شکستن طلسم روغن گرگ


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم روغن گرگ | پادشاه حکیم سلیمان به خاطر دست زدن به هنرهای جادویی مشهور است، اما به همان اندازه به خاطر حرمسرای بسیار بزرگش از زنان خارجی شهرت دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شاید ناگفته نماند که اعمال جنسی این فرقه‌های باستانی به ندرت در محدوده‌هایی قرار می‌گرفت که استانداردهای مدرن آن را قابل قبول می‌دانستند.

شکستن طلسم روغن گرگ

شکستن طلسم روغن گرگ | همجنس گرایی، حیوان گرایی، محارم و عیاشی های گروهی رایج بود و مطمئناً هیچ محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود نداشت و هیچ الزامی برای رضایت شرکت کنندگان وجود نداشت.

استاد | تجاوز جنسی رایج بود و قتل قربانی قبل، در حین یا بعد از مراسم جنسی نیز رایج بود. نوزادکشی یا سقط جنین پایان غیرمعمولی برای ثمرات ناخوشایندی این اتحادیه ها نبود.

شکستن طلسم روغن گرگ | این امر به ویژه هنگامی که بنی اسرائیل از زنان ملل بت پرست همسر یا کنیز می گرفتند، صدق می کرد.

در موارد دیگر، کودکان به عنوان فرزندان الهی خدایی که مراسم به او تقدیم شده بود، با امتیازاتی بزرگ شدند. در واقع، سنت جادوی جنسی با افسانه جفت گیری بین خدایان و انسان ها آغاز می شود.

شکستن طلسم روغن گرگ | البته من در مورد آمیختگی بین «پسران خدا» و «دختران انسان» که در پیدایش  نقل شده است صحبت می کنم.

این واقعه در کتاب خنوخ و سایر متون آخرالزمان به شدت توضیح داده شده است، جایی که این «پسران خدا» نیز به عنوان «نگهبانان» نامیده می شوند و به عنوان فرشتگان سقوط کرده توصیف می شوند.

READ  دعانویس برای وسواس فکری

شکستن طلسم روغن گرگ | کتاب خنوخ، دیده‌بانان را به‌گونه‌ای نشان می‌دهد که با دیدن زنان انسان دچار شهوت شده‌اند، و توضیح می‌دهد.

که چگونه هنگام نزول از بهشت، «جنس شرم‌شان مانند اسب آویزان شد». بر اساس اسطوره‌شناسی برخی «لوسیفریان‌های» امروزی، 4 لژ لوسیفر، ناظران، یا همان طور که در کتاب مقدس به آن‌ها «نفیلیم» گفته می‌شود، از قدرت جنسی بسیار بالاتری نسبت به مردان انسان برخوردار بودند و می‌توانستند.

شکستن طلسم روغن گرگ | ارگاسم‌های بی‌حد و مرزی داشته باشند. “دوره نسوز مردانه” که اکثر مردان را از دستیابی به این امر باز می دارد.

آنها ادعا می کنند که ناظران به زنان انسان یاد می دهند که چگونه از ارگاسم های متعدد لذت ببرند. به نظر می رسد که کتاب خنوخ و سایر متون ادعاهای مشابهی دارند.

شکستن طلسم روغن گرگ | کودکانی که از این پیوندهای بین فرشتگان و زنان به دنیا می‌آیند در برخی موارد به عنوان “غول” و در برخی موارد به عنوان کلمه “رفایم” توصیف می‌شوند.

ناظران توسط خداوند متهم شدند که به زنان موارد زشت جنسی را آموزش داده اند که قبلاً هرگز آنها را نمی دانستند.

شکستن طلسم روغن گرگ | و آنها را با استفاده از آرایش و جواهرات آشنا می کردند و به این وسیله مردان را اغوا می کردند.

بدين ترتيب فحشا و فحشا در سرزمين گسترش يافت و خدا را وادار كرد تا طوفان را بياورد تا زمين را از اين آفت پاك كند.

شکستن طلسم روغن گرگ | اما طبق این سیستم اعتقادی، تنها اتحادیه های دگرجنس گرا نبودند که مراقبان و پسرانشان را مورد توجه قرار دادند.

READ  باطل کردن دعای طلسم مغازه

هنگامی که در سفر پیدایش دو فرشته از لوط در سرزمین سدوم بازدید می‌کنند، ساکنان محلی دچار شهوت می‌شوند و خانه لوط را محاصره می‌کنند و از آنها می‌خواهند که اجازه دهند فرشتگان را لواط کنند.

شکستن طلسم روغن گرگ | که برخی از نویسندگان آنها را با ناظران کتاب خنوخ می‌شناسند. چیزی در مورد ظاهر آنها این میل را در سودومی ها الهام بخشید.

صحنه مشابهی در کتاب داوران رخ می دهد، جایی که یک لاوی جوان به دیدار دوستی در سرزمین بنیامینیان (بر اساس همان نظریه، نوادگان رفایم) می رود.

شکستن طلسم روغن گرگ | گروهی از بنیامی ها «پسران بلیال» را دوباره خانه را محاصره کردند و خواستار همجنس گرایی با لاوی شدند.

بر اساس این افسانه “لوسیفری”، ناظران و فرزندان آنها با هر نوع بی بند و باری همراه هستند که در وهله اول توسط آنها به جهان آورده شد.

شکستن طلسم روغن گرگ | بر اساس این افسانه، منشأ انحراف جنسی، شیطان است، انکوبوس اصلی، که از طریق نسل‌ها به نسل امروزی او منتقل شده است.

اسرار جنسی را می توان در مناسک جادوگری، شیطان پرستی، برخی فرقه های گنوسی، و دستورات مخفی مانند و بسیاری دیگر که بیش از اندازه نامش ذکر شده است، یافت.

شکستن طلسم روغن گرگ | ایده جادوی جنسی با یک مفهوم ساده آغاز می‌شود: این که پیوند بین زن و مرد می‌تواند از طریق اعمال معنوی برای تقلید از آمیزش با موجودات الهی استفاده شود.

اما جادوی جنسی شامل هر عمل جنسی قابل تصور است. همجنس گرایی، حیوان گرایی، محارم، پدوفیلیا، سادو-مازوخیسم، و مواردی از این دست، همه ارزش خود را در مناسک سحر و جادو جنسی، همانطور که توسط گروه های مختلف در طول قرن ها انجام می شود، دارند.

READ  طلسم ازدواج شخص مورد نظر

شکستن طلسم روغن گرگ | شاید یکی از دلایل انجام اعمال زشت جنسی در آیین های غیبی این باشد: این اعتقاد که سقوط لوسیفر از بهشت، طوفان مجازات کننده و نفرین بر فرزندان لوسیفر توسط چنین شنیع – جفت گیری “بین نژادی” خدایان تسریع شده است.

و مردان انجام سایر اعمال جنسی در چارچوب مراسم سحر و جادوی جنسی که اعتقاد بر این است که برای خدا توهین آمیز است، ممکن است بازنمایی این «جنایت جنسی» اصلی باشد.

شکستن طلسم روغن گرگ | که لوسیفریان یا شیطان پرستان آن را عملی مقدس می بینند که منجر به نژادی می شود.

انسان هایی که اصل و نسبشان نیمه الهی است. پس ناگفته نماند که هر کودکی که در مراسمی از این نوع شرکت کند یا حتی او را شاهد باشد ممکن است با تأمل احساس کند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =

نوشته های مشابه