شکستن طلسم دعوا


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم دعوا | خدای این عصر چه کسی ذهن کافران را کور می کند؟ شیطان. و او چیست؟ او “خدای این عصر” است. جای تعجب نیست که او نمی خواهد این سن تمام شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چون وقتی این سن تمام شود دیگر خدا نخواهد بود. اما مسئولیت کلیسا این است که عصر را به پایان برساند و بدین وسیله حکومت شیطان را به عنوان یک خدا خاتمه دهد.

شکستن طلسم دعوا

شکستن طلسم دعوا | در فصل ششم کتاب عبرانیان، نویسنده در مورد افرادی صحبت کرد که تجربیات معنوی عمیقی در چشیدن قدرت های عصر جدید داشتند.

استاد | اما همان افراد بعداً از آنچه تجربه کرده بودند بازگشتند. زیرا برای کسانی که زمانی روشن فکر بودند و 85 سال داشتند غیرممکن است اگر طوری زندگی کنیم که گویی این عصر قرار است برای همیشه ادامه داشته باشد، در توهم زندگی خواهیم کرد.

شکستن طلسم دعوا | اما حتی اگر انجیل ما پوشیده باشد، برای کسانی که در حال نابودی هستند پوشیده است، که خدای این عصر ذهنشان را کور کرده است.

هدیه آسمانی را چشید و شریک روح القدس شد و کلمه نیک خدا و قدرت های عصر آینده را چشید. (عبرانیان 6:4-5) پنج تجربه در آنجا وجود دارد: ما روشن شدیم، هدیه آسمانی (زندگی ابدی) را چشیدیم، شریک روح القدس شدیم، کلام نیک خدا را چشیدیم، و ما از قدرت های عصر آینده لذت برده اند.

شکستن طلسم دعوا | برای من، این همان چیزی است که با تعمید در روح القدس می آید. هنگامی که در روح القدس تعمید می گیرید، در حضور ماوراء طبیعی غوطه ور می شوید.

READ  شکستن طلسم دل سیاهی

در این عصر فوق طبیعی است و در عصر بعدی طبیعی خواهد بود. در این، کمی به ما چشیده شده است که قدرت عصر بعدی چگونه خواهد بود.

شکستن طلسم دعوا | خداوند به ما ذائقه داده است تا ذائقه ما را برای این عصر خراب کند. چرا مسیحیان باید شیفته ذائقه این عصر باشند در حالی که ما قدرت های عصر آینده را چشیده ایم؟

مقاومت در برابر این عصر اکنون آن که در میان خارها بذر یافت، کسی است که کلام را می شنود، و دغدغه های این دنیا و فریب ثروت، کلام را خفه می کند و بی ثمر می شود.

شکستن طلسم دعوا | جایی که در این ترجمه می گوید جهان، ترجمه صحیح «سن» است (مانند NIV). نگرانی های این عصر کلام خدا را خفه می کند و ما را بی ثمر می کند.

ما نمی‌توانیم بخشی از «این عصر» باشیم، زیرا اگر باشیم، مراقبت‌ها و مشکلات آن بر ما مسلط می‌شویم. آنها ما را از نظر روحی بی ثمر می کنند.

شکستن طلسم دعوا | ما باید زندگی هایی داشته باشیم که متعلق به عصر دیگری است. و منطبق با این دنیا نشوید [ترجمه صحیح این است: «با این عصر مطابق نشوید»]، بلکه با تجدید ذهن خود متحول شوید تا ثابت کنید آن اراده نیک و پسندیده و کامل خداوند چیست.

ما نمی‌توانیم با عصر حاضر مطابقت داشته باشیم. راه‌حل ما فهرستی از احکام دینی نیست، زیرا این امر افراد را در داخل تغییر نمی‌دهد.

شکستن طلسم دعوا | راه حل این است که ذهن ما تغییر کند، زیرا وقتی متفاوت فکر کنیم، متفاوت زندگی خواهیم کرد. فرق دین و فضل همین است.

READ  دعانویس ضمانتی

دین از قوانین بیرونی تشکیل شده است – اینکه چه چیزی باید بپوشیم، موهایمان چقدر باید کوتاه باشد، چه مقدار رژ لب بزنیم، و سایر قوانین بیرونی.

شکستن طلسم دعوا | پولس اساساً گفت: «آنگونه که این عصر فکر می کند فکر نکنید. در ذهن خود تغییر دهید.

بگذارید روح‌القدس طرز تفکر و ارزیابی چیزها، اولویت‌های متفاوت، جاه‌طلبی‌های متفاوت، اهداف متفاوت را به شما بدهد.

شکستن طلسم دعوا | آن وقت جور دیگری زندگی خواهی کرد.» سپس پولس توضیح داد که وقتی ذهن ما تجدید شود، اراده خوب، قابل قبول و کامل خدا را کشف خواهیم کرد.

بسیاری از مسیحیان اراده خدا را نمی یابند زیرا هرگز در ذهن خود تجدید نمی شوند. ذهن تجدید ناپذیر نمی تواند اراده خدا را کشف کند.

شکستن طلسم دعوا | عقل نفسانی دشمنی با خداست. خداوند اسرار خود را برای دشمنانش فاش نمی کند.

اما اگر ذهن ما تغییر کند، آنگاه خدا شروع به نشان دادن اسرار خود، از جمله برنامه خود برای زندگی ما خواهد کرد.

شکستن طلسم دعوا | میلیون‌ها مسیحی به بهشت ​​می‌رسند، اما می‌ترسم نقشه خدا را اینجا روی زمین از دست داده باشند، زیرا در ذهنشان تجدید نشده است.

به همین دلیل است که ما نباید با این عصر حاضر مطابقت داشته باشیم. کتاب دوم تیموتائوس از یکی از تراژدی های بزرگ عهد جدید می گوید.

شکستن طلسم دعوا | یکی از قابل اعتمادترین و همکارهای طولانی مدت پل او را ترک کرد. «دِماس با دوست داشتن این دنیای کنونی [عصر] مرا ترک کرد» (دوم تیموتائوس 4:10).

نمی گوید که دیماس گناه کرد، بداخلاقی یا مست شد. او فقط شیفته این عصر کنونی شده بود. او به جایی رسید که عشق در این عصر، ادامه دادن بیشتر با پل را برای او غیرممکن کرد.

READ  نوشتن دعا و طلسم

شکستن طلسم دعوا | من فکر می کنم که این در تجربه بسیاری از افرادی که برای خدمت به خداوند دعوت شده اند صادق بوده است. عشق این عصر آنها را از برآورده ساختن دعوت خود باز داشته است.

یک بنده خدا نمی تواند این عصر حاضر را دوست داشته باشد. ما باید تصمیم خود را برای مقاومت در برابر عصر حاضر بگیریم.

شکستن طلسم دعوا | نتایج رهایی از این سن کنونی 87، ما باید تصمیم خود را برای مقاومت در برابر این سن کنونی بسازیم.

لوسیفر در معرض دو نتیجه متمایز از رهایی از این عصر شیطانی کنونی وجود دارد. شهروندی در بهشت ​​برادران، به پیروی از من بپیوندید و به کسانی که چنین راه می‌روند توجه داشته باشید، همانطور که شما الگوی ما را دارید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 3 =

نوشته های مشابه