شکستن طلسم دفینه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم دفینه | وحشی، حقیر، خائن، سرسخت، مغرور، دوستدار لذت، نه دوستدار خدا. (۲تیموتائوس ۳:۱-۴) ممکن است بگویید: «این فهرست وحشتناکی است، اما حداقل ما این عیب‌ها را در کلیسا نمی‌یابیم.»

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این یک اشتباه بزرگ است، زیرا آیه بعدی می‌گوید: … داشتن نوعی خداپرستی… (آیه 5) من فکر نمی‌کنم پولس هرگز کلمه خداپرستی را در رابطه با دینی به کار برده باشد که چیزی برای آن وجود نداشته باشد. با کتاب مقدس یا با عیسی مسیح انجام دهید.

شکستن طلسم دفینه

شکستن طلسم دفینه | اینها افرادی هستند که به نوعی عضویت در کلیسا را ​​پیشه کرده اند. اما پولس در ادامه گفت: … قدرت آن را انکار می کند.

استاد | کسانی که قدرت خداپرستی را برای تغییر اساسی ماهیت انسان انکار می کنند، مذهبی هستند، اما آنها فقط به همان نوع زندگی ادامه می دهند که قبل از اظهار دین داشتند.

شکستن طلسم دفینه | اما این را بدانید که در روزهای آخر روزگاران پرخطر خواهد آمد: زیرا مردم خود دوست خواهند بود، مال دوست خواهند بود، فخرفروشان، مغرور، کفرگو، نافرمان پدر و مادر، ناسپاس، نامقدس، بی محبت، نابخشوده، تهمت زن، بدون خویشتن داری خواهند بود.

فهرست بالا با آنچه مردم دوست دارند شروع و به پایان می رسد. اولین مورد در لیست عاشقان 97 LUCIFER EXPOSED هستند، مورد بعدی عاشقان پول و آخرین مورد عاشقان لذت هستند.

شکستن طلسم دفینه | بیایید این سه ویژگی را برای لحظه ای در نظر بگیریم: عشق به خود، عشق به پول، عشق به لذت. آنها احتمالاً سه ویژگی بارز فرهنگ معاصر ما هستند.

READ  دعانویس معروف در اردبیل

و من به سرعت اضافه می کنم که ریشه همه چیز اول است – عشق به خود. صرف این واقعیت که مردم فحش نمی‌دهند، قمار نمی‌کنند یا از الکل، تنباکو یا مواد مخدر استفاده نمی‌کنند، لزوماً نشان‌دهنده مسیحی بودن آنها نیست.

شکستن طلسم دفینه | ما نمی‌توانیم ادعای مسیحی بودن خود را بر این واقعیت استوار کنیم که این گناهان آشکار را انجام نمی‌دهیم، زیرا، برای مثال، ممکن است همچنان بسیار خودخواه باشیم.

خط تمایز واقعی بین جهان و کلیسای واقعی این است که آیا مردم عاشق خود هستند یا اینکه خود مصلوب شده اند و برای چیزی غیر از خودشان زندگی می کنند.

شکستن طلسم دفینه | ما اغلب این تقلید از دعای معمولی اعضای کلیسا را ​​می شنویم. «خدا به من و همسرم، پسرم، جان، و همسرش، ما چهار نفر را بیامرزد، دیگر نه. آمین.» این مذهبی است، اما به شدت خودخواهانه، اینطور نیست؟ چند نفر از ما در نماز خود محور هستیم؟

شکستن طلسم دفینه | چند نفر از ما تا به حال فراتر از یک دایره باریک از چیزهایی که به من علاقه دارد و به من مربوط می شود دعا می کنیم؟ اما خداوند راه رهایی از این تمرکز را فراهم کرده است.

از طریق صلیب می آید. ما می‌توانیم این تصمیم و تأیید را بگیریم: «من با مسیح مصلوب شدم. این دیگر من نیستم که زندگی می کنم، بلکه مسیح در من زندگی می کند.»

شکستن طلسم دفینه | آن مرحله مستلزم دو عمل است: اول تصمیم و دوم اقرار درست. اعتراف شخصی مهم است. در رومیان 6، پولس گفت: “پیرمرد ما با او مصلوب شد” (آیه 6). این یک بیانیه کلی است.

READ  دعا نویس عالی

اما در غلاطیان 2:20، پولس آن را شهادت شخصی خود کرد: «من با مسیح مصلوب شدم. این دیگر من نیستم که زندگی می کنم، بلکه مسیح در من زندگی می کند.»

شکستن طلسم دفینه | نفس مصلوب شده سه نتیجه مستقیم از نفس مصلوب شده در زندگی ما وجود دارد. اول 98 مسیحی بودن بر اساس این واقعیت نیست که کسی گناه آشکاری انجام نمی دهد.

کار صلیب همه، آزادی خدمت وجود دارد. آزادی خدمت به عیسی آنها [شاگردانش] را نزد خود فرا خواند و به آنها گفت: «شما می دانید که کسانی که بر غیریهودیان فرمانروایی می شوند، بر آنها مسلط هستند و بزرگانشان بر آنها حکومت می کنند.

شکستن طلسم دفینه | اما در میان شما چنین نخواهد بود. اما هر که از شما بخواهد بزرگ شود، بنده شما باشد. و هر که از شما بخواهد اول باشد، بنده همگان خواهد بود.

چندین سال پیش مردی جوان نزد من آمد که یک مسیحی متعهد، مردی با عطایای قابل توجه بود. او به من گفت: “برادر شاهزاده، من می خواهم به شما خدمت کنم.” خب، این برای من اصلاً خبر خوبی نبود، زیرا من فردی بسیار خودکفا هستم.

شکستن طلسم دفینه | فکر کردم، من واقعاً بدون تو به خوبی کنار می آیم. اگر شروع به خدمت به من کنید، در مواقعی که ترجیح می دهم تنها باشم، شما را در صحنه خواهم داشت.

و، شما مرا در موقعیت هایی مشاهده خواهید کرد که ممکن است نخواهم مرا مشاهده کنند. بنابراین گفتم: “درباره آن فکر می کنم.” اما هنگامی که من دعا کردم.

READ  طلسم زبان بند همگان قوی

شکستن طلسم دفینه | خداوند گفت: “اگر به آن جوان فرصتی برای خدمت به شما ندهید، تنها در را برای ترفیع مشروع می بندید.” بنابراین به مرد جوان گفتم: “باشه.” و ما رابطه شگفت انگیزی ایجاد کردیم و خدا پیوسته او را در پادشاهی ارتقا داد.

چه درس بزرگی برای من بود. ترفیع از انسان نمی آید؛ از طرف خدا می آید عیسی گفت که اگر می‌خواهیم بزرگ باشیم، باید خدمتگزار شویم.

شکستن طلسم دفینه | اگر بخواهیم ارباب شویم باید برده شویم. به عبارت دیگر، هر چه می خواهید بالاتر بروید، باید پایین تر شروع کنید.

یک بار دیگر، به سخنان عیسی در متی 23:12 (همچنین لوقا 14:11) توجه کنید، “زیرا هر که خود را برتری دهد، فروتن خواهد شد و هر که خود را فروتن سازد، سرافراز خواهد شد.” این قانونی است که بر جهان هستی حاکم است.

شکستن طلسم دفینه | آیا ارتقاء می خواهید؟ من می توانم آن را برای شما تضمین کنم. فقط خودت را فروتن کن و تسلیم جایگاهی پست شو. جایی یا کسی را برای خدمت پیدا کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

نوشته های مشابه