شکستن طلسم دل سیاهی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم دل سیاهی | کتاب رومیان مانند قهوه تراوش شده است. ما می دانیم که دو نوع قهوه وجود دارد: تراوش شده و فوری. قهوه پرکولاسیون 92 کار صلیب بیشتر طول می کشد زیرا باید فرآیند دم کردن را طی کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | رومی ها مانند قهوه پرکوله هستند. ما نمی توانیم قهوه فوری را از رومیان 8 دریافت کنیم. باید هفت فصل قبل را مرور کنیم. که پرکولاتور است.

شکستن طلسم دل سیاهی

شکستن طلسم دل سیاهی | آزادی از محکومیت پس اکنون هیچ محکومیتی برای کسانی که در مسیح عیسی هستند وجود ندارد.

استاد | زیرا آنچه را که شریعت نمی توانست انجام دهد، زیرا از نظر جسم ضعیف بود، خدا با فرستادن پسر خود به شکل جسم گناهکار انجام داد.

شکستن طلسم دل سیاهی | اکنون اجازه دهید سه نتیجه کلیدی از رهانیدن از قانون را بررسی کنیم. اول از همه، ما آزادی از محکومیت را دریافت می کنیم.

اما نتیجه بسیار غنی تر است. تنها زمانی که از آن فصل‌ها عبور کرده باشیم به «بنابراین» می‌رسیم. با استفاده از مثال های ابراهیم و داوود (فصل 4)، با مقایسه بین آدم و مسیح (فصل 5)، فصل 6 سپس درمان خدا را برای پیرمرد نشان می دهد: اعدام. خدا او را وصله نمی کند. او را اصلاح نمی کند.

شکستن طلسم دل سیاهی | او را به کلیسا نمی فرستد. او را اعدام می کند! خبر خوب این است که این اعدام زمانی انجام شد که عیسی بر روی صلیب مرد.

رومیان 7 به رابطه ما با شریعت می پردازد. من همیشه به این فکر می کردم که چرا بعد از این همه قانون می آییم؟

READ  دعانویس چشم زخم

شکستن طلسم دل سیاهی | اما من با تجربه خودم، با برخورد با مردم و آموختن از کتاب مقدس، آموخته ام که مانع نهایی که باید از آن عبور کنیم (آخرین مرحله این نفوذگر) نحوه ارتباط ما با قانون است.

اکثر مسیحیان هرگز به آنجا نرفته اند. بدون نفوذگر، ما نمی توانیم در رومیان 8 زندگی کنیم، زیرا شرط اساسی «عدم محکومیت» است. لحظه ای که تحت محکومیت قرار می گیریم.

شکستن طلسم دل سیاهی | از زندگی تحت کنترل روح رومیان 8 خارج شده ایم. هدف شماره یک شیطان این است که ما را تحت محکومیت قرار دهد.

هدف کلام خدا، به ویژه در رومیان، رهایی ما از محکومیت است. آزادی عشق دوم، رهایی از قانون آزادی عشق را به ارمغان می آورد.

شکستن طلسم دل سیاهی | همان طور که قانون و فضل با هم در تضادند، قانون گرایی و عشق نیز در تقابلند. در یک سیستم قانونی، دوست داشتن بسیار سخت است.

به هیچ کس مدیون نباشید جز اینکه یکدیگر را دوست بدارید، زیرا هر که دیگری را دوست دارد، شریعت را انجام داده است. ‏ (‏رومیان ۱۳:‏۸-‏۱۰)‏ توجه داشته باشید که کسی که محبت می‌کند «شریعت را به انجام رسانده است».

شکستن طلسم دل سیاهی | هدف شماره یک شیطان این نیست که ما را محکوم کند. لوسیفر چیزی را افشا کرد که هنوز باید انجام دهد.

برای احکام «زنا نکن»، «قتل مکن»، «دزدی نکن»، «شهادت دروغ مکن»، «طمع نکن»، و اگر حکم دیگری هست، همه در این ضرب المثل خلاصه می شود، یعنی “همسایه خود را مانند خود دوست بدار” عشق به همسایه آسیبی نمی رساند، بنابراین عشق تحقق شریعت است.

READ  دعانویسی زبان بند

شکستن طلسم دل سیاهی | این بسیار ساده است. در واقع مشکل متکلمان این است که خیلی ساده به نظر می رسد. با این حال درست است.

غلاطیان این بینش را می افزایند: زیرا در مسیح عیسی نه ختنه و نه ختنه فایده ندارد، بلکه ایمانی که از طریق عشق عمل می کند.

شکستن طلسم دل سیاهی | در آخرین راه، آنچه بیش از همه مهم است ایمان است که از طریق عشق عمل می کند.

اگر روزی از آن حقیقت دور شویم، منحرف شده ایم. ما می‌توانیم به انواع نظریه‌ها، تفسیرها و باورهای الهیات هوشمندانه منحرف شویم.

شکستن طلسم دل سیاهی | اما اگر زمانی از ایمان دور شویم که از طریق عشق کار می کند، از مرکز خارج شده ایم. ما هدف اصلی پیام انجیل را از دست داده ایم.

زیرا تمام شریعت در یک کلمه تحقق می یابد، حتی در این: همسایه خود را مانند خود دوست بدار.» (آیه 14) هنگامی که شریعت ما را مقید می کند.

شکستن طلسم دل سیاهی | چنین محبتی ممکن نیست، زیرا ما به طبیعت جسمانی خود مقید هستیم. همانطور که دیدیم، طبیعت نفسانی چیزی جز میوه های خوب به بار می آورد.

آزادی برای رهبری روح القدس سومین نتیجه رهایی از شریعت، آزادی رهبری شدن توسط روح القدس است. زیرا همه کسانی که توسط روح خدا هدایت می شوند، پسران خدا هستند.

شکستن طلسم دل سیاهی | اگر روزی از ایمان دور شویم و از طریق عشق کار کنیم، از مرکز خارج شده ایم. کار صلیب زیرا شما روح اسارت [بردگی] را برای ترس دوباره دریافت نکردید.

READ  طلسمات ابطال سحر

بلکه روح فرزندخواندگی را دریافت کردید که به وسیله او فریاد می زنیم: “آبا، پدر.” (رومیان 8:14-15) همانطور که قبلاً بیان کردم، خدا روح بردگی را به ما نداده است.

شکستن طلسم دل سیاهی | بلکه روح «پسر بودن» را به ما داده است. خدا نمی خواهد بنده تولید کند. او می خواهد پسر و دختری به دنیا بیاورد.

علامت پسران خدا در اینجا به وضوح بیان شده است. “زیرا همه کسانی که [به طور منظم] توسط روح خدا هدایت می شوند، فرزندان خدا هستند.” اکثر مردم با پیشینه کلیسا موعظه هایی در مورد چگونگی تولد دوباره و احتمالاً نحوه تعمید در روح القدس شنیده اند.

شکستن طلسم دل سیاهی | این هر دو حقیقت فوق العاده ای هستند. تولد جدید ما را فرزند خدا می کند. غسل تعمید در روح القدس ما را برای خدمت به خدا با قدرت ماوراء طبیعی تجهیز می کند.

شکستن طلسم دل سیاهی | اما تنها راهی که می توانیم پسر بالغ خدا شویم این است که توسط روح القدس هدایت شویم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

نوشته های مشابه