شکستن طلسم

شکستن طلسم دفینه ها

شکستن طلسم دفینه ها | در طول از دست دادن مایعات جنسی، بسیاری از انتقال دهنده عصبی دوپامین (مسئول هیجانات عاطفی) در مغز برداشته می شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با پرولاکتین جایگزین می شود، یک انتقال دهنده عصبی دیگر که باعث نامطلوب شدن فعالیت جنسی بیشتر می شود.

شکستن طلسم دفینه ها

شکستن طلسم دفینه ها | فعالیت جنسی بیش از حد در طول زمان ممکن است باعث شود که یک زوج از یکدیگر جدا شوند و به دنبال شریک دیگری بگردند.

استاد | با این حال، هنگامی که میل جنسی در فرآیند فعالیت تولیدمثلی صرف یا مصرف می شود، جنبه معنوی اغلب آسیب می بیند.

شکستن طلسم دفینه ها | افرادی که می خواهند با هم بچسبند باید انرژی جنسی خود را به سعادت و عشق بی قید و شرط هدایت کنند.

این کتاب چندین راه منحصر به فرد را توضیح می دهد که چگونه می توان به این اثر دست یافت، اگر قرار است ثبات و عشق در یک رابطه، بخشی از تجربه فرد باقی بماند، نه اینکه تحت الحمایه عادت افتضاح تقویت کننده تکامل جهش بی رویه از شریک به شریک زندگی باشد.

شکستن طلسم دفینه ها | چیزی است که من می‌خواهم آن را «توطئه طبیعت» یا تمایل شدید بسیاری از انسان‌ها به اختلاط و درهم‌آمیختگی با هر چه بیشتر شریک‌های زندگی در یک عمر بنامم.

اگر کسی نمی‌خواهد یک پیاده یا برده بیولوژیکی مادر طبیعت باقی بماند، می‌توان و باید نشاط میل جنسی را حفظ کرد تا یک ماده انرژی بیولوژیکی ظریف به نام «جاس» ایجاد شود که نه تنها می‌تواند توسط افراد برای تقویت روابطشان استفاده شود.

READ  طلسم زبان بند مادر شوهر

شکستن طلسم دفینه ها | بلکه همچنین می‌تواند حفظ شود. به یوگی ها کمک می کند تا مراقبه و قدرت خود را تا حد زیادی تقویت کنند.

سطح معینی از تجربه در سامادی را می‌توان تنها در حالی به دست آورد که مجرد باشید، روزه بگیرید تا زمانی که بین وعده‌های غذایی کامل و از نظر تغذیه‌ای کامل راحت باشید و تنها با طبیعی‌ترین و قدیمی‌ترین رژیم غذایی انسان زندگی کنید.

شکستن طلسم دفینه ها | در حالی که تمام سلول‌های بدن را با جوهره دگرگون‌کننده پرانا پر می‌کند. که در طبیعت یافت می شود.

بازگشت به فهرست مطالب فصل اول (1) یاد بگیرید چگونه انرژی حیاتی جنسی را برای سعادت حفظ کنید بازگشت به محتوا فعالیت جنسی منظم طبیعی و سالم تلقی می شود.

شکستن طلسم دفینه ها | اما در سطح بالاتری از سلامتی، این به هیچ وجه درست نیست. یک «فراتر از سلامت» وجود دارد که در آن انرژی جنسی یا حیاتی می‌تواند.

از طریق تمرینی که از «تمرین گوزن‌ها» تائوئیستی به دست می‌آید، بدون از دست دادن معمول مایع حیاتی و انرژی گرانبهای جنسی، رضایتی عمیق را فراهم کند. “تمرین آهو” تائوئیست از چین باستان قبل از زمان کنفوسیوس سرچشمه گرفت، زمانی که ایده حفظ انرژی جنسی حیاتی برای لذت بیشتر به طور گسترده ای انجام شد، مورد احترام و احترام قرار گرفت.

شکستن طلسم دفینه ها | استفاده از این روش برای جلوگیری از انزال بسیار بسیار ساده است: به سادگی تمام ماهیچه های ناحیه مقعد و لگن را منقبض کنید که ترشح ادرار را درست قبل از ارگاسم یا ترشح مایع جنسی کنترل می کند تا از انزال (در مردان) و از دست دادن مایع جنسی جلوگیری شود.

READ  دعا برای شکستن طلسم بیکاری

در زنان). برای اطمینان از اینکه این تکنیک به درستی انجام می شود، در حین ادرار کردن، آن عضلات ناحیه مقعدی لگنی را منقبض کنید و بلافاصله جریان وسط ادرار را متوقف کنید.

شکستن طلسم دفینه ها | این انقباض را (در ابتدا در حین ادرار کردن) هر روز به مدت چند هفته یا تا زمانی که به یک عادت کاملاً ریشه ای تبدیل شود، به طور مداوم تمرین کنید. همیشه این روش را برای جلوگیری از ترشح مایعات حیاتی جنسی در حین فعالیت جنسی تمرین یا اعمال کنید.

با این حال، این روش ممکن است برای کسانی که پروستات یا سایر شرایط پزشکی مرتبط دارند کارایی نداشته باشد یا مناسب نباشد.

شکستن طلسم دفینه ها | به عنوان مثال، وضعیتی به نام “میونوروپاتی لگنی” وجود دارد که در آن انقباض عضلات برای توقف انزال ممکن است مضر باشد.

به همین دلیل است که دگرگونی موفقیت آمیز برای داشتن تناسب فیزیکی، کامل و سالم در تمام اندام های حیاتی بدن، به ویژه اندام های جنسی ضروری است.

شکستن طلسم دفینه ها | من بارها در طول این کتاب، در مورد اهمیت خوردن یک رژیم غذایی قبل از کشاورزی و غذاهای کامل از غذاهای فوق‌العاده و گیاهان سازگار، به‌علاوه روزه‌داری منظم در آب، ورزش و تنفس عمیق پرانا از طبیعت بحث خواهم کرد.

در غیر این صورت، حفظ مایعات جنسی ممکن است مشکلاتی بیش از آنچه ارزش دارد ایجاد کند. لطفاً قبل از شروع استفاده از “ورزش گوزن” برای کنترل از دست دادن نارسایی عصبی، اگر در مورد سلامتی خود به طور کلی و سلامت جنسی خود به طور خاص شک دارید.

READ  طلسم مهره

شکستن طلسم دفینه ها | با پزشک خود مشورت کنید. صرفه جویی در انرژی حیاتی در حالی که در وضعیت سلامتی سطح بالا قرار دارید، می تواند حالت های باورنکردنی از سعادت و شادی طبیعی را در طول زندگی به ارمغان آورد.

با این حال، تلاش برای حفظ میل جنسی در حالی که در وضعیت بهینه سلامتی نیست و در حالی که انسدادهای انرژی ظریف در ستون فقرات وجود دارد، می تواند منجر به ناامیدی شود.

شکستن طلسم دفینه ها | بنابراین بسیار حیاتی است که همیشه در حالت خلوص درونی و رهایی از اعتیاد بمانید تا به راحتی مجرد بمانید.

با این حال، حفظ انرژی حیاتی جنسی برای افراد مسن بسیار منطقی‌تر از افراد جوان‌تر است، زیرا افراد مسن‌تر تمایل به ایجاد انرژی ندارند.

شکستن طلسم دفینه ها | اگر یک جوان در اواخر نوجوانی مایعات جنسی خود را از دست بدهد، می تواند ظرف چند روز بهبود یابد، اما ممکن است یک ماه طول بکشد تا یک مرد مسن به طور کامل بهبود یابد.

تبدیل اعتیادهای پایین تر به شهوت و شهوت باید برای هدفی بالاتر که سعادت و شادی ابدی است دنبال شود.

شکستن طلسم دفینه ها | جنبه معنوی زندگی متأسفانه زمانی که تمایلات جنسی شایع است نادیده گرفته می شود. یادگیری تغییر شکل برای حفظ تجرد در طول wi ضروری است


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =