شکستن طلسم روغن گرگ


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم روغن گرگ | پادشاه حکیم سلیمان به خاطر دست زدن به هنرهای جادویی مشهور است، اما به همان اندازه به خاطر حرمسرای بسیار بزرگش از زنان خارجی شهرت دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شاید ناگفته نماند که اعمال جنسی این فرقه‌های باستانی به ندرت در محدوده‌هایی قرار می‌گرفت که استانداردهای مدرن آن را قابل قبول می‌دانستند.

شکستن طلسم روغن گرگ

شکستن طلسم روغن گرگ | همجنس گرایی، حیوان گرایی، محارم و عیاشی های گروهی رایج بود و مطمئناً هیچ محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود نداشت و هیچ الزامی برای رضایت شرکت کنندگان وجود نداشت.

استاد | تجاوز جنسی رایج بود و قتل قربانی قبل، در حین یا بعد از مراسم جنسی نیز رایج بود. نوزادکشی یا سقط جنین پایان غیرمعمولی برای ثمرات ناخوشایندی این اتحادیه ها نبود.

شکستن طلسم روغن گرگ | این امر به ویژه هنگامی که بنی اسرائیل از زنان ملل بت پرست همسر یا کنیز می گرفتند، صدق می کرد.

در موارد دیگر، کودکان به عنوان فرزندان الهی خدایی که مراسم به او تقدیم شده بود، با امتیازاتی بزرگ شدند. در واقع، سنت جادوی جنسی با افسانه جفت گیری بین خدایان و انسان ها آغاز می شود.

شکستن طلسم روغن گرگ | البته من در مورد آمیختگی بین «پسران خدا» و «دختران انسان» که در پیدایش  نقل شده است صحبت می کنم.

این واقعه در کتاب خنوخ و سایر متون آخرالزمان به شدت توضیح داده شده است، جایی که این «پسران خدا» نیز به عنوان «نگهبانان» نامیده می شوند و به عنوان فرشتگان سقوط کرده توصیف می شوند.

READ  شکستن طلسم شیطانی

شکستن طلسم روغن گرگ | کتاب خنوخ، دیده‌بانان را به‌گونه‌ای نشان می‌دهد که با دیدن زنان انسان دچار شهوت شده‌اند، و توضیح می‌دهد.

که چگونه هنگام نزول از بهشت، «جنس شرم‌شان مانند اسب آویزان شد». بر اساس اسطوره‌شناسی برخی «لوسیفریان‌های» امروزی، 4 لژ لوسیفر، ناظران، یا همان طور که در کتاب مقدس به آن‌ها «نفیلیم» گفته می‌شود، از قدرت جنسی بسیار بالاتری نسبت به مردان انسان برخوردار بودند و می‌توانستند.

شکستن طلسم روغن گرگ | ارگاسم‌های بی‌حد و مرزی داشته باشند. “دوره نسوز مردانه” که اکثر مردان را از دستیابی به این امر باز می دارد.

آنها ادعا می کنند که ناظران به زنان انسان یاد می دهند که چگونه از ارگاسم های متعدد لذت ببرند. به نظر می رسد که کتاب خنوخ و سایر متون ادعاهای مشابهی دارند.

شکستن طلسم روغن گرگ | کودکانی که از این پیوندهای بین فرشتگان و زنان به دنیا می‌آیند در برخی موارد به عنوان “غول” و در برخی موارد به عنوان کلمه “رفایم” توصیف می‌شوند.

ناظران توسط خداوند متهم شدند که به زنان موارد زشت جنسی را آموزش داده اند که قبلاً هرگز آنها را نمی دانستند.

شکستن طلسم روغن گرگ | و آنها را با استفاده از آرایش و جواهرات آشنا می کردند و به این وسیله مردان را اغوا می کردند.

بدين ترتيب فحشا و فحشا در سرزمين گسترش يافت و خدا را وادار كرد تا طوفان را بياورد تا زمين را از اين آفت پاك كند.

شکستن طلسم روغن گرگ | اما طبق این سیستم اعتقادی، تنها اتحادیه های دگرجنس گرا نبودند که مراقبان و پسرانشان را مورد توجه قرار دادند.

READ  طلسم مرغ

هنگامی که در سفر پیدایش دو فرشته از لوط در سرزمین سدوم بازدید می‌کنند، ساکنان محلی دچار شهوت می‌شوند و خانه لوط را محاصره می‌کنند و از آنها می‌خواهند که اجازه دهند فرشتگان را لواط کنند.

شکستن طلسم روغن گرگ | که برخی از نویسندگان آنها را با ناظران کتاب خنوخ می‌شناسند. چیزی در مورد ظاهر آنها این میل را در سودومی ها الهام بخشید.

صحنه مشابهی در کتاب داوران رخ می دهد، جایی که یک لاوی جوان به دیدار دوستی در سرزمین بنیامینیان (بر اساس همان نظریه، نوادگان رفایم) می رود.

شکستن طلسم روغن گرگ | گروهی از بنیامی ها «پسران بلیال» را دوباره خانه را محاصره کردند و خواستار همجنس گرایی با لاوی شدند.

بر اساس این افسانه “لوسیفری”، ناظران و فرزندان آنها با هر نوع بی بند و باری همراه هستند که در وهله اول توسط آنها به جهان آورده شد.

شکستن طلسم روغن گرگ | بر اساس این افسانه، منشأ انحراف جنسی، شیطان است، انکوبوس اصلی، که از طریق نسل‌ها به نسل امروزی او منتقل شده است.

اسرار جنسی را می توان در مناسک جادوگری، شیطان پرستی، برخی فرقه های گنوسی، و دستورات مخفی مانند و بسیاری دیگر که بیش از اندازه نامش ذکر شده است، یافت.

شکستن طلسم روغن گرگ | ایده جادوی جنسی با یک مفهوم ساده آغاز می‌شود: این که پیوند بین زن و مرد می‌تواند از طریق اعمال معنوی برای تقلید از آمیزش با موجودات الهی استفاده شود.

اما جادوی جنسی شامل هر عمل جنسی قابل تصور است. همجنس گرایی، حیوان گرایی، محارم، پدوفیلیا، سادو-مازوخیسم، و مواردی از این دست، همه ارزش خود را در مناسک سحر و جادو جنسی، همانطور که توسط گروه های مختلف در طول قرن ها انجام می شود، دارند.

READ  طلسم زبان بند خانواده همسر

شکستن طلسم روغن گرگ | شاید یکی از دلایل انجام اعمال زشت جنسی در آیین های غیبی این باشد: این اعتقاد که سقوط لوسیفر از بهشت، طوفان مجازات کننده و نفرین بر فرزندان لوسیفر توسط چنین شنیع – جفت گیری “بین نژادی” خدایان تسریع شده است.

و مردان انجام سایر اعمال جنسی در چارچوب مراسم سحر و جادوی جنسی که اعتقاد بر این است که برای خدا توهین آمیز است، ممکن است بازنمایی این «جنایت جنسی» اصلی باشد.

شکستن طلسم روغن گرگ | که لوسیفریان یا شیطان پرستان آن را عملی مقدس می بینند که منجر به نژادی می شود.

انسان هایی که اصل و نسبشان نیمه الهی است. پس ناگفته نماند که هر کودکی که در مراسمی از این نوع شرکت کند یا حتی او را شاهد باشد ممکن است با تأمل احساس کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + بیست =

نوشته های مشابه