر استقامت کنیم، وارث عهد می شویم. اما اگر عقب نشینی کنیم، نابود خواهیم شد. این زبان بسیار قوی است. اما من به خاطر صداقت کلام خدا که اینقدر صریح با ما روبرو می شود سپاسگزارم.

READ  دعانویس خوب در کرمانشاه

شکستن طلسم ریزش مو | قرار است کدام کار را انجام دهیم؟ آیا قرار است استقامت کنیم؟ یا قرار است عقب نشینی کنیم؟

فراخوان ما برای نبرد شما در نبردی با دشمنی نامرئی در پادشاهی نامرئی خود هستید که از جادو برای نابودی نوع بشر استفاده می کند – تصویر خدا.

شکستن طلسم ریزش مو | از طریق غرور و گناه، شیطان تلاش می کند تا آنچه را که خدا آفریده است، براندازد.

خوشبختانه، خدا مایل بود خم شود و خلقت را از طریق قربانی یکباره پسرش، عیسی مسیح، بازخرید کند. عیسی از طریق مرگ خود، اصول و قدرت های شیطان را خلع سلاح کرد و برای همیشه گناه و گناهی را که شما را از خدا جدا می کرد خاموش کرد.

شکستن طلسم ریزش مو | پولس گفت که گناه دیگر بر شما تسلط نخواهد داشت، زیرا شما دیگر تحت شریعت نیستید، بلکه تحت فیض هستید.

زیرا مسیح پایان شریعت است برای عدالت برای هر که ایمان دارد. (رومیان 10:4) آیا ایمان دارید؟ سپس مسیح پایان شریعت برای عدالت برای شماست.

شکستن طلسم ریزش مو | نه پایان قانون به عنوان بخشی از کلام خدا، نه پایان شریعت به عنوان بخشی از تاریخ فرهنگ اسرائیل؛ اما پایان شریعت به عنوان وسیله ای برای دستیابی به عدالت نزد خدا.

این برای همه کسانی است که معتقد هستند، یهودی یا غیر یهودی، پروتستان یا کاتولیک. اگر می خواهید با مرگ عیسی بر روی صلیب نزد خدا عادل حساب شوید، این به معنای پایان شریعت است.

شکستن طلسم ریزش مو | و این همان کار صلیب است که به اجرای پیروزی مسیح بر شیطان امروز ادامه می دهد.

READ  طریقه نوشتن دعا با حروف ابجد

این تنها راه رهایی از شر این عصر و فشارهایی است که جامعه کنونی این جهان بر ما وارد می کند. اما ما باید آن را روزانه اعمال کنیم تا رهایی کامل خود را دریافت کنیم.

شکستن طلسم ریزش مو | شما می توانید صلیب را در زندگی خود اعمال کنید. شما می توانید از این عصر شیطانی رهایی یابید – از شریعت، از خود، از بدن و از جهان.

شما می توانید شیطان را خلع سلاح کنید. و هنگامی که دشمن را با استفاده از صلیب به عنوان سلاح خود خلع سلاح می کنید.

شکستن طلسم ریزش مو | مکانی از امنیت نهایی را خواهید یافت – مکانی در طرف دیگر صلیب. این امنیت زمانی حاصل می شود که ما به خدا تعهد می دهیم که راه او را طی کنیم.

هنگامی که ما خود را انکار می کنیم، صلیب خود را برمی داریم و از او پیروی می کنیم، اتفاق می افتد. آیا خود را متعهد به انجام آنچه عیسی گفت می‌دانی؟

شکستن طلسم ریزش مو | خودت را انکار کن صلیب خود را بردارید او را دنبال کنید! 106 درباره نویسنده ارک پرینس (1915-2003) در بنگلور هند در یک خانواده نظامی بریتانیایی به دنیا آمد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =

نوشته های مشابه