شکستن طلسم رزق و روزی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم رزق و روزی | وقتی سال بعد فورچون به ایرلند بازگشت، کومیسکی او را به عنوان مدیر انجمن ملی پخش اجتماعی، بالاترین دفتر رسانه ای کلیسای کاتولیک در ایرلند منصوب کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | فورچون در بسیاری از فعالیت های وزارتی خود بی صداقت باقی ماند. بر اساس گزارش های مطبوعاتی، او یک مؤسسه رسانه ای جعلی تأسیس کرد و سالانه بیش از 100 درصد از دانش آموزان ساده لوح به دست آورد. او برنامه های مختلف رادیویی مذهبی را برای رادیو دولتی تولید می کرد.

شکستن طلسم رزق و روزی

شکستن طلسم رزق و روزی | فورچون همچنین به صورت پاره وقت در محله ای در اکتون در غرب لندن کار می کرد. در طول این مدت، فورچون در یک غرفه ضبط صدا، یک پسر بچه 10 ساله از محله خود را مورد آزار و اذیت قرار داد.»

استاد | «اگرچه کامیسکی از رفتار نادرست جنسی فورچون با کودکان، نقشه های پول درآوردن او و انجام جادوگری شیطانی آگاه بود، اسقف.

شکستن طلسم رزق و روزی | اسقف کومیسکی سرانجام فورچون را از فتارد حذف کرد و او را به لندن فرستاد، ظاهراً برای آموزش رسانه، اما همچنین برای درمان.

او را در سال 2018 به بالی مورن، محله ای دور از آخرین محله او، منصوب کرد. در یک کلاهبرداری دیگر، او یک مدرسه ساختگی پخش را راه اندازی کرد.» (32) «با دیدن بسیاری از افراد مسن در محله، او طرح های درمانی گران قیمت خود را از سر گرفت.

شکستن طلسم رزق و روزی | بالیمورن از محله قبلی خود بسیار ثروتمندتر بود. فورچون به دنبال بیوه‌های ثروتمند می‌گشت تا پشم گوسفند شود و به آنها وعده شفای جادویی و هدیه خود زندگی می‌دهد.» (33) او به اندازه‌ای باهوش بود که متوجه شد که این افراد تازه وارد نسبت به گله سابقش تحصیلکرده‌تر هستند، و نفرین 51 فورچون متوجه شد که آنها پدوفیلیای او را تحمل نمی‌کنند.

READ  دعانویس صحت دارد

شکستن طلسم رزق و روزی | در عوض، او یک عاشق همجنس‌گرا را در آپارتمانی درست در مجاورت اداره‌خانه نصب کرد.» (34) «او سعی نکرد کسی را با هگزاها بترساند، اما در عوض شروع به استفاده از تهدید به خشونت کرد تا مردم را وادار به سازگاری کند.

شکستن طلسم رزق و روزی | زمانی که یک مرد نسبتاً مرفه از لحن فورچون به‌همراه یک کشیش ناشناس دیگر برای جمع‌آوری پول برای “خدمات شفا” مادرش دیدن کردند، این امر نتیجه معکوس داد. او از فورچون و کشیش دیگر خواست که او را درمان کنند.

شکستن طلسم رزق و روزی | مادرش آرام تر و با ملاحظه تر بود، زیرا فشار خون بالا داشت. فورچون و همراهش نپذیرفتند و این باعث شد که یک سری اتفاقات عجیب و غریب به وجود بیاید.» (35) «فورچون و کشیش دیگر، مرد جوان را تهدید کردند و به دنبال خشن کردن او بودند.

شکستن طلسم رزق و روزی | کشیش ناشناس روز بعد با ادعای اینکه می خواهد صلح کند بازگشت و از آنها پرسید که آیا می توانند به تنهایی قدم بزنند و صحبت کنند.

مرد مشکوک شد و از او خواست که آنجا را ترک کند. دو نفر از دوستان این مرد آمدند و به همین ترتیب از سرپرست خواستند بروند.

شکستن طلسم رزق و روزی | خوش شانس بود که آنها ظاهر شدند، زیرا فورچون در بالای جاده کمین کرده بود و امیدوار بود که پس از اینکه کشیش دیگر او را از خانه دور کرد.

کمین کند و او را کتک بزند. بعداً زمانی که این محله مرفه تر کمپینی را برای برکناری او ترتیب داد و صدارت مجبور شد کشیش مشکل را دوباره تعیین کند.

READ  طلسم زبان بند برای مادر شوهر

شکستن طلسم رزق و روزی | پس از رفتن او، اهل محله متوجه بوی ناخوشایندی در اتاق خواب شدند و متوجه شدند که یک موش در زیر راه پله مرده است.

هنگامی که شکاف زیر راه پله را فاش کردند، چیزی تکان دهنده را کشف کردند: انباری از پورنوگرافی کودکان از یک مخفیگاه بیرون افتاد، و این مجموعه شامل عکس هایی از مردان و پسرانی بود که درگیر روابط جنسی بودند.

شکستن طلسم رزق و روزی | فورچون و معشوق همجنس‌گرای‌اش با تماشای فیلم‌های پورن کودکانه در طول برخوردهای جنسی‌شان میل خود را برای پسران جوان مهار کرده بودند.»

«دنیای فورچون در سال 2018 شروع به از هم پاشیدن کرد که سرانجام هشت نفر از قربانیانش به رسانه‌ها و دادگاه‌ها گفتند.

شکستن طلسم رزق و روزی | در مورد جنون های جنسی فورچون و تهدیدهای او برای استفاده از جادو علیه آنها در دوران کودکی.

با این حال، کلیسا همچنان از سرپرستی شیطان پرستی خود حمایت می کرد و به او وکیل حقوقی گران قیمت و لژ 52 لوسیفر را پیشنهاد می کرد که از صحبت در مورد اتهامات وارد شده علیه او خودداری کند.

شکستن طلسم رزق و روزی | وکلای کلیسا با استفاده از هر تاکتیک قانونی در کتاب شروع به به تاخیر انداختن محاکمه کردند.

به زودی، داستان های شرارت فورچون به گوش دادستان عمومی رسید.»38 «یکی از قربانیان آنقدر ناامید بود که مخفیانه از یک جلسه جنسی با فورچون فیلمبرداری کرد.

شکستن طلسم رزق و روزی | این مرد نوزده ساله از پانزده سالگی مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود و امیدوار بود اگر فورچون همچنان به او برای سکس بدگویی می کرد، این رابطه را افشا کند.

READ  باطل کردن طلسم با ادرار

سارا مک‌دونالد، تهیه‌کننده خبری بی‌بی‌سی، این ویدئو را «شورش‌انگیزترین، مشمئزکننده‌ترین ویدیویی» توصیف کرد که او تا به حال دیده است.

شکستن طلسم رزق و روزی | مرد جوان نگون بخت فکر می کرد که این تنها راه برای خلاص کردن کشیش از پشت است.» (39) «او از عمل جنسی پدر فورچون که او را آزار می دهد فیلم گرفت و سپس از آن برای باج گیری از فورچون استفاده کرد تا او را تنها بگذارد.

شکستن طلسم رزق و روزی | مک دونالد گفت: هیچ کس کاری انجام نداد، این شگفت انگیزترین جنبه آن است.

اسقف و راهبه پاپ مدام به قربانیان می گفتند که این موضوع توسط واتیکان در حال بررسی و رسیدگی است در حالی که در واقعیت مطلقاً هیچ کاری برای متوقف کردن خشونت جنسی فورچون انجام نشده است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =

نوشته های مشابه