شکستن طلسم دفینه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم دفینه | وحشی، حقیر، خائن، سرسخت، مغرور، دوستدار لذت، نه دوستدار خدا. (۲تیموتائوس ۳:۱-۴) ممکن است بگویید: «این فهرست وحشتناکی است، اما حداقل ما این عیب‌ها را در کلیسا نمی‌یابیم.»

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این یک اشتباه بزرگ است، زیرا آیه بعدی می‌گوید: … داشتن نوعی خداپرستی… (آیه 5) من فکر نمی‌کنم پولس هرگز کلمه خداپرستی را در رابطه با دینی به کار برده باشد که چیزی برای آن وجود نداشته باشد. با کتاب مقدس یا با عیسی مسیح انجام دهید.

شکستن طلسم دفینه

شکستن طلسم دفینه | اینها افرادی هستند که به نوعی عضویت در کلیسا را ​​پیشه کرده اند. اما پولس در ادامه گفت: … قدرت آن را انکار می کند.

استاد | کسانی که قدرت خداپرستی را برای تغییر اساسی ماهیت انسان انکار می کنند، مذهبی هستند، اما آنها فقط به همان نوع زندگی ادامه می دهند که قبل از اظهار دین داشتند.

شکستن طلسم دفینه | اما این را بدانید که در روزهای آخر روزگاران پرخطر خواهد آمد: زیرا مردم خود دوست خواهند بود، مال دوست خواهند بود، فخرفروشان، مغرور، کفرگو، نافرمان پدر و مادر، ناسپاس، نامقدس، بی محبت، نابخشوده، تهمت زن، بدون خویشتن داری خواهند بود.

فهرست بالا با آنچه مردم دوست دارند شروع و به پایان می رسد. اولین مورد در لیست عاشقان 97 LUCIFER EXPOSED هستند، مورد بعدی عاشقان پول و آخرین مورد عاشقان لذت هستند.

شکستن طلسم دفینه | بیایید این سه ویژگی را برای لحظه ای در نظر بگیریم: عشق به خود، عشق به پول، عشق به لذت. آنها احتمالاً سه ویژگی بارز فرهنگ معاصر ما هستند.

READ  نوشتن دعا با زعفران برای ازدواج

و من به سرعت اضافه می کنم که ریشه همه چیز اول است – عشق به خود. صرف این واقعیت که مردم فحش نمی‌دهند، قمار نمی‌کنند یا از الکل، تنباکو یا مواد مخدر استفاده نمی‌کنند، لزوماً نشان‌دهنده مسیحی بودن آنها نیست.

شکستن طلسم دفینه | ما نمی‌توانیم ادعای مسیحی بودن خود را بر این واقعیت استوار کنیم که این گناهان آشکار را انجام نمی‌دهیم، زیرا، برای مثال، ممکن است همچنان بسیار خودخواه باشیم.

خط تمایز واقعی بین جهان و کلیسای واقعی این است که آیا مردم عاشق خود هستند یا اینکه خود مصلوب شده اند و برای چیزی غیر از خودشان زندگی می کنند.

شکستن طلسم دفینه | ما اغلب این تقلید از دعای معمولی اعضای کلیسا را ​​می شنویم. «خدا به من و همسرم، پسرم، جان، و همسرش، ما چهار نفر را بیامرزد، دیگر نه. آمین.» این مذهبی است، اما به شدت خودخواهانه، اینطور نیست؟ چند نفر از ما در نماز خود محور هستیم؟

شکستن طلسم دفینه | چند نفر از ما تا به حال فراتر از یک دایره باریک از چیزهایی که به من علاقه دارد و به من مربوط می شود دعا می کنیم؟ اما خداوند راه رهایی از این تمرکز را فراهم کرده است.

از طریق صلیب می آید. ما می‌توانیم این تصمیم و تأیید را بگیریم: «من با مسیح مصلوب شدم. این دیگر من نیستم که زندگی می کنم، بلکه مسیح در من زندگی می کند.»

شکستن طلسم دفینه | آن مرحله مستلزم دو عمل است: اول تصمیم و دوم اقرار درست. اعتراف شخصی مهم است. در رومیان 6، پولس گفت: “پیرمرد ما با او مصلوب شد” (آیه 6). این یک بیانیه کلی است.

READ  شکستن طلسم زیر خاکی

اما در غلاطیان 2:20، پولس آن را شهادت شخصی خود کرد: «من با مسیح مصلوب شدم. این دیگر من نیستم که زندگی می کنم، بلکه مسیح در من زندگی می کند.»

شکستن طلسم دفینه | نفس مصلوب شده سه نتیجه مستقیم از نفس مصلوب شده در زندگی ما وجود دارد. اول 98 مسیحی بودن بر اساس این واقعیت نیست که کسی گناه آشکاری انجام نمی دهد.

کار صلیب همه، آزادی خدمت وجود دارد. آزادی خدمت به عیسی آنها [شاگردانش] را نزد خود فرا خواند و به آنها گفت: «شما می دانید که کسانی که بر غیریهودیان فرمانروایی می شوند، بر آنها مسلط هستند و بزرگانشان بر آنها حکومت می کنند.

شکستن طلسم دفینه | اما در میان شما چنین نخواهد بود. اما هر که از شما بخواهد بزرگ شود، بنده شما باشد. و هر که از شما بخواهد اول باشد، بنده همگان خواهد بود.

چندین سال پیش مردی جوان نزد من آمد که یک مسیحی متعهد، مردی با عطایای قابل توجه بود. او به من گفت: “برادر شاهزاده، من می خواهم به شما خدمت کنم.” خب، این برای من اصلاً خبر خوبی نبود، زیرا من فردی بسیار خودکفا هستم.

شکستن طلسم دفینه | فکر کردم، من واقعاً بدون تو به خوبی کنار می آیم. اگر شروع به خدمت به من کنید، در مواقعی که ترجیح می دهم تنها باشم، شما را در صحنه خواهم داشت.

و، شما مرا در موقعیت هایی مشاهده خواهید کرد که ممکن است نخواهم مرا مشاهده کنند. بنابراین گفتم: “درباره آن فکر می کنم.” اما هنگامی که من دعا کردم.

READ  دعانویس تضمینی

شکستن طلسم دفینه | خداوند گفت: “اگر به آن جوان فرصتی برای خدمت به شما ندهید، تنها در را برای ترفیع مشروع می بندید.” بنابراین به مرد جوان گفتم: “باشه.” و ما رابطه شگفت انگیزی ایجاد کردیم و خدا پیوسته او را در پادشاهی ارتقا داد.

چه درس بزرگی برای من بود. ترفیع از انسان نمی آید؛ از طرف خدا می آید عیسی گفت که اگر می‌خواهیم بزرگ باشیم، باید خدمتگزار شویم.

شکستن طلسم دفینه | اگر بخواهیم ارباب شویم باید برده شویم. به عبارت دیگر، هر چه می خواهید بالاتر بروید، باید پایین تر شروع کنید.

یک بار دیگر، به سخنان عیسی در متی 23:12 (همچنین لوقا 14:11) توجه کنید، “زیرا هر که خود را برتری دهد، فروتن خواهد شد و هر که خود را فروتن سازد، سرافراز خواهد شد.” این قانونی است که بر جهان هستی حاکم است.

شکستن طلسم دفینه | آیا ارتقاء می خواهید؟ من می توانم آن را برای شما تضمین کنم. فقط خودت را فروتن کن و تسلیم جایگاهی پست شو. جایی یا کسی را برای خدمت پیدا کنید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =

نوشته های مشابه