شکستن طلسم دعوا


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم دعوا | خدای این عصر چه کسی ذهن کافران را کور می کند؟ شیطان. و او چیست؟ او “خدای این عصر” است. جای تعجب نیست که او نمی خواهد این سن تمام شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چون وقتی این سن تمام شود دیگر خدا نخواهد بود. اما مسئولیت کلیسا این است که عصر را به پایان برساند و بدین وسیله حکومت شیطان را به عنوان یک خدا خاتمه دهد.

شکستن طلسم دعوا

شکستن طلسم دعوا | در فصل ششم کتاب عبرانیان، نویسنده در مورد افرادی صحبت کرد که تجربیات معنوی عمیقی در چشیدن قدرت های عصر جدید داشتند.

استاد | اما همان افراد بعداً از آنچه تجربه کرده بودند بازگشتند. زیرا برای کسانی که زمانی روشن فکر بودند و 85 سال داشتند غیرممکن است اگر طوری زندگی کنیم که گویی این عصر قرار است برای همیشه ادامه داشته باشد، در توهم زندگی خواهیم کرد.

شکستن طلسم دعوا | اما حتی اگر انجیل ما پوشیده باشد، برای کسانی که در حال نابودی هستند پوشیده است، که خدای این عصر ذهنشان را کور کرده است.

هدیه آسمانی را چشید و شریک روح القدس شد و کلمه نیک خدا و قدرت های عصر آینده را چشید. (عبرانیان 6:4-5) پنج تجربه در آنجا وجود دارد: ما روشن شدیم، هدیه آسمانی (زندگی ابدی) را چشیدیم، شریک روح القدس شدیم، کلام نیک خدا را چشیدیم، و ما از قدرت های عصر آینده لذت برده اند.

شکستن طلسم دعوا | برای من، این همان چیزی است که با تعمید در روح القدس می آید. هنگامی که در روح القدس تعمید می گیرید، در حضور ماوراء طبیعی غوطه ور می شوید.

READ  نوشتن دعا برای پیدا شدن کار

در این عصر فوق طبیعی است و در عصر بعدی طبیعی خواهد بود. در این، کمی به ما چشیده شده است که قدرت عصر بعدی چگونه خواهد بود.

شکستن طلسم دعوا | خداوند به ما ذائقه داده است تا ذائقه ما را برای این عصر خراب کند. چرا مسیحیان باید شیفته ذائقه این عصر باشند در حالی که ما قدرت های عصر آینده را چشیده ایم؟

مقاومت در برابر این عصر اکنون آن که در میان خارها بذر یافت، کسی است که کلام را می شنود، و دغدغه های این دنیا و فریب ثروت، کلام را خفه می کند و بی ثمر می شود.

شکستن طلسم دعوا | جایی که در این ترجمه می گوید جهان، ترجمه صحیح «سن» است (مانند NIV). نگرانی های این عصر کلام خدا را خفه می کند و ما را بی ثمر می کند.

ما نمی‌توانیم بخشی از «این عصر» باشیم، زیرا اگر باشیم، مراقبت‌ها و مشکلات آن بر ما مسلط می‌شویم. آنها ما را از نظر روحی بی ثمر می کنند.

شکستن طلسم دعوا | ما باید زندگی هایی داشته باشیم که متعلق به عصر دیگری است. و منطبق با این دنیا نشوید [ترجمه صحیح این است: «با این عصر مطابق نشوید»]، بلکه با تجدید ذهن خود متحول شوید تا ثابت کنید آن اراده نیک و پسندیده و کامل خداوند چیست.

ما نمی‌توانیم با عصر حاضر مطابقت داشته باشیم. راه‌حل ما فهرستی از احکام دینی نیست، زیرا این امر افراد را در داخل تغییر نمی‌دهد.

شکستن طلسم دعوا | راه حل این است که ذهن ما تغییر کند، زیرا وقتی متفاوت فکر کنیم، متفاوت زندگی خواهیم کرد. فرق دین و فضل همین است.

READ  طلسم سوسن غساله ازدواج و محبت

دین از قوانین بیرونی تشکیل شده است – اینکه چه چیزی باید بپوشیم، موهایمان چقدر باید کوتاه باشد، چه مقدار رژ لب بزنیم، و سایر قوانین بیرونی.

شکستن طلسم دعوا | پولس اساساً گفت: «آنگونه که این عصر فکر می کند فکر نکنید. در ذهن خود تغییر دهید.

بگذارید روح‌القدس طرز تفکر و ارزیابی چیزها، اولویت‌های متفاوت، جاه‌طلبی‌های متفاوت، اهداف متفاوت را به شما بدهد.

شکستن طلسم دعوا | آن وقت جور دیگری زندگی خواهی کرد.» سپس پولس توضیح داد که وقتی ذهن ما تجدید شود، اراده خوب، قابل قبول و کامل خدا را کشف خواهیم کرد.

بسیاری از مسیحیان اراده خدا را نمی یابند زیرا هرگز در ذهن خود تجدید نمی شوند. ذهن تجدید ناپذیر نمی تواند اراده خدا را کشف کند.

شکستن طلسم دعوا | عقل نفسانی دشمنی با خداست. خداوند اسرار خود را برای دشمنانش فاش نمی کند.

اما اگر ذهن ما تغییر کند، آنگاه خدا شروع به نشان دادن اسرار خود، از جمله برنامه خود برای زندگی ما خواهد کرد.

شکستن طلسم دعوا | میلیون‌ها مسیحی به بهشت ​​می‌رسند، اما می‌ترسم نقشه خدا را اینجا روی زمین از دست داده باشند، زیرا در ذهنشان تجدید نشده است.

به همین دلیل است که ما نباید با این عصر حاضر مطابقت داشته باشیم. کتاب دوم تیموتائوس از یکی از تراژدی های بزرگ عهد جدید می گوید.

شکستن طلسم دعوا | یکی از قابل اعتمادترین و همکارهای طولانی مدت پل او را ترک کرد. «دِماس با دوست داشتن این دنیای کنونی [عصر] مرا ترک کرد» (دوم تیموتائوس 4:10).

نمی گوید که دیماس گناه کرد، بداخلاقی یا مست شد. او فقط شیفته این عصر کنونی شده بود. او به جایی رسید که عشق در این عصر، ادامه دادن بیشتر با پل را برای او غیرممکن کرد.

READ  شکستن طلسم ترس

شکستن طلسم دعوا | من فکر می کنم که این در تجربه بسیاری از افرادی که برای خدمت به خداوند دعوت شده اند صادق بوده است. عشق این عصر آنها را از برآورده ساختن دعوت خود باز داشته است.

یک بنده خدا نمی تواند این عصر حاضر را دوست داشته باشد. ما باید تصمیم خود را برای مقاومت در برابر عصر حاضر بگیریم.

شکستن طلسم دعوا | نتایج رهایی از این سن کنونی 87، ما باید تصمیم خود را برای مقاومت در برابر این سن کنونی بسازیم.

لوسیفر در معرض دو نتیجه متمایز از رهایی از این عصر شیطانی کنونی وجود دارد. شهروندی در بهشت ​​برادران، به پیروی از من بپیوندید و به کسانی که چنین راه می‌روند توجه داشته باشید، همانطور که شما الگوی ما را دارید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + بیست =

نوشته های مشابه