شکستن طلسم دعانویس


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم دعانویس | پولس آن را اینگونه بیان کرد: زیرا شهروندی ما در بهشت ​​است که از آنجا نیز مشتاقانه منتظر نجات دهنده، خداوند عیسی مسیح هستیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شکستن طلسم دعانویس | ما نه تنها در بهشت ​​شهروندی داریم. ما همچنین به دنبال بازگشت مسیح هستیم. این دومین نشانه رهایی از این عصر شیطانی کنونی است.

شکستن طلسم دعانویس

شکستن طلسم دعانویس | آیا ما مشتاقانه منتظر خداوند عیسی مسیح هستیم؟ او فقط برای مردمی برمی گردد که مشتاقانه منتظر او هستند.

استاد | و همانطور که برای مردم مقرر شده است که یک بار بمیرند، اما پس از این داوری، مسیح نیز یک بار برای تحمل گناهان بسیاری عرضه شد.

شکستن طلسم دعانویس | برای کسانی که مشتاقانه منتظر او هستند، او برای بار دوم، جدا از گناه، برای نجات ظاهر می شود. (عبرانیان 9:27-28) او برای کسانی که مشتاقانه منتظر او هستند ظاهر خواهد شد.

اگر از این عصر شرور کنونی رهایی نیافته ایم، مشتاقانه منتظر عیسی نخواهیم بود. بنابراین، نتایج عملی رهایی از این عصر شیطانی کنونی از طریق ایمان به عیسی این است که ما شهروندی در بهشت ​​داریم و مشتاقانه منتظر بازگشت خداوند از بهشت ​​هستیم.

شکستن طلسم دعانویس | رهایی از قانون 89 لوسیفر افشا شد اکنون به غلاطیان و دومین رهایی ارائه شده توسط صلیب می پردازیم.

همانطور که قبلاً گفتم، این چهار رهایی باقیمانده جنبه‌های مختلف رهایی اولیه هستند: «از این عصر شیطانی کنونی».

شکستن طلسم دعانویس | این بدان معناست که برای رهایی کامل از این عصر شرور کنونی، باید مطمئن شویم که هر چهار رهایی بعدی را نیز داریم.

READ  شکستن طلسم عاشقی

زیرا من از طریق شریعت برای شریعت مردم تا برای خدا زندگی کنم. (غلاطیان ۲:۱۹) وقتی مسیح مرد، من برای شریعت مردم.

شکستن طلسم دعانویس | پیرمرد من با او مصلوب شد. بنابراین، از طریق صلیب و مرگ عیسی – که از طریق ایمان من به مرگ من تبدیل شد – من برای شریعت مردم.

این یک فکر فوق العاده است، اگر بتوانیم آن را درک کنیم. آخرین کاری که قانون می تواند با ما انجام دهد این است که ما را به قتل برساند.

شکستن طلسم دعانویس | این پنالتی نهایی آن است. وقتی ما را به قتل رسانده است، دیگر کاری از دستمان بر نمی‌آید. اگر فردی اعدام شود دیگر مشمول قانون نیست.

تنها راه برون رفت از قانون مرگ است. در رحمت خدا، مرگ ما زمانی اتفاق افتاد که عیسی بر روی صلیب مرد. “من به واسطه شریعت برای شریعت مرده ام” (غلاطیان 2:19 KJV).

شکستن طلسم دعانویس | قانون چیزی برای گفتن به من ندارد. من دیگر رابطه ای با قانون ندارم. من با مرگ عیسی از شریعت جدا شدم.

وقتی درباره این موضوع صحبت می‌کردم، اغلب می‌دیدم که حیرت مؤدبانه در چهره‌های مردم می‌آمد. آنها به سادگی نمی توانستند تصور کنند که هدف خدا این است که ما باید از شریعت رهایی پیدا کنیم.

شکستن طلسم دعانویس | اما این حقیقت است. هدف اوست. بارها در کتاب مقدس به وضوح بیان شده است.

در اینجا یک جمله نفس گیر وجود دارد: زیرا گناه بر شما مسلط نخواهد شد، زیرا شما تحت شریعت نیستید، بلکه تحت فیض هستید.

شکستن طلسم دعانویس | قبلاً در این کتاب به دو جایگزین متقابل اشاره کردم: شریعت و فیض. ما نمی توانیم هر دوی آنها را داشته باشیم.

READ  نوشتن دعا از راه دور

ما باید انتخاب کنیم اگر تحت قانون هستیم، تحت فضل نیستیم. اگر تحت فضل هستیم، تحت قانون نیستیم. بنابراین ما باید تصمیم خود را بگیریم: آیا من تحت قانون هستم یا تحت فیض هستم؟

شکستن طلسم دعانویس | ما نمی توانیم یک پا در دو دنیای متفاوت داشته باشیم. 90 اگر ما تحت قانون هستیم، ما تحت فیض نیستیم.

کار صلیب معنای این حقیقت این است که اگر تحت شریعت باشیم، گناه بر ما مسلط خواهد شد. نتیجه گیری واضح چیست؟

شکستن طلسم دعانویس | تنها راه فرار از سلطه گناه، فرار از شریعت است. این گزینه با مرگ عیسی بر روی صلیب فراهم شد. “من از طریق قانون مرده برای قانون هستم.” زیرا هنگامی که ما در جسم بودیم، احساسات گناه آلود که توسط شریعت برانگیخته شده بود.

در اعضای ما کار می کرد تا تا حد مرگ میوه دهد. اما اکنون ما از شریعت نجات یافته‌ایم و در برابر آنچه که در اختیار داشتیم مرده‌ایم تا در تازگی روح خدمت کنیم و نه در کهن نامه.

شکستن طلسم دعانویس | پولس در اینجا در مورد رهایی از گناه صحبت نمی کرد، بلکه در مورد رهایی از شریعت بود.

در این متن پیچیده در رومیان 7، پولس از تشبیهی استفاده کرد. وی با استفاده از قیاس زن با مرد می گوید: «طبق قانون اگر آن زن با مرد دیگری ازدواج کند در حالی که شوهرش زنده است، زن زناکار است.

شکستن طلسم دعانویس | اما وقتی شوهرش مرده، او آزاد است با مرد دیگری ازدواج کند.» (به آیه 3 مراجعه کنید.) به گفته پولس، ما تحت شریعت قرار داشتیم و با طبیعت جسمانی خود ازدواج کرده بودیم.

READ  دعانویس برای باز شدن بخت

از آن اتحاد، طبیعت جسمانی آنچه را که همیشه تولید می‌کند به وجود آورد – کارهای جسمانی. یک کار خوب در بین آنها نیست.

شکستن طلسم دعانویس | اما پولس این مژده را ابلاغ کرد که بر روی صلیب، طبیعت جسمانی ما در عیسی مرد. اکنون، ما آزادیم بدون زناکاری با «دیگری» ازدواج کنیم.

با کی ازدواج کنیم؟ مسیح. اگر با مسیح رستاخیز ازدواج کنیم، میوه روح را خواهیم آورد. این چیزی است که از آن اتحادیه بیرون می آید.

شکستن طلسم دعانویس | دو اتحاد ممکن وجود دارد: شما می توانید با طبیعت جسمانی خود متحد شوید و کارهای جسمانی را به وجود آورید.

ازدواج تحت قانون. یا، می‌توانید از شریعت رهایی پیدا کنید، آزاد باشید تا توسط روح‌القدس با عیسی در یک رابطه زناشویی متحد شوید و ثمره روح را بیاورید.

شکستن طلسم دعانویس | در هیچ یک از این دو مورد بحث تلاش یا انجام بهترین کار نیست.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − دو =

نوشته های مشابه