شکستن طلسم دعانویس


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

شکستن طلسم دعانویس | پولس آن را اینگونه بیان کرد: زیرا شهروندی ما در بهشت ​​است که از آنجا نیز مشتاقانه منتظر نجات دهنده، خداوند عیسی مسیح هستیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شکستن طلسم دعانویس | ما نه تنها در بهشت ​​شهروندی داریم. ما همچنین به دنبال بازگشت مسیح هستیم. این دومین نشانه رهایی از این عصر شیطانی کنونی است.

شکستن طلسم دعانویس

شکستن طلسم دعانویس | آیا ما مشتاقانه منتظر خداوند عیسی مسیح هستیم؟ او فقط برای مردمی برمی گردد که مشتاقانه منتظر او هستند.

استاد | و همانطور که برای مردم مقرر شده است که یک بار بمیرند، اما پس از این داوری، مسیح نیز یک بار برای تحمل گناهان بسیاری عرضه شد.

شکستن طلسم دعانویس | برای کسانی که مشتاقانه منتظر او هستند، او برای بار دوم، جدا از گناه، برای نجات ظاهر می شود. (عبرانیان 9:27-28) او برای کسانی که مشتاقانه منتظر او هستند ظاهر خواهد شد.

اگر از این عصر شرور کنونی رهایی نیافته ایم، مشتاقانه منتظر عیسی نخواهیم بود. بنابراین، نتایج عملی رهایی از این عصر شیطانی کنونی از طریق ایمان به عیسی این است که ما شهروندی در بهشت ​​داریم و مشتاقانه منتظر بازگشت خداوند از بهشت ​​هستیم.

شکستن طلسم دعانویس | رهایی از قانون 89 لوسیفر افشا شد اکنون به غلاطیان و دومین رهایی ارائه شده توسط صلیب می پردازیم.

همانطور که قبلاً گفتم، این چهار رهایی باقیمانده جنبه‌های مختلف رهایی اولیه هستند: «از این عصر شیطانی کنونی».

شکستن طلسم دعانویس | این بدان معناست که برای رهایی کامل از این عصر شرور کنونی، باید مطمئن شویم که هر چهار رهایی بعدی را نیز داریم.

READ  طلسم ثروت و قدرت

زیرا من از طریق شریعت برای شریعت مردم تا برای خدا زندگی کنم. (غلاطیان ۲:۱۹) وقتی مسیح مرد، من برای شریعت مردم.

شکستن طلسم دعانویس | پیرمرد من با او مصلوب شد. بنابراین، از طریق صلیب و مرگ عیسی – که از طریق ایمان من به مرگ من تبدیل شد – من برای شریعت مردم.

این یک فکر فوق العاده است، اگر بتوانیم آن را درک کنیم. آخرین کاری که قانون می تواند با ما انجام دهد این است که ما را به قتل برساند.

شکستن طلسم دعانویس | این پنالتی نهایی آن است. وقتی ما را به قتل رسانده است، دیگر کاری از دستمان بر نمی‌آید. اگر فردی اعدام شود دیگر مشمول قانون نیست.

تنها راه برون رفت از قانون مرگ است. در رحمت خدا، مرگ ما زمانی اتفاق افتاد که عیسی بر روی صلیب مرد. “من به واسطه شریعت برای شریعت مرده ام” (غلاطیان 2:19 KJV).

شکستن طلسم دعانویس | قانون چیزی برای گفتن به من ندارد. من دیگر رابطه ای با قانون ندارم. من با مرگ عیسی از شریعت جدا شدم.

وقتی درباره این موضوع صحبت می‌کردم، اغلب می‌دیدم که حیرت مؤدبانه در چهره‌های مردم می‌آمد. آنها به سادگی نمی توانستند تصور کنند که هدف خدا این است که ما باید از شریعت رهایی پیدا کنیم.

شکستن طلسم دعانویس | اما این حقیقت است. هدف اوست. بارها در کتاب مقدس به وضوح بیان شده است.

در اینجا یک جمله نفس گیر وجود دارد: زیرا گناه بر شما مسلط نخواهد شد، زیرا شما تحت شریعت نیستید، بلکه تحت فیض هستید.

شکستن طلسم دعانویس | قبلاً در این کتاب به دو جایگزین متقابل اشاره کردم: شریعت و فیض. ما نمی توانیم هر دوی آنها را داشته باشیم.

READ  دعانویس در کرمانشاه

ما باید انتخاب کنیم اگر تحت قانون هستیم، تحت فضل نیستیم. اگر تحت فضل هستیم، تحت قانون نیستیم. بنابراین ما باید تصمیم خود را بگیریم: آیا من تحت قانون هستم یا تحت فیض هستم؟

شکستن طلسم دعانویس | ما نمی توانیم یک پا در دو دنیای متفاوت داشته باشیم. 90 اگر ما تحت قانون هستیم، ما تحت فیض نیستیم.

کار صلیب معنای این حقیقت این است که اگر تحت شریعت باشیم، گناه بر ما مسلط خواهد شد. نتیجه گیری واضح چیست؟

شکستن طلسم دعانویس | تنها راه فرار از سلطه گناه، فرار از شریعت است. این گزینه با مرگ عیسی بر روی صلیب فراهم شد. “من از طریق قانون مرده برای قانون هستم.” زیرا هنگامی که ما در جسم بودیم، احساسات گناه آلود که توسط شریعت برانگیخته شده بود.

در اعضای ما کار می کرد تا تا حد مرگ میوه دهد. اما اکنون ما از شریعت نجات یافته‌ایم و در برابر آنچه که در اختیار داشتیم مرده‌ایم تا در تازگی روح خدمت کنیم و نه در کهن نامه.

شکستن طلسم دعانویس | پولس در اینجا در مورد رهایی از گناه صحبت نمی کرد، بلکه در مورد رهایی از شریعت بود.

در این متن پیچیده در رومیان 7، پولس از تشبیهی استفاده کرد. وی با استفاده از قیاس زن با مرد می گوید: «طبق قانون اگر آن زن با مرد دیگری ازدواج کند در حالی که شوهرش زنده است، زن زناکار است.

شکستن طلسم دعانویس | اما وقتی شوهرش مرده، او آزاد است با مرد دیگری ازدواج کند.» (به آیه 3 مراجعه کنید.) به گفته پولس، ما تحت شریعت قرار داشتیم و با طبیعت جسمانی خود ازدواج کرده بودیم.

READ  دعانویس مجرب در قزوین

از آن اتحاد، طبیعت جسمانی آنچه را که همیشه تولید می‌کند به وجود آورد – کارهای جسمانی. یک کار خوب در بین آنها نیست.

شکستن طلسم دعانویس | اما پولس این مژده را ابلاغ کرد که بر روی صلیب، طبیعت جسمانی ما در عیسی مرد. اکنون، ما آزادیم بدون زناکاری با «دیگری» ازدواج کنیم.

با کی ازدواج کنیم؟ مسیح. اگر با مسیح رستاخیز ازدواج کنیم، میوه روح را خواهیم آورد. این چیزی است که از آن اتحادیه بیرون می آید.

شکستن طلسم دعانویس | دو اتحاد ممکن وجود دارد: شما می توانید با طبیعت جسمانی خود متحد شوید و کارهای جسمانی را به وجود آورید.

ازدواج تحت قانون. یا، می‌توانید از شریعت رهایی پیدا کنید، آزاد باشید تا توسط روح‌القدس با عیسی در یک رابطه زناشویی متحد شوید و ثمره روح را بیاورید.

شکستن طلسم دعانویس | در هیچ یک از این دو مورد بحث تلاش یا انجام بهترین کار نیست.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

نوشته های مشابه